Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 25 вересня 2017, 07:34

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 455 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 31  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати
ПовідомленняДодано: 26 серпня 2014, 17:33 
Офлайн

Повідомлення: 2019
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
до Привата багато різних питань є.
і мені він не подобається, але що не кажіть, багато в чому - він флагман, і має багато гарних продуктів.

і я багато чим у них користуюся.
послуги вони надають часто унікальні.

а загалом , треба користуватися послугами усіх банків.
часом можна такі класні умови знайти в якомусь не розкрученому банку, просто диву даєшся.
не всі просто гарно продають себе.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 серпня 2014, 13:28 
За будівлею Т.Ц."Алладін" є склад-магазин "Топ-Топ",в якому я категорично не радила б купувати продукти,особливо ковбасні,рибні та молочні вироби(якими ,доречі,найлегше отруїтися)-поцвівший йогурт,протухша риба,яка прямо розлізається в руках,обвітрений і вже давно затвердівший сир та ковбаса-звична там річ!Що характерно-вбільшості там скуповуються люди,приїжджі з сіл,яким вигідно перебігти з автовокзалу кілька метрів і наповнити сумки-неякісний продукт вони помічають лише по приїзді додому.Ситуацій,пов'язаних саме з проблемою свіжості придбаних там продуктів було безліч-висновки не зроблені!Візьміть до уваги!

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 серпня 2014, 19:05 
В Топ-Топі працює молоденька худенька чорненька продавчиня, здається, Вікою зовуть. Будьте пильні при розрахунку за товари, які вона вам відпускає!

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2014, 19:02 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Цікаве питання - щодо банкоматів.
Є питання ще цікавіше: а нафіга знімати пачку готівки одразу після получки?
З дружиною у 90% магазинів розраховуємося карткою. Дєжурних 200-300 гривень з головою вистачає, щоб розрахуватись там, де немає POS-терміналів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2014, 20:10 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Abram написав:
З дружиною у 90% магазинів розраховуємося карткою. Дєжурних 200-300 гривень з головою вистачає, щоб розрахуватись там, де немає POS-терміналів.

Я теж так думав, доки не потрапив кілька разів у халепу, коли потрібна була більша кількість грошей при проблемах з банкоматом/терміналом.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2014, 20:49 
Офлайн

Повідомлення: 49
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 20 разів.
Цитата:
ПРИВАТБАНК

Четвертий день не можна зняти гроші в банкоматі Приватбанку по вул. Володимирська: пише або "йде тестування. зачекайте декілька хвилин" (15 хвилин чекав безуспішно), або типу "операцію здійснити не можливо. Зверніться за адресами найближчих банкоматів..." (тобто - готівки у банкоматі тупо немає)
Підійшов сьогодні ввечері до ЦЕНТРАЛЬНОГО ОФІСУ ПРИВАТБАНКУ по вул. Грушевського: один банкомат біля офісу ВЗАГАЛІ ВІДКЛЮЧЕНИЙ !!! (раніше такого ще не бачив), а на другому написало знайому фразу типу "операцію здійснити не можливо. Зверніться за адресами найближчих банкоматів..." .
Тобто достатньої готівки (у гривнях) ПРИВАТБАНК для забезпечення населення Ковеля не має.

Чим завершилася історія:
27 серпня в 16:40 в банкоматі Приватбанку по вул Володимирська висвітлювалась вже знайома фраза: "Сервісне тестування банкомату. Зачекайте декілька хвилин".
28 серпня о 08:15 - там само і те ж саме: "Сервісне тестування банкомату. Зачекайте декілька хвилин".
28 серпня після обіду - в обох банкоматах біля центрального офісу Приватбанку - немає грошей.
Вдалося зняти тисячу гривен в банкоматі який всередині, після чого раптово гроші в ньому закінчились. Решту невелику необхідну суму довелося отримувати через касирів. (Доки стояли у черзі до касирів - до однієї з жіночок у черзі підійшов чоловік зі словами: "Пішли до банкомату - там вже заклали гроші").
На запитання чому не можна півтижня зняти гроші з банкоматів Приватбанку співробітники Ковельського Приватбанку лише знизували плечами.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2014, 21:02 
Офлайн

-Ray- написав:
Цитата:
ПРИВАТБАНК

Четвертий день не можна зняти гроші в банкоматі Приватбанку по вул. Володимирська: пише або "йде тестування. зачекайте декілька хвилин" (15 хвилин чекав безуспішно), або типу "операцію здійснити не можливо. Зверніться за адресами найближчих банкоматів..." (тобто - готівки у банкоматі тупо немає)
Підійшов сьогодні ввечері до ЦЕНТРАЛЬНОГО ОФІСУ ПРИВАТБАНКУ по вул. Грушевського: один банкомат біля офісу ВЗАГАЛІ ВІДКЛЮЧЕНИЙ !!! (раніше такого ще не бачив), а на другому написало знайому фразу типу "операцію здійснити не можливо. Зверніться за адресами найближчих банкоматів..." .
Тобто достатньої готівки (у гривнях) ПРИВАТБАНК для забезпечення населення Ковеля не має.

Чим завершилася історія:
27 серпня в 16:40 в банкоматі Приватбанку по вул Володимирська висвітлювалась вже знайома фраза: "Сервісне тестування банкомату. Зачекайте декілька хвилин".
28 серпня о 08:15 - там само і те ж саме: "Сервісне тестування банкомату. Зачекайте декілька хвилин".
28 серпня після обіду - в обох банкоматах біля центрального офісу Приватбанку - немає грошей.
Вдалося зняти тисячу гривен в банкоматі який всередині, після чого раптово гроші в ньому закінчились. Решту невелику необхідну суму довелося отримувати через касирів. Доки стояв у черзі - до однієї з жіночок у черзі підійшов чоловік зі словами: "Пішли до банкомату - там вже заклали гроші".
На запитання чому не можна півтижня зняти гроші з банкоматів Приватбанку співробітніки Ковельського Приватбанку лише знизували плечами.

значить стоп. Спокійно. Не сійте паніку.

заправка банкоматів - завжди така і була. І в мирні часи були проблеми.
А зараз ,крім того, праццівники відділень банків не мають ще й до їх заправки ніякого відношення.
Часто цим займаються окремі підрозділи, та ще й не з Ковеля, а з Луцька або й ще далі.
Так що АТО до банкоматів майже немає відношення.

можна поскаржитися на їх гарячу лінію.
але - чи дасть це результат?
усі банки хочуть скоротити затрати і часто послуги одна за одною віддіють на аутсорсинг - зі всіма витікаючими наслідками.
а чужим жеж не болить.
а відділення нічого зробити не може.
економія...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2014, 21:20 
Офлайн

Цитата:
Не сійте паніку.

Писати про серйозні недоліки фірми в темі "Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати" - це "сіяти паніку"?
Може ще й тему заборонити? Чи Ковельська філія Приватбанку особлива фірма, яку заборонено критикувати за говняний сервіс?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2014, 21:33 
Офлайн

-Ray- написав:
Цитата:
Не сійте паніку.

Писати про серйозні недоліки фірми в темі "Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати" - це "сіяти паніку"?
Може ще й тему заборонити? Чи Ковельська філія Приватбанку особлива фірма, яку заборонено критикувати за говняний сервіс?

ооо...
як гарно....
до речі - читаємо вище - я його не хвалила, а теж критикувала.
і про банкомати, я написала загалом, а не про приватовські.
такими ж проблема відзначаються укрсоц і віайбі тощо.
до привата не маю ніякого відношення.
а про паніку - написала в ключі подій, ще й зазаначила про АТО.

і тепер питання - то якого милого до мене домахався? чи я вже немаю права написати свою думку в цій темі? може мені заборонити думати?
збавляй обороти. :ne_ne_ne:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2014, 22:11 
Офлайн

[quote=Ruslana TS]і тепер питання - то якого милого до мене домахався? чи я вже немаю права написати свою думку в цій темі? може мені заборонити думати?
збавляй обороти. :ne_ne_ne:[/quote]
Ruslana TS
Шановна добродійко, з Вами особисто я взагалі не спілкувався (тим паче - не ТИкався і не хамив) і в моїх свіжих попередніх повідомленнях немає посилань на Вас. Лише абстрактні цитування користувачів форуму.

P.S. Прохання до модераторів видалити цей мій і вищенаведений коментар від Ruslana TS - на практично порожньому місці вже пішов флейм (типу "я не підтримую Приватбанк, але за нього тобі горло перегризу").

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2014, 23:59 
Офлайн

-Ray- написав:
[quote=Ruslana TS]і тепер питання - то якого милого до мене домахався? чи я вже немаю права написати свою думку в цій темі? може мені заборонити думати?

Ruslana TS
Шановна добродійко, з Вами особисто я взагалі не спілкувався (тим паче - не ТИкався і не хамив) і в моїх свіжих попередніх повідомленнях немає посилань на Вас. Лише абстрактні цитування користувачів форуму.

P.S. Прохання до модераторів видалити цей мій і вищенаведений коментар від Ruslana TS - на практично порожньому місці вже пішов флейм (типу "я не підтримую Приватбанк, але за нього тобі горло перегризу").[/quote]
ви так часто вживаєте слово приватбанк. що мабуть є його агентом. ненативна реклама це теж реклама?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2014, 00:02 
Офлайн

Ruslana TS написав:
-Ray- написав:

Ruslana TS

P.S. Прохання до модераторів видалити цей мій і вищенаведений коментар від Ruslana TS - на практично порожньому місці вже пішов флейм (типу "я не підтримую Приватбанк, але за нього тобі горло перегризу").

Ви так часто вживаєте слово приватбанк. що мабуть є його агентом. ненативна реклама це теж реклама?[/quote]

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2014, 10:12 
Чомусь мені здається, що 30 серпня RuslanaTS побувала в Приватбанку на корпоративі.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2014, 13:00 
Офлайн

ага
Ви там влаштували корпоратив в 0,02 год? :bra_vo:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 серпня 2014, 18:08 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Тихше, панове! Ще поб'єтеся мені тут.

Fantoman написав:
Я теж так думав, доки не потрапив кілька разів у халепу, коли потрібна була більша кількість грошей при проблемах з банкоматом/терміналом.

В таку халепу, мабуть, потрапляли усі :-). Вже маю звичку - дивитись, чи є на касі POS-термінал і чи не висить ніде оголошення типу "термінал не працює". Зрештою, в наш час якщо у магазині немає POS-терміналу - вони самі собі буратіни.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 455 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 31  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: