Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 жовтня 2017, 07:16

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 350 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 24  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Наша медицина
ПовідомленняДодано: 26 лютого 2009, 19:17 
Офлайн

Повідомлення: 617
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Kovel
Цитата:
Ті бідні медсестрички усе роблять для того пацієнта, щоб йому було добре і комфортно, а лікар зайде 1 раз за день, напише лікування, а потім простягає руку, щоб туди $ поклали!!! Чому усе так не чесно!!!

Ламбада якщо Вам так їх шкода і так хочеться справедивості то Ви і їм платіть.
Поставила термометра -1$, вколола укол - 2$, подала судно - 5$. І тоді ніхто з персоналу не буде скаржитись на низьку зарплату (навіщо вона тоді взагалі) і на її затримку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 лютого 2009, 23:21 
Офлайн

Повідомлення: 14
Добре, якщо "бідні медсестрички" ще щось роблять, бо часто спостерігаєш, коли вони сачкують, або ще вколять не те, і не туди. Лікарі теж є різні, до нормальних - -людей багато, тому більше одного разу в день побачити хворого не вдається.А якщо важкий, то вже не відходять. Так має бути. Розумний лікар сам вирішить скільки раз в день треба підійти до хворого. А при таких нагрузках, як в наших лікарнях... добре, те що є.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 лютого 2009, 08:25 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Hellen; Ага, особливо це виявляється в пологовому будинку. Де катастрофічна нестача медперсоналу. А лікарі це взагалі неземні люди. Про той "маразм" що собі дозволяють лікарі цього закладу у поведінці з санітарками та медсестрами можна вже анекдоти складати. А який зробив розгін головний лікар лікарям пологового коли йому одна з санітарок яка невитримала цього "дибілізму" розповіла що коїться в цьому закладі . Це було щось. Я некажу що всі лікарі такі але переважна більшість з них абсолютно неповажають персонал який працює з ними.

Востаннє редагувалось Hapuga в 27 лютого 2009, 17:40, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 лютого 2009, 16:43 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
Цитата:
Так я згодна, що вивчитися на хорошого лікаря важко! Але скажіть, чому вони дають клятву Гіппократа? Вони ж там клянуться у тому, що будуть лікувати кожного хто це потребує!!!

Свого часу поступала в медичний, самостійно до того освоївши програму першого курсу й 2 місяці попрацювавши санітаркою. Не поступила - сума була чималою. Зарахували тих, хто міг заплатити раз (на держзамовлення), або платити щороку офіційно. Але більшості з таких студентів медицина була до одного місця.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 лютого 2009, 18:06 
Офлайн

Повідомлення: 252
Цитата:
більшості з таких студентів медицина була до одного місця

Рівняти всіх під одну лінійку некоректно,а для декого навіть образливо.Складається враження,що в медичних вузах і лікувальних установах працюють і вчаться тільки багачі і тупаки.
Цитата:
самостійно до того освоївши програму першого курсу

Я Вас вітаю: ще кілька (місяців?,днів?,років?)"самостійного" навчання і можете спокійнісінько лікувати себе і своїх родичів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 лютого 2009, 00:22 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Ksenia написав:
багачі і тупаки.

неправильная пунктуация : багачі - тупаки :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 березня 2009, 10:11 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Ksenia написав:
Цитата:

Рівняти всіх під одну лінійку некоректно,а для декого навіть образливо.Складається враження,що в медичних вузах і лікувальних установах працюють і вчаться тільки багачі і тупаки.

Ну сказано ж - більшості.. Це сувора правда життя - більшості студентів, яких поступають їх батьки, а дати хабар можуть лише вони, обрана спеціальність по кумполу.
Ksenia написав:
Я Вас вітаю: ще кілька (місяців?,днів?,років?)"самостійного" навчання і можете спокійнісінько лікувати себе і своїх родичів.

До чого тут це. Людина мала на увазі, що її цікавила робота і навчання в даному напрямку, а не те, що самостійно вивчила ази медицини і займається сімейним лікуванням

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 березня 2009, 10:42 
Офлайн

Цитата:

Про теперішню ситуацію у медичних вузах судити не можу. Ми з чоловіком закінчили медінститут 10 років тому. Група в нас була 13 чоловік - і принаймі десятеро з нас вчилися і здавали екзамени самостійно без риття каналів. Всі працюємо в різноманітних медичних закладах України.
Ті кому була медицина до одного місця вже давно її покинули , зайнялися хто чим.
Цитата:
самостійно до того освоївши програму першого курсу

Програма першого курсу - це ази медицини (анатомія, гістологія, фізіологія) - найважче з того, що вчать в медичному інституті - для того , щоб її освоїти ми днювали і ночували в анатомічці, нюхали формалін , розтинали трупи , перебирали кістки ,вишукуючи і розпізнаючи кожну дирочку, сліпли над мікроскопом. І після всього цього здати державні екзамени було дуууууже важкою А Alfa Centavra заявляє , що змогла освоїти програму почитуючи на дозвіллі книги. Висновок: читайте далі і зможете лікувати себе і свою сімю самі, оперувати і приймати пологи в родичів і близьких. Удачі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 березня 2009, 11:52 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Ksenia написав:
Висновок: читайте далі і зможете лікувати себе і свою сімю самі, оперувати і приймати пологи в родичів і близьких. Удачі.

Ви таки не зрозуміли..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 березня 2009, 14:04 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
Ksenia, а назвіть місце вашої роботи - хочеться попасти на прийом до вас :)
Цитата:
Висновок: читайте далі і зможете лікувати себе і свою сімю самі, оперувати і приймати пологи в родичів і близьких. Удачі.

Невірний висновок. Оперуванням ніхто займатись не збирається. У вільний час вивчаю інфекції, вивожу всякі посіви (наскільки дозволяють домашні умови) , також цікавлюсь генетикою, розділом мутацій генів. Трупи мишей та жаб свого часу розтинала - по методичці.
Цитата:
зможете лікувати себе і свою сімю самі,

деколи краще лікуватись самим, ніж ходити до горе-лікарів, не здатних відрізнити ангіну від грипу

Цитата:
Програма першого курсу - це ази медицини (анатомія, гістологія, фізіологія) - найважче з того, що вчать в медичному інституті

Програма першого курсу - це хімія, фізика, математика з легким нахилом в медицину (стандарт для першого курсу вузів), ну ще латинь. Найважче починається з другого курсу

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 березня 2009, 18:37 
Офлайн

Про місце праці в приваті.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 березня 2009, 19:34 
Офлайн

Повідомлення: 14
коли йому одна з санітарок яка невитримала цього "дибілізму" розповіла що коїться в цьому закладі
Цікаво, Hapuga, Що ж таке страшне і секретне коїться в тому закладі?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 березня 2009, 21:02 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Hellen: Я тут багато чого понаписував,але мені сказали що не варто виносити цього сміття на люди,тому я відредагував свій пост. Так що "кто нє успєл ,тот опоздал" Якщо ви дійсно працюєте в пологовому будинку,то кому як не вам знати що там коїться. Але якщо ви робите вигляд що нічого незнаєте ,то це наштовхує мене на певні роздуми ,які я залишу при собі. :roll:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 березня 2009, 14:30 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Hapuga написав:
Hellen: Я тут багато чого понаписував,але мені сказали що не варто виносити цього сміття на люди,тому я відредагував свій пост. Так що "кто нє успєл ,тот опоздал" Якщо ви дійсно працюєте в пологовому будинку,то кому як не вам знати що там коїться. Але якщо ви робите вигляд що нічого незнаєте ,то це наштовхує мене на певні роздуми ,які я залишу при собі. :roll:

Сдержано и мудро :handshake:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 березня 2009, 15:46 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Я тут ще дозволю собі репліку про фармацію.
Дитина хворіє, прийшлось зайти в аптеку. Людоньки! Ціни просто фантастичні! Все, що було толковіше і більш-менш природнє (від німецької "Біоноріки", наприклад) коштує 70, 115 і далі гривень.....
Один блістер дитячого "Анаферону" - 32грн.
Тепер хворіти - вельми дороге задоволення. Тому - ще більше спорту в життя, калини-малини, часнику та цибулі!
:twisted:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 350 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 24  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: