Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 листопада 2017, 17:20

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 313 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 листопада 2007, 13:47 
Офлайн

Повідомлення: 5
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
А ще в Грузіїї знайшли гроші для побудови лікарні і вже частину робіт зробили, а також запросили всіх знаменитих лікарів-грузинів із за кордону!! А у нас просять у людей гроші на лікарню майбутнього!!!!!! І навряд побудують у найближчі 10 років!! Назва лікарні виправдана!!![

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 листопада 2007, 14:17 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Вони б ще й гроші знайшли на водопровід.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 листопада 2007, 20:52 
Офлайн

Повідомлення: 23
S. A. P. написав:
Цитата:
лидер какой нации?менгрелов,сванов,кахетинцев,абхазов или аджарцев и т.д?Что б стать лидером нации ,надо объединять а не разъединять как он.

Нації - ГРУЗИНІВ! І він на відміну від українських політиків, як раз і робить все, щоб об'єднати її, не стоїть на колінах перед Росією і не цілує її в зад за мізерні подачки. Проблема в Грузіїї полягає в тому, що це федеративна республіка, і в деяких автономіях (наприк. Абхазька) є москальські запроданці які й створюють такий кіпіш в державі. Сакашвіллі справжній лідер націїї, він ні разу не здав національних інтересів, не те що ваш Лукашенко чи наш Ющенко, які тілький цим займаються.
А почему ты однозначно принимаешь сторону грузинов,а не абхазов или осетин,те что не заслуживают жить в своём национальном государстве?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 листопада 2007, 23:37 
Офлайн

Повідомлення: 111
Цитата:
Саакашвілі молодець!!! Не боїться виборів!!!

А що боятися, коли уже все розраховано? Фактично весь адмін-ресурс у нього Зображення , опозиційні телеканали заблоковано, активісти опозиції під слідством, а найбільш харизматичні лідери опозиції не проходять за вимогами до кандидатів на посаду президента Грузії - двом ще немає 35 років, а третій не прожив на території Грузії необхідних 15 років. Не здивуюсь, якщо результати майбутніх виборів вже лежать у сейфі Саакашвілі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 листопада 2007, 01:22 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
viktorklim написав:
S. A. P. написав:
Цитата:
лидер какой нации?менгрелов,сванов,кахетинцев,абхазов или аджарцев и т.д?Что б стать лидером нации ,надо объединять а не разъединять как он.

Нації - ГРУЗИНІВ! І він на відміну від українських політиків, як раз і робить все, щоб об'єднати її, не стоїть на колінах перед Росією і не цілує її в зад за мізерні подачки. Проблема в Грузіїї полягає в тому, що це федеративна республіка, і в деяких автономіях (наприк. Абхазька) є москальські запроданці які й створюють такий кіпіш в державі. Сакашвіллі справжній лідер націїї, він ні разу не здав національних інтересів, не те що ваш Лукашенко чи наш Ющенко, які тілький цим займаються.
А почему ты однозначно принимаешь сторону грузинов,а не абхазов или осетин,те что не заслуживают жить в своём национальном государстве?
Грузія нецілує зад Росії бо вона цілує його комусь іншому,зоряно смугастому!Ги! :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2007, 16:24 
Офлайн

viktorklim написав:

Це також грузини, і вони повинні жити в цілісній Грузії, а не окремо в Абхазії чи Осетії, а з тими сепаратиськими проявами, які мають місце потрібно боротись, що й Саакашвілі робить.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2007, 16:32 
Офлайн

Hapuga написав:
Грузія нецілує зад Росії бо вона цілує його комусь іншому,зоряно смугастому!Ги! :lol:

Мені цікаво яким чином і в чому це проявляється? Я щось не чув, щоб Грузія надавала свою територію для розміщення американських військ, чи посилала свій військовий контингент десь в Ірак чи ще щось в цьому роді.

Тож, будь-ласка, аргументуй свої заяви.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2007, 18:30 
Офлайн

Повідомлення: 111
S. A. P. написав:
Hapuga написав:

Мені цікаво яким чином і в чому це проявляється? Я щось не чув, щоб Грузія надавала свою територію для розміщення американських військ, чи посилала свій військовий контингент десь в Ірак чи ще щось в цьому роді. Тож, будь-ласка, аргументуй свої заяви.

Такі слова свідчать про дискутування при цілковитій необізнанності в політичній ситуації. Адже грузинські війська в Іраку знаходяться ще з 2003 року, причому в нинішньому році чисельність грузинського контингенту була збільшена і складає 2000 військових, що для країни в 4 млн. населення досить немало. "Грузинські солдати в Іраку знаходяться на повному американському забезпеченні - зарплати їм платить Пентагон, так само і страховку на випадок поранення чи смерті".
(http://www.otherside.org.ua/news/detail.php?id=24673)
(http://otherside.com.ua/news/detail.php?id=5800)

"Мы готовы отправить войска... в тот сектор, который НАТО сочтет нужным и который важен для альянса", - заявив не так давно заступник міністра оборони Грузії Бату Кутелия про відправку грузинського контингенту під командуванням НАТО, а отже, США.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 листопада 2007, 00:11 
Офлайн

S. A. P. написав:
Hapuga написав:

Мені цікаво яким чином і в чому це проявляється? Я щось не чув, щоб Грузія надавала свою територію для розміщення американських військ, чи посилала свій військовий контингент десь в Ірак чи ще щось в цьому роді.

Тож, будь-ласка, аргументуй свої заяви.
Ну відповідь тобі вже дали!Від себе добавлю,що всі верещали на Путіна що він придушує демократію в країні розганяючи всякі марші "несогласних" і що про нього можна сказати тепер,а які хвалебні оди співали Саакашвілі і якими дружніми візитами обмінювались Грузія і Україна після Помаранчевої р-ї!А що потвоєму нестояти на колінах?А це мабудь піднімати істерію навколо міфічних ракет які падають на територію Г-ї чи так само міфічних літаків які порушують повітряний простір.А от те що на території Грузії знаходять прихисток чеченські терористи то про це вже загально відомо!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 листопада 2007, 03:09 
Офлайн

Я поясню, що я вкладав у значення військовий контингент (можливо я трохи не правильно висловився, тож вибачте). Так справді, грузинські війська присутні в Іраку, але на відміну від України, вони воюють під своїм прапором. Пояснюю, далі , як відомо Україна вивела свій контингент, але українці і надалі воюють в Іраку, але вже під американським прапором, в складі американських військ, це не дозволено нашим законодавством, а ле факт, що це є, наші солдати підписують котракт і вйо воювати за Америку. А от, Грузія такої підтримки США не надає, або мені про неї не відомо. А офіційно військових контингентів в Іраку було і є багато, то що їх всіх треба назвати американськими дуполизами.

А Хапузі хочу сказати, якщо маєш якусь інформацію про терористів і місце їх перебування, то повідом про це Інтерпол. :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 листопада 2007, 09:10 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Цитата:
Так справді, грузинські війська присутні в Іраку, але на відміну від України, вони воюють під своїм прапором. Пояснюю, далі , як відомо Україна вивела свій контингент, але українці і надалі воюють в Іраку, але вже під американським прапором, в складі американських військ, це не дозволено нашим законодавством, а ле факт, що це є, наші солдати підписують котракт і вйо воювати за Америку.

Це приватна справа приватних осіб, які нестимуть за це кримінальну відповідальність (якщо доведуть звичайно). Цим вони не підставляють державу під потенційний удар іракських чи просто мусульманських борців. а для Грузії, я якої під боком радикали з Чечні і Азербайджану, а неподалік Іран ця проблема надзвичайно актуальна.

Цитата:
Грузія такої підтримки США не надає, або мені про неї не відомо. А офіційно військових контингентів в Іраку було і є багато, то що їх всіх треба назвати американськими дуполизами.

Так, так. Саме так. Принаймні ні одна країна, яка не пливе в фарватері америкоської політики чи бабок крім Британії з домініонами, в якої регулярно виникають імперські замашки, не має контингенту і Іраці. До речі це офіційно визнана ООН окупація, а не миротворча місія як в Лівані чи Анголі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 листопада 2007, 09:19 
Офлайн

S. A. P. написав:
Я поясню, що я вкладав у значення військовий контингент (можливо я трохи не правильно висловився, тож вибачте). Так справді, грузинські війська присутні в Іраку, але на відміну від України, вони воюють під своїм прапором. Пояснюю, далі , як відомо Україна вивела свій контингент, але українці і надалі воюють в Іраку, але вже під американським прапором, в складі американських військ, це не дозволено нашим законодавством, а ле факт, що це є, наші солдати підписують котракт і вйо воювати за Америку. А от, Грузія такої підтримки США не надає, або мені про неї не відомо. А офіційно військових контингентів в Іраку було і є багато, то що їх всіх треба назвати американськими дуполизами.

А Хапузі хочу сказати, якщо маєш якусь інформацію про терористів і місце їх перебування, то повідом про це Інтерпол. :lol:
То може тобі розказати скільки тіпа наших хохлів воювало на стороні Дудаєва в 1-шу Чеченську!Можу навіть фотку виложити!І ти може теж скажеш що це теж було на офіційному рівні?І як тоді пов"язати цілування заду і цю інфу?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 листопада 2007, 14:47 
Офлайн

Повідомлення: 195
«Согласно конституции Грузии, внеочередные президентские выборы должны быть назначены не позднее 45 дней со дня отставки действующего главы государства. В свою очередь, кандидаты в президенты должны быть официально названы за 40 дней до выборов», - сказал Тархнишвили.

По его словам, если выборы ориентировочно состоятся 5 января 2008 года, то действующий президент Грузии, который заявил о желании участвовать в выборах, должен уйти в отставку между этими двумя сроками, то есть между 21 и 26 ноября.

В случае отставки президента Грузии, согласно конституции, полномочия главы государства автоматически переходят к спикеру парламента страны.

О желании участвовать в президентской гонке официально заявили восемь грузинских политиков. Среди них действующий президент Михаил Саакашвили, лидер Лейбористской партии Шалва Нателашвили, кандидат от объединенной оппозиции бизнесмен Леван Гачечиладзе, бизнесмен Бадри Патаркацишвили, лидер Партии «зеленых» Грузии Гиоргий Гачечиладзе, лидер политического движения «Имеди» Ирина Саришвили, бывший заместитель премьер-министра Грузии в 1994-1995 годах Автандил Маргиани, лидер «Партии будущего» Гия Маисашвили

тому Саакашвілі далеко не єдиний реальний кандидат наступних виборів!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2007, 00:29 
Офлайн

http://io.com.ua/s8433

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2007, 04:01 
Офлайн

Хапузі: Ми ту говоримо про Грузію чи про що? Бо, щось наш диспут заходить в глухий кут.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 313 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: