Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 серпня 2017, 15:05

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 350 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 24  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Наша медицина
ПовідомленняДодано: 09 квітня 2008, 17:25 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
777 написав:
Основна маса людей не має можливості якої небудь роботи знайти

:lol: Основна більшість з тої маси просто банально не хоче працювати...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 квітня 2008, 19:42 
Офлайн

Повідомлення: 901
Подякували: 4 разів.
Район міста: Ковель-ІІ
igorsolop написав:
Ну, то так і треба казати: ціль - за будь-яку ціну відбити вложені гроші. Всі решта оправдовувань - надумані. Бо складається враження, шо коли обирав професію і вчився - не було ясно скільки отримуватиме лікар, а як тільки вивчився і пішов працювати - одразу ж прозрів...

Складається таке враження, що людина обирає професію лише в залежності від зарплати. А як же бути, коли лікар - це її покликання, крик душі, так би мовити?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 квітня 2008, 20:12 
Офлайн

b0t написав:
Складається таке враження, що людина обирає професію лише в залежності від зарплати.
Це не я заявляв, це мій опонент розказував про низьку зарплату лікарів, як в них діти голодають і жінка пиляє шо мало грошей. Він напевно не знає, шо зарплата навіть в 900грн в Ковелі є далеко не у всіх.
Цитата:
А як же бути, коли лікар - це її покликання, крик душі, так би мовити?
Ну, тоді шось треба робити з голодними дітьми і дружиною - шоб не заважали виконувати міссію :lol: (жарт). Та й хто сказав, шо працювати хорошим будівельником - це не покликання? Чи хорошим юристом, чи хорошим сантехніком. :wink: І почесно, і корисно, і зарплата висока... :roll:

Я так розумію вся проблема в тому, шо лікарям хтось дав відчути, шо вони є винятковими людьми і через це вони і вимагають особливого ставлення до себе з боку клієнтів (пацієнтів). Але ж це є професія, робота - почесна і відповідальна як і всі інші в нашому суспільстві! Уявіть, шо завтра слюсар чи електрик уявить себе кимось особливим і заартачиться - відмовиться вмикати електрику чи воду поки йому не подякують за те, шо він вчора це робив :idea: А через таке його відношення до роботи теж можуть постраждати невинні люди. Ну, це ж по меньшій мірі неправильно...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 квітня 2008, 23:43 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
Romas написав:
Коли в мене була мала дитина я на кожний день народження носив лікарю тортик, конфети, каву, з моря привозив велику диню чи ще щось...
За те всі довідки, навіть у санаторій, були безкоштовні. Коли дитина хворіла лікар ходила кожний день, коли потрібні були консультації я звонив до неї у будь який час. І навіть зараз доводиться деколи звертатись.

Висновок. Безплата медицина це фікція. Знайди нормального лікаря, приділи йому уваги і будеш мати того сімейного лікаря, про якого всі говорять як про майбутнє нашої медицини

Підтримую на всі 100% :handshake: У мене був випадок : дитині було 2,5 роки, захворів на грип ,дуже висока температура ,яку нічим не могла збити. 23.00 - темпратура піднімається. Я звоню до свого лікаря і вона сама :!: до мене прийшла ,зробила все необхідне і не пішла додому відразу , а дочекалася ,коли температура почала спадати. Невже таке відношення не варте "тортика, конфет ..." чи оплати... :roll: :?:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 квітня 2008, 10:55 
Офлайн

Повідомлення: 617
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Kovel
Цитата:
Основна маса людей не має можливості якої небудь роботи знайти, не те що поміняти

Ну це не зовсім так, роботи в Ковелі повно вакансій мабуть з 200 :!: Зайди у центр зайнятості там всі стіни обвішані, ала практично всі пропонують мінімальну зарплату (решту в конверті), тільки провідникам на поїзд пропонують 650грн, екскаваторщикам, кранівникам 1000-1200грн.
Нагадую розмір мінімальної зарплати:
з 1 січня до 31 березня 2008 року 515 грн на місяць;
з 1 квітня до 30 вересня 2008 року 525 грн на місяць;
з 1 жовтня до 30 листопада 2008 року 545 грн на місяць;
з 1 грудня 2008 року 605 грн на місяць.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 квітня 2008, 16:49 
Офлайн

Повідомлення: 617
Подякували: 0 разів.
Район міста: Kovel
Цитата:
це мій опонент розказував про низьку зарплату лікарів, як в них діти голодають і жінка пиляє шо мало грошей. Він напевно не знає, шо зарплата навіть в 900грн в Ковелі є далеко не у всіх

900 грн це ще голосно сказано. Після 6 років непростого навчання в медінституті ще потрібно 3 роки навчатись в інтернатурі щоб отримати сертифікат про те, що він може самостійно працювати, а зарплата лікаря-інтерна 500-600 гривень крутись-вертись а виживай. Для того, щоб стати лікарем, якому будуть "нести" потрібно ще щонайменше 3-5 років. І тоді десь у віці 30-35 років, якщо пощастить, то може й "понесуть". А як прожити до цього віку? Це по-перше. По-друге, працювати в надії на те, що "принесуть"... ризикуючи при цьому,що "застукають"...
В США в середньому лікар заробляє 100-150 тис за рік...Проте в Україні не подумай про себе сам,то владі на тебе глибоко начхати!

Я розумію, що всім би хотілося "на шару" отримувати якісну медичну допомогу. Попробуйте отримати її від людей, які за це отримують максимум $120. Прапор в руки!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 квітня 2008, 18:27 
Офлайн

Romas, з твоїх слів получається, шо лікарю платять зарплату тільки за те, шо він просто приходить на роботу?! :lol: Між іншим безкоштовна медична допомога в нас в Україні покищо гарантована Конституцією.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 квітня 2008, 18:30 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Ви ще б про Гаранта конституції сказали.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 квітня 2008, 18:46 
Офлайн

Цікава філософія, але якась ... однобока :? Чому ж в такому випадку не везти з моря диню сантехніку з ЖЕКа - він же теж корисну, почесну і часом шкідливу для свого здоров"я роботу робить для блага людей, а в нього теж зарплата невелика і вдома діти голодні... :roll:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 квітня 2008, 00:18 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
Цитата:
тільки провідникам на поїзд пропонують 650грн

:lol: тiльки от провiдником на дальнi рейси не так просто влаштуватись

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 квітня 2008, 15:08 
Офлайн

Повідомлення: 1090
Подякували: 16 разів.
igorsolop/ Ти мене насмішив, цікаво, де в Ковелі в юристів є висока зарплата. Я от працюю, і фірма має "громке" названіє", а зарплати 800 грн, і то на вчасно дають, нічого при цьому непояснюючи. А нехочеш працювати, будь ласка, йди собі. Хоч і практику маю вже 10 років. і суди вигравав, ВСІМ ПОБАРАБАНУ. Кажуть наберем інших. Тому що знають, що є сім"я, в Київ чи щесь куди не поїдеш, бо там немає житла. І така ситуація в багатьох сферах. От сжу в інеті і кожен день шукаю щось інше, НЕМАЄ.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 квітня 2008, 17:34 
Офлайн

777, ну, шо тобі відповісти?
1. Якшо в тебе невелика зарплата - то ти тим паче не зможеш спонсорувати лікарів і працівників інших спеціальностей, які за зарплату не хочуть нічого робити. А є громадяни, які отримують ще менше і тим паче не зможуть ублажати лікаря (та й будь-якого робочого) тортами і динями за власний рахунок, при цьому знаючи, шо лікар знаходиться на зарплаті (якою б невеликою вона комусь не здавалась) за рахунок податків цих же громадян...
2. О котрій в тебе закінчується основна робота? Хто тобі заважає працювати більше (навіть за своєю спеціальністю) і відповідно заробляти більше?
3. Можливо якби ти в Інеті сидів менше - то більше б заощаджував. Адже загальновідомо, шо не той багато має, хто багато заробляє, а той, хто правильно витрачає. Та й взагалі: великої зарплати не буває, все відносно бо нема межі жадібності :lol:

І ще пару тез уже по темі:
1. Я не проти шоб усі робітники (і зокрема - лікарі) в нашій краіні отримували пристойні зарплати. Але я проти того, шоб це зухвало робилось з карману когось іншого.
2. Я поважаю роботу медика до тих пір, поки медик не стає бізнесменом і не починає заробляти на здоров"ї пацієнтів (сюди ж відносяться і лікарі-дистрибютори, лікарі-шарлатани і лікарі-дилетанти).
3. Я "ЗА" платну (чи страхову) медицину, але мені б хотілось чітко знати за шо я плачу і шо мені зобов"язані надати за мою оплату, а шо - безкоштовно. Грубо кажучи (повертаючись до мого основного запитання): чи повинен я платити за медичну довідку дитині, яка три дні була на лікарняному?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 квітня 2008, 23:56 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
Цитата:
А як же бути, коли лікар - це її покликання, крик душі, так би мовити?

Колись, 10 років назад я дуже-дуже хотіла стати лікарем, навіть місяця зо 2 працювала санітаркою, самостійно вчила латинь, різала мишей та жаб під анестезією по підручнику з хірургії. Хотіла вивчати інфекції.
Але то був 98 рік, тільки но після дефолта, на держбюджет не поступила, а оплачувати навчання батьки відмовилиись.
Скільки випускників медичного зараз працює за спеціальністю? Добре, якщо половина..... Тому й медицина така, що боїшся навіть до терапевта йти.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 травня 2008, 12:23 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Переглядала недавно газету "Сім'я і дім", вжахнулась описаній історії .... Ось знайшла цю статтю ( «БОЖЕ, ХАЙ НА ТОМУ СВІТІ ЇЙ УЖЕ НЕ БУДЕ БОЛІТИ...») в електр. вигляді: http://www.simya.com.ua/articles/53/10894/
Прочитайте і будьте пильні з медиками! Особливо коли йдеться про власну дитину
Там ще є узагальнююча стаття "КОЖЕН П’ЯТИЙ ПАЦІЄНТ – ЖЕРТВА ПОМИЛКИ МЕДИКІВ", що теж вражає: http://www.simya.com.ua/articles/53/10895/

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 травня 2008, 18:22 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Та що ж це твориться, люди!? Ще одна біда - щеплення.... http://blogs.pravda.com.ua/authors/mont ... 95db32518/
(в цьому році батьків письмово питали чи можна зробити в школі дитині Манту - це вже якось радує. Але якщо це державна програма, то будуть примусово робити?!!! Караул!!! Я не дамся і дітей не дам! :fight6: )

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 350 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 24  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: