Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 листопада 2017, 13:01

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 151 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Далі

Яку ялинку ви будете ставити
Штучну 46%  46%  [ 38 ]
Живу 34%  34%  [ 28 ]
І таку і таку 7%  7%  [ 6 ]
Не ставитиму взагалі 13%  13%  [ 11 ]
Всього голосів : 83
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 грудня 2007, 21:16 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.
А я завжди ставила живу сосну і надіюсь буду і надалі прикрашати на Новий Рік тільки живе деревце.. Може я і не права, але штучні ялинки в мене асоціюються зі штучними квітами.
Користуючись нагодою передаю привіт всім поборникам Грінпіс і вітаю з наступаючим Новим Роком! :D :D :D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 грудня 2007, 00:01 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Я тепер ставлю тільки штучну ялинку вже 3 рік! Хай хто як хоче але без мене!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 грудня 2007, 09:16 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
KSENA написав:
А я завжди ставила живу сосну і надіюсь буду і надалі прикрашати на Новий Рік тільки живе деревце..

Пробач тебе надурили. На той момент, коли ти її ставиш вона вже вмерла, або як мінімум в комі. :twisted:
KSENA написав:
Може я і не права, але штучні ялинки в мене асоціюються зі штучними квітами.

Ага. Спочаку штучні ялинки і квіти, а потім безалкогольне пиво і знежирене сало. :twisted:
KSENA написав:
Користуючись нагодою передаю привіт всім поборникам Грінпіс і вітаю з наступаючим Новим Роком! :D :D :D

Лозунг Грінпіс: "Убий бобра - врятуй дерево!!!"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 грудня 2007, 09:20 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
toha написав:
Мы же пальмы и яблони не режем, чтобы сока попить. :D

А може ти і мяса не їсиш?
Ні не їсу я мяса принципово.

Добре яблоні не ріжете. А мясо ти їсиш? За що кабанчика вбивають? Це ж живе створіння. Це набагато хуже ніж ялинку зрубати

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 грудня 2007, 10:57 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
nekton написав:
А мясо ти їсиш? За що кабанчика вбивають? Це ж живе створіння. Це набагато хуже ніж ялинку зрубати
Якшо споживання м"яса ше можна хоч якось списати на необхідність, то вирубування ялинок назвати необхідністю дуже важко. Це примха і не більше. А нищити природу заради примхи - це по меншій мірі жорстоко...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 грудня 2007, 11:06 
Офлайн

Вбивство списати на необхідність? Необхідність чого? Нажертися?
Ніколи штучна ялинка не замінить лісової. Це Вам зараз штучна краще бо і економніше і не осипається. А для дитини ялинка з лісу приносить набагато більшу радість ніж штучна. Але не кожен собі признається що штучна краща фактично тому що потім не потрібно з ковра голочки висмикувати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 грудня 2007, 11:08 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Єрунда: в штучної значно кращий вигляд і правильніша форма...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 грудня 2007, 14:09 
Офлайн

Повідомлення: 209
Подякували: 0 разів.
Погоджуюся з думками на рахунок того, що ялинки рубати не треба! Ще не так давно моя сім"я кожного року ставила "живеньку" ялиночку! Радості, запаху було звичайно багато, але як згадаю , скільки сміття потім вигрібаєш на протязі року, кашмар! А ше прийде кілька "плємяшок" в гості. подьоргають ту ялинку за вітки, а вона все сипеться і сипеться! Плюс кожного дня пилососити біля неї треба було сто процентів і то не по разу!! А потім ( після свят ) поки винесеш її з хати то не раз згадаєш всі "гарні слова"! А потім викалупуєш голочки з коврів рачки! :)))) Хіба то свято?? А на рахунок запаху, то проїдьтеся в ліс і нанюхайтеся там того запаху! В крайньому випадку так як казав Boyscout про гілочки! ;)
Кілька років тому придбали штучну, чесно кажучи зручніше!! Гарніша, не сипеться, віточки можна позагинати (в натуральної іноді така несиметрія получається!! )! Прикрашай і насолоджуйся святом! ГАРНИХ ВСІМ СВЯТ!

Altın ateşle, kadın altınla, erkek kadınla imtihan edilir!!!! - Золото проверяют огнем, женщину - золотом, мужчину - женщиной !!!! :).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 грудня 2007, 14:12 
Офлайн

nekton написав:
Ніколи штучна ялинка не замінить лісової. Це Вам зараз штучна краще бо і економніше і не осипається. А для дитини ялинка з лісу приносить набагато більшу радість ніж штучна. Але не кожен собі признається що штучна краща фактично тому що потім не потрібно з ковра голочки висмикувати.

По моєму, якщо діти вірять у Діда Мороза, то і якщо ви скажете , що та ялинка з лісу, вона повірить! Принаймі в мене завжди (в дитинстві) в дитячій кімнаті стояла срібляста штучна ялинка, Я просто БУЛА ВПЕВНЕНА ЩО ЇЇ ДІД МОРОЗ ПЕРЕДАВ ТАТОВІ З ЛІСУ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ НАС ТАКУ ГАРНУ! :oops:

Altın ateşle, kadın altınla, erkek kadınla imtihan edilir!!!! - Золото проверяют огнем, женщину - золотом, мужчину - женщиной !!!! :).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 грудня 2007, 15:14 
Офлайн

Ага. І дитина почне віритив те що всі ялинки пласмасові в лісі. І назагадку "Зімой і лєтом аднім цвєтом" відповідатиме - срібляста ялинка.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 грудня 2007, 15:25 
Офлайн

nekton написав:
... А для дитини ялинка з лісу приносить набагато більшу радість ніж штучна....

nekton написав:
Ага. І дитина почне віритив те що всі ялинки пласмасові в лісі. І назагадку "Зімой і лєтом аднім цвєтом" відповідатиме - срібляста ялинка.

Ну я ж так не говорю! В час, коли мені стало байдуже з лісу вона чи штучна, я давно знала, що та срібляста не справжня! (в дитсадку добре вчать якою вона має бути). Може давайте сховаємо всі штучні ялинки від "дитячого ока", щоб не дай Боже дитина жила і думала , що ялинка повинна бути пластмасовою! :roll:
Просто мені здається, що для дитини ялинка приносить задоволення лише кілька перших годин після того, як її прикрашать (ну день), потім її хвилюють подарунки , цукерки і т.д. То я думаю , що дитина не буде впадати в депресію, чи ще якийсь психопаралізуючий стан, коли виросте і дізнається, що ялинка в дитинстві була штучна!! :shock:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 грудня 2007, 15:35 
Офлайн

А Вам сподобається коли на 8-ме березня отримаєте букет з штучних троянд? І кожен рік для економії чоловік даруватиме вам той самий букет? От прикольно буде.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 грудня 2007, 15:51 
Офлайн

nekton написав:
А Вам сподобається коли на 8-ме березня отримаєте букет з штучних троянд? І кожен рік для економії чоловік даруватиме вам той самий букет? От прикольно буде.

Думаю зірвати троянду і вирубати ялинку різні речі! І порівнювати не варто! Уявіть тисячу троянд і тисячу ялинок!! Відчувається правда! Тим більше троянди вирощуються спеціально для того щоб радувати жінок (впринципі і не тільки :) ) розкішними букетами, а от ялинки... згідна що (можливо !) їх теж спеціально насаджують, щоб на новий рік продавати! Але виростити ялинку і виростити троянду......!!!!! Та і піддаюся сумнівам, що ялинки на новий рік продаються лише дозволені законом!!!
А якщо говорити в плані того,що мені буде приємніше "жива" чи штучна троянда! То звичайно справжня приємніше! Але.... читайте вище переваги штучної ялинки! Та мені чесно кажучи байдуже до квітів!! Є то добре, ні то ні! Краще нехай мій майбутній чоловік мені на 8-е березня дарує машини, навіть якщо одну і ту ж саму :)))))))

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 грудня 2007, 16:00 
Офлайн

Повідомлення: 111
Може й машин, різних звіряток, зброю малюкам потрібно дарувати справжніх, а не іграшкових? А що, купив живого котика (цуценя, канарейки...), погралося чадо недільку-дві, набридло звірятко - викинув на смітник, до ялинок понівечених. Глянь, і виросте примірний "споживач". А щоби дитя не вірило що не можна застрілити людину з пластмасовового пістоля, можна дати йому пульнути у когось з справжнього. :?
P.S. Нектон, Ви міркуєте з позиції дорослого. А дитині що справжня ялинка, що штучна - однаково буде свято, якщо ви самі зумієте це свято їй зробити сімейною турботою та любов'ю. А якщо ні - ніяка ялинка не допоможе.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 грудня 2007, 16:13 
Офлайн

Я виходжу з того, що для мене штучна ялинка це не ялинка. І говорити про те що рубання ялинок - це не гуманно то прочитайте вище і побачите, що я вже наводив приклад про свиней, про які ніхто не задумується коли їсть ковбасу чи гуманно їх вбили чи ні. Я чомусь певен що більша половина з тих хто тут пише не бачив як ріжуть свиней, не бачили цього вбивства а от про ялинку почали заступатися. І ще раз скажу що ялинки які ви купуєте з машин це наслідок або вирубування спецплантацій або санпрополки.
P.S. сам не є вегетаріанцем і свиней не захищаю, тим паче що не раз був присутній при різанині, і брав участь в процесі. Просто це наведено для прикладу про моральність та гуманність.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 151 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: