Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 жовтня 2017, 06:46

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 69 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 січня 2008, 12:59 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
"Другой бы спорил но я небуду"!Або "Хай буде гречка аби не суперечка" :wink:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 січня 2008, 13:23 
Офлайн

Повідомлення: 71
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
мені здаєьбся, що toha правильно каже. Якщо поглянути у історію Ковеля, то на місці нашого міста раніше були величезні болота. І я думаю, що врядчи вже можна будувати такі високі споруди...
І вагаюсь сказати, що в нас в Ковелі має хтось досвід з побудовами таких високих будівель.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 січня 2008, 19:16 
Офлайн

Повідомлення: 209
OTF написав:
Цитата:
lakidshe

- Раньше я жил напротив колонии...
- А теперь где?
- А теперь напротив своего дома.

Здаэться я бачив планування цього будикочку... Постсовковий стиль... Стандартні кухні в 8-10 квадратів, туалет в чотирох стінах і місце положення не дають можливості сказати "ачумєлый будиночок".. чого не скажеш про ціни :lol:

Постсовський стиль??? :shock: Ви мабуть переплутали цей будинок з якимось іншим!
У цьому :новітьні технології, супер продумані схеми квартир + підземна парковка для машин!
Туалети в чотирьох стінах??? :shock: :shock: По- перше в кожній квартирі їх по два! Точніше: один туалет і біля спальних кімнат туалет з ванною разом! Вибачте, але якщо ви бажаєте туалет не в 4 стінах, а в 6 -7 і т.д. то ви мабуть дуже творча людина.. :)
А на рахунок положення будинку, то я скажу , що балкони там виходитимуть на вулицю Шевченка і перпендикулярну їй, тому колонію на обрію видно не буде + вигляд на річку- супер! Майже в центрі! А щодо колонії під боком, то я все життя живу біля тієї колонії і я її вже давно приймаю за "просто високий, вибілений перед Пасхою, паркан"!.... :roll:

Altın ateşle, kadın altınla, erkek kadınla imtihan edilir!!!! - Золото проверяют огнем, женщину - золотом, мужчину - женщиной !!!! :).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 січня 2008, 20:25 
Офлайн

Повідомлення: 421
А стосовно 14-типоверхівки (чи 12?). Навіть в Києві є висотні будинки в центрі, які зараз "їдуть". Йдуть тріщини по стінах. Причому там квартири нардепів і т.п. "еліти".
Мораль: якщо вже навіть в столиці інколи погано рахують фундаменти, то мені дуже цікаво, як з такою задачею справляться у нас.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 27 січня 2008, 00:03 
Офлайн

Повідомлення: 447
по-моєму , в р-ні вул. Володимирської та ж сама компанія теж будує 14-и поверхівку . Якщо точніше - біля 13 школи . Можливо я помиляюсь ...

Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 28 січня 2008, 08:53 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
Тільки от в Ковелі пожежні машини вище 9 поверху не достануть, тому або купувати ще одну машину з драбиною, або в високих будинках має бути вбудована система пожежогасіння, з розводкою на кожен поверх. Та й ліфтів по нормі на 14 поверхів та більше має бути 2 - звичайний та ватажний. Про газ також можна забути - тільки електричні плити.
Про фундамент. Нещодавно побувала в славному шахтарському містечку Харцизьк. Так от, в радянські часи спроектований неправильно фунтамент (там під будинками шахта, яку затопило й утворились пливуни під землею) призвів до того, що в 5-поверховому панельному будинку перший під"їзд просів, став нижче шостого на метр, будинок розламався посередині.
Оскільки колись на місті Ковеля було болото, то хто зна що там під землею. Може, хтось докладніше розкаже по меліорацію навколишніх земель, але з будівництвом не все так просто, як здається.
Цитата:
P.S. Ну, или обращайтесь Альфе Центавровне, она инженер-гидравлик. :lol: :lol: :lol: :roll: :lol: :lol: :lol:

Офтоп спешл фо Toha, я гідравлiк по силовим машинам й приводам (тобто та гідравліка, що працює на маслі, а не на воді, припустимо привід якогось преса, чи гідропідсилювач руля). А є ще інша гідравліка, в якій розглядається рух води. В технічних машинобудівних вузах вчать силову гідравліку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 28 січня 2008, 10:56 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Alfa Centavra написав:
Тільки от в Ковелі пожежні машини вище 9 поверху не достануть, тому або купувати ще одну машину з драбиною, або в високих будинках має бути вбудована система пожежогасіння, з розводкою на кожен поверх.
Офтоп спешл фо Toha, я гідравлiк по силовим машинам й приводам (тобто та гідравліка, що працює на маслі, а не на воді, припустимо привід якогось преса, чи гідропідсилювач руля). А є ще інша гідравліка, в якій розглядається рух води. В технічних машинобудівних вузах вчать силову гідравліку.

Или вертолётную площадку на крыше: для упрощения пожаротушения.
Центавровна. Я ничего не имею против Бернулли :wink: :lol: :oops:
Al:
А стосовно 14-типоверхівки (чи 12?). Навіть в Києві є висотні будинки в центрі, які зараз "їдуть". Йдуть тріщини по стінах. Причому там квартири нардепів і т.п. "еліти".

В Киеве был (может и сейчас есть) дом на пересечении пр. Победы и пр. Воздухофлотского, который разломился на несколько частей и являлся, чуть ли не учебным пособием (примером как нельзя строить) для студентов - строителей. Под этим домом, как и под универмагом Украина (который, кстати, стоит на "СПЛОШНОЙ ПОДУШКЕ") течет река Лыбидь - закованная в трубу. Так вот трещины в доме проходили прямо по серединам комнат в квартирах и измерялись десятками см (я сам механик строительных машин, но рассказываю то, что слышал от строителей, в то время будущих).

В советские времена даже в Луцке была только одна "высотка". Не верю я в строительство более 9 этажей в Ковеле. :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 28 січня 2008, 16:18 
Офлайн

Повідомлення: 173
Будинок по-перше 9-ти пов., так що в нормі - плити будуть газові.(техумови видані). Хоча яка проблема з тиском ,якщо можна труби газові пустити товщі, наприклад д.25 (я ТАК думаю) :lol: .
По-друге – земля на якій Вовк будує будинок в оренді (по моїм достовірним даним), як він має розраховуватися з орендарем після продажу - не зрозуміло.
По-третє – Я йому не вірю. Точка.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 січня 2008, 10:06 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
timoha написав:
Будинок по-перше 9-ти пов., так що в нормі - плити будуть газові.(техумови видані). Хоча яка проблема з тиском ,якщо можна труби газові пустити товщі, наприклад д.25 (я ТАК думаю) :lol: .

Закон Бойля-Маріотта з молекулярної фізики (7 клас школи) каже, що при постійній температурі чим більший об"єм (а ти ж збільшуєш об"єм збільшенням діаметра труби), тим нижчий тиск. Процес називається ізотермічним. PV = const при T = const , тоді Р~1/V
Для міст з населенням до 500 тисяч будують двохрівневі газові системи, тобто в квартирах тиск складе 5 кПа. Все, більше тиску по нормам техніки безпеки ніхто не дасть.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 січня 2008, 17:39 
Офлайн

Повідомлення: 173
Alfa Centavra написав:
Закон Бойля-Маріотта з молекулярної фізики (7 клас школи). Для міст з населенням до 500 тисяч будують двохрівневі газові системи, тобто в квартирах тиск складе 5 кПа. Все, більше тиску по нормам техніки безпеки ніхто не дасть.

Все вірно, але тиск з ГРП йде однаковий для всіх, а от кількість газу пройде за год. в різних трубах - різна. По СНІПу вище 10 пов.,включно, газові прилади не ставляться. Так от - якщо ви надумаєте поставити автономне опалення то і труби міняти тре. Двохрівневі газові системи, то ви мабуть мали на увазі двоступінчаті та 3-ступінчаті ГРП і ШРП, є також і РДГС. Вони високий тиск переводять в середній, а потім і в низький. По місту ТІЛЬКИ низький. Короче - все так складно і воно нам тре.....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 31 січня 2008, 19:07 
Офлайн

Повідомлення: 131
Не зовсім достовірна у вас інформація!!! Говорити можна багато! Якщо тут мала площа і погане планування то подивіться на план будинку по вул. Мєчнікова і яке там взагалі розміщення, а будинки вони здають взагалі "чудово"!!! Припустимо, що квартири від 100м2 то хто із звичайного люду їх реально зможе купляти!?
Цитата:
По-третє – Я йому не вірю. Точка.

Вірю-невірю головне щоб робота виконувалася і звичайно бажано вчасно! І буде три ліфти один-вантажний і два-пасажирських.
Цитата:
по-моєму , в р-ні вул. Володимирської та ж сама компанія теж будує 14-и поверхівку . Якщо точніше - біля 13 школи . Можливо я помиляюсь ...

Так ти помиляєшся не 14-и а 9-ти поверхівку на 4 підїзди і з гарним плануванням, як на мене прикольно :1 кімнатна квартира-46м2; 2-х кімнатні -63 м2 і 72 м2; 3-х кімнатна-90м2!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 лютого 2008, 02:43 
Офлайн

Повідомлення: 155
Цитата:
Rysalka

Шановна, ви не ріелтор часом? :lol: Як я ненавиджу цих безосвітних хапуг. :twisted: :lol:

Цитата:
припустимо, що квартири від 100м2 то хто із звичайного люду їх реально зможе купляти!?

1. Скажіть хто з звичаного люду може купити 36 квадратну квартиру :lol: ?
2. Була б ціна відповідна - купили б. Я б наприклад купив би на 100-150кв.м 3-4 кімнатну квартирку якби ціна була б хочаб 300-400у.е. А так... ломите ціни по 800-1000у.е за квадрат. Будуєте 2-3 роки сараї товщиною в 1 цеглу, запізнюєтесь з строками, не робите в середині нормальний ремонт.... Два ліфти поставили в підїзді, два туалети в квартирі, то може ще памятник поставити Вам за таке "новшество". Реально... такі гроші за таке лайно викидають тільки ті в кого їх занадто багато :). А Ви тут про "звичайній люд".... "Звичайній люд" собі он свинину купити не може :)... яка квартира. Люди, що хочуть "жити" якісно і в гарній будівлі (повторюсь) будують своє житло... і КРАПКА. А ті що просто з надією перепродати - квартири. Сьогодні купив - завтра вже продае на 5000 дороже - подорожчало тіпа :lol: ... лохотрон по-українськи.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 лютого 2008, 13:36 
Офлайн

Повідомлення: 131
Цитата:
Шановна, ви не ріелтор часом? Як я ненавиджу цих безосвітних хапуг.

Часом ні!!! І попрошу ,шановний, вести себе чемно!!!
Цікаво які ж ціни на житло у Києві? Сумніваюсь, що вони низькі!!!
Цитата:
Будуєте 2-3 роки сараї товщиною в 1 цеглу

А Ви впевнені, і бачили це? В одну цеглу будують в Європі і то на Середземному морі.
Цитата:
запізнюєтесь з строками

А Ви з платежами завжди вчасно розраховуєтесь!І форс-мажорні обставини бувають на будівництві.
Цитата:
не робите в середині нормальний ремонт

Цікаво, що ж для Вас нормальний ремонт? Це, що євро? Та й в кожного свої смаки. Вам унітаз який звичайний чи золотий, без проблем можна обговорити в процесі будівництва.
Цитата:
Два ліфти поставили в підїзді, два туалети в квартирі, то може ще памятник поставити Вам за таке "новшество"

А може Вам вручить медаль за критику!!! Та й без туалета можна і без ліфта, як по заказу.Хі-хі...
Цитата:
"Звичайній люд" собі он свинину купити не може ... яка квартира

Ви нічого нового мені не відкрили. І з такими питаннями потрібно звертатися до влади!
Цитата:
Люди, що хочуть "жити" якісно і в гарній будівлі (повторюсь) будують своє житло... і

Я ТІЛЬКИ ЗА!!! Але ж для початку потрібно місце для будівництва, і документація, і робочі...
Цитата:
А ті що просто з надією перепродати - квартири. Сьогодні купив - завтра вже продае на 5000 дороже - подорожчало тіпа ... лохотрон по-українськи.

Ми їм не судді. Це їхній спосіб життя. Хай залишаються нормальними і не забувають, що з собою на той світ нічого не забируть.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 лютого 2008, 13:49 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
Люди, що хочуть "жити" якісно і в гарній будівлі будують своє житло.. :?: :roll: А ті що просто з надією перепродати - квартири. Сьогодні купив - завтра вже продае на 5000 дороже :?: :?: Ну це як кому подобається. Особисто для мене краще жити у центрі, ніж на окраїні, де до школи дитині треба йти 20-30 хв., а після школи по страшенній темряві (якщо 2-а зміна) місити багнюку ногами :x :x :twisted: Своя хата, як на мене має багато мінусів.Сюди можна додати : вигрібна яма замість міської каналізації, Зовнішні роботи, робота на землі і т.д. Одним словом - СЕЛО(повторююсь: це мої уподобання).Звичайно, можна будуватись і не на окраїні, але ділянку купити - все одно, що купити ще одну квартиру :shock: :!: Далеко не треба ходити: пройдіться по вулицях, де будуються нові шикарні будинки.Ноги можна поламати :shock: :idea: .І на рахунок купівлі квартир: на сьогоднішній день найкращий спосіб вкласти капітал - це нерухомість. Однак це зовсім не означає, що ВСІ купують новозбудовані квартири з метою перопродати :roll: :!:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 лютого 2008, 14:36 
Офлайн

Повідомлення: 155
Цитата:
А Ви впевнені, і бачили це?

Так.

Цитата:
А Ви з платежами завжди вчасно розраховуєтесь!

Так.

Цитата:
Цікаво, що ж для Вас нормальний ремонт?

Це хочаб тоді коли не треба наймати робочу силу и платити ще 20000у.е за те щоб можна було хочаб шпалери поклеїти. Не ввідаю що за "коробку" люди повинні стільки платити.

Цитата:
Та й без туалета можна і без ліфта, як по заказу.

Ні просто я вказую, що це давно норма. І кичитись тим що 2 ліфти (які наприклад в моєму будинку лімаються черз день на 3-му році після сдачі) сожна дісйно тільки перед тими хто в сарії жив до цього.

Цитата:
звертатися до влади!

Влада тут нідо чого - проблема влюдях.

Цитата:
Ми їм не судді. Це їхній спосіб життя

Не сперечаюсь :). Я просто вказую на те що ринок нерухомості в Ковелі наданий момент це ТУПО продажа - купівля старого житла. Виходячи з того що квартини не будуються (я поки що тільки планується побудувати декілька багатоповерхівок з загальною кількісттю квартир нахай навіть 300, отримуємо те що ціни на житло ростуть тільки через те що новий їх власник перепродає, або людина "щось чула..." і ввдажає що то є така ціна. Корочше ціни на житло не моють під собою економічного підгрунтя. Просто ростуть за рахунок спекулянтів. Доречі якщо пригадати, початковою метою введеня налогів на житлол державою була з метою знищення спекуляції :lol:

Цитата:
Ну це як кому подобається. Особисто для мене краще жити у центрі

То ви центрова жіночка. А всі депутати і мільйонери селюки з віллами за Киевом. Звичайно дойти пішки дитині до школи за 3 хвилини краще ніж на лексусі за 5 хвилин приїхати з своєї будвлі не ніхто не маюкається по ту сторону стіни, не гупає щось зверху... не заливають туалет кухню, і ванну, вимикають воду, де не треба 5 хвилиї чекати і їхнати на ліфті, де можна вийти на подвіря в садочок, а не під машину. Прапорець в руки :lol: . Нажаль я не за такий спосіб життя А тимпаче підписатися на кредит до пенсії, що щоб жити в халупці.

Цитата:
Однак це зовсім не означає, що ВСІ купують новозбудовані квартири з метою перопродати

Егеж купують тому, що нажаль, наскільки я знаю, банки не дають грошей на самостійне будування. Приходиться мати те що маємо. :wink:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 69 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: