Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 жовтня 2017, 14:47

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 199 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 березня 2008, 00:56 
Офлайн

Повідомлення: 95
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Sergo написав:
Друже Бобер написав:
Взагалі-то, не знаючи досконально "що таке НАТО"...

Друже, а Ви звідки знаєте про НАТО досконально?З пропагандистського сайту на який Ви посилалися?
І далі:
1) У нас непогано виходить виробляти СВОЮ зброю, яку завзято купують у світі. Чому ж тоді не вкладають інвестицій "благодійники" української економіки?;
2) Які в НАТО стандарти щодо оплати праці? Назвіть. Чи всі країни-члени мають уніфіковану систему оплати праці? Хто довів рівень підготовки українських "вояків" до нинішнього. Чиї радники?В якій з армій світу відсутні т.з. нестатутні стосунки?
3) "сподобалося" мені про "бюджет таксистів і власників барів" за умови розміщення НАТОвської бази в Ковелі. Однак це не армія, а бордель до якого таксисти будуть звозити Ваших сестер, а моїх дочок. Забираючи їх напівп'яними з барів для різношерстної військової братви шукачів пригод.
4) "НАТО це - один за всіх та всі за одного!!!" Точно? А подивіться но дискусію членів по Афганістану.
5) "Незначні втрати" при веденні Україною (! - тут Ви правильно написали. Україною, а не НАТО. Якщо ЗС держави воюють з іншою державою - Держави є в стані війни з усіма її наслідками) бойових дій по Вашому - це скільки? Сто, тисяча, сто тисяч? А проти кого бойові дії? Проти "країн з нелегітимними режимами"? Хто встановить їх легітимність? На якій території? За які інтереси? Ви знаєте статистику загиблих від недосвідченості, неосвіченості, нестатутних відносин НАТО і можете її співвіднести з українською?

"воякі МАЮТЬ в кінці кінців воюючи ПІДВИЩУВАТИ СВІЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, чи не так?" Справді? А чомуж так волали "правозахисники" коли радянські війська "підвищували свій професіоналізм" в Афганістані? Чому вони мовчать нині? І чого ставали сивими молоді ще матері?
Це біда, коли молода людина не може знайти цивільної роботи на Батьківщині, і вимушена її шукати вільнонайманим ландскнехтом по світах. Цим не потрібно хизуватися і виставляти, як велике досягнення.

Ви хоч служили?

Шановний, Товарищ!!!

Дуже багато Ви мені задали питань, спробую на деякі відповісти:

1)Чому не вкладують гроші "благодійники" в нашу зброю? Тому-що це наша зброя і ми їм конкуренти на данний момент, в тому числі і НАТО і Росія. А тим часом, зброя продається і добре продається, тільки ті гроші РОЗКРАДАЮТЬ мої і Ваші хрєнові генерали і їхні друзі (любі друзі).
2) Позастатутні віднрсини у нашій країні НАЙМАСТАБНІШІ, мабудь у світі, після тієїж Росії... Про стан справ у країнах НАТО сказав від себе, це моя приватна позиція! Можите з нею не погоджуватися!!!
3) На відміну від Вас, я рахую що таксисти - це теж люди і їм теж потрібно їсти...
Шалавство і проституція дівчат - це шановний не порок НАТО!!! я думаю Ви зі мною погодитесь, а порок в першу чергу ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ БАТЬКАМИ!!! Як Ви виховаєте свою дочку - такою вона і буде... Згодні???
4) Це демократична дискусія країн-членів НАТО. Після дискусії приймається рішення, яке обовязкове до виконання ВСІМА країнами учасниками!
5) Пятий пункт - брєд! Вибачте на слові! Ви подивіться скільки людей гине на дорогах... ЧОМУ Ж ВИ ТАКИЙ ЯРИЙ противник безглуздих смертей не висловлюєте свою громадянську позицію ВЛАДІ, щодо поганої підготовки водіїв у автошколах, поганої розмітки, малих штрафів, корупції в органах ДАЇ??? А пишите тут пропагандиські лозунги часів совдеповщини!!! Армія повинна ВОЮВАТИ!!! Воюючи - набирається ПРФЕСІОНАЛІЗМ СОЛДАТІВ!!! Ну не може аврмія, на мою думку, випасати худобу, вирощувати огородину, вирощувати свиней, курей тощо, як це було в Ковелі біля Мавекса. Ви, шановний, маєте про це знати...

І останнє, я бачу, шановний що ви дійсно ЩИРО висловлюєте СВОЮ позицію. Але ж я теж, висловлюю СВОЮ позицію, щодо НАТО!!! Свою!!! Чи в нас вже заборонено висловлювати приватну позицію???

P.S. лейтинант запасу ЗСУ...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 березня 2008, 01:53 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Друже Бобер написав:
оце багато що пояснює...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 березня 2008, 09:42 
Офлайн

Повідомлення: 227
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 3 разів.
Друже Бобер написав:
Але ж я теж, висловлюю СВОЮ позицію, щодо НАТО!!! Свою!!! Чи в нас вже заборонено висловлювати приватну позицію???

Шановний "лейтинант" Друже Бобер.
Насамперед хочу сказати, що серед моїх знайомих "хрєнових генералів" немає і "любих друзів" теж. Чому ж Ви, лейтенант, як офіцер допустили наймасштабніші нестатутні стосунки у ввіреному Вам підрозділі? Що не могли справитися з пацаном-годовиком? Вам що наказ дали сприяти "дідівщині"?
Друже, не приписуйте мені того, чого не було. Де це я ображав таксистів? Якщо Ви аргументуючи переваги НАТО на ковельщині спромоглися лише навести приклад барів і таксистів, то це Ви такий приклад навели. Не я. Де Ви бачили бари без дівчат і таксистів, що розвозять з барів тверезих мужиків в обнімку один з одним?
Чого ж Ви ярий прихильник безглуздих смертей українських хлопців на чужій території (за чиї інтереси) не висловлюєте свого крику душі владі? А пишите пропагандистські лозунги про НАТО. Ідіть поясніть матерям загиблих в Афгані, що їх дітей-солдат за 10 років війни загинуло менше ніж за рік від ДТП на дорогах СРСР. Я подивлюсь на Вас після цього(
На рахунок курей, свиней... Я Вам скажу так. Коли я служив, то приходилось також і такі наряди виконувати. Смердить, безумовно, але як там: "стойко переносить тяготы и лишения военной службы"? А в той час армія і свиней кормила і одне місце начищала нашим потенційним противникам. Якщо Ви, лейтенант, вважаєте, що будете лише нажимати на гашетку, а чоботи Вам чиститимуть вільнонаймані цивільні (бо Ваше діло воювати) - це Ваше право так вважати.

Наостанок. Чого Ви так розкричалися? Череда знаків запитання, оклику? Хто Вам не дає висловити свою думку? Крик не найкращий аргумент в дискусії. Навпаки.
Привіт.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 березня 2008, 10:55 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
boddy написав:
Друже Бобер написав:
оце багато що пояснює...

Військова кафедра в інституті виростила стратега. Все звелося до наступного:
1. Якщо укріпляти нашу славну боєздатну армію ми будемо за свій кошт, якщо в нас є свої виробники високотехнологічної зброї, то нафіг нам НАТО.
2. Ні в одній з економік країн-членів бази НАТО погоди не роблять.
3. Здобувати бойовий досвід військовослужбовці можуть і в якості миротворців ООН.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 березня 2008, 17:44 
Офлайн

Sergo написав:
Друже Бобер написав:
Але ж я теж, висловлюю СВОЮ позицію, щодо НАТО!!! Свою!!! Чи в нас вже заборонено висловлювати приватну позицію???

Шановний "лейтинант" Друже Бобер.
Насамперед хочу сказати, що серед моїх знайомих "хрєнових генералів" немає і "любих друзів" теж. Чому ж Ви, лейтенант, як офіцер допустили наймасштабніші нестатутні стосунки у ввіреному Вам підрозділі? Що не могли справитися з пацаном-годовиком? Вам що наказ дали сприяти "дідівщині"?
Друже, не приписуйте мені того, чого не було. Де це я ображав таксистів? Якщо Ви аргументуючи переваги НАТО на ковельщині спромоглися лише навести приклад барів і таксистів, то це Ви такий приклад навели. Не я. Де Ви бачили бари без дівчат і таксистів, що розвозять з барів тверезих мужиків в обнімку один з одним?
Чого ж Ви ярий прихильник безглуздих смертей українських хлопців на чужій території (за чиї інтереси) не висловлюєте свого крику душі владі? А пишите пропагандистські лозунги про НАТО. Ідіть поясніть матерям загиблих в Афгані, що їх дітей-солдат за 10 років війни загинуло менше ніж за рік від ДТП на дорогах СРСР. Я подивлюсь на Вас після цього(
На рахунок курей, свиней... Я Вам скажу так. Коли я служив, то приходилось також і такі наряди виконувати. Смердить, безумовно, але як там: "стойко переносить тяготы и лишения военной службы"? А в той час армія і свиней кормила і одне місце начищала нашим потенційним противникам. Якщо Ви, лейтенант, вважаєте, що будете лише нажимати на гашетку, а чоботи Вам чиститимуть вільнонаймані цивільні (бо Ваше діло воювати) - це Ваше право так вважати.

Наостанок. Чого Ви так розкричалися? Череда знаків запитання, оклику? Хто Вам не дає висловити свою думку? Крик не найкращий аргумент в дискусії. Навпаки.
Привіт.

Шановний, "боевой товарищ Советской Армии"!!!
Шануючи і ПОВАЖАЮЧИ, таких як ВИ (дійсно), хочу сказати що Ваш нездоровий сарказм про діяльність мою в ЗСУ (Ви шось знаєте про мене? Що Вам дає право робити такі вищенаписані висновки про мою діяльність в ЗСУ?), просто "порочить" почесне ім"я воїна Радянської Армії, яке Ви намагаєтесь в цій темі показати і довести усім...
Хіба я десь у цій темі писав про Вас щось? Я з Вами дітей не хрестив і водки не пив, так шо залиште десь далеко при собі свої необгрунтовані саркастичні висновки, стосовно моєї діяльності, шановний, Серго..., Ви ж вроді здоровий дядько, а не якійсь 15-й пацан...
Особисто я, дуже поважаю тих, хто пройшов школу Радянської Армії...

А тепер стосовно Ваших висновків:
Не я почав цю тему, "товарищ Советской Армии", і не потрібно мені закривати рота, мотивуючи це тим, що я пропагандист. Що 30% населення України - одні пропагандисти НАТО. Думайте що пишете. Чи Вам ще раз нагадати, що я висловлюю СВОЮ СУБЬЕКТИВНУ думку, стосовно НАТО, яка збігається з думками 30% населення України...

Афганістан. Що Ви, шановний "товарищ Советской Армии", приципились до Афганістану? Так мені прикро, і дуже за ті смерті, які були на тій війні. Але ж, шановний "товарищ Советской Армии", чому я маю розповідвати матерям загиблих: "чому вони загинули". Яке я маю до цього відношення? Ніякого! І ще відверто: мені дивно чути від такої людини, яка пройшла Афган, такі спекулятивні тези, стосовно НАТО.

Я розумію, що ви, шановний "товарищ Советской Армии", любите використовувати мої тези з перекручуванням (які в біса чоботи???) та притаманним Вами, шановний, "товарищ Советской Армии", недбалим сарказмом, але ОСОБИСТО Я, рахую що солдат НЕ ПОВИНЕН займатися вирощуванням огородини, вигодовуванням ВРХ тощо.
А якшо, Ви рахуєте що солдати повинні цим займатися - то це Ваша величезна помилка! Яка ж це армія? Це - приватний колгосп!

Якщо Ви, шановний "товарищ Советской Армии", вважаєте, що я "кричу", то Ви помиляєтесь, і це Ваша особиста безглузда проблема, над якою я думаю потрібно задуматись...

І остваннє, давайте, не будем судите тих кого не знаємо... А то незграбно і непривабливо виглядають Ваші висновки стосовно, особисто мене і мого життя!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 березня 2008, 17:56 
Офлайн

Fantoman написав:
boddy написав:
Друже Бобер написав:
оце багато що пояснює...

Військова кафедра в інституті виростила стратега. Все звелося до наступного:
1. Якщо укріпляти нашу славну боєздатну армію ми будемо за свій кошт, якщо в нас є свої виробники високотехнологічної зброї, то нафіг нам НАТО.
2. Ні в одній з економік країн-членів бази НАТО погоди не роблять.
3. Здобувати бойовий досвід військовослужбовці можуть і в якості миротворців ООН.

Слухай, великий "аналізатор", вибач - аналітик, всіх і вся:

1) Де ти бачив нашу славну боєздатну армію?
2) Де ти бачив "укріпляння" армії в Україні (бюджет армії з кожним роком іде у низ)???
3) 700-100 бійців ЗСУ на рік приймають участь у місіях ООН. Це армія?
Так, це буде боєздатна армія, тільк и якшо її зменшити до 5000 осіб!
4) Де ти бачив в Україні виробництво "високотехнологічної" зброї? От скажи, Вєлікій знавєц озброєнь і амуніції... Танки роблять кращі у світі - є таке, літаки МОЖЕМО!!! виробляти найкращі у світе - теж є, а де ти бачив "високотехнологічну" зброю"?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 березня 2008, 18:29 
Офлайн

Кольчуга, зенітні і міжконтинентальні, космічні ракети, найкращі десантні кораблі (був просраний шанс добудувати авіаносець), - вже не рахуються!? Сучасні танки і БТР по твоєму не є високотехнологічними?! А що тоді високотехнологічне!? СТЕЛС!? Так вибач. Нам такі бомбардувальники нафіг не треба.
Ти хоча б знаєш що означає слово технологія?!

Цитата:
2) Де ти бачив "укріпляння" армії в Україні (бюджет армії з кожним роком іде у низ)???

Спеціально для таких як ти в наступний раз буду при використанні слів, які підкреслюють моє іронічне ставлення до ЗСУ ("славних і боєздатних") брати в лапки. Бо якщо в людини нема почуття гумору, то його і не наростиш. Пане стратег, я лише мав на увазі, що для побудови сильної армії непотрібне членство в військово-політичному альянсі. Особливо, якщо це це проходить за свій кошт.
А на рахунок бойової підготовки, то для цього існують навчання, а от як їх проводять кадрові офіцери і офіцери запасу - це вже інше питання.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 березня 2008, 18:51 
Офлайн

Fantoman написав:
Кольчуга, зенітні і міжконтинентальні, космічні ракети, найкращі десантні кораблі (був просраний шанс добудувати авіаносець), - вже не рахуються!? Сучасні танки і БТР по твоєму не є високотехнологічними?! А що тоді високотехнологічне!? СТЕЛС!? Так вибач. Нам такі бомбардувальники нафіг не треба.
Ти хоча б знаєш що означає слово технологія?!

Цитата:

Спеціально для таких як ти в наступний раз буду при використанні слів, які підкреслюють моє іронічне ставлення до ЗСУ ("славних і боєздатних") брати в лапки. Бо якщо в людини нема почуття гумору, то його і не наростиш. Пане стратег, я лише мав на увазі, що для побудови сильної армії непотрібне членство в військово-політичному альянсі. Особливо, якщо це це проходить за свій кошт.
А на рахунок бойової підготовки, то для цього існують навчання, а от як їх проводять кадрові офіцери і офіцери запасу - це вже інше питання.

Пане, аналітик і знавець високотехнологічних озброєнь України, ви у всьому праві:)))

Бажаю тобі творчої наснаги та безможної потурбованності про ЗСУ!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 березня 2008, 18:58 
Офлайн

Цитата:

В мене нема тяги до ЗСУ. Десь з півроку тому по дурі думав, що прийдеться. Але відпустило. Я пацифіст, а це невиліковно (цитата з пісні).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 березня 2008, 21:17 
Офлайн

Fantoman написав:
Цитата:

В мене нема тяги до ЗСУ. Десь з півроку тому по дурі думав, що прийдеться. Але відпустило. Я пацифіст, а це невиліковно (цитата з пісні).

Це теж - правильно!!! Краще не потрібно, якщо можна іти в армію... На данний момент, там нічого хорошого нема, на жаль...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 березня 2008, 22:25 
Офлайн

Друже Бобер написав:
- Хіба я десь у цій темі писав про Вас щось?
- залиште десь далеко при собі свої необгрунтовані саркастичні висновки, стосовно моєї діяльності
- не потрібно мені закривати рота, мотивуючи це тим, що я пропагандист.
- чому я маю розповідвати матерям загиблих: "чому вони загинули".
- вважаєте, що я "кричу", то Ви помиляєтесь, і це Ваша особиста безглузда проблема...
- виглядають Ваші висновки стосовно, особисто мене і мого життя!!!

Відповідаю Вашими цитатами щодо мене, нагадую:
1) "Ваші хрєнові генерали і їхні друзі (любі друзі)";
2) "На відміну від Вас, я рахую що таксисти - це теж люди"
3) "Пятий пункт - брєд!"
4) "А пишите тут пропагандиські лозунги часів совдеповщини!!!"

Перечитайте, будь-ласка, мої повідомлення. Я ні разу не назвав Вашу думку "брєдом", не вживав необгрунтованих контрверсій як то "на відміну від Вас", не відносив до Ваших друзів до будь-яких, навіть хороших генералів. Жодною мірою не "закривав рота". Саме Ваша аргументація проти моєї позиції щодо безглуздості смертей українців за чиїсь інтереси була зведена Вами до розмітки автодоріг, якості навчання в автошколах тощо. То Вам, як людині яка дорожну розмітку співвідносить з втратами співвітчизників, я й порекомендував навести близькі Вам розрахунки.
До речі хочу сказати, що водійські права (і не тільки водійські) я отримав, як і інші тисячі вчорашніх школярів-однолітків абсолютно безкоштовно через систему військової профорієнтації ДТСААФ. Переконаний, що багатьом її випускникам саме цей кусок хліба став визначальним і в цивільному житті.
На відміну від нинішньої, колишня армія була справді народною, бо разом служили й вихідці з селянських родин і сини секретарів обкому партії (і таке було, сам свідок). В набридлому Вам Афганістані служив також і мій однокласник - син місцевого вели-и-икого начальника. Навіть був поранений і став інвалідом. І для людини, яка з дитинства знала, що таке худоба не було такої проблеми, як і в тилових підрозділах за нею доглядати. Якось мій дідусь казав: Сергій, не пізнавши смороду гною, не оціниш запаху домашньої ковбаси. Ця селянська філософія є значно ширшою, власне, за тему нечистот. Але має здоровий глузд, вироблений не одним поколінням. Поряд з тим, наряди на чорнові роботи, як не кажи, дисциплінували солдат. Бо й справді не було великого бажання відкидати від свиней. І бойова підготовка від цього не страждала.
Щодо "нездорового сарказму" відносно Вашої служби? Знаєте, коли Ви, назвавшись лейтенантом, робите висновки по проблемі нестатутних відносин за всі ЗС, то логічно було і запитати, чи у Вашому підрозділі, як базовій складовій одиниці ЗС були такі ж наймасштабніші правопорушення.
Про "чоботи". Коли людина вважає (і має на це право), що військовик тільки воює, а чорнову роботу по його обслуговуванню (пасуть свиней, курей, коней...; перуть обмундирування, готують попоїсти, прибирають в приміщеннях) виконують цивільні, то й чищення взуття є не зовсім військовою операцією.

По правилах спілкування на форумах ось такі !!! ??? штуки є криком.
На рахунок "товарища Советской Армии" мушу Вас розчарувати, я служив не в РА, а в зовсім інших підрозділах, де навіть в "учебці" ходили з зброєю, зарядженою бойовими патронами, а тому займатися "дідівщиною" з певними збоченнями було собі дорожче. "Молодий" міг запросто спіткнутися і випадково запустити чергу в спину.
Каламбурити русизмом "ТовариЩ" теж не раджу - я українець з діда-прадіда і, як пише один колега на цьому форумі, - ВОЛИНЯКА.
А пропаганда це нормальна діяльність. Просто пропагувати треба вміти.
З повагою

P.S. Щодо високотехнологічної зброї - наші "Кольчуги" вартістю в кілька млн. дол., як не дивно для декого, але "бачать" Стелси вартістю в сотні мільйонів зелених. Через те і такий скандал був...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 березня 2008, 23:23 
Офлайн

Sergo написав:
Друже Бобер написав:
- Хіба я десь у цій темі писав про Вас щось?
- залиште десь далеко при собі свої необгрунтовані саркастичні висновки, стосовно моєї діяльності
- не потрібно мені закривати рота, мотивуючи це тим, що я пропагандист.
- чому я маю розповідвати матерям загиблих: "чому вони загинули".
- вважаєте, що я "кричу", то Ви помиляєтесь, і це Ваша особиста безглузда проблема...
- виглядають Ваші висновки стосовно, особисто мене і мого життя!!!

Відповідаю Вашими цитатами щодо мене, нагадую:
1) "Ваші хрєнові генерали і їхні друзі (любі друзі)";
2) "На відміну від Вас, я рахую що таксисти - це теж люди"
3) "Пятий пункт - брєд!"
4) "А пишите тут пропагандиські лозунги часів совдеповщини!!!"

Перечитайте, будь-ласка, мої повідомлення. Я ні разу не назвав Вашу думку "брєдом", не вживав необгрунтованих контрверсій як то "на відміну від Вас", не відносив до Ваших друзів до будь-яких, навіть хороших генералів. Жодною мірою не "закривав рота". Саме Ваша аргументація проти моєї позиції щодо безглуздості смертей українців за чиїсь інтереси була зведена Вами до розмітки автодоріг, якості навчання в автошколах тощо. То Вам, як людині яка дорожну розмітку співвідносить з втратами співвітчизників, я й порекомендував навести близькі Вам розрахунки.
До речі хочу сказати, що водійські права (і не тільки водійські) я отримав, як і інші тисячі вчорашніх школярів-однолітків абсолютно безкоштовно через систему військової профорієнтації ДТСААФ. Переконаний, що багатьом її випускникам саме цей кусок хліба став визначальним і в цивільному житті.
На відміну від нинішньої, колишня армія була справді народною, бо разом служили й вихідці з селянських родин і сини секретарів обкому партії (і таке було, сам свідок). В набридлому Вам Афганістані служив також і мій однокласник - син місцевого вели-и-икого начальника. Навіть був поранений і став інвалідом. І для людини, яка з дитинства знала, що таке худоба не було такої проблеми, як і в тилових підрозділах за нею доглядати. Якось мій дідусь казав: Сергій, не пізнавши смороду гною, не оціниш запаху домашньої ковбаси. Ця селянська філософія є значно ширшою, власне, за тему нечистот. Але має здоровий глузд, вироблений не одним поколінням. Поряд з тим, наряди на чорнові роботи, як не кажи, дисциплінували солдат. Бо й справді не було великого бажання відкидати від свиней. І бойова підготовка від цього не страждала.
Щодо "нездорового сарказму" відносно Вашої служби? Знаєте, коли Ви, назвавшись лейтенантом, робите висновки по проблемі нестатутних відносин за всі ЗС, то логічно було і запитати, чи у Вашому підрозділі, як базовій складовій одиниці ЗС були такі ж наймасштабніші правопорушення.
Про "чоботи". Коли людина вважає (і має на це право), що військовик тільки воює, а чорнову роботу по його обслуговуванню (пасуть свиней, курей, коней...; перуть обмундирування, готують попоїсти, прибирають в приміщеннях) виконують цивільні, то й чищення взуття є не зовсім військовою операцією.

По правилах спілкування на форумах ось такі !!! ??? штуки є криком.
На рахунок "товарища Советской Армии" мушу Вас розчарувати, я служив не в РА, а в зовсім інших підрозділах, де навіть в "учебці" ходили з зброєю, зарядженою бойовими патронами, а тому займатися "дідівщиною" з певними збоченнями було собі дорожче. "Молодий" міг запросто спіткнутися і випадково запустити чергу в спину.
Каламбурити русизмом "ТовариЩ" теж не раджу - я українець з діда-прадіда і, як пише один колега на цьому форумі, - ВОЛИНЯКА.
А пропаганда це нормальна діяльність. Просто пропагувати треба вміти.
З повагою

P.S. Щодо високотехнологічної зброї - наші "Кольчуги" вартістю в кілька млн. дол., як не дивно для декого, але "бачать" Стелси вартістю в сотні мільйонів зелених. Через те і такий скандал був...

Мені набридло Вам, шановний щось пояснювати.
У нас різні бачення на розвиток ЗСУ.

Ви вислови от таке твердження: "... не пізнавши смороду гною, не оціниш запаху домашньої ковбаси" - це особиста Ваша філософія життя, не потрібно її навязувати мені та іншим. У мене інші погляди на життя у цьому суспільстві та погляди на розвиток ЗСУ.

Всього найкращого...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 березня 2008, 00:10 
Офлайн

Повідомлення: 343
Хлопці,та не сварІться ви між собою.(дівчата в цій темі,сподіваюсь,не виступають)Всі ми родом з дитинства.І всі якимсь чином зв"язані з нашим КОВЕЛЕМ.Це лише форум.Не заряджайте негативною енергією один одного.Життя не для цього.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 березня 2008, 00:36 
Офлайн

Друже Бобер написав:
- Мені набридло Вам, шановний щось пояснювати.
- це особиста Ваша філософія життя, не потрібно її навязувати мені та іншим. У мене інші погляди на життя у цьому суспільстві...

Дорогий Друже.
1) Для того щоб пояснювати потрібно знати не щось, а предмет (вона ж-матчасть);
2) Це не моя філософія життя, а аксіома: Все пізнається в порівнянні. Просто сказана доступними словами мені, виросшому в місті на асфальті, мудрим 80-річним чоловіком. Якщо у Вас інші погляди на життя, то прошу дуже. Головне щоб не виникла антитеза: Якщо сильно звикаєш до запаху ковбаси, то прийдеться й щось інше спробувати в житті. "Полоса белая-полоса черная..."
Дискутувати, лейтенанте, а не ображати опонентів, це не по плацу маршувати. До чого тут погляди? :cry:

vana написав:
Життя не для цього.

Дякую, Рефері. Ви дійсно праві :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 березня 2008, 16:42 
Офлайн

Повідомлення: 1091
Подякували: 16 разів.
НАТО то добре....то класно... 8)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 199 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: