Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 листопада 2017, 17:01

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 142 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: "магазин" ЯВІР та подібні йому
ПовідомленняДодано: 27 листопада 2008, 19:26 
Офлайн

Повідомлення: 227
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 3 разів.
Fantoman написав:
про навчальні та освітньо-виховні заклади ви спізнились. Заборона на куріння і алкоголь там встановлена наказом по міносвіти вже кілька років..

Мінносвіти не має повноважень обмежувати права громадян на споживання алкоголю і тютюну. Це право надано органам самоврядування, які створюють вільні від куріння зони та території на яких забороняється продаж алкоголю і тютюну. Я не дивно, але законом не заборонено пити і курити в школі... Це можна робити у спеціально відведених місцях :shock: :
Стаття 15-2. Обмеження щодо споживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів
Забороняється, за винятком спеціально відведених для цього місць, споживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів:
у закладах охорони здоров'я;
у навчальних та освітньо-виховних закладах;
у громадському транспорті (включаючи транспорт міжнародного сполучення);
у закладах культури;
у закритих спортивних спорудах;
у ліфтах і таксофонах;
на дитячих майданчиках;
у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 листопада 2008, 20:41 
Офлайн

KSENA написав:
але заборона торгівлі пивом на орендованих землях то вже задуже.

Насамперед, не можливо зменшити споживання алкоголю і тютюну не зменшивши його реалізації. Дивна логіка - однією рукою споювати людей , а іншою вимагати зменшення споживання горілки. Вам не здається? Величезною загрозою для Украни є пивний алкоголізм неповнолітніх.Жодним законом не встановлено заборону на продаж і споживання пива бо воно не відноститься до алкогольних напоїв. Тому єдиним правовим механізмом обмеження його реалізації є право власника споруди чи землі (в даному випадку міської ради) самостійно визначати, як це майно буде використовуватись. Думаю, що підробляти на підпільних гуральнях пиво, як це роблять з горілкою, точно не будуть. Просто заборонивши споживати пиво в громадських місцях, як це робить Кошарук С.Д. значить загнати ситуацію в глухий кут - бо правових механізмів виконання такої заборони немає.
nekton написав:
Спитай себе "а хто є власником магазину "Явір"", потім спитай "а хто є влада в місті". Порівняй цих людей. От тоді і отримаєш відповіді на свої питання.

Кошаруку неодноразово публічно пропонувалось розпочати акцію типу "Роби, як я! Роби зі мною! Роби краще мене!" і припинити споювати та труїти українців продаючи алкоголь тютюн і пиво у, насамперед, своїх торгових закладах.Тому ж "Яворі". Сьогодні на сесії міськради це було запропоновано Кошаруку вже вкотре на його ж висловлювання, що кожна гривня виручена від продажу алкоголю створює потребу виділення чотирьох гривень на подолання спичинених продажем проблем. Відмовтесь від тисяч помічених людською бідою гривень і збережете в чотири рази більше людських грошей. І людських доль.У відповідь - непереконливе заклинання, мовляв ці заклади ніби й не мої, бо поки я мер, то їх передав в управління товаришу К. Словом чи ділом?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 листопада 2008, 09:57 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Sergo написав:
Тому єдиним правовим механізмом обмеження його реалізації є право власника споруди чи землі (в даному випадку міської ради) самостійно визначати, як це майно буде використовуватись

Не розумію логіки. Продаж пива в центрі в супермаркеті це нормально, а на окраїні міста на орендованій у міської влади землі- це соціальне зло? :shock: Тут явно проглядаються не інтереси оздоровлення населення.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 листопада 2008, 10:02 
Офлайн

А чому ж на минулих сесіях не було прийняте рішення про заборону даної торгівлі на відстані 200м. до закладів освіти, що багато лишніх закладів входить в цей перелік?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 листопада 2008, 12:18 
Офлайн

KSENA написав:
Не розумію логіки. Продаж пива в центрі в супермаркеті це нормально, а на окраїні міста на орендованій у міської влади землі- це соціальне зло? :shock:

Продаж пива, який набув таких загрозливих тенденцій в Україні сам по собі є вже зло, незалежно від того хто і де споює населення. Логіка наступна - враховуючи, що прямого закону, який би забороняв продаж пива не існує, а відтак не існує правового механізму застосування цієї заборони, залишається єдиний механізм - застосувати право власника майна на визначення умов використання цього майна при здійсненні будь-якої діяльності. Власник має навід'ємне право вимагати від орендаря дотримання його вимог. Наприклад, здаючи житло в найм, господар може поставити квартирантам вимогу, що в його квартирі ні пити ні палити не можна. Якщо такі умови не подобаються - купляй своє житло і роби в ньому все, що хочеш. Так і з комунальною власністю. Дане обмеження буде спонукати продавців пива, алкоголю та тютюну під своїми магазинами викуповувати землю в міської громади, що в свою чергу принесе дохід в бюджет. Маю також повідомити, що такі торгові центри, як "Вопак" і "Наш край" теж не мають власної землі, а орендують її у міста. На своїй землі роби, що хочеш. Незалежно, супермаркет чи мінімаркет. І багато хто подумає чи варто заробляти багатство на продажу продукту, який руйнує суспільство, чи змінити профіль торгівлі і продавати дійсно корисні суспільству товари. Є вибір.
KSENA написав:
А чому ж на минулих сесіях не було прийняте рішення про заборону даної торгівлі на відстані 200м. до закладів освіти, що багато лишніх закладів входить в цей перелік?
Цей проект рішення готував я разом з колегою Г.Федчишиним. Чому він був не прийнятий запитайте у тієї більшості яка на сприйняла цих пропозицій. Думаю, причина в тім, що значна частина противників сама володіє торговими закладами в яких заробляє на продажу алкоголю та тютюну. Навіть прийнятий "обрізаний" до 50 м варіант рішення згодом зупинили за пропозицією колеги-депутата "точка" якого попала в зону заборони. Як і той же Явір. Може в цьому причина?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 листопада 2008, 12:35 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
KSENA написав:

А на мою думку, так як сама постановка даного питання є безглуздою, 200м не можна, а 201- получається можна? :? тому і неприйняли, взагалі треба вживати жорстких заходів щодо незаконнгого продажу того чи іншого товару і ще жорсткіші для тих хто купує законно по проханню тих кому непродають.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 листопада 2008, 12:54 
Офлайн

Sergo написав:
Думаю, причина в тім, що значна частина противників сама володіє торговими закладами в яких заробляє на продажу алкоголю та тютюну.

Саме це я і підозрювала.
А що-до дитячого алкоголізму і що він починається з саме слабоалкогольних напоїв я згідна. Але мусово знайти більш дієві важілі впливу: щоб батьки несли відповідальність за те де і що робить їх чадо, різні соціальні програми, дітей потрібно завантажувати роботою, щоб дурне в голову не лізло.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 листопада 2008, 23:02 
Офлайн

Boris написав:
А на мою думку, так як сама постановка даного питання є безглуздою, 200м не можна, а 201- получається можна?

Навколо нас багато, як придивитись, ніби-то безглуздих речей. Чому, наприклад, переважно будували п'яти-, а не шестиповерхівки? Чому призивний вік в армію у 18, а не 19 років? Чому в Україні пиво продають без будь-яких обмежень по віку, а в США з 21 року? Чому бальзам "Вігор", який по міцності і вмісту спирту не поступається горілці не є алкогольним напоєм в розумінні закону і вільно продається в аптеках? Чому, чому... Так і з метрами.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 листопада 2008, 00:47 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Во-во, вони справді "ніби-то безглузді", бо глузд там є!
5 поверхів тому, що не потрібен ліфт ( а для 6-ти поверхів - вже потрібен!)
У 18-ть в армію беруть тому, що кількість нежонатих у 18-ть більша, ніж у 19-ть.....
У всьому є зміст і причина....... :wink:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2008, 02:40 
Офлайн

Повідомлення: 1092
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.
Блін....Да яка проблема...Треба зробити штраф в 100000 грн за продаж спиртного після 22.00....і все...Буде так як і з маршрутками

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2008, 12:21 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
777 написав:
Блін....Да яка проблема...Треба зробити штраф в 100000 грн за продаж спиртного після 22.00....і все...Буде так як і з маршрутками

З такими розкладами можна чекати табличок типу "Вдих - 5 копійок, видох - 2 копійки".
Вже краще вимагати при купівлі довідку про IQ ;)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2008, 12:36 
Офлайн

і всетаки Абрам по моєму то є вихід. вот зробили штрафи космічні і на тобі....більш менш порядок. ну то моя думка. якщо колись стану якимось депутатом...то буду цю тему просовувати)) в самого двое підростає...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2008, 13:14 
Офлайн

777 написав:
і всетаки Абрам по моєму то є вихід. вот зробили штрафи космічні і на тобі....більш менш порядок. ну то моя думка. якщо колись стану якимось депутатом...то буду цю тему просовувати)) в самого двое підростає...

А от ми з друзями частенько купуємо алкоголь після 22. І ми наче не буянимо :|. То що тепер - закуплятись наперед, на випадок, якщо зберемося?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2008, 14:09 
Офлайн

Да хоть би і так...наперед. А шо тут такого.Спланували, купили, бухнули і бай бай. То добре шо Ви не буяните, но то скоріше виключення.....Я неодноразово наблюдав біля Явора п"яних малолєток з випученими очима, яким хочеться когось в...ти.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2008, 15:25 
Офлайн

777 написав:
То добре шо Ви не буяните, но то скоріше виключення.....Я неодноразово наблюдав біля Явора п"яних малолєток з випученими очима, яким хочеться когось в...ти.

Ага, розумію тебе. Так і хочеться повішати їх всіх. Бидло - що з них візьмеш?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 142 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: