Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 17 жовтня 2017, 21:51

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 62 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 січня 2008, 01:12 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Ванда написав:
Hapuga, зовсім не хотіла образити чоловіків :reverance: Ви САМІ НАЙКРАЩІ :cake: А у понятті "сильна половина" - я ще розумію силу моральну та духовну :!: :lol: :judge:
Хм!Хотів щось написати але передумав.Просто як з якої "колокольні"подивитись! :wink:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 січня 2008, 01:14 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
Я теж проти :!: Чому Flood :?: :!: Це дискримінація :judge:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 січня 2008, 01:21 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Ванда написав:
Я теж проти :!: Чому Flood :?: :!: Це дискримінація :judge:
100%згідний! :twisted:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 січня 2008, 01:48 
Офлайн

Повідомлення: 155
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Я опять, так сказать, подойду с финансовой стороны к вопросу о страхах и браке.

Я было написал уже пару страниц текста а потом все стер и подумал что он может создать бурю эмоций противополодного пола и кучу дополнительного не по теме текста. Поэтому решил написать так:

Я не милионер (в их случае этот риск можно весомо сократить). Боюсть, если я как хоть и не обычный но всетаки работающий человек, женюсь и буду получать ЗП с женой в соотношении большем чем 1:1.. давайте скажем для наглядности 5-10:1. Проживу с ней кажем 5-10 лет и за это время куплю крутую квартиру машину.. и т.д. И всилу вполне природных процессов через это время мы с ней (не важно по чьей вине решим разойтись). То я услышу такие знакомые слова, не только ковельских баб,.. аля: "я на тебя всю молодость потеряла", "я тоже "работаю"". А главное этот человек вполне вероятно потребует через суд у меня 50% моего имущества, при том что будучи не замужем не заработала бы и 10-20% (три том что на что-то ещё и жить надо), а я при этом "колбасил" по 10-12 часов в день и после всего этого как не странно согласно законодательства могу остаться нисчем :shock:.

Интересно брачные контракты уже есть? Интересно ктонибуть из женского пола при подобных житейских обстоятельствах его подписывает/подпишет?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 січня 2008, 11:10 
Офлайн

Повідомлення: 172
OTF написав:
а я при этом "колбасил" по 10-12 часов в день и после всего этого как не странно согласно законодательства могу остаться нисчем :shock:.

Якщо у Вас не було дітей,то повозмущатись ще можна.Але якщо ви все ж таки ними обзавелись, то я вважаю це підло: залишити жінку з дітьми ні з чим.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 січня 2008, 11:45 
Офлайн

1. жоден з батьків не зововязаний віддавати дітям все. Тобто, ні на моїх, ні на ваших, ні на мені, ні на вас, нема зобовязання купити дітлаху квартиру чи ще щось. Тобто задачою батьків є виростити (до 16 років) дитину і дати для неї все потрібне (знання) для дальшого розвитку.
2. хто сказав що я жінку залишу з дітьми? :lol:
3. якщо вона буде єрепенитися, що діти всетаки повинні залишитись в неї то нехай і заробляє відповідно для того щоб всі були задоволені. Я не вважаю що зобовьязаний віддавати все через її таку примху.
4. Майно потрібно ділити, але в відповідності до заробітків та витрат. Чому я повинен вислухувати від потенціної жружини хо "хтось там працює, втомлюється" - а набіса працювати за 100-200у.е? Та після такого розкладу повинен видати майна на 50-100т доларів, при цьому ймовірно буду негідник (якщо покину за власною ініціативою) - їй ці гроші не заробити і до кінця життя (бо люди ще їдять доларів на 300-400, живуть десь ..., одягаються).

Мій висновок: саме тому большість жінок виходять заміж - бо вони не можуть поки що самостійно жити. Навіть деякі "круті" дівчата.. які нібито "самостійні" живуть тільки за рахунок того що дяді різні дарують ії різні подарунки (хоча це нідочого іх не зобовьязує). Коротше кажучи таке наше життя... тут нічого не вдієш... Отакий невтішний аналіз.

І якщо бути відвертим, то в мене відразу напрашується питання "За що ви так хочете поваги і рівності від чоловіків при таких своїх поступках?" (Я маю на увазі якщо ви самостіно не можете створити собі адекватний до чоловіків добробут).

Повторю, що я не всіх жінок гребу одними граблями :lol:. Є виключення. Але їх дуже мало (відносно того щоб хотілося).

Востаннє редагувалось OTF в 25 січня 2008, 12:29, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 січня 2008, 11:52 
Офлайн

OTF написав:
1.
І якщо бути відвертим, то в мене відразу напрашується питання "За що ви так хочете поваги і рівності від чоловіків при таких своїх поступках?" (Я маю на увазі якщо ви самостіно не можете створити собі адекватний до чоловіків добробут).

В принципі ти правильно говориш,але бувають і нюанси.Кожна жінка хотіла б добитись більшого.Хоч би для цього треба було працювати 10-12 год.Але не всі мають таку можливість.Хтось в сім"ї полюбому має бути меншим.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 січня 2008, 12:51 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
Багато чого написано ніби правильно. Але якщо перераховувати хто скільки заробляє, то виникає питання : як оцінити працю жінки (по господарству) :?: Маю на увазі - прання, прасування, прибирання, догляд за дітьми і т. д.Якщо чоловік працює по 10-12 год.,то без дружини йому прийшлось би найняти хатню працівницю, заплатити їй за роботу близько 200-300 $(це у Ковелі) і що залишається? Ось вам і підрахунки. :? :wink: А треба ще купити одяг, погуляти у ресторані, пригостити кохану :lol: :lol: (повторюю: якщо бути не одруженим)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 січня 2008, 13:40 
Офлайн

Відповідь проста:
1. Дівчина також їсть. Тому також готує, прасує і хочаб прибиражє в тій хаті в якій живе безкоштовно :lol: і т.п.. Тому навіть якщо бути супер-пупер прадолюбивим і дружині дуже не хочеться робити домашню роботу то можна найняти і хатню робітницю якщо, звичайно, ресурси (грошові) дружини дозволяють собі хочаб 50%-ну оплату. Алеж зновуж таки це тільки навдала, на мій погляд, спроба дівчат дабавити своєї вартості.

2. Щодо ресторану... пригостювання та інше. Зновуж таки бачимо ставлення питання від жіночок на рівні. Купи мені... пригости мене... зводи мене як нормальну річ, а про 50/50, чи навіть взагалі протилежне напрвлення дій навіть не йдеться.

---
Моя особиста життева позиція жити з дівчиною/дружиною 50/50, чи там 60/40. Тоді можна поважати партнера і будувати з ним майбутне не з думкою, що з часу початку наших стосунків я почав ділити свій і так невеликий дохід на 2 людей, а в разі народження дитини на 3...4...5.. і т.д. Так смачної каші не звариш. Доречі коли жіночка кладе в загалий бюджет 40% і купує більшість побрякушок за свій рахунок - просинається здоровий глузд... і аналізуються витрати :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 січня 2008, 14:18 
Офлайн

Повідомлення: 11
Саме так 40% від зарплатні та навіть 20% тільти для того, щоб контролювались витрати і не їхала криша від всяких щоденних покупок, всякого там лахміття або щось ще.... :x

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 січня 2008, 14:45 
Офлайн

Повідомлення: 421
По-моєму, хлопці, ви просто не уявляєте собі, що таке сім'я і чим вона відрізняється від простого співмешкання. З таким підходом, навіщо одружуватися? "Для галочки", чи тому що "так всі роблять"?
Є громадянський шлюб, якщо вже конче хочеться розписатися - є шлюбний контракт.

А гроші це одна з найдешевших речей у цьому світі. Їх можна тупо заробити. Якщо чоловік віддає в сім'ю лише гроші, та ще й стежить, щоб їх, борони боже, не було більше половини - то довго така "сім'я" не протягне. Дітей тільки шкода.
Є достатньо речей, які не заробиш ніяк, і не купиш теж - от їх і треба цінувати. Якщо пощастить їх мати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 січня 2008, 15:44 
Офлайн

Гроші це ТЕ заради одержання чого я і ти витрачаеш 50% свого денного часу... и можна сказати 50% життя в працездатний період. Сон це ще 25-40% цього часу. 10-20% життя з кимось можна по твоєму назвати супер стосунками, сімєю? я думаю це навіть співмешканням важко назвати. І після цього в мене цілком можливо (згідно законодавства) заберуть все (ну 50%) заради чого я витратив 10 років свого життя? це абсурд і ГРАНДІОЗНИЙ страх :lol:. Тому що це даремно прожиті 10 років.... а жити нам не так і довго :cry:

Доречі коли жити як я сказав 50 на 50 чи 60 на 40. То відразу видно що сімя створилася не через те, що я на новому мерсі їзджу чи в мене квартира за 1 мільйон грн. А через те що якісь якомсті людини приваблюють. Через те що у вас одна мета... ви разом чогось досягаєте... ви РАЗОМ 10% свого оставшогося життя від роботи та сну займаетесь речами які приносять задоволення обом....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 січня 2008, 16:18 
Офлайн

Повідомлення: 49
AL написав:
гроші це одна з найдешевших речей у цьому світі. Їх можна тупо заробити. Якщо чоловік віддає в сім'ю лише гроші, та ще й стежить, щоб їх, борони боже, не було більше половини - то довго така "сім'я" не протягне. Дітей тільки шкода.
Є достатньо речей, які не заробиш ніяк, і не купиш теж - от їх і треба цінувати. Якщо пощастить їх мати.

це точно.
OTF написав:
Гроші це ТЕ заради одержання чого я і ти витрачаеш 50% свого денного часу... и можна сказати 50% життя в працездатний період. Сон це ще 25-40% цього часу. 10-20% життя з кимось можна по твоєму назвати супер стосунками, сімєю? я думаю це навіть співмешканням важко назвати. І після цього в мене цілком можливо (згідно законодавства) заберуть все (ну 50%) заради чого я витратив 10 років свого життя? це абсурд і ГРАНДІОЗНИЙ страх . Тому що це даремно прожиті 10 років.... а жити нам не так і довго .

якщо багато людей поділяє таку думку то нема нічого дивного у тому що більшість сімей розпадається (точну статистику я не знаю), вони просто не можуть не розпастися.
OTF написав:
Доречі коли жити як я сказав 50 на 50 чи 60 на 40. То відразу видно що сімя створилася не через те, що я на новому мерсі їзджу чи в мене квартира за 1 мільйон грн. А через те що якісь якомсті людини приваблюють. Через те що у вас одна мета... ви разом чогось досягаєте... ви РАЗОМ 10% свого оставшогося життя від роботи та сну займаетесь речами які приносять задоволення обом.....

у такої сім'ї практично нема шансів на довге існування, винятки є (небагато але є) і я несказав-би що це здорова сім'я, а точніше це є хвора сім'я.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 січня 2008, 16:46 
Офлайн

Булоб цікаво почути обгрунтування Ваших слів. особливо щодо останнього пункту.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 січня 2008, 16:53 
Офлайн

Сергій написав:
точну статистику я не знаю

За минулий рік, десь з зареєстрованих 400 шлюбів,250 розвелись протягом цього ж року (дані приблизні)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 62 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: