Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 серпня 2017, 09:40

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 38 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2007, 03:00 
Офлайн

Повідомлення: 23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Boyscout написав:
Нічого, «ілюзії, як і зуби, втрачаються з віком».

Еге ж. Деяким націоналістам в подібному випадку якраз гестапо з концтаборами не вистачало. Як же іще з мільйонами інакомислячих ладнати, які от ніяк не хочуть злипнутись у зомбовано-пластилінову більшість та горлати "Хайль..." (чи то пак "Слава...")?

Залишається побажати хлопцеві отримати належну освіту і навчитися, все-таки, слідкувати за новинами. Влаштовувати диспути з юнаком із хронічним «не чув, не знаю» немає сенсу.

Виходить, що це ти юнак, який страждає хронічними ілюзіями про український націоналізм. Тому, що "зік хайль" кричали німецькі нацисти, зараз є скінхедські рухи, в яких також присутні такі гасла, але український націоналізм з цим не має нічого спільного. А в словах Слава Україні! нічого негативного не має.

А хлопець, тобто я, успішно здобуває фах юриста, що є найпрестижнішим. А сенсу не має вступати у диспут із тобою, так як ти мало обізнаний з ідеологією українського націоналізму, тому, що він якісно відрізняється від націоналізму інших країн.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2007, 03:03 
Офлайн

AL написав:
Знаю, чоловіче. Я з планети Земля.

Ну, що я можу сказати, я за тебе радий. :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2007, 03:18 
Офлайн

zax13 написав:
2С.А.П:Я знаю свій рід десь до 12ого коліна (національності) і родом я напівполяк, напівросіянин, але не кричу, що я москаль, чи панок, я - українець не менше твого. Люблю державу і тд. і тп. Чим ти кращий?

Мда.... Слава Україні! Героям Слава! Розстріляймо Героїв! В тюрми їх...

Так було і так буде!

Молодець, що так глибоко знаєш своє коріння, хоча не віриться, що аж до 12 коліна. І в мене не має якогось зневажливого ставлення до росіян, поляків чи представників інших національностей. А от москалів, ляхів, жидів я ненавиджу бо це є українофоби.

Тим паче, ти кажеш, що ти є українець, - це дуже добре і ми є з тобою рівні, я й не намагався висловити якусь свою зверхність над іншими українцями.

Але ж як пояснити твої слова: "Розстріляймо Героїв! В тюрми їх... Так було і так буде!", щось не відчувається, що ти українець, бо як би ти ним був, то поважав би тих героїв, які поклали своє життя за твою і мою свободу, волю, незалежну Україну і тих героїв, які зараз борються за формування такої держави, до якої прагнув народ український десятки, сотні років, а не яка є зараз - українофобська та олігархічна. І за таку зневагу тебе б требабуло розстріляти, а не їх.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2007, 03:21 
Офлайн

Fantoman написав:
А ще ми всі від мавпи походимо. Чи від Адама. Як кому краще. Повний інтернаціонал. Націонелісти всіх країн - єднайтесь!!! Ні засиллю ворожих літаючих тарілок!!! У всьому винні інопланетники!!!
М-да.

Ти хоч сам зрозумів, що ти написав, чи ти перед цим вколовся чи щось в цьому роді. :shock:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2007, 06:40 
Офлайн

Повідомлення: 111
S. A. P. написав:
А сенсу не має вступати у диспут із тобою, так як ти мало обізнаний з ідеологією українського націоналізму, тому, що він якісно відрізняється від націоналізму інших країн.

І це пише людина, яка навіть не знає хто був Головою КУНу після Стецька та якій ініціали ІО зовсім незнайомі... :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2007, 10:22 
Офлайн

Повідомлення: 880
Подякували: 1 разів.
Район міста: Володимирська
S. A. P. написав:
zax13 написав:
2С.А.П:Я знаю свій рід десь до 12ого коліна (національності) і родом я напівполяк, напівросіянин, але не кричу, що я москаль, чи панок, я - українець не менше твого. Люблю державу і тд. і тп. Чим ти кращий?

Мда.... Слава Україні! Героям Слава! Розстріляймо Героїв! В тюрми їх...

Так було і так буде!

Молодець, що так глибоко знаєш своє коріння, хоча не віриться, що аж до 12 коліна. І в мене не має якогось зневажливого ставлення до росіян, поляків чи представників інших національностей. А от москалів, ляхів, жидів я ненавиджу бо це є українофоби.

Тим паче, ти кажеш, що ти є українець, - це дуже добре і ми є з тобою рівні, я й не намагався висловити якусь свою зверхність над іншими українцями.

Але ж як пояснити твої слова: "Розстріляймо Героїв! В тюрми їх... Так було і так буде!", щось не відчувається, що ти українець, бо як би ти ним був, то поважав би тих героїв, які поклали своє життя за твою і мою свободу, волю, незалежну Україну і тих героїв, які зараз борються за формування такої держави, до якої прагнув народ український десятки, сотні років, а не яка є зараз - українофобська та олігархічна. І за таку зневагу тебе б требабуло розстріляти, а не їх.

Ти історію читав?

Зрозумій, зроби тебе зараз президентом, чи там ким..., ти будеш трохи часу керувати державою (наскільки дадуть!), так, як ти кажеш.Але:
1. Ти скоро перестанеш...
2. Коли ти йдеш до того поступово, то грощі лікують від будь якого націоналізму)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2007, 12:01 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Boyscout написав:
S. A. P. написав:
А сенсу не має вступати у диспут із тобою, так як ти мало обізнаний з ідеологією українського націоналізму, тому, що він якісно відрізняється від націоналізму інших країн.
І це пише людина, яка навіть не знає хто був Головою КУНу після Стецька та якій ініціали ІО зовсім незнайомі... :?
Ога. Його ж словами - штунда на ґрунті націоналізму.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2007, 12:52 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
S. A. P. написав:
А хлопець, тобто я, успішно здобуває фах юриста, що є найпрестижнішим.

Тебе обманули. Юристи - це пліснява на тілі суспільства.
Цитата:
Ти хоч сам зрозумів, що ти написав, чи ти перед цим вколовся чи щось в цьому роді.

На відміну від тебе - я розумію про що я говорю. І навпаки - стараюсь не говорити про те, чого не розумію. А персонально для тебе поясню, що даний пост означав те, що для людей, а тим більше для політиків, характерно не шукати проблему в собі, а виокремлювати певну групу-ворога (ваші жиди, москалі і т.д.), щоб відволікати увагу суспільства від проблеми. І так буде навіть тоді, коли, я щиро вірю в це, людство обєднається плюнувши на національні протиріччя і переступивши через таких як ти.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2007, 13:03 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
S. A. P. написав:
А хлопець, тобто я, успішно здобуває фах юриста, що є найпрестижнішим.

Професія юриста найпрестижніша???? :shock:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2007, 14:03 
Офлайн

Boyscout написав:

Я дуже добре знаю хто став головою КУН після Стецька це Олексій Івченко. А ініціали ІО мені ніпрощо не говорять, то му що ініціали складаються із перших букв імені і по-батькові, а Івченко це прізвище, а не по-батькові.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2007, 14:23 
Офлайн

zax13 написав:
Зрозумій, зроби тебе зараз президентом, чи там ким..., ти будеш трохи часу керувати державою (наскільки дадуть!), так, як ти кажеш.Але:
2. Коли ти йдеш до того поступово, то грощі лікують від будь якого націоналізму)

Ти мене зовсім не знаєш і не маєш права таке стверджувати. Я кістьми ляжу за Україну і ніякі спокусливі гроші мене не зупинять, можливо хтось на них і відеться, але я і мої ідеї не продаються. Я твердо в цьому переконаний.

В твоїх словах звучить така безнадія, що аж руки опускаються. Наче треба змиритись із цією олігархічною владою, яка знущається над своїм народом і мучитись, а не жити. Ти навіть не уявляєш якою силою володіє наро, якщо він захоче щось змінити в державі, то його не зупинять ніякі гроші олігархів.

Alfa Centavra написав:
Професія юриста найпрестижніша????

Так, професія юриста одна із найпрестижніших професій в світі. А в Україні визнана найперспективнішою за результатами соціологічного опитування проведеного Центром Разумкова 52,8 %. (далі економіст та лікар)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2007, 15:03 
Офлайн

Повідомлення: 111
S. A. P. написав:
Я дуже добре знаю хто став головою КУН після Стецька це Олексій Івченко.

Завдяки ковельським форумчанам тепер, юначе, знатимете.

S. A. P. написав:
А ініціали ІО мені ніпрощо не говорять, то му що ініціали складаються із перших букв імені і по-батькові, а Івченко це прізвище, а не по-батькові.

Добре що Ви написали про свою майбутню "престижну" професію, інакше б люди дивувалися звідки такий педантизм Зображення та занудливість Зображення . Тепер зрозуміло.
А щодо ініціалів, то "Ініціалами називаються також початкові букви імені та фамілії" ("Енциклопедичний словник Брокгауза і Ефрона"). Продовжуйте спілкуватись на форумі в такому тоні, і Вам пофартить визубрити ще багато словників та енциклопедій.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2007, 19:58 
Офлайн

Повідомлення: 880
Подякували: 1 разів.
Район міста: Володимирська
S. A. P. написав:
zax13 написав:

Ти мене зовсім не знаєш і не маєш права таке стверджувати. Я кістьми ляжу за Україну і ніякі спокусливі гроші мене не зупинять, можливо хтось на них і відеться, але я і мої ідеї не продаються. Я твердо в цьому переконаний.

В твоїх словах звучить така безнадія, що аж руки опускаються. Наче треба змиритись із цією олігархічною владою, яка знущається над своїм народом і мучитись, а не жити. Ти навіть не уявляєш якою силою володіє наро, якщо він захоче щось змінити в державі, то його не зупинять ніякі гроші олігархів.

Я в своєму (короткому) житті змінив вже багато і ті хто мене більш-менш знають, підтвердять. Я вірю в боротьбу, але одинв полі не воїн... І наша влада ніколи не допутить такого "нацонально свідомого", як ти до влади. Я міг би тебе переконати, що ти сам можеш зрадити свою віру, але більше таким не займаюся, це руйнує людей... А щодо безнадії - гониш, надія є завжди, але коли сидиш всю ніч під пильним наглядом СБУ в темній кімнаті - погляди міняються, і сам міняєшся... ПОВІР!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 листопада 2007, 01:14 
Офлайн

Повідомлення: 49
S. A. P. Не переживай це пройде. А якщо не пройде, ну тоді мені тебе шкода.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 23 листопада 2007, 02:50 
Офлайн

Boyscout написав:
Завдяки ковельським форумчанам тепер, юначе, знатимете.

Ковельські форумчани зазомбовані та страждають пострадянським синдромом неповноцінності, і як наслідок суб'єктивно оцінюють ситуацію, не аналізуючи її.

Boyscout написав:
А щодо ініціалів, то "Ініціалами називаються також початкові букви імені та фамілії" ("Енциклопедичний словник Брокгауза і Ефрона").

Ініціали - перші літери імені та по батькові або імені, по батькові й прізвища("Великий тлумачний словник сучаної української мови"). Це значить або 2 перші літери імені та по батькові, або 3 перші літери імені, по батькові та прізвища.
P.S. Якщо ви спілкуєтесь українською то слідкуйте за мовою, "фамілія" - це українською значить прізвище.

Boyscout написав:
Продовжуйте спілкуватись на форумі в такому тоні, і Вам пофартить визубрити ще багато словників та енциклопедій.

Я бачу, що вам тако ж це не завадить.

zax13 написав:
І наша влада ніколи не допутить такого "нацонально свідомого", як ти до влади.

Я не один такий національно свідомий. Ви навіть не уявляєте скільки таких як я, це й процес набирає шалених обертів щодня. І все йде до того, що скоро націоналісти будуть при владі. І ви переконаєтесь, що націоналізм це не є щось страшне, не буде ніяких концтаборів (як ви звикли собі уявляти), а буде успішна і процвітаюча країна.

zax13 написав:
А щодо безнадії - гониш, надія є завжди, але коли сидиш всю ніч під пильним наглядом СБУ в темній кімнаті - погляди міняються, і сам міняєшся... ПОВІР!

А, що в тебе є такий досвід, що ти мене так в цьому запевняєш.

Сергій написав:
S. A. P. Не переживай це пройде. А якщо не пройде, ну тоді мені тебе шкода.

По-перше, мене не треба жаліти. (не люблю жалості - це слабкість). По-друге, я не зовсім розумію, що має пройти?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 38 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: