Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 серпня 2017, 14:31

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 350 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 22:14 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.
Цитата:
Сам написав - сам кинувся-вся-ся-я. Трошки HAWKнувши для затравки. А що далі? Почнете кидатися один на одного чи один в одного?

Ну звичайно почнем кидатись. Якщо пощастить то ще й покалічимся- заодно і Вам робота буде -гроші за навчання відробите.
Якби Ви знали як мені наша медицина під шкірку залізла. Ох, спасителі Ви наші. :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 22:25 
Офлайн

Повідомлення: 92
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
NAWI LIKARI ROZVUVAYTSA Y ODNOMY NAPRAMKY KOZEN RIK ROSTUT XABARI.I XTOB WO NE PUSAV A NAWA KOVELSKA LIKARNA SE LAZA. XAI BERUT,NO XAI LIKUYT, A NE RIZYT LYDEI AK SVUNEI PO TRU PAZU, TOMU WO PRU PERWIY OPERASII ZANOSAT VSILAKI INFEKSII.Y EVROPI TEZ E NE SULNI LIKARI Y MEDUSINI, NO TAKOGO BLA...VA AK Y NAS NEMA NIDE.SE PRU TOMY WO NAWI LIKARI MAYT NABAGATO BILWE GROWEI NIZ Y EVROPI,Z XABARAMU. I XTO B TAM NE PUSAV NASITANUMU SLOVAMU WO NAWI LIKARI PRASUYT I LIKYUT I ROZVUVAYTSA ,TO ZNAY BAGATO DIISNO BAGATO VUPADKIV, KOLU NAWI "LIKARI"ROBULU BEZGLUZDI POMULKI,I PRU SOMU POTIM POVTORUVALU IX. (VUBASAUSA PERED FAXIVSAMU, AKUX MOZNA PORAXYVATU NA ODNIY RUSI).

Востаннє редагувалось lok100 в 07 грудня 2007, 22:52, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 22:28 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
KSENA написав:
Цитата:
Сам написав - сам кинувся-вся-ся-я. Трошки HAWKнувши для затравки. А що далі? Почнете кидатися один на одного чи один в одного?

Ну звичайно почнем кидатись. Якщо пощастить то ще й покалічимся- заодно і Вам робота буде -гроші за навчання відробите.
Якби Ви знали як мені наша медицина під шкірку залізла. Ох, спасителі Ви наші. :?

Я после таких постов вообще побоюсь в поликлинику ходить - усыпят! :goodnight:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 22:32 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
toha написав:
[Я после таких постов вообще побоюсь в поликлинику ходить - усыпят! :goodnight:

Якщо помилково піти в ветлікарню, то не ісключено. :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 22:36 
Офлайн

Повідомлення: 227
Подякував (ла): 2 разів.
igorsolop написав:
Sergo написав:
Пропоную, як мінімум, проявити велику громадянську позицію, прийти в лікарню і попрацювати, спочатку, санітаром.
Ага: в понеділок - в лікарню, в вівторок - в ЖЕК, в середу - на прибирання сміття... Я чогось не розумію? А лікарі тим часом шо робитимуть?
Якшо лікарям платять мало, але вони не кидають роботу, а тримаються за неї руками і ногами - значить їх там шось тримає, значить є сенс? Бо клятва Гіппократа їх там не тримає - то 100%...
І останнє: якшо вже Ви такий адвокат ковельських медиків (цікаво - чого б це?) то скажіть чи задовольняє вас рівень ковельської медицини і на цьому питання буде вичерпане?...

По-перше, я запросив санітаром. І не Вас. А лікарі, повірте, будуть лікувати, бо Лікарем Вам бути ще зарано. Хіба що років через 10 (з Ваших же слів). Якщо почнете готуватися зараз. Самовпевненість "на 100%" у будь-чому це, вибачте, діагноз. В "зловживанні службовим становищем", "Фтопку такого лікаря!" тощо. Є мудрий вислів:"Лікарю, зцілися сам!"
Я всі професії шаную, але, вибачте, ніяк не порівняю за значимістю і затратністю підготовки весільного відеооператора з лікарем чи вчителем. Це вічні професії, які переживуть нас з вами. І проблеми - переживуть.Просто будуть іншими - новими.
Розвиток медицини має не лише зовнішній вектор (пацієнт) , а й внутрішній (професійний рівень кадрів, належне забезпечення обладнанням, інвентарем, медпрепаратами). Без вирішення внутрішньої сколадової процесу буде об*єктивно страждати зовнішня складова - пацієнт. Рівень ковельської медицини мене не задовільняє, бо немає межі кращому. Однак, володіючи даними її динаміки більш як за десятиліття, я можу стверджувати, що ковельська медицина щодня змінюється на краще. Це болісний процес, але він "йде".
В своєму житті я був "таким адвокатом" не лише медиків, а й вчителів, ЖЕКівців, військових, пенсіонерів, підприємців, безробітних і не вважаю, що це було якимось недоліком, як і не вважаю, що моя чи Ваша позиція на форумі вичерпає вказане питання. З повагою.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 22:44 
Офлайн

toha написав:
KSENA написав:
Цитата:

Я после таких постов вообще побоюсь в поликлинику ходить - усыпят! :goodnight:

Дискутувати, шановний, не "клаву" давити. Дам пораду: згідно Основ законодавства про охорону здоров*я пацієнт має право вибрати лікаря і лікувальний заклад. Шукайте і знайдете. Не бійтесь - Вам там допоможуть.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 22:53 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Sergo написав:
Рівень ковельської медицини мене не задовільняє, бо немає межі кращому. Однак, володіючи даними її динаміки більш як за десятиліття, я можу стверджувати, що ковельська медицина щодня змінюється на краще. Це болісний процес, але він "йде".
Ну, то такому разі бажаю, щоб в найближчому часі Вам довелося зіткнутись з ковельскою медициною безпосередньо в плані лікування (і бажано чогось серйознішого ніж вирізання абсцесу на м"якому місці, який виник в результаті ін"єкції некомпетентним мед.працівником цього ж таки лікувального закладу) і при цьому залишитись не то шо б здоровим, а хоча б живим...

Востаннє редагувалось igorsolop в 07 грудня 2007, 22:58, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 22:57 
Офлайн

Sergo А где выбор? Я не имею ввиду професионализм. А просто стоять в очереди к одному травматологу (это спонтанный пример) пару часов, зайти и сказать, что меня не устраивает. А потом все по новому. А он карточку передает своему коллеге и что: может не "усыпят" но покалечат (утрирую, слова подходящего пока не нашел) как минимум.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 23:04 
Офлайн

igorsolop написав:
Sergo написав:
Рівень ковельської медицини мене не задовільняє, бо немає межі кращому. Однак, володіючи даними її динаміки більш як за десятиліття, я можу стверджувати, що ковельська медицина щодня змінюється на краще. Це болісний процес, але він "йде".
Ну, то такому разі бажаю, щоб в найближчому часі Вам довелося зіткнутись з ковельскою медициною безпосередньо в плані лікування (і бажано чогось серйознішого ніж вирізання чиряка на м"якому місці, який виник в результаті ін"єкції некомпетентним мед.працівником цього ж таки лікувального закладу) і при цьому залишитись не то шо б здоровим, а хоча б живим...

Пане Ігорю. Взагалі-то прощаючись, а тим більше на ніч, нормальні люди бажають здоров*я, а не біди. Проте, Ви ж не Лікар і не Вчитель і навіть не Працівник Культури (ЖЕКу, Ринку...). Можливо весільний відеооператор? Тоді вибачте і не комплексуйте, Ви ж то за роботу не тримаєтесь. Надобраніч Вам і Будьте Здорові.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 23:05 
Офлайн

SERGO TU A BASU NIKOLU NE ZITKAVSA Z NAWOU LIKARNEY SEROSNO, TILKI SAXIWAIW LIKARIV. PRU TOMU WO VSI LYDU KRUSAT WO SE BEZDARU,AKI POKUPLALU DEPLOMU. (VUBASAYS PERED FAXIBSAMU AKUX MOZNA PORAXYVATU NA ODNII RYSI).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 23:07 
Офлайн

toha написав:
Sergo А где выбор? Я не имею ввиду професионализм. А просто стоять в очереди к одному травматологу (это спонтанный пример) пару часов, зайти и сказать, что меня не устраивает. А потом все по новому. А он карточку передает своему коллеге и что: может не "усыпят" но покалечат (утрирую, слова подходящего пока не нашел) как минимум.

Це вже нормальна розмова. Скажіть, а як Ви бачите цей процес.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 23:10 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Sergo написав:
Пане Ігорю. Взагалі-то прощаючись, а тим більше на ніч, нормальні люди бажають здоров*я, а не біди.
А шо - вам страшно? Ви ж щойно казали шо вас все задовільняє - то чого ж вам боятись. Це простим людям треба боятись, тим, хто кожен день туди ходить з надією, а натомість получає "кваліфіковану" допомогу.
Цитата:
Проте, Ви ж не Лікар і не Вчитель і навіть не Працівник Культури (ЖЕКу, Ринку...). Можливо весільний відеооператор?
А шо - до операторів інший підхід в медицині?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 23:15 
Офлайн

lok100 написав:
SERGO TU A BASU NIKOLU NE ZITKAVSA Z NAWOU LIKARNEY SEROSNO, TILKI SAXIWAIW LIKARIV. PRU TOMU WO VSI LYDU KRUSAT WO SE BEZDARU,AKI POKUPLALU DEPLOMU. (VUBASAYS PERED FAXIBSAMU AKUX MOZNA PORAXYVATU NA ODNII RYSI).

А кричать хто - генії, які з прилетіли з Марса? Чи Ви думаєте, що в Німеччині, Франції, Польщі проблем немає. Є. Я не рахую Ваших статків, але можу припустити, що на більшість західних послуг у Вас не вистачило б страховки. Потужними є приватні клініки, однак вартість лікування там астрономічна. Люди й там БОЯТЬСЯ хворіти. Краще там де нас нема - народна мудрість.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 23:18 
Офлайн

Це вже нормальна розмова. Скажіть, а як Ви бачите цей процес.[/quote]
Я, по моему, и до этого не хамил. Процесс? Какой, выбора лечящего врача? Или о преодолении предрассутков связанных с Вашей профессией?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 23:23 
Офлайн

ZGIDNUI KRAWE TAM DE NAS NEMAE,ALE LIKYVANNA PO STRAXOVKI TYT NABAGATO EFEKTUVNIWE NIZ Y NAS,SAM NE LIKYYSA NO ZNAOMUY XTO LIKYETSA .

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 350 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: