Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 вересня 2017, 07:29

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 69 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 листопада 2007, 21:14 
Офлайн

Повідомлення: 447
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
дійсно не так зрозумів . І в нас скоро теж будуть виконувати ту ж саму функцію ...

Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2007, 10:35 
Офлайн

Повідомлення: 214
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 5 разів.
Slim написав:

Ось і я про те ж саме кажу. Доречі, хочу усіх вас приємно здивувати! Приблизно з 2010-2012 року Пенсійного Фонду в Україні вже не буде. Так що хто до пенсії не встиг - той спізнився. Замість них введуть обов'язкове соціальне страхування, слідом за яким прийде і медичне. Всім нам відома Пенсійна реформа, яка вже прийнята навіть у Росії незабаром буде і у нас.

Оце номер.... перший раз чую....
і звідки ж в тебе така інформація?
щодо реформи - ми йдемо не по Російському зразку.
так - планується ввести соціальний податок, чи то ба - соцстрахування.
але це означає підпорядкування (чи обєднання навколо Пенсійного) усіх інших фондів Пенсійному.
так що не треба лякати людей про втрати пенсій.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2007, 12:42 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякували: 1 разів.
Бачу не одного мене тянули за вуха, по дружньому.
Ну посидівши на декількох лекциях, у мене не виникало ніяких підозр що ця контора може рухнуть, переконливих доказів для цього у них хватає. І що ця річ якби потрібна, і буде корисна, якщо не буде потреби користуватись цією страховкую, то ті кошти можна повирнуть, щей з непоганими процентам. Якоби вкладаєш капітал для нормального відпочинку на пенсії.
Тай як вони наводять статистику люди котрі мають СТРАХовку, живуть якось довше, нерви менше псуються.

Але чи варто суму 400 а то і 500 зелених в рік, кидать в довгий зелений ящик, на декілька дисятків років.
Якось троха напрягає і смущає!

Востаннє редагувалось Oleg-Dock в 07 листопада 2007, 15:35, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2007, 15:20 
Офлайн

Повідомлення: 31
во многих российких и иностранных компаниях, работающих в Москве, услуга страхования жизни входит в соцпакет, и работникам таких компаний в принципе можно сказать "повезло", еще одна страховка не помешает... :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2007, 15:27 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякували: 30 разів.
Вже знаю не одну людину, яка пробувши деякий час в страхових "компаніях" виходили звідти. При чому в свій час ці люди дуже активно пробували і мене затягти в ці компанії, розказуючи про неймовірні вигоди. Зараз же (піля їх виходу звідти) вони кажуть, шо то було чистої води заманилово... :?

Нажаль ше багато моїх знайомих зараз там знаходиться. Не то шоб мені було шкода їхніх потрачених даремно грошей, але аби тільки мене не діставали... :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2007, 16:19 
Офлайн

Повідомлення: 155
Страхування (наголос на перший склад) життя - необхідність плюс видурювання грошей :lol:

На сьогодняшній день в нашій кумедній до сліз, непотрібній країні - це просте видурювання грошей. На додачу воно стає примусовим...

...жахи ...треба звалювати звідси, а влом

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2007, 16:26 
Офлайн

OTF написав:
Страхування - ... видурювання грошей
Якшо порівнювати нашу країну з тими ж Штатами 30-річної давнини, то дивлячись голівудські фільми тих років можна побачити, шо якшо хтось стукає в двері вашого будинку - то це або комівояджер (який продає всяку туфту), або ... страховий агент! Обох однаково ненавидять і гонять як скажених собак... :lol: Значить у нас ще все попереду: ще будуь ходити по квартирах як Свідки Єгови :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2007, 19:43 
Офлайн

Повідомлення: 44
вже ходять

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2007, 21:52 
Офлайн

Повідомлення: 902
Подякували: 4 разів.
Район міста: Ковель-ІІ
there's only one ronaldo написав:
b0t написав:
І це страхування - фігня повна, як на мене. Взагалі не бачу сенсу в існуванні.

говориться про страхування життя , а не існування ! не бредь ! це ти зараз говориш , а не дай Бог , ситуація якась ... несприятлива ! ти теж скажеш що страхування то повна фігня ?

Скажу так само, не сунівайся. Наша держава ще не досягла такого розвитку, щоб мати нормальну систему страхування(тим більше страхування життя).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 листопада 2007, 12:54 
Офлайн

Повідомлення: 7
gregkov написав:
Slim написав:

Ось і я про те ж саме кажу. Доречі, хочу усіх вас приємно здивувати! Приблизно з 2010-2012 року Пенсійного Фонду в Україні вже не буде. Так що хто до пенсії не встиг - той спізнився. Замість них введуть обов'язкове соціальне страхування, слідом за яким прийде і медичне. Всім нам відома Пенсійна реформа, яка вже прийнята навіть у Росії незабаром буде і у нас.

але це означає підпорядкування (чи обєднання навколо Пенсійного) усіх інших фондів Пенсійному.

у нас в державі більше 21 млн пенсіонерів. Скільки від твоєї офіційної з/п відраховують до пенсійного фонду? Невигідно зараз нікому платити багато офіційно - краще в конверті. А офіційна хай буде гривень 400-500 і не більше. Бо там же ж для роботодавця великі втрати на податки. І ти справді хочеш сказати, що з цих мізерних відсотків від наших з/п можна буде виплачувати пенсії половині держави? Це навіть з погляду логіки неможливо. А інформація в мене від надійних джерел. В мене така ж сама була реакція, коли це почув.

Є непогана компанія Alico AIG Life. Дочірня від американського гіганта бізнесу AIG, який займається не тільки страхуванням вже понад у 100 країнах світу, а також інвестуванням у різні галузі економіки. При цьому весь капітал дочірньої компанії також застрахований, у випадку браку коштів для виплат клієнтам. На це також є відповідні документи. Сам бачив.

А на рахунок Пенсійного фонду я не жартував і тим більше нікого не лякаю. Прийде час вссі нашугані ходити будем

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 листопада 2007, 14:58 
Офлайн

Slim написав:
Є непогана компанія Alico AIG Life
О, саме про цю компанію я і казав вище. Дехто з моїх знайомих, які свого часу там побували, не знали навіть толком як правильно пишеться її назва...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 листопада 2007, 18:05 
Офлайн

Slim написав:
у нас в державі більше 21 млн пенсіонерів. Скільки від твоєї офіційної з/п відраховують до пенсійного фонду? Невигідно зараз нікому платити багато офіційно - краще в конверті. А офіційна хай буде гривень 400-500 і не більше. Бо там же ж для роботодавця великі втрати на податки. І ти справді хочеш сказати, що з цих мізерних відсотків від наших з/п можна буде виплачувати пенсії половині держави? Це навіть з погляду логіки неможливо. А інформація в мене від надійних джерел. В мене така ж сама була реакція, коли це почув.
Є непогана компанія Alico AIG Life. Дочірня від американського гіганта бізнесу AIG, який займається не тільки страхуванням вже понад у 100 країнах світу, а також інвестуванням у різні галузі економіки. При цьому весь капітал дочірньої компанії також застрахований, у випадку браку коштів для виплат клієнтам. На це також є відповідні документи. Сам бачив.
А на рахунок Пенсійного фонду я не жартував і тим більше нікого не лякаю. Прийде час вссі нашугані ходити будем

Кажу ще раз - ми йдемо не по російському зразку, ні тим більше по американському. В Америці зовсім інша система.
Єдиний соціальний податок передбачає відрахування не тільки в пенсійний, але й в інші фонди.
Добре це чи погано суди сам - про трагедію під Хмельницьким всі знаємо....
Та мало хто знає (хоча я про це десь писав), що, нажаль, загиблі платили копійки в пенсійний, нічого в фонд від нещасних випадків і т.д.
В результаті родичам (а були ще й неповнолітні діти), які звертались - приходилось допомагати "шукати" по копійках сплачені внески, "збирати" до купи стаж, щоб вони як можна більше отримали.
За всіх не скажу, а лише за тих про кого знаю.
Але якби вчасно і сповна було заплачено - то, н-д, від фонду нещасних випадків на виробництві отримали б ... ну дуже круглі суми...
А так... Шкода людей.
Вот і суди сам - добре це чи погано - отримувати в конверті. Посадити б таких отримувачів на роботу в ПФУ, щоб вони подивились як бабусі і дідусі за кожну копійку "плачуться" - думаю більше б в конверті не получали би.
Звичайно - так чи інакше померти має солідарна система пенсійного забезпечення, але не накопичувальна.
Інша, справа що у нас в державі з економікою туго, і що (по вчорашнім даним) половина мільярдерів Європи живе в Україні... Та й деякі закони приймають через одне місце.
Так що кажу ще раз - нема чого людей лякати....
Це я тобі говорю... як надійне джерело. во!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 листопада 2007, 18:44 
Офлайн

Повідомлення: 44
Я думаю цю тему навмисно відкрили, щоб займатись пасивною рекламою вищезгаданих компаній (а може не тільки пасивною)
взнається стиль роботи свідків єгових-тягових.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 листопада 2007, 19:08 
Офлайн

Повідомлення: 7
gregkov написав:
Slim написав:

Інформація в мене з надійних джерел. Пенсійний фонд формується з відрухувань від офіційних з/п. А великі офіційні з/п зараз велика рідкість, роботодавцю краще дати гроші в конверті. І при тому, що в Україні понад 21 млн пенсіонерів, ти справді хочеш сказати, що цих відрахувань вистачить на всіх. Вдалий жарт! Я оцінив. Трабе пам'ятати, що є ще інваліди, вік яких абсолютно необмежений і які не працюють. Тобто отримують те, що відраховують з кожного з нас

І нікого я не лякаю.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 09 листопада 2007, 11:07 
Офлайн

Slim написав:
Інформація в мене з надійних джерел.

не знаю яке там в тебе джерело, але я сам собі не менш надійне джерело :)
щодо кількості пенсіонерів - то це біда не тільки України, старіє і Європа.
в пенсійній реформі передбачено і заробляння грошей, тобто інвестувати кошти в якісь проекти.
так що без пенсій люди не залишаться - аби страхвнески до пфу платили, щоб потім дійсно не плакатись, яка мол в нас погана держава і т.д. :)
ну а щодо сперечань... - ознайомся, для початку з пенсійним законодавством ;)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 69 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: