Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 жовтня 2017, 11:36

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 350 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 00:29 
Офлайн

Повідомлення: 2
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Я, сам медик і гадаю ,що вистачає тількі порівняти зарплату наших лікарів в Україні і все стане ясно, якщо в той час за кордоном зарплата набагато вишча.Тут не йде мова про компетентність, просто треба задуматись над цим запитанням і воно дасть на всі запитання відповідь. Я ще доповню що лікар в середньому якщо навчався на платному то має потратити пів своєї карєри щоб відробити ці грощі!!!!!!!!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 00:40 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Hawk написав:
Я, сам медик і гадаю ,що вистачає тількі порівняти зарплату наших лікарів в Україні і все стане ясно
Держава платить зарплату лікарям. Мало? Ніхто ж не тримає! Краще знати шо лікарів взагалі нема ніж бачити шо вони є і розраховувати на них, а натомість отримати некомпетентну допомогу. Невже жадоба до грошей дозволяє вам переступити клятву Гіппократа?!!! :shock:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 00:55 
Офлайн

Повідомлення: 227
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 3 разів.
2 igorsolop
На відміну від багатьох професій, професія медика і, в першу чергу, лікаря є специфічною. Вона вимагає, як Ви самі казали, більш як десятиліття кропіткого навчання і серозної практики. Тому потративши ТАКІ зусилля для здобуття професії несерйозно розкидатися фразами "ніхто не тримає". Тримати потрібно. Не тримали технологів, науковців,інженерів, педагогів інших наукоємких професіоналів і, як наслідок, глобальний провал в суспільному розвитку. Люди від безвиході і безгрошів*я кинули попередню роботу і пішли на ринки, будівництво... А хто прийшов взамін? Не про жадобу до грошей йдеться, а про елементарне виживання. Невже Ви рахуєте при ставці зарплати в шість сотень гривень можна говорити про наддоходи?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 01:46 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Sergo написав:
2 igorsolop
На відміну від багатьох професій, професія медика і, в першу чергу, лікаря є специфічною. Вона вимагає, як Ви самі казали, більш як десятиліття кропіткого навчання і серозної практики. Тому потративши ТАКІ зусилля для здобуття професії несерйозно розкидатися фразами "ніхто не тримає". Тримати потрібно. Не тримали технологів, науковців,інженерів, педагогів інших наукоємких професіоналів і, як наслідок, глобальний провал в суспільному розвитку. Люди від безвиході і безгрошів*я кинули попередню роботу і пішли на ринки, будівництво... А хто прийшов взамін? Не про жадобу до грошей йдеться, а про елементарне виживання. Невже Ви рахуєте при ставці зарплати в шість сотень гривень можна говорити про наддоходи?

Я перепрошую, а як Ви думаєте скільки отримують ти люди, що до Вас звертаються? Набагато більше? Я так не думаю. Але вони ідуть до Вас як до останьої інстанції де можуть отримати допомогу, а не здати гроші.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 02:57 
Офлайн

Повідомлення: 2
Я, сам медик і я можу пояснити це питаня так, що потрібно порівняти заробітню плату наших лікарів, з іноземними зарплатами.І їхню розвинутість в різній апаратурі. І хочу зауважити ,що якщо навчатися на оплачувануму факультеті ,то потрібно пів Лікарської роботи , щоб відробити ці гроші!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 09:18 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Sergo написав:
2 KSENA
Порівнювати ЛПЗ Києва, Львова та того ж Луцька з ковельськими це те саме, як порівнювати фельдшерсько-акушерський пункт з районною лікарнею. Або "Волинянку" з "AUDI". Це РІЗНІ за РІВНЕМ надання допомоги заклади.
Ніхто не стверджує, що у нас супер-медицина. Однак, на рівні РАЙОННИХ лікувальних закладів ковельська медицина має значний позитивний ресурс. Про це свідчить наступний факт - кожен п*ятий її пацієнт іногородній. Хтось їде до Києва, а хтось і до Ковеля.
До Вашого відома, хірургія притаманна і гінекології. А апендикс розташований впритул до Ваших делікатних жіночих органів. Ви не припускаєте, що правий був хірург попередньо пересвідчившись, що у вас немає гінекологічної патології? Ото б "посміялись", якби Вас похапцем розрізали і не виявили апендициту. Сім раз відміряй, а один відріж. Це той випадок.

По перше їдуть частіше через більш людське ставлення лікарів до паціентів і їх вищий професіоналізм. Коли кілька років тому моя мати звернулась до ковельського окуліста з проблмами зору, то та відповіла, що в її віці цей зір нормальний і навіть не прописала окуляри.
По друге, певно, апендицит досить сильно відрізняється від будь-якої гінекологічної патології за симптоматикою.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 09:24 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Слухайте друзі дорогі! Та що ви тут чешите на рахунок зарплати,ви може хочете сказати, що ви з зарплати живете?Не викручуйтесь в мене швагро лікар анестезіолог-реаніматолог і я знаю що свою машину він собі на зарплату точно неміг купити.Він бере хабарі ,але він класний лікар який вже не одну людину врятував,йому навіть вдячні пацієнти листи пишуть!І ви беріть хабарі,живіть собі, тільки людей лікуйте а не валіть як коней на бойні!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 11:03 
Офлайн

Sergo написав:
На відміну від багатьох професій, професія медика і, в першу чергу, лікаря є специфічною
У нас кожна професія в однаковій "пошані".
Цитата:
Тому потративши ТАКІ зусилля для здобуття професії несерйозно розкидатися фразами "ніхто не тримає"
А де була та розумна голова, коли обирала собі спеціальність? Чи то як в депутатів: коли йдуть до Парламенту - обіцяють гори перевернути, а як попадуть туди - виявляється шо не все так просто?...
Цитата:
Не тримали технологів, науковців,інженерів, педагогів інших наукоємких професіоналів і, як наслідок, глобальний провал в суспільному розвитку.
Нікому не потрібен лікар, який заглядує в рот пацієнту і починає шось робити тільки тоді, коли той йому заплатить. Фтопку такого лікаря!
Цитата:
Не про жадобу до грошей йдеться, а про елементарне виживання.
Якшо мова іде про виживання на хворобах і житті хворих - то за таке треба вбивати!
Цитата:
Невже Ви рахуєте при ставці зарплати в шість сотень гривень можна говорити про наддоходи?
Про наддоходи може і ні, а от про зловживання службовим становищем - запросто!
Hawk написав:
Я, сам медик і я можу пояснити це питаня так, що потрібно порівняти заробітню плату наших лікарів, з іноземними зарплатами.
Так флаг в руки і впєрьод на Захід! :x Шо тримає?
Цитата:
І хочу зауважити ,що якщо навчатися на оплачувануму факультеті ,то потрібно пів Лікарської роботи , щоб відробити ці гроші
Мля, лікар-бізнесмен: не думає як лікувати, а думає як відробити гроші! Шо може бути гірше?!! :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 13:07 
Офлайн

Повідомлення: 44
igorsolop написав:
toha написав:
Молодые уже поступая (отстёгивая за поступление) прикидывают на чем, на ком или каким образом можно заработать.
А ти знаєш, шо в медичному інституті навчаються 6-7 років + ше 2 роки інтернатури? Якшо після цього хочеш стати військовим лікарем - то ше +3 роки навчання. А якшо ти хочеш стати кардіологом - то це ше +2 роки навчання по вузькому профілю. Я не думаю, шо за стільки років не можна вивчитись, навіть якшо не крепко хочеш. Крім того: я недавно мав розмову із студентами Чернівецького медичного інституту - вони за кожну пропущену без поважної причини пару платять 25 гривень і потім ше й відпрацьовують. Так шо вчитись на лікаря не так вже й легко...

Я б ще один обовязковий екзамен запровадив : МЕДИЧНА ЕТИКА.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 13:23 
Офлайн

sanya написав:
Та вскрізь все нормально. Це просто у Ковелі такий "феномен" :(

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 14:23 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
igorsolop написав:
sanya написав:
Та вскрізь все нормально. Це просто у Ковелі такий "феномен" :(
Нажаль це не так,не тільки в Ковелі так!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 14:38 
Офлайн

Ну, може хіба ше в якомусь селі... :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 17:20 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Тема звучала: Что Вы думаете про нашу медицину, и в частности про волынскую. А так как форум ковельский, то резонно было предположить что народ первым делом накинется на местную медицину. Тема то прямо скажем - благодатная: у многих накипело, и примеров жизненных несчесть.
А куго еще нет (не надо далеко) - сходите в поликлинику на комиссию, сразу появятся

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 21:01 
Офлайн

Повідомлення: 227
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 3 разів.
toha написав:
Тема звучала: Что Вы думаете про нашу медицину, и в частности про волынскую. А так как форум ковельский, то резонно было предположить что народ первым делом накинется на местную медицину. Тема то прямо скажем - благодатная: у многих накипело, и примеров жизненных несчесть.
А куго еще нет (не надо далеко) - сходите в поликлинику на комиссию, сразу появятся

А тема дійсно "благодатная" - словесний пронос аж переливається через край - забаганка вдалася і "народ" накинулся на местную медицину". Сам написав - сам кинувся-вся-ся-я. Трошки HAWKнувши для затравки. А що далі? Почнете кидатися один на одного чи один в одного?
Про медицину (освіту, культуру...) не потрібно "думати" - нею потрібно щоденно займатися. Що і роблять наполегливо долаючи реальні проблеми кілька тисяч наших медиків-ковельчан( аналогічно педагогів, працівників культури...) . Пропоную, як мінімум, проявити велику громадянську позицію, прийти в лікарню і попрацювати, спочатку, санітаром. Можна у вигляді альтернативної служби. Здіснити власним прикладом подвиг піднесення місцевої медицини (освіти, культури...) . Після цього запросите форумчан в лікарню (школу, садочок, клуб...) та поділитеся враженнями та надбаннями.
Якщо Ви, шановний, вважаєте, що проблеми медицини зводяться до побаченого Вами на комісії, то в житті Ви проблем не бачили. Або комісія Вас не роздивилася до кінця(жарт).

Востаннє редагувалось Sergo в 07 грудня 2007, 21:56, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2007, 21:54 
Офлайн

Sergo написав:
Пропоную, як мінімум, проявити велику громадянську позицію, прийти в лікарню і попрацювати, спочатку, санітаром.
Ага: в понеділок - в лікарню, в вівторок - в ЖЕК, в середу - на прибирання сміття... Я чогось не розумію? А лікарі тим часом шо робитимуть?
Якшо лікарям платять мало, але вони не кидають роботу, а тримаються за неї руками і ногами - значить їх там шось тримає, значить є сенс? Бо клятва Гіппократа їх там не тримає - то 100%...
І останнє: якшо вже Ви такий адвокат ковельських медиків (цікаво - чого б це?) то скажіть чи задовольняє вас рівень ковельської медицини і на цьому питання буде вичерпане?...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 350 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: