Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 серпня 2017, 21:59

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 313 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2007, 07:32 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
S. A. P. написав:
Хапузі: Ми ту говоримо про Грузію чи про що? Бо, щось наш диспут заходить в глухий кут.
Ти вдаєш що такий непонятливий чи дійсно недоганяєш?Я тобі навожу приклад,конкретний ,підтверджений що українці воювали в складі армії Дудаєва,то і тут можна сказати керуючись твоєю логікою що наша країна офіційно підтримувала чеченських сепаратистів,бо ж ти заяувляєш що якщо українці воюють у складі коаліційних сили значить ми офіційно підтримуєм дії США!Коротше нема чого з тобою тут спорити,тоиу що ти є людина яка однобоко дивиться на все що робиться в усьому світі і нашій державі ,прикро що дивишся ти на все через призму ненависті до москалів ,жидів,неправославних і т.д і т.п.Хоча вже пора вчитись бачити себе і перестати звинувачувати в усіх проблемах євреїв і росіян!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2007, 13:49 
Офлайн

Повідомлення: 23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Хапузі: шо ти хочеш мені довести, я дуже добре знаю про ці події. Унсовці воювали в Чечні під прапором своєї організації, а не під знаменом чеченців чи України.

Моя логіка дуже проста: якщо українці воюють під прапором своєї держави в складі коаліційних сил, то вони надають офіціно підтримку цій коаліції, а якщо незаконно в складі арміїї іншої держави, то вони її надають неофіційно.

Так як ми говоримо про Грузію, то скажу наступне: Чеченці аж ніяк не є росіянами, і вони борються за незалежність (ООН проголосило принцип самовизначеності націй), а Абхазія, яка так сильно прагне самостійності є етнічною землею Грузії.

А тепер про себе: я аж занадто об'єктивно дивлюсь на весь світ, тому що не згоден з багатьма положеннями в націоналізмі і інших і деологіях, в методах досягнення мети. Я схильний не до сліпого сприйняття тієї чи іншої інформації, а до її аналізу і таким чином від усього відбираю найкраще. А ненависть в мені дає зрозуміти і відчути, що таке любов, бо це як інь і янь, чорне і біле - дві протилежності які існують одночасно. Ще раз наголошую я ненавиджу українофобів: хто б це не був українець за національністю чи особа іншої національності.

А суб'єктивність присутня у твоїх думках та й інших також. Тому що вам хтось сказав, що націоналізм це погано, це концентраційні табори, це розстріли і т.п. І ви вже як зомбі одного лосно говорите, що націоналізм це погано. Візьміть ознайомтесь із історією українського націоналізму, з теперішньою діяльністю проаналізуйте все і ваша думка неодмінно зміниться.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2007, 14:47 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Цитата:
Так як ми говоримо про Грузію, то скажу наступне: Чеченці аж ніяк не є росіянами, і вони борються за незалежність (ООН проголосило принцип самовизначеності націй), а Абхазія, яка так сильно прагне самостійності є етнічною землею Грузії.

Да ну. Абхази виявляється етнічні грузини. Дуже розумно. Так до етнічних грузин можна приплести весь Кавказ.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 листопада 2007, 00:22 
Офлайн

Для себе дискусію вважаю безцільною,добавлю тільки одне,що я дуже добре аналізую а не просто уявляю чи десь щось почув.Для аналізу більш ніж достатньо подій 60-річної давнини,з участю не німецьких фашистів,а якраз рідненьких ваших нацоналістів і щоб ти неговорив що це були акти"возмездия",це було і є огидним і антилюдським проявом нацоналізму.2-ге,це те що ООН підтримує самовизначеність націй,але більшість світових організацій засуджує збройний сепаратизм!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 23 листопада 2007, 02:22 
Офлайн

Повідомлення: 23
Подякували: 0 разів.
Hapuga написав:
Для аналізу більш ніж достатньо подій 60-річної давнини,з участю не німецьких фашистів,а якраз рідненьких ваших нацоналістів і щоб ти неговорив що це були акти"возмездия",це було і є огидним і антилюдським проявом нацоналізму.2-ге,це те що ООН підтримує самовизначеність націй,але більшість світових організацій засуджує збройний сепаратизм!

1-е. А що такого огидного і антилюдського робили націоналісти 60 років назад? Можливо огидним є те, що вони боролись за незалежність своєї Батьківщини (і твоєї також), а антилюдським те що боронили свою землю як від комуністичної так і від нацистської чуми, знищуючи ворогів.
2-е. А в діях абхазів і осетинів немає збройного сепаратизму (причому безпідставного, оскільки це є грузини)?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 23 листопада 2007, 05:08 
Офлайн

Ти знову незнав я нечув,що на одній Волині було винищено 6о поляків?Про євреїв взагалі мовчу.Чи ти скажеш що це була більшовицька провокація!При тому непросто винищено,а по звірячому вбито!Вибач ,але складається враження що зазомбований якраз ти,бо історію націоналізму(українського ти знаєш тільки з одної сторони,або просто вдаєш ніби не чув ,незнаю)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 23 листопада 2007, 09:15 
Офлайн

S. A. P. написав:
1-е. А що такого огидного і антилюдського робили націоналісти 60 років назад? Можливо огидним є те, що вони боролись за незалежність своєї Батьківщини (і твоєї також), а антилюдським те що боронили свою землю як від комуністичної так і від нацистської чуми, знищуючи ворогів.
2-е. А в діях абхазів і осетинів немає збройного сепаратизму (причому безпідставного, оскільки це є грузини)?

1. Огидною була різня мирного населення інших національностей. А також те, що дідового брата бульбаші "шльопнули" тільки за те, що коняки не віддавав.

2. Ну ти абхазам і осетинам скажи, що вини грузини. Ствердження цього рівнозначно ствердженню про те, що українці - це росіяни.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 листопада 2007, 23:23 
Офлайн

S. A. P. написав:
Hapuga написав:
Для аналізу більш ніж достатньо подій 60-річної давнини,з участю не німецьких фашистів,а якраз рідненьких ваших нацоналістів і щоб ти неговорив що це були акти"возмездия",це було і є огидним і антилюдським проявом нацоналізму.2-ге,це те що ООН підтримує самовизначеність націй,але більшість світових організацій засуджує збройний сепаратизм!

http://www.zaistinu.ru/old/ukraine/press/polischuk.shtml?print

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2007, 15:16 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.
Вчора в новинах оголошували. що мають оприлюднити документи з грифом "совершенно секретно" в яких йдеться про погроми українських сіл бригадами більшовиків, які видавали себе за воїнів УПА.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2007, 16:31 
Офлайн

Цитата:
Вчора в новинах оголошували. що мають оприлюднити документи з грифом "совершенно секретно" в яких йдеться про погроми українських сіл бригадами більшовиків, які видавали себе за воїнів УПА.

Що мається на увазі під словом "громили"?!!??!?! Бандитизм, грабунок, нанесення тілесних ушкоджень, убивства, розбій!?!? Представляю. Так бригади ходили і громили, ходили і громили на чолі з бригадирами. Кажись до цього комунякам достатньо було офіційно висилати в Сибір. Як на мене це зараз іде кампанія по вибіленню і піднесенню образу ОУН-УПА. Наголошую: не по дискредитації енкаведистів-сталінців - та наволоч себе і так запятнала навіки, а по піднесенню "героїв". Як на мене видача себе за бандервців мала місце тільки при оперативно-розшукових та ліквідаційних оперціях.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2007, 16:47 
Офлайн

Fantoman написав:
Цитата:

Що мається на увазі під словом "громили"?!!??!?! Бандитизм, грабунок, нанесення тілесних ушкоджень, убивства, розбій!?!? Представляю. Так бригади ходили і громили, ходили і громили на чолі з бригадирами. Кажись до цього комунякам достатньо було офіційно висилати в Сибір. Як на мене це зараз іде кампанія по вибіленню і піднесенню образу ОУН-УПА. Наголошую: не по дискредитації енкаведистів-сталінців - та наволоч себе і так запятнала навіки, а по піднесенню "героїв". Як на мене видача себе за бандервців мала місце тільки при оперативно-розшукових та ліквідаційних оперціях.

Не читила даних документів, так шо, що мали на увазі в новинах на 1+1 не знаю. А відносно вібілювання чиїхось образів, то ці справи вже давно перестали бути історичні, а перебрались в площину політичну. А я коментарів своїх давати не буду бо не маю грунтовних знань в цій темі, і боюсь образити память загиблих- на чиїй стороні вони б не були.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2007, 16:49 
Офлайн

Мудро.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2007, 17:12 
Офлайн

А прикинь як нашу історію перекрутять років через 50. Ми тут самі розібратися не можемо, а що накрутять наші нащадки.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2007, 17:26 
Офлайн

Для мене історія те, що розповідали дід, батько, бабуля. Треба буде записати на випадок старечого маразму і дати почитати через 50 років внукам-правнукам.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 грудня 2007, 02:06 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
KSENA написав:
А прикинь як нашу історію перекрутять років через 50. Ми тут самі розібратися не можемо, а що накрутять наші нащадки.

Буде: "Помаранчева різня, та вісковий переворот в Верховній Раді 5 го скликання" :) :(

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 313 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: