Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 вересня 2017, 00:20

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 313 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 03 грудня 2007, 01:22 
Офлайн

Повідомлення: 49
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Fantoman написав:

Що мається на увазі під словом "громили"?!!??!?! Бандитизм, грабунок, нанесення тілесних ушкоджень, убивства, розбій!?!? Представляю. Так бригади ходили і громили, ходили і громили на чолі з бригадирами. Кажись до цього комунякам достатньо було офіційно висилати в Сибір. Як на мене це зараз іде кампанія по вибіленню і піднесенню образу ОУН-УПА. Наголошую: не по дискредитації енкаведистів-сталінців - та наволоч себе і так запятнала навіки, а по піднесенню "героїв". Як на мене видача себе за бандервців мала місце тільки при оперативно-розшукових та ліквідаційних оперціях.

У тому що багато (а може і більшість, я не знаю) злочинів вчинених УПА насправді робили НКВД я зовсім не сумніваюсь, бо це звичайна тактика боротьби з партизанами (доречі найбільш ефективна).
Я колись читав книжку про тактику ведення партизанської війни і там для прикладу методів боротьби з партизанами використовували саме боротьбу радянської влади з УПА (автор не українець).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Не оффтопіть, будь-ласка.
ПовідомленняДодано: 03 грудня 2007, 02:57 
Офлайн

Повідомлення: 111
Сергій написав:
У тому що багато (а може і більшість, я не знаю) злочинів вчинених УПА насправді робили НКВД я зовсім не сумніваюсь, бо це звичайна тактика боротьби з партизанами.
Я колись читав книжку про тактику ведення партизанської війни і там для прикладу методів боротьби з партизанами використовували саме боротьбу радянської влади з УПА (автор не українець).

Народ, ознайомтесь принаймні з нещодавніми темами, щоби не мусолити одне і те ж, і не впихувати його в кожну тематичну гілку! Вам суди.
Апріорі "я колись читав книжку" певно вважається мегавбивчим аргументом для арбітражу історичних коллізій. Зображення
Зображення Не оффтопіть, якщо Ваша ласка. Тема тут взагалі про СУЧАСНІ політичні паралелі Грузії та України.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 січня 2008, 22:53 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Хто-небудь дивився в вівторок 1 січня ввечері "Вечірній квартал"? :P Оце то була програмка! Але в мене склалось враження (і не тільки в мене!), шо деякі моменти з передачі були просто вирізані :? Особливо кинувся в око момент, де розігрувалась сценка з "Кавказької полонянки" і аналогія зі створенням коаліції: "Віктор Федорович має бажання створити коаліцію, але не має можливості... Віктор Андрійович має можливість, але не має бажання... а Юлія Володимирівна має і можливість, і бажання..." і тут був дуже помітний стик (принаймні як для мого ока, яке по роду роботи звикло помічати неправильні склейки) - я думаю, там однозначно було продовження "... а Юлія Володимирівна має і можливість, і бажання, і (має) Віктора Андрійовича, і Віктора Федоровича!". Були і ше моменти, але я зараз вже їх не пам"ятаю...
Невже це шо - означає, шо в нас вже появилась цензура? Трохи схоже на Грузію...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 січня 2008, 23:25 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Концерт смотрел, но это было в районе 2 часов ночи и, как норманьный человек (никому не в обиду) :) , естественно на такие тонкости внимания не обращал, или не мог обратить. Помню, что выступление понравилось. :lol:
Почему Вас удивляет наличие цензуры на украинском телевидении?
В этом вопросе я мог бы (более или мение) надеятся что факты не искажаются на "каналі чесних новин". При желании ощутить присутствие цензоров стоит просто послушать новости на ТРК Украина или ICTV.
Да и в Грузии не самое страшное (это хотя бы все видет и понимают), а вот наш "северный" сосед оооооо, вот тут да .....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 січня 2008, 23:30 
Офлайн

toha написав:
Концерт смотрел, но это было в районе 2 часов ночи
:shock: Програма йшла десь біля 23.00. Может Ви не це дивились?
Цитата:
Почему Вас удивляет наличие цензуры на украинском телевидении?
Бо раніше якшо шось подібне і було в "Вечірньому кварталі" то хоч не так помітно. Тим паче якшо це стосується політики і політиків...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 січня 2008, 23:37 
Офлайн

Канал КИНО 01.45 .
Может это был их другое выступление (потому как именно эта шутка не запомнилась). Хотя повторюсь: два часа ночи ПЕРВОГО ЯНВАРЯ!!!
"что то с памятью моей стало, все что было не сомной помню" :D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 січня 2008, 23:45 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.
igorsolop написав:
Хто-небудь дивився в вівторок 1 січня ввечері "Вечірній квартал"? ...Невже це шо - означає, шо в нас вже появилась цензура? Трохи схоже на Грузію...

Я не професіонал і самої склейки не помітила, але також звернула увагу, що в тексті -що має Юлія Володимирівна чогось бракує. А що-до цензури, то ж не дарма регулярно показували раденького Луценка.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Не оффтопіть, будь-ласка.
ПовідомленняДодано: 03 січня 2008, 16:38 
Офлайн

Boyscout написав:
Народ, ознайомтесь принаймні з нещодавніми темами, щоби не мусолити одне і те ж, і не впихувати його в кожну тематичну гілку!

невже так чіпляє тема? :wink:
Boyscout написав:
Апріорі "я колись читав книжку" певно вважається мегавбивчим аргументом для арбітражу історичних коллізій.

якщо я напишу назву книжки, її автора, і сторінки де це написано це щось змінить? (якщо змінить то можу написати :)), доречі я писав не зовсім про історію а про принципи ведення боротьби з партизанами, і ці принципи не змінюються (трохи змінюються тільки методи) вони так само використовуються і у сучасних війнах (і не тільки війнах).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Не оффтопіть, будь-ласка.
ПовідомленняДодано: 03 січня 2008, 21:57 
Офлайн

Повідомлення: 111
Сергій написав:
невже так чіпляє тема?

Чіпляє. Тебе що, сатана через місяць смикнув? Хоцця поконфліктувати? Як людину віруючу запитай себе: воно тобі і навколишнім треба? Тож благословенніше не роздмухувати полум'я міжнаціональних і, поміть, ідейних протистоянь. Давай знаходити теми, які об'єднують, здружують людей, а не навпаки.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 січня 2008, 03:34 
Офлайн

Мене також ця тема трохи чіпляє, але конфліктувати я не хочу, я просто пояснив свій коментар, так-що :handshake:

зі. а те що відповів через місяць то тому що якось пропустив цю тему.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 січня 2008, 04:37 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякували: 13 разів.
Менi кажеться що 95й квартал i так багато що собi дозволяе. Довго вони не продержаться закриють

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 січня 2008, 14:08 
Офлайн

BOLIK написав:
Менi кажеться що 95й квартал i так багато що собi дозволяе. Довго вони не продержаться закриють

Если его закроют, то грош цена всему, что говорят в этой стране про демократию и свободу слова.
А КЕМЕДИ тогда что, растреляют?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 січня 2008, 14:21 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
BOLIK написав:

Не гони волну. В Україні закриття таких проектів дорожче вийде тому хто дав команду закрити. Якщо сьогодні інтер закриє цей проект то завтра він появиться на іншому каналі. І цьому ніхто не помішає ібо ми не є московія де всі змі підлеглі гасударству (тобто царю всіх расіян Путіну)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 січня 2008, 14:27 
Офлайн

nekton, але ж подивись - вже ріжуть!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 січня 2008, 14:30 
Офлайн

igorsolop написав:
nekton, але ж подивись - вже ріжуть!

Я думаю, если режут, значит сам пан Зелинский на это согласился, ведь существуют авторские права. А может они перенавернули и пошутили ниже пояса (сильно ниже)?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 313 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: