Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 листопада 2017, 20:05

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 350 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Наша медицина
ПовідомленняДодано: 12 січня 2009, 19:05 
Офлайн

Повідомлення: 56
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Володимирська
І справді, Андрій Войтюк - лікар супер! Я якось попала до нього (він чергував у травмпункті) то заговорив так, що забула про переламану ногу. (правда я його спочатку почекала з хв.40, та то не страшно, такого співрозмовника можна й почекать). Дійсно, лікар з почуттям відповідальності.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 січня 2009, 18:52 
Офлайн

Повідомлення: 252
Отака то сутність наших людей! Ви поважаєте лікарів не за кваліфікованість а за вміння дуже гарно говорити , вп :cry: евнено вішати вам лапшу на вуха. :cry:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 січня 2009, 19:10 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
Ksenia написав:
Отака то сутність наших людей! Ви поважаєте лікарів не за кваліфікованість а за вміння дуже гарно говорити , вп :cry: евнено вішати вам лапшу на вуха. :cry:

Ksenia, :roll: абсолютно невірно зрозуміли ! Лікарів поважаємо за професійне вміння в першу чергу ! А людські якості вже доповнюють портрет . :doctor: Не секрет , що добра частка наших лікарів - , м'яко кажучи , є безграмотними . Тому про хороших спеціалістів говорять , передають один одному , радять до кого варто йти лікуватися , а до кого - ні . :fight7:
В жіночій консультації працює Алексійчук. Хтось колись звертався до неї ? Мені декілька разів приходилося - ... :mrgreen:... прикол !!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 січня 2009, 20:16 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.
Мені колись прийшлось з Алексійчук познайомитись- точно прикол. :mrgreen:
Ksenia написав:
Отака то сутність наших людей! Ви поважаєте лікарів не за кваліфікованість а за вміння дуже гарно говорити , вп евнено вішати вам лапшу на вуха.
:

Якщо мова іде про Войтюка то в ньому вистачає і людяності і професіоналізму. Дуже сумніваюсь, що коли щось болить я буду цінувати просто добре підвішений язик у лікаря.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 січня 2009, 20:32 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Войтюк дійсно хороший лікар при тому ще й приколіст :lol: !

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 січня 2009, 22:33 
Офлайн

Повідомлення: 252
Все в житті відносно. мені доводилося бачити байдужість зі сторони Аркадія і прозріння і співчуття до жінок в Алєксейчук. А найкращим гінекологом на мою думку є Петрук Н.Ф.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 січня 2009, 23:05 
Офлайн

Ksenia,
Цитата:
доводилося бачити... прозріння і співчуття до жінок в Алєксейчук
... - та невже ??? Ну-у-у ! Раз інколи настає "прозріння" , то , за вашою логікою , це хороший лікар ???? А Аркадія Аркадійовича всі знають як прекрасного і чуйного лікаря Зображення. Доречі , перед вашим постом говорили про Андрія Войтюка .
( Одна з найкращих лікарів-гінекологів - Жук Тетяна Йосипівна - моя думка )

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 січня 2009, 01:00 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Ksenia написав:

Я специально не отвечал сразу. Хотелось почитать что скажут другие.
Но в этом посте Ksenii есть ТАКОЕ РАЦИОНАЛЬНОЕ ЗЕРНО!!!!
Это настоящая правда! Очень часто мы занимаемся самообманом (на себе испытал).
Хорошо и красиво говорящий доХтор - лудше зануд, не желающих быть к нам предлосположеными. Это всегда меня беспокоило. Почему мы доверяемся человеку который очень много и тчательно рассказывает нам о том, о чем другой просто выписывает рецепт?
Очень подкупает врач не врачующий, а много и, главное, очень понятно, для нас, объясняющий. Они же все учились в одинаковых ВУЗах (согласен, что не одинаково), но диплом врача чего то, а и стоит?
Я сам звоню в Киев, Москву, Осло - для самоуспокоения. А вот результат то ...
Да, участковый - ветеран, это я согласен. Он мне, моим родителям и моим детям выписывает одни и те же уколы. А вот если копнуть глубже .....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 січня 2009, 02:00 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Зерно (як мірило чогось невеличкого), звичайно є!
Але! Кожен лікар повинен бути (цьому теж їх вчать) ще й психологом (як і вчитель, продавець, менеджер - та кожен, хто працює в категорії професій "людина -людина").
Тобто, він повинен мати підхід до пацієнта: комусь потрібна детальна, суха інфа, комусь - звичайна посмішка, комусь строге зауваження і т.п.
Лікар, що навіть голови не підніме від карточки, будь він при цьому спецом вищої кваліфікації не викликає в мене поваги.
Чим людина розумніша і мудріша - тим людяніша і простіша у спілкуванні вона є. ( перевірено досвідом). Думаю, саме це, а не вміння красиво говорити, "забиваючи баки" (як ото вміють розповсюджувачі всякого непотрібу) мали на увазі попередні дописувачі (і я також).
Та й, зрештою, по ділам їх ми складаємо про них судження.... Тобто, таки перш допоміг, порятував, вилікував і ще й був при цьому нормальною у спілкуванні людиною.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 січня 2009, 02:15 
Офлайн

Чем более общительней человек - тем больше к нему доверия. Чем убедительней он говорит - тем более мы проникаемся к нему доверием.
А вот в медицине, это скорее вред, чем польза.
Это как цыгане, экстаСЕКСы, или просто лялякалы.
Я сам, досих пор, на них основуюсь. Правда многое ставлю под вопрос. И чем больше этих вопросов - тем больше виден исстинный их "внутремир"
Не надо бояться ставить вопросы! И чем больше их (вопросов) - тем лудше.
За своёже боримся, а не за того парня.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 січня 2009, 02:20 
Офлайн

irma написав:
(як і вчитель, продавець, менеджер -.

Вот если врач ведёт себя как продавец (в нашей центральной это пример) - тогда тезис о самой бесплатной и безполезной приходит к своему логическому завершению.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 січня 2009, 08:52 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
irma написав:
Лікар, що навіть голови не підніме від карточки, будь він при цьому спецом вищої кваліфікації не викликає в мене поваги.

Як на мене краще лікар буде черствим сухарем, але знаючим спеціалістом, ніж посередністю в біломук халаті, але добрим психологом.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 січня 2009, 11:48 
Офлайн

Ну-у-у... знов починається...Чому знову кидаємось у крайнощі ? Напрошується висновок - у нас лікарі двох категорій : 1. балакучий і тупий ; 2. мовчазний і розумний. А істина , як завжди , десь посередині . Ми в усіх випадках поважаємо розумних , грамотних і чуйних . (Хоча бувають і балакучі профани) :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 січня 2009, 12:13 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Ванда написав:
Ну-у-у... знов починається...Чому знову кидаємось у крайнощі ? Напрошується висновок - у нас лікарі двох категорій : 1. балакучий і тупий ; 2. мовчазний і розумний. А істина , як завжди , десь посередині . Ми в усіх випадках поважаємо розумних , грамотних і чуйних . (Хоча бувають і балакучі профани) :lol:

Це не кидання в крайнощі. Це дискуссія про якості лікарів. На перше місце я ставлю профессіоналізм, а далі його псигологічні особливості. Мене цікавить насамперед кваліфікація лікаря, а там хай хоч в нього буде поведінка доктора Хауса, аби лікував нормально та не порушував мед. таємниці.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 січня 2009, 13:32 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
І ти теж правий! (як і всі ми) Частково.
До речі, про старшого Войтюка (травматолог): він якраз одразу справляє про себе дуже строге враження: дисциплінована, неговірка, навіть трохи похмура людина, відточені професійні рухи і чутливі, наче рентген, руки - справжній лікар-професіонал.
В процесі лікування дитини він "розкрився" ще й як чудовий співрозмовник, давав нам консультації по формуванню постави. Я до нього ношу рентгени подивитися, якщо в поліклініці налякають якимось брєдом.... (оце вони вміють! Як рубануть своїми високопрофесійними здогадками...., то можна й заїкою стати. Психологи!)
(пам'ятаю як трепетно мене ставили на облік з першою вагітністю в жін. консультації. Головне і перше питання лікаря: "Будем робити аборт чи родити?". Як кувалдою по голові.... )

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 350 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: