Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 жовтня 2017, 06:59

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 350 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 грудня 2007, 00:56 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Ему оставался один день до дембеля, а он прослужин (по госпеталям) еще пол года. Ну и что, хирурга перевели в другой госпиталь на понижение В МОСКВУ (помоему, дело 15 летней давности). А дело было еще интересней: фельдшер сказал что апендицит, а врач сказал: ты кто такой? И назначил диагноз - язву.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 грудня 2007, 01:25 
Офлайн

Врачи! (Как говорит Задорнов) Вы все по одному люди хорошие, но когда вместе (консилиум) ...
Повезло (ха ха) мне поламать ногу в Киеве. Сняли, закотали, описали и сопроводительные документы выдали. Проходил 3 или 4 (сейчас уже не помню) недели в гипсе и иду на снимок в Ковеле. МЕНЯ ЖЕ УЖЕ ПРЕДУПРЕЖДАЛИ, ЧТО В КОВЕЛЕ НЕТ ИСПРАВНЫХ РЕНГЕНАППОРАТОВ, но не поверил. И собрался консилиум из двух ренгенологов и травматолога. Результат: три мненния. Один говорит - Вы здоровы, второй у Вас второй перелом, а третий: тебе нужен больничный еще на месяц? :wink:
Это не ответ, а просто информация к размышлению.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 грудня 2007, 23:16 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.
Коли захворієш сам, а особливо коли хворіють діти, і бачиш що ковельське лікування допагає слабенько часто просиш у лікаря направлення в Луцьк. У всіх без винятку випадках лікарі робили дуже здивований вигляд і питали:- ви що сумніваєтесь в моїй професійності?, або:- якби я не справлялась зі своїми обовязками я б дала направлення?.
Думаю з такою проблемою стикалась не тільки я.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 грудня 2007, 23:36 
Офлайн

KSENA написав:
Коли захворієш сам, а особливо коли хворіють діти, і бачиш що ковельське лікування допагає слабенько часто просиш у лікаря направлення в Луцьк. У всіх без винятку випадках лікарі робили дуже здивований вигляд і питали:- ви що сумніваєтесь в моїй професійності?, або:- якби я не справлялась зі своїми обовязками я б дала направлення?.
Думаю з такою проблемою стикалась не тільки я.

Абсолютно с Вами согласен. А когда я попросил карточку для прохождения диагностики в Киеве! Мне в начале сказали что : карточки на руки не выдаются, но подумав и вспомнив, что времена уже не те выдали, но с ТАКИМ ЛИЦОМ, что я после этого пол года не решился ее отдавать ( аникто и не интересовался: где она?).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2007, 12:04 
Офлайн

Повідомлення: 251
Подякував (ла): 0 разів.
Район міста: центр
Ковельская медицина? По большому счету ее тут нет. Приходилось сталкиваться и воспоминания не самые лучшие.В городе только морг работает нормально :) (там точно скажут от чего умер) и бывает так,что заключение эксперта не сходится с диагнозом врачей. :?
Историй могу рассказать много,да только зачем? У нас у всех свое мнение... Хочу сказать пару слов по-поводу комп диагности.Пришлось побывать на диагностике в гостинице " Лісова пісня", общий диагноз - здорова,только вот много всяких лямблий,эхинококков и т.д.Выписал лекарства(БАДы так называемые на сумму 600 грн).Но мы решили пойти другим путем,взяли кровь из вены и отвезли в Луцк в баклабораторию.(по-скольку у нас тут такие анализы не делают) Так вот по результатам анализов никаких эхинококков нет! И теперь скажите стоит ли доверять "двум пластинкам,двум палочкам и четырем проводкам"???
Мне если надо отвезти ребенка в Луцк в поликлиннику, я просто беру в регистратуре карточку(при этом я не говорю,что едем в Луцк) и просто с этой карточкой ухожу.В Луцке еще ниразу не просили направление от наших врачей.И даже когда у ребенка нашли "грыжу белой линии живота" мы операцию делали не в Ковеле а в Голобах.(обошлась она нам гораздо дешевле чем было бы здесь...) Вот такое мое мнение пороводу нашей медицины.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2007, 12:42 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Подякували: 0 разів.
Vi. написав:
Хочу сказать пару слов по-поводу комп диагности.Пришлось побывать на диагностике в гостинице " Лісова пісня", общий диагноз - здорова,только вот много всяких лямблий,эхинококков и т.д..
...
И теперь скажите стоит ли доверять "двум пластинкам,двум палочкам и четырем проводкам"???
Там недалеко вокзал, знайдіть циганку і погадайте на здоров"я - такий самий лохотрон.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 січня 2008, 13:37 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Я не думаю, шо причина поганої медицини в поганому фінансуванні. :? В свій час я пропонував трьом педіатрам стати нашим домашнім педіатром: приходити 1-2 рази на тиждень шоб подивитись\послухати моїх дітей (тим паче шо це було їм по дорозі). За це я пропонував їм щомісячну ставку в розмірі майже половини їх місячної зарплати + доплату за екстренний виклик (шоб не "Швидку" викликати, а одразу свого педіатра). І шо б ви думали? Вони всі відмовились! :shock: Виходить, шо справа зовсім не в грошах :( Напевно для них краще за копійки аби-як відсидіти день на роботі, зато потім мати залізну причину аби виправдати свою некомпетентність (мовляв "Як платять - так і лікуємо") і небажання нести відповідальність бодай за щось...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 січня 2008, 15:03 
Офлайн

Повідомлення: 227
Подякував (ла): 2 разів.
igorsolop написав:
Я не думаю, шо причина поганої медицини в поганому фінансуванні. :? В свій час я пропонував трьом педіатрам стати нашим домашнім педіатром: приходити 1-2 рази на тиждень шоб подивитись\послухати моїх дітей (тим паче шо це було їм по дорозі). За це я пропонував їм щомісячну ставку в розмірі майже половини їх місячної зарплати + доплату за екстренний виклик (шоб не "Швидку" викликати, а одразу свого педіатра). І шо б ви думали? Вони всі відмовились! :shock: Виходить, шо справа зовсім не в грошах :( Напевно для них краще за копійки аби-як відсидіти день на роботі, зато потім мати залізну причину аби виправдати свою некомпетентність (мовляв "Як платять - так і лікуємо") і небажання нести відповідальність бодай за щось...

Знаючи Вашу щепетильність у дотриманні всіляких правил, я переконаний, що Ви, заплативши "половину їх місячної зарплати + доплату за екстренний виклик (шоб не "Швидку" викликати, а одразу свого педіатра)", так же екстренно це все зафіксували б на фото чи відео і відправили зняте в податкову чи СБУ ..., або, як мінімум на цей форум із підписом "Медики беруть хабарі за лікування дітей". Думаю, що коли Ви їх офіційно наймете на роботу, сплатите за працівників належні до бюджету та страхових фондів платежі, то все буде ОК! :wink:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 січня 2008, 15:15 
Офлайн

Какая может быть медицина в городе, где скорая приезжает на вызов БЕЗ ШПРИЦОВ?!!!
Или когда она (скорая) эздит по вызовам и собирает полную машину больных которые нуждаются в госпитализации?!!!
Напакуют кого с переломом, кого с простудой, короче сколько могут, а потом везут в больницу.
Я понимаю, что не работники скорой в этом виноваты, и не от хорошей жизни они "бензин экономят", но что это за страна и бояре которые до этого людей доводят ... слов нет.
Пишу по собственному опыту. Пришлось родного человека вести в больницу. Когда заглянул в машину скорой помощи и увидел ЭТО, плюнул, побежал среди ночи за машиной и сам отвез.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 січня 2008, 19:02 
Офлайн

Повідомлення: 1315
Подякували: 6 разів.
Район міста: Центр
Не зміг не написати про ситуацію яка склалася 5 років тому зі мною.
Захворіла у мене трирічна дитина. Викликали скору. Лікарі виписали ліки, які потрібно колоти дитині (ледь вламали лікаря щоб в лікарню не клав дитину). В той час ми жили навпроти ФАПу в селі Воля-Ковельська. Я зайшов туди та попросив щоб лікар ФАПу зробив уколи дитині (від ФАПу до нашої хати 30 метрів). Знаете що вона мені сказала?
Цитата:
"В мене буряки, шукайте собі іншого лікаря!"
Хоча, на мій погляд, вона була зобовьязана зробити уколи.

Звичайно мене відповідь дуже вразила ( не очікував такої ). На другий день ( вирішивши питання з лікарем через знайомого ) пішов до заступника Самчука, який відповідає за ФАПи в районі. Виклав ситуацію, що склалася. Звичайно, заступник із здивованими очима, почав говорити, що медичка не мала права мені відмовити і т. д.

Саме цікаве, що на другий день знову ніхто не прийшов з лікарів до моєї дитини.

І скрута тут ні до чого. Совісті не має ні якої ні в кого. Щоб без копійки навіть свої обовьязки не виконати щодо лікування маленької дитини. Після цієї ситуації я не можу нормально ставитись до лікарів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 січня 2008, 23:14 
Офлайн

Повідомлення: 64
Можливо не всі погодяться з моею позиціею але це ваша справа висновки робіть самі.

,,Согласно статистике: смертность в городе падает,
когда не работают больницы.

Медицина оказывает меньше влияния на наше здоровье, чем мы думаем, у нас же самих значительно больше влияния, чем мы порой полагаем. Это становится очевидным, когда доктора называются недоступными.

В 1973 г., когда в Израиле врачи бастовали в течение месяца, количество госпитализированных больных сократилось на 85%. Смертность упала на 50%, достигнув самого низкого своего уровня. Предыдущее падение смертности наблюдалось двадцатью годами ранее - также во время забастовки врачей.

Во время такой забастовки, проходившей в 1976 г. в округе Лос-Анджелеса и направленной против высоких страховых выплат за преступную небрежность врача, смертность упала примерно на 20%. Было проведено на 60% меньше операций.
Та же самая ситуация возникла в Боготе в Англии.
В каждом случае зарегистрированная смертность была снижена на 35 % за время забастовки.

Министр здравоохранения Чешской Республики считает, что информацию о смертности пациентов в индивидуальных больницах не следует обнародовать, даже при том, что различия по этому показателю в некоторых больницах отличаются на пять порядков. Об этом он сказал журналистам, реагируя на упрек, сделанный Ассоциацией Защиты Пациентов, недовольной тем, что информация такого рода сохраняется в секрете. ,,

Взяв ось тут http://www.antirak-center.ru/index.php? ... 3&page=358
але це не едие джерело подібної інформаціі.хоча і не часто зустрічаеться , але задуматись варто чому хтось стараеться скривати таку статистику, напрошуеться думка що більша половина медперсоналу не потрібна взагалі (я б залишив травматологів.декілька щоб кості складали.декілька стоматологів ну і на всяк випадок хірурга :) ).
Чи не варто задуматись що організм людини здатний перебороти переважну кількість хвороб якщо йому не заважати непотрібним медичним втручання,тобто вливанням всяких медикаментів за які дехто отримуе досить непогані гроші.

ЖИТТЯ І ЗДОРОВЯ НАДТО ДОРОГЕ ЩОБ ЙОГО ДОВІРЯТИ ЛІКАРЮ

Востаннє редагувалось AndriyL в 13 січня 2008, 20:28, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 січня 2008, 23:23 
Офлайн

AndriyL написав:
,,Согласно статистике: смертность в городе падает,
когда не работают больницы.

Интерестная информация и статистика. :handshake:
Даааа. Задумаешься после такого.
А стоит ли :doctor: ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 січня 2008, 00:11 
Офлайн

AndriyL, ти знаєш, я буквально днями дійшов такого самого висновку (того і оновив тему, сподіваючись на продовження дискуссії)...
Чому лікарі найчастіше так безграмотно і безвідповідально ставляться до своєї роботи? Тому, шо відчувають, шо в народу нема альтернативи! Вони знають, шо в разі чого хворий в першу чергу побіжить в лікарню чи в поліклініку, де лікарі "радо приймуть" свого клієнта (саме клієнта, а не пацієнта як би мало бути). А далі його лікують так, шо він стає їхнім клієнтом навічно. Чим і як лікують - теж відомо:
AndriyL написав:
Чи не варто задуматись що організм людини здатний перебороти переважну кількість хвороб якщо йому не заважати непотрібним медичним втручання,тобто вливанням всяких медикаментів за які дехто отримуе досить непогані гроші.
Та будь-яка людина, що має доступ до Інтернету, за 5хв може вияснити, шо ніде в світі ОРЗ не лікується антибіотиками. І тільки наші лікарі навіть не поставивши діагноз ОРЗ (ну, в кращому випадку можуть сказати шось типу: "Ну, у вас шось простудне" :lol: ) виписують антибіотики як засіб для попередження ускладнень (це ж треба таку нісенітницю придумати!), цим самим в і без того ослабленому хворобою організмі вбивають навіть ті мікроорганізми, які сприяють видужанню :? Я вже мовчу про інші перевірені методи лікування, якими лікарі усього світу обмінюються через Інтернет. А де ви бачили нашого лікаря, який би шукав знання в Інтернеті? На цьому форумі багато лікарів ковельських лікувальних закладів? Та певно жодного?!

Тому я згоден з AndriyL: не треба будувати нову поліклініку, треба взагалі її закрити (все-одно то не поліклініка, то позор)! Тоді ті лікарі, шо звільняться, добряче задумаються чи варто халтурити і розслаблятись і остатись без роботи, чи може варто було б подумати про свою репутацію...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 січня 2008, 00:37 
Офлайн

Sergo написав:
це все зафіксували б на фото чи відео і відправили зняте в податкову чи СБУ
Я до "крисячих" методів не приучений.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 січня 2008, 13:16 
Офлайн

Повідомлення: 92
zakruvatu ni4ogo ne potribno tomy wo dekomy i diйsno potribna medusuna "kvalifikovana",tilki nawi likarni treba vidfiltryvatu vid deakux "kompetentnux likariv",i zgoden wo ne treva bigtu v polikliniky za vsilakux dribnus bolя4ok,akwo mozna i v doma vnlikyvatu krawe.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 350 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: