Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 26 вересня 2017, 11:57

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 38 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Національно свідома молодь. Відгукнись!!!
ПовідомленняДодано: 16 листопада 2007, 01:53 
Офлайн

Повідомлення: 23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Ящо на цьому форумі знайдуться національно свідомі молоді люди, то запрошую до обговорення політичних подій, явищ, що відбуваються в Україні та світі.

Слава Україні!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 листопада 2007, 02:01 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Давай поговоримо...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 листопада 2007, 13:05 
Офлайн

Повідомлення: 122
Всєгда готов!
Хотілось би, щоб автор висловив свою думку щодо політичної ситуації в Україні.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2007, 16:14 
Офлайн

Dim@$ написав:
Всєгда готов!
Хотілось би, щоб автор висловив свою думку щодо політичної ситуації в Україні.

Будь-ласка.
Моя думка така, що в Україні склалась дуже складана ситуація на політичному олімпі. Проблема в тому, що нами керують москалі, буряти, ляхи, жиди та свої українофоби, які не зацікавлені в процвітанні нашої держави, а хочуть лише одного - як би побільше напхати свої кишені народним добром і грабують нас і нашу державу. А справжніх українців-патріотів, які б відстоювали українські інтереси при владі практично немає, можливо 1-2, яким вдалося просочитись у списках тих сил, які зараз представлені у парламенті.
У багатьох людей чомусь сформувалось негативне ставлення до патріотичних та націоналістичних сил в Україні, але як можна говорити про щось не спробувавши його, або не вивчивши. Адже в Україні за роки її незалежності при владі, ще ніразу не було націоналістичних сил і вони не змогли себе показати. Тако ж проблема полягає в тому, що олігархічні партії не дають нормально розвиватись націоналістичним силам. Але попри все, цей розвиток не зупинити і він набирає оберти і буду надіятись, що в наступному парламенті такі сили будуть представлені.

Слава Україні! (Героям слава!)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2007, 19:23 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Скільки ж тобі рочків-то?...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2007, 19:51 
Офлайн

Повідомлення: 421
S.A.P. написав:
Проблема в тому, що нами керують москалі, буряти, ляхи, жиди та свої українофоби
Так, S.A.P., а ну-но давай свої повні дані - ім'я, прізвище, по-батькові та адресу. Ми перевіримо твоє походження до сьомого коліна включно, і якщо знайдемо хоч трохи неукраїнської крові, то розстріляємо як неукраїнця!

ЗІ :D

Востаннє редагувалось AL в 19 листопада 2007, 19:53, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2007, 19:53 
Офлайн

Повідомлення: 76
Подякували: 1 разів.
S. A. P. написав:
проблема полягає в тому, що олігархічні партії не дають нормально розвиватись націоналістичним силам.

Гадаєш проблема лише в цьому???? Знаєш шо наймішніше?? Що хто б не рвався до влади, і з якими б благородними намірами він це не робив би, нічого не зміниться. Бо "допавшись" до влали, він стане таким же. Не може одна людина, змінити світ. Свій власний та відношення до нього-так, але не все те лицемірря. Особисто вважаю себе національносвідомою і я обома руками в першу чергу за відродження української мови, але хай би краще ці національні сили відбудовували державу за допомогою виховання молоді чи навіть маленьких діток. Краще хай би вони думали, як би це донести саме до дітей, які більше відкриті до любові та знань, що саме українська мова-то рідне, і що земля де вони народились-то безцінний дар, щоб в них ніколи і думки не виникло колись поїхати звідси, а бо бачте тут погано, і хайц це розгрібає хтось інший, і щоб вони читаючи історію плакали, бо їй жаль і їм болить, що з нею отеке от робилось. Знання має бути силою, а не бажання влади.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 листопада 2007, 01:46 
Офлайн

Повідомлення: 111
Triassa написав:
S. A. P. написав:
проблема полягає в тому, що олігархічні партії не дають нормально розвиватись націоналістичним силам.

Хто б не рвався до влади, і з якими б благородними намірами він це не робив би, нічого не зміниться. Бо "допавшись" до влади, він стане таким же.

Triassa +1.
Є давня східна притча про героїв, які перемагали зажерливого Дракона, а потім, побачивши його скарби та можливості володарювання, мимохіть, непомітно для себе, перетворювались, мутували у чергового зажерливого Дракона...

Націоналістичні сили не такі? Не були при владі? Приміром, очолював Конгрес Українських Націоналістів такий собі пан-українець (не бурят, не москаль, не індіанець...) ІО. Певно, великий Патріот українського народу, раз вибрали на таку посаду... І у владних структурах України - з 1996 року... Чи варто нагадувати про те, як він, керюючи одним з найважливіших міністерств у державі, "позичив" з податків українського народу мільйон з лишком для понтової тачки; а 17 мільйонів на сумнівні чартерні рейси?.. І це лише один приклад, а їх є безліч!

"ДОБРО, отримавши ВЛАДУ, неодмінно стає ЗЛОМ" - древня мудрість, яка вже перевірена тисячоліттями років існування людства.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 листопада 2007, 02:23 
Офлайн

AL написав:
Так, S.A.P., а ну-но давай свої повні дані - ім'я, прізвище, по-батькові та адресу. Ми перевіримо твоє походження до сьомого коліна включно, і якщо знайдемо хоч трохи неукраїнської крові, то розстріляємо як неукраїнця!

Я знаю точно, що до третього коліна, навіть практично до четвертого я точно українець і мені цього досить. А от чи знаєш хто є ти?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 листопада 2007, 02:30 
Офлайн

І взагалі москалями, жидами я називаю тих українофобів, які не є українцями за національністю, але погіршують становище в Україні перебуваючи при владі і грабуючи україгнський народ. Я нічого проти нормальних людей інших національностей, які є громадянами України і прагнуть процвітання нашої держави, не маю.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 листопада 2007, 02:54 
Офлайн

Boyscout написав:
Triassa написав:
Хто б не рвався до влади, і з якими б благородними намірами він це не робив би, нічого не зміниться. Бо "допавшись" до влади, він стане таким же.

Triassa +1.
Є давня східна притча про героїв, які перемагали зажерливого Дракона, а потім, побачивши його скарби та можливості володарювання, мимохіть, непомітно для себе, перетворювались, мутували у чергового зажерливого Дракона...

Націоналістичні сили не такі? Не були при владі?

ДОБРО, отримавши ВЛАДУ, неодмінно стає ЗЛОМ" - древня мудрість, яка вже перевірена тисячоліттями років існування людства.

Непереварюю песимізму! Це все пусті балачки, як би при владі були націоналістичні сили нічого такого не сталося б. Тому, що партія піддавалася б очищенню і люди негідні виключалися б з її лав.
Східні притчі і всяка там фігня... Так подивіться на країни сходу, як там живуть люди, і як там розвивається економіка. А тоді розказуйте, про драконів і про те як благородні наміри пропадуть.
А те, що наводилось про якогось ІО який очолював КУН, то я такого не знаю. З початку і до 2003 року КУН очолював народний депутат трьох скликань Ярослав Стецько. І взагалі, що може у ВР України зробити одна чи навіть десяток осіб - це не є владою, влада це коли є конституціна більшість (хоча б, бо й навіть її не завжди достатньо).

Слава Україні! (Героям Слава!)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 листопада 2007, 04:28 
Офлайн

Повідомлення: 111
S. A. P. написав:
Непереварюю песимізму! Це все пусті балачки, як би при владі були націоналістичні сили нічого такого не сталося б. Тому, що партія піддавалася б очищенню і люди негідні виключалися б з її лав.
Нічого, «ілюзії, як і зуби, втрачаються з віком».
S. A. P. написав:
...влада це коли є конституціна більшість (хоча б, бо й навіть її не завжди достатньо).
Еге ж. Деяким націоналістам в подібному випадку якраз гестапо з концтаборами не вистачало. Як же іще з мільйонами інакомислячих ладнати, які от ніяк не хочуть злипнутись у зомбовано-пластилінову більшість та горлати "Хайль..." (чи то пак "Слава...")?

S. A. P. написав:

S. A. P. написав:

S. A. P. написав:

S. A. P. написав:
А те, що наводилось про якогось ІО який очолював КУН, то я такого не знаю.

:lol: Залишається побажати хлопцеві отримати належну освіту і навчитися, все-таки, слідкувати за новинами. Влаштовувати диспути з юнаком із хронічним «не чув, не знаю» немає сенсу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 листопада 2007, 09:18 
Офлайн

Повідомлення: 421
S. A. P. написав:
AL написав:

Я знаю точно, що до третього коліна, навіть практично до четвертого я точно українець і мені цього досить. А от чи знаєш хто є ти?
Знаю, чоловіче. Я з планети Земля.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 листопада 2007, 09:22 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Цитата:

А ще ми всі від мавпи походимо. Чи від Адама. Як кому краще. Повний інтернаціонал. Націонелісти всіх країн - єднайтесь!!! Ні засиллю ворожих літаючих тарілок!!! У всьому винні інопланетники!!!
М-да.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 листопада 2007, 11:05 
Офлайн

Повідомлення: 880
Подякували: 1 разів.
Район міста: Володимирська
"Гріхом-гріха ладнати..." Грощі і влада, то один і той же засіб проти цілого ряду "інфекцій", до списку яких входить і націоналізм, і все, що тількі заважає "грабати ці гроші"!
+1 2АЛ

2С.А.П:Я знаю свій рід десь до 12ого коліна (національності) і родом я напівполяк, напівросіянин, але не кричу, що я москаль, чи панок, я - українець не менше твого. Люблю державу і тд. і тп. Чим ти кращий?

Мда.... Слава Україні! Героям Слава! Розстріляймо Героїв! В тюрми їх...

Так було і так буде!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 38 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі