Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 17 жовтня 2017, 10:48

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 350 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 23:27 
Офлайн

Повідомлення: 227
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 3 разів.
igorsolop написав:
Sergo написав:
Пане Ігорю. Взагалі-то прощаючись, а тим більше на ніч, нормальні люди бажають здоров*я, а не біди.
А шо - вам страшно? Ви ж щойно казали шо вас все задовільняє - то чого ж вам боятись. Це простим людям треба боятись, тим, хто кожен день туди ходить з надією, а натомість получає "кваліфіковану" допомогу.
Цитата:
Проте, Ви ж не Лікар і не Вчитель і навіть не Працівник Культури (ЖЕКу, Ринку...). Можливо весільний відеооператор?
А шо - до операторів інший підхід в медицині?

В даному випадку я говорив про загальнолюдські етичні норми. До чого тут професії. В мене є прекрасні друзі-оператори, однак Ви, в даному випадку, від них кардинально відрізняєтесь. Вони, перш за все, люди, а потім ті чи інші фахівці. І жодному з них не спало б на думку бажати біди іншій людині. А в медицині до всіх один підхід - наш пацієнт.
P.S. У Ваших постах аж рябить від слів "боятись". Зверніть увагу на термін "ятрогения"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 23:39 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
toha написав:
А где выбор? Я не имею ввиду професионализм.
Вибір є завжди. І зовсім не обов"язково дивитись в сторону західної медицини. Я часто маю справу з віськовим госпіталем міста Чернівці: це ні в які порівняння не йде з ковельськими лікувальними установами! Палати з євроремонтом, височайша кваліфікація мед.персоналу, поважне ставлення до хворих. Так, для цивільних там лікування платне (по прейскуранту), але по-перше це не так вже й дорого (порівняно з ковельським "безплатним", з якого навіть у Луцьку сміються усі лікарі), а по-друге - платиш за зроблену роботу, а не авансом аби тільки на тебе хтось звернув увагу. Під кожним листком резльтату аналізу стоїть підпис лаборанта і цей документ може являтись (якшо раптом шось трапиться) доказом в суді. Щодо кваліфікації лікарів госпіталю: кожен з них має військове звання і чималий досвід (наприклад, звичайний хірург може проводити до 5 складних операцій на добу!). Кожен з них бореться за життя пацієнта як за своє (майже в буквальному сенсі, бо якшо раптом пацієнт помер та ще й висновки патологоанатома не співпадають з діагнозом - це в них підсудна справа)...
Я не знаю скільки сотень років треба нашй ковельській лікарні аби дійти до такого рівня лікування. Але повторюю - альтернатива є!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 23:42 
Офлайн

toha написав:
Це вже нормальна розмова. Скажіть, а як Ви бачите цей процес.

Я, по моему, и до этого не хамил. Процесс? Какой, выбора лечящего врача? Или о преодолении предрассутков связанных с Вашей профессией?[/quote]
Я не лікар. Просто намагаюсь бути об*єктивним. Питання вибору лікаря.
Про забобони та фобії не будемо говорити. У кожного свої "таракани" в голові. :shock:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 23:45 
Офлайн

Sergo написав:
В мене є прекрасні друзі-оператори, однак Ви, в даному випадку, від них кардинально відрізняєтесь.
А я Вам, здається, весілля ше не знімав (це якшо Ви ще й досі вважаєте мене весільним оператором :lol: ) - звідки ви можете судити про мою компетенцію?
Цитата:
І жодному з них не спало б на думку бажати біди іншій людині.
І я Вам не бажав біди. Навпаки: я бажав Вам здоров"я! от тільки маленький нюанс - здоров"я завдяки ковельській медицині. Але Вам нема чого переживати - Ви ж їй довіряєте, еге ж? :wink:

P.S. Якшо в когось шось там в очах рябить - це (як казав один мій знайомий в паралельній гілці) пора до офтальмолога...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 23:45 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
2Солп! Військова медицина то вже інша справа,вона ще з Союзу залишилась на висоті,доречі одна з найкращих в світі!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 23:47 
Офлайн

Hapuga написав:
Військова медицина то вже інша справа....
Але ж вона загальнодоступна! Нашо ж ризикувати життям і здоров"ям лікуючись в Ковелі якшо можна абсолютно спокійно скористатись військовою медициною?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 23:58 
Офлайн

igorsolop написав:
toha написав:
Вибір є завжди. І зовсім не обов"язково дивитись в сторону західної медицини. Я часто маю справу з віськовим госпіталем міста Чернівці: це ні в які порівняння не йде з ковельськими лікувальними установами! Палати з євроремонтом, височайша кваліфікація мед.персоналу, поважне ставлення до хворих. Так, для цивільних там лікування платне (по прейскуранту), але по-перше це не так вже й дорого (порівняно з ковельським "безплатним", з якого навіть у Луцьку сміються усі лікарі), а по-друге - платиш за зроблену роботу, а не авансом аби тільки на тебе хтось звернув увагу. Під кожним листком резльтату аналізу стоїть підпис лаборанта і цей документ може являтись (якшо раптом шось трапиться) доказом в суді. Щодо кваліфікації лікарів госпіталю: кожен з них має військове звання і чималий досвід (наприклад, звичайний хірург може проводити до 5 складних операцій на добу!). Кожен з них бореться за життя пацієнта як за своє (майже в буквальному сенсі, бо якшо раптом пацієнт помер та ще й висновки патологоанатома не співпадають з діагнозом - це в них підсудна справа)...
Я не знаю скільки сотень років треба нашй ковельській лікарні аби дійти до такого рівня лікування. Але повторюю - альтернатива є!

Насамперед, відомча медицина завжди краща за загальну. Відбувається концентрація фінансових ресурсів для цільової і невелької групи людей. Військова медицина завжди була і буде кращою тому що її функції та завдання підкріплені цільовим державним фінансуванням по напрямку "Державна безпека та оборона". Люба країна на ці призначення коштів не жаліє. Те що військовий госпіталь лікує цивільних - це так, конверсія. Спосіб заробляння коштів.
На рахунок "сміються". Коли в Ковелі встановлювали новенькі "штучні нирки" Ви б бачили, що творили колеги з Луцька, аби заблокувати цей процес. Існує "внутрішньовидова" конкуренція. А про луцькі ціни Ви мені не розповідайте. Як і про західну медицину. Я її бачив на власні очі. Поняття "складна операція" є відносним. Може початися, як проста і тривати складно і навпаки. Військові звання має персонал і в Ковелі. І бореться за життя людей не гірше.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 грудня 2007, 00:07 
Офлайн

Sergo, я шось не зовсім розумію кому Ви (тим паче не лікар!) тут шось пробуєте доказати? Може собі? Чи думаєте тут шо - марсіани зібрались, які ніколи не стикались з ковельскою медициною? Хоч один хтось добрим словом про неї відгукнувся?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 грудня 2007, 00:20 
Офлайн

igorsolop написав:
Sergo, я шось не зовсім розумію кому Ви (тим паче не лікар!) тут шось пробуєте доказати? Може собі? Чи думаєте тут шо - марсіани зібрались, які ніколи не стикались з ковельскою медициною? Хоч один хтось добрим словом про неї відгукнувся?

Я не доказую, а опоную. І не лише Вам, замітьте. Те що Ви нормально дискутувати не вмієте і це вас "заводить" - Ваші проблеми незалежно від кількості постів на форумі. Навіть ваш підпис-цитата є красномовним. Відірвіться від клавіатури - життя інше. Як на рахунок санітаром? Можна навіть старшим.
P.S. Важко констатувати, але проблеми держави у мазохізмі її громадян. Якщо Вам від того, що ковельська медицина найгірша, а в решті районів краща, стає легше на душі, я Вам не буду заперечувати. На все добре.

Востаннє редагувалось Sergo в 08 грудня 2007, 00:28, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 грудня 2007, 00:24 
Офлайн

Все, закінчились аргументи і Ви вирішили перейти на особистості? Почитайте хоча б медичні форуми - багато корисного почерпнете для загального розвитку...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 грудня 2007, 00:30 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
igorsolop написав:
toha написав:

Я повторюсь: Ви знаете случаи - когда бы врача посадили? У моего знакомого вырезали, военные хирурги В КОВЕЛЕ 3\4 желудка, а потом выяснилось - что это был апендицит. К моему сожелению (пусть это и черный юмор), но у нас диагнозы , иногда, ставятся на основании выводов паталогоанатомов. Очень прошу на меня не обижаться. Как говорится : из песни слов не вырежешь (хотя вырезать у нас умеют).
Все это нне смешно, а к сожелению очень грустно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 грудня 2007, 00:34 
Офлайн

toha написав:
Я повторюсь: Ви знаете случаи - когда бы врача посадили?
Знаю. Правда не в Ковелі, а в тих же таки Чернівцях. В мене там кум працює військовим хірургом і я також по його розповідях бачу наскільки вони бояться помилитись...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 грудня 2007, 00:43 
Офлайн

igorsolop написав:
Все, закінчились аргументи і Ви вирішили перейти на особистості? Почитайте хоча б медичні форуми - багато корисного почерпнете для загального розвитку...

Які ми делікатні. А облудливо обзивати тисячі людей хабарниками, злочинцями та душогубцями це? Аргументи? Їх чують ті, хто хоче почути. Можливо навіть особи з ГІГАНТСЬКИМ загальним розвитком (Інтернет все ж таки). Життя триває не лише на форумах, навіть медичних. :wink:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 грудня 2007, 00:48 
Офлайн

Sergo, ще раз повторюсь: щиро і від усієї душі бажаю удачного лікування в так шанованих Вами ковельських лікувальних закладах!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 грудня 2007, 00:49 
Офлайн

toha написав:
вырезать у нас умеют).
Все это нне смешно, а к сожелению очень грустно.

Згідний. А Ваш знайомий намагався себе захистити і притягти винних до відповідальності?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 350 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: