Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 серпня 2017, 07:58

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 313 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Грузія сьогодні - Україна завтра?
ПовідомленняДодано: 12 серпня 2008, 14:44 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
AL написав:
От уже червоні буковки пішли.
А давайте-но трохи подумаємо логічно. Якщо був застосований "Град" по житлових кварталах, але немає тисяч жертв (див. лінк про Human Rights Watch вище), то що це може означати?
На мою думку, одне з двох. Або в тих кварталах не було цивільного населення, або не було "Граду"?
boddy наводить слова грузинів, що "Град" таки був. В мене нема підстав цьому не вірити. Але якщо лупили не по цивільному населенню, а по терористах,то чим це відрізняється від застосування "Катюш" в другій світовій війні? Чи там стріляли правильні люди, а тут неправильні?

АЛе ви нажаль ви незнаєте різниці між війною і контерористичною операцією.А тут є суттєва різниція яка і передумовлює відповідальність сторін,дії військових які приймають участь в бойових діях.Те що осетини здійснювали теракти на території Грузії недоказано а те що грузини вдарили по місту з артилерії це є факт,при тому знищивши біля десятка миротворців які там перебували це теж факт.Як це називати? Згадаємо коли Росія розпочала контртерористичну операцію в Чечні,тоді коли в повітря почали злітати житлові будинки.І то світова спільнота ополчилась проти Росії назвавши її агресором.А от коли Грузія розпочинає БД проти Осетії маючи якоби факти тереактів з боку осетинів то це все гут.Це ще раз доказує політику подвійних стандартів з боку заходу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 серпня 2008, 15:05 
Офлайн

Повідомлення: 421
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Hapuga написав:
Але ви нажаль ви незнаєте різниці між війною і контерористичною операцією.А тут є суттєва різниція яка і передумовлює відповідальність сторін,дії військових які приймають участь в бойових діях.Те що осетини здійснювали теракти на території Грузії недоказано а те що грузини вдарили по місту з артилерії це є факт,при тому знищивши біля десятка миротворців які там перебували це теж факт.Як це називати?

А як називати обстріл "МИРОТВОРЧИМ" батальйоном грузинських сіл? Тоді, коли ще про атаку з боку Грузії навіть не йшлося? Алло, ви хоч трошки поцікавились хронологією цього конфлікту, чи суто зі слів Жириновського?

В цьому конфлікті є одна велика проблема, яка заважає йому згаснути. Російські війська всі ці роки бли миротворцями тільки де-юре, а де-факто вони були опорою однієї з сторін конфлікту.
Самі оонівці зараз визнають, що Росія поняття "миротворець" девальвувала до критичної точки.

Цитата:
Згадаємо коли Росія розпочала контртерористичну операцію в Чечні,тоді коли в повітря почали злітати житлові будинки.І то світова спільнота ополчилась проти Росії назвавши її агресором.А от коли Грузія розпочинає БД проти Осетії маючи якоби факти тереактів з боку осетинів то це все гут.Це ще раз доказує політику подвійних стандартів з боку заходу.
"якоби факти тереактів з боку осетинів" тільки показує, що ти навіть не потрудився ознайомитись з фактажем з кількох сторін. Про що тут можна говорити?

ЗІ Політика подвійних стандартів є, і це біда нашої планети. Цю ситуацію можна назвати продовженням Косово, яке було величезною помилкою Буша. Тільки от американці незабаром спокійно собі поміняють Буша на когось мудрішого, а Росія не зупиниться доки не заллє сама себе морем крові.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 серпня 2008, 15:38 
Офлайн

Повідомлення: 95
Hapuga написав:
2 неДруже Бобер:Нажаль тобі незавадило б дійсно повчитись вести нормальну розмову ,без штампів та обвинувачень в продажності.Ти нажаль забув що грузини відкрили вогонь по миротворчих силах а це вже злочин за який по міжнародних стандартах потрібно буде відповідати.Хоча особисто я сумніваюсь що хтось з грузинських діячів за це відповість,тому що політика заходу це політика подвійних стандартів.Нам можна а вам ні.Якщо штатам то вони мають право вести бойові дії в любій точці земної кулі,положивши на всі міжнародні санкції і рекомендації(дивимось на ситуацію з Іраком).Але коли на росіських миротворців нападаю і напряму знищують то Росія повинна заткнути пасть і мовчати. Якби так сталось то я переставби поважати цю країну і її керівників.Вам мабуть подобається коли наш по леді кет багато страждальний президент відвідує ярмарки ,іде у відпустку коли наших співвітчизників звільняють французькі специ з лап сомалійських піратів,оце правильно по вашому.Хтось скаже навіщо я це сюди приплів,я це зробив для того щоб показати що держава яка забиває на своїх громадян це слабка держава і біля її керма стоїть слабкий політик і дрібна людинка. Росія поступила як сильна держава і як поступила люба держава яка вважає себе сильною.На останок приведу записаний дзвінок Жириновського ,хоча і нелюблю цього політика але тут він дуже точно і на диво м"яко виразився по поводу цього конфлікту.http://baltgames.lv/v2/video/watch/9092 ... YU._Osetii.

Читаєм і "прозріваєм"!: (те що я писав раніше на цьому форумі, якшо ліньки горнути назад):
МОЄ СТАВЛЕННЯ ДО США і РОСІЇ:
1) Єдине!!!, що я однозначно вважаю, що Росія НЕМАЄ ніякого ПРАВА "валити" суверенну країну! Так же як і США НЕ МАЛА ніякого права "валити" Ірак!І взагалі, США і РОСІЯ - це дві країни, які несуть всьому світу найбільше лиха і смерті!
МОЄ СТАВЛЕННЯ ДО ЮЩА та ПУКІНА:
2) По Вашому Пукін - білий пушистий? Не смішіть мої ...? Він же такий же супостат як і Ющенко чи Тимошенко. Тільки Ющ гробіть виключно своє населення, а Пукін з своїм "товарищем" Медведьевім - ще й чуже підгроблює! І взагалі мене вражає людина яка каже шо Пукін - білий та пушистий, це ж таке треба придумати:)))

Почитав? Зрозумів? Чи ше раз повторити моє ставлення до цих особин?

П.С. Росія та США - абарзєлі в хлам! Їм вже давно на все ложити, і т.ч. і на Грузію, як суверенну територію! А те шо ти мені тут писав про миротворчість російськіх бандформувань - то все туфта, і ти добре це знаєш! Ти, та всі уже давно знають, що россторона конфлікту НІКОЛИ не була миротворчої, вона завжди підтримували виключно кримінально-кланову владу НІКИМ не признанної територїї Осетія! Скільки раз Грузія просила вивести росвійська з Осетії? Скільки раз Грузія просила ЗАМІНИТИ миротворчий контингент в Осетії на контингент з любих інших країн чи ЄС?

П.С.2 Вибач, але мені гидко читати слова земляка, що Путін та РОсія - чинить "Росія поступила як сильна держава і як поступила люба держава яка вважає себе сильною". Конкретно на мою думку, Росія чинить як ФАШИСТСЬКА Німеччина на чолі з Гітлером (Путіним), і аж не як сильна держава. Сила держави не в тому щоб силою (бомбардуванням) примусити якусь державу до чогось, а економічними чинниками та діями вивирнути ситуацію в свою сторону.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 серпня 2008, 22:50 
Офлайн

Повідомлення: 16
Hapuga ти називаєш миротворцями людей які прийшли до тебе в країну без запрошення ,підвели танки до столиці країни,авіація обстриляла міста твоєї країни,загинули твої земляки.То може їм треба подякувати?Коли Росія нападе на Україну(після Грузії я можу вце повірити) ти напевно будеш зустрічати їх з хлібом та сіллю?Чи не засильно багато ти поважаєш керівників Росії?І чи в тій державі ти живеш (може ти перепутав адресу?).Друже Бобер я з тобою згідний хай не повнісю але згідний.

Востаннє редагувалось сталкер в 12 серпня 2008, 22:52, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 серпня 2008, 22:51 
Офлайн

Добре якщо так.А як на рахунок НАТО? Бо по твоїй мові можна зрозуміти що держави які представляють цей блок це зразок демократії? І зразу зустрічне питання.Якщо це зразок демократії то як вони могли опуститися до такого рівня щоб ковровими,наголошу КОВРОВИМИ бомбардуваннями накрили територію Косова?Це вам не точечні бомбові чи ракетні удари по об"єктах військового значення на території Грузії. Тепер я трішки поясню чому я поважаю Путіна як політика та чільника держави. Тому що це людина з приходом якої до влади в Росії розпочалась нова епоха,епоха відродження. З нею знову почали рахуватись на світовій арені і навіть побоюватись.Я незнаю якихось там цифр приросту ВВП чи ще чогось подібного.Я дивлюсь більше з точки зору віськового,хоча сам ним не є але мій брат хоча і колишній але офіцер ЗС РФ.З приходом Путіна льотчики почали літати,більше грошей почалось виділятись на оборону держави.Запрацювали підприємства ВПК.Можливо він управляв державою в дещо жорсткій манері.Але демонстрації на відміну від Сааки нерозстрілював.Та й для наших народів інша манера правління непідійде.Бо розкрадуть,продадуть все, що можна і неможна.І я навіть вважаю, що він досить м"яко керує своєю державою,Бацька от хто насправді є еталоном керівника держави на пострадянському просторі.Так що мені зовсім несормно за свої переконання.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 серпня 2008, 23:00 
Офлайн

З твоїми переконаннями тобі треба пожити в Росії ,але не в Москві або Пітері а в провінції.Тоді твої переконання зміняться на протилежні.А народ свій ти нелюбиш так як і Україну.Навчись спочатку любити Батьківщину а тоді давай оцінки якій народ і що розкраде? Такім людям як ти я співчуваю.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 серпня 2008, 23:47 
Офлайн

Кумарять мене такі закидони.Ти можеш щось конструктивне сказати чи тільки здатен на те щоб лити воду направо і наліво.Пожалій краще себе і зніми рожеві окуляри.Візьми пройдись по пляжу ,подивись новини де говориться про те що ми можемо втрати Євро 2012, подивись на срач в ВРможе тоді в тебе очі відкриються.Я люблю свій народ і свою державу не менше ніж хто інший на цьому форумі але я реаліст і бачу що НАШИМИ народами можна керувати тільки в їжакових рукавицях.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 серпня 2008, 23:53 
Офлайн

Якщо в подальшому розмова буде проводитись в такому тоні ,де не буде даватись відповідь на питання і небудуть ставитись прямі питання а будуть присвоюватись штампи то тему вважаю для себе закритою.Я не співаю хвалебні оди Путіну і неперебуваю в єйфорії від його правління.Але якби в нас був такий президент то ті самі Затулін,чи Вольвович невелиб себе так на території України.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 серпня 2008, 00:06 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
Hapuga, я довго слідкувала за дискусією у цій темі і в мене склалося враження , що під твоїм ім'ям писав твій брат - колишній але офіцер ЗС РФ. Мені теж , як і багатьом форумчанам , соромно за твої , :oops:... чи не твої слова .

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 серпня 2008, 00:25 
Офлайн

Я вже сказав на рахунок того що час покаже "ху іс ху", і кому має бути соромно.А з жінками взагалі на військову тематику говорити вважаю смішним. :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 серпня 2008, 00:54 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
Твій сарказм сприймаю як жарт :lol:
Доречі , мені і моєму чоловікові колись пощастило теж служити у ЗС РФ :P

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 серпня 2008, 07:49 
Офлайн

Даже жіки не витримують твоїх настроїв.Тут ображатись не треба,а треба подумати і зробити висновки.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 серпня 2008, 08:14 
Офлайн

Ну я таки бачу що сказати контсруктивного вам нічого.Бо такі закиди типу тобі треба зробити висновки а неображатись,мені за тебе соромно,ти нелюбиш свій народ, починаються тоді коли по суті обговореної теми немає що сказати .Але всеодно хочеться остннє слово залишити за собою.Для себе розмову вважаю вичерпаною.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 серпня 2008, 14:59 
Офлайн

Повідомлення: 235
Хапуга, Бойскаут і т.д..
В мене болить плече. Я про це знаю, я його лікую, лишній раз не навантажую, я щось роблю, щоб позбавитись цього,а не дивлюсь на людей зі здоровим плечем і кажу собі, який я поганий. Людина - та ж країна , але в мініатюрі. Якщо щось не так - потрібно щось робити, а не гадити собі в душу, показуючи пальцем на інших. Що ви робите, щоб організм, частиною якого ви є і який називається Україна, був здоровим???. Питання, здається, конкретне. Тим більше, якщо старший брат може (і є підозра що хоче) його четвертувати. Що там Саакашвілі робив зі своїм народом вчора - питання третє. Всім їх шкода. Що буде з нами завтра - це те, про що турбувався автор топіка, і за що я переживаю...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 серпня 2008, 16:12 
Офлайн

Повідомлення: 1150
vsem написав:
Якщо щось не так - потрібно щось робити, а не гадити собі в душу, показуючи пальцем на інших. Що ви робите, щоб організм, частиною якого ви є і який називається Україна, був здоровим???.
...
Що буде з нами завтра - це те, про що турбувався автор топіка, і за що я переживаю...
Потрібно щось робити - а виходить показування польцем на інших. Як не крути.

Ніяких версій що робити, одні емоціїї "який поганий той-то і той-то". Навіть статті з рекомендованого ресурса одразу перетворюються на ".ру", якщо не вписуються в заздалегідь складену картину.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 313 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: