Сподобався форум - постав +1

Грузія сьогодні - Україна завтра?

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Грузія сьогодні - Україна завтра?

Повідомлення Hapuga » 12 серпня 2008, 14:44

"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Hapuga

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Повідомлення AL » 12 серпня 2008, 15:05

AL

Повідомлення: 421
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Повідомлення Друже Бобер » 12 серпня 2008, 15:38

а шо тут писати?
Друже Бобер

Повідомлення: 95

Повідомлення сталкер » 12 серпня 2008, 22:50

Hapuga ти називаєш миротворцями людей які прийшли до тебе в країну без запрошення ,підвели танки до столиці країни,авіація обстриляла міста твоєї країни,загинули твої земляки.То може їм треба подякувати?Коли Росія нападе на Україну(після Грузії я можу вце повірити) ти напевно будеш зустрічати їх з хлібом та сіллю?Чи не засильно багато ти поважаєш керівників Росії?І чи в тій державі ти живеш (може ти перепутав адресу?).Друже Бобер я з тобою згідний хай не повнісю але згідний.
Востаннє редагувалось сталкер в 12 серпня 2008, 22:52, всього редагувалось 1 раз.
сталкер

Повідомлення: 16

Повідомлення Hapuga » 12 серпня 2008, 22:51

Добре якщо так.А як на рахунок НАТО? Бо по твоїй мові можна зрозуміти що держави які представляють цей блок це зразок демократії? І зразу зустрічне питання.Якщо це зразок демократії то як вони могли опуститися до такого рівня щоб ковровими,наголошу КОВРОВИМИ бомбардуваннями накрили територію Косова?Це вам не точечні бомбові чи ракетні удари по об"єктах військового значення на території Грузії. Тепер я трішки поясню чому я поважаю Путіна як політика та чільника держави. Тому що це людина з приходом якої до влади в Росії розпочалась нова епоха,епоха відродження. З нею знову почали рахуватись на світовій арені і навіть побоюватись.Я незнаю якихось там цифр приросту ВВП чи ще чогось подібного.Я дивлюсь більше з точки зору віськового,хоча сам ним не є але мій брат хоча і колишній але офіцер ЗС РФ.З приходом Путіна льотчики почали літати,більше грошей почалось виділятись на оборону держави.Запрацювали підприємства ВПК.Можливо він управляв державою в дещо жорсткій манері.Але демонстрації на відміну від Сааки нерозстрілював.Та й для наших народів інша манера правління непідійде.Бо розкрадуть,продадуть все, що можна і неможна.І я навіть вважаю, що він досить м"яко керує своєю державою,Бацька от хто насправді є еталоном керівника держави на пострадянському просторі.Так що мені зовсім несормно за свої переконання.
Hapuga

Район міста:

Повідомлення сталкер » 12 серпня 2008, 23:00

З твоїми переконаннями тобі треба пожити в Росії ,але не в Москві або Пітері а в провінції.Тоді твої переконання зміняться на протилежні.А народ свій ти нелюбиш так як і Україну.Навчись спочатку любити Батьківщину а тоді давай оцінки якій народ і що розкраде? Такім людям як ти я співчуваю.
сталкер

Повідомлення Hapuga » 12 серпня 2008, 23:47

Кумарять мене такі закидони.Ти можеш щось конструктивне сказати чи тільки здатен на те щоб лити воду направо і наліво.Пожалій краще себе і зніми рожеві окуляри.Візьми пройдись по пляжу ,подивись новини де говориться про те що ми можемо втрати Євро 2012, подивись на срач в ВРможе тоді в тебе очі відкриються.Я люблю свій народ і свою державу не менше ніж хто інший на цьому форумі але я реаліст і бачу що НАШИМИ народами можна керувати тільки в їжакових рукавицях.
Hapuga

Район міста:

Повідомлення Hapuga » 12 серпня 2008, 23:53

Якщо в подальшому розмова буде проводитись в такому тоні ,де не буде даватись відповідь на питання і небудуть ставитись прямі питання а будуть присвоюватись штампи то тему вважаю для себе закритою.Я не співаю хвалебні оди Путіну і неперебуваю в єйфорії від його правління.Але якби в нас був такий президент то ті самі Затулін,чи Вольвович невелиб себе так на території України.
Hapuga

Район міста:

Повідомлення Ванда » 13 серпня 2008, 00:06

Hapuga, я довго слідкувала за дискусією у цій темі і в мене склалося враження , що під твоїм ім'ям писав твій брат - колишній але офіцер ЗС РФ. Мені теж , як і багатьом форумчанам , соромно за твої , :oops:... чи не твої слова .

"Женщины, по своей сути, все - ангелы, но когда им обламывают крылья, приходиться летать на метле...."
Ванда

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Повідомлення Hapuga » 13 серпня 2008, 00:25

Я вже сказав на рахунок того що час покаже "ху іс ху", і кому має бути соромно.А з жінками взагалі на військову тематику говорити вважаю смішним. :lol:
Hapuga

Район міста:

Повідомлення Ванда » 13 серпня 2008, 00:54

Твій сарказм сприймаю як жарт :lol:
Доречі , мені і моєму чоловікові колись пощастило теж служити у ЗС РФ :P

"Женщины, по своей сути, все - ангелы, но когда им обламывают крылья, приходиться летать на метле...."
Ванда

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Повідомлення сталкер » 13 серпня 2008, 07:49

Даже жіки не витримують твоїх настроїв.Тут ображатись не треба,а треба подумати і зробити висновки.
сталкер

Повідомлення Hapuga » 13 серпня 2008, 08:14

Ну я таки бачу що сказати контсруктивного вам нічого.Бо такі закиди типу тобі треба зробити висновки а неображатись,мені за тебе соромно,ти нелюбиш свій народ, починаються тоді коли по суті обговореної теми немає що сказати .Але всеодно хочеться остннє слово залишити за собою.Для себе розмову вважаю вичерпаною.
Hapuga

Район міста:

Повідомлення vsem » 13 серпня 2008, 14:59

Хапуга, Бойскаут і т.д..
В мене болить плече. Я про це знаю, я його лікую, лишній раз не навантажую, я щось роблю, щоб позбавитись цього,а не дивлюсь на людей зі здоровим плечем і кажу собі, який я поганий. Людина - та ж країна , але в мініатюрі. Якщо щось не так - потрібно щось робити, а не гадити собі в душу, показуючи пальцем на інших. Що ви робите, щоб організм, частиною якого ви є і який називається Україна, був здоровим???. Питання, здається, конкретне. Тим більше, якщо старший брат може (і є підозра що хоче) його четвертувати. Що там Саакашвілі робив зі своїм народом вчора - питання третє. Всім їх шкода. Що буде з нами завтра - це те, про що турбувався автор топіка, і за що я переживаю...
vsem

Повідомлення: 235

Повідомлення boddy » 13 серпня 2008, 16:12

boddy

Повідомлення: 1150

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки