Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 грудня 2017, 12:07

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 455 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 31  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати
ПовідомленняДодано: 11 червня 2014, 10:52 
Офлайн

Повідомлення: 214
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста: Володимирська
Магазин "Мобілочка" (вул. Незалежності, навпроти "Фокстрот")
І угораздило мене в такий чудовий день завітати до даного магазину...
Купували телефон "Lenovo s650", панянка-продавець повідомила: телефон коштує 1999 грн, але до нього обов"язково (!!!) йде комплект додаткових налаштувань і програм за ціною 249 грн. Запитуємо: а окремо? Ми не хочемо налаштувань та програм (самі встановимо). Була відповідь: ні, даний телефон акційний, і тому обов"язково разом із телефоном необхідно проплатити за додаткові налаштування та послуги за вищевказаною ціною.
Ну добре. Раз по-іншому не можна... (але чуйка така, що нас дурять, не полишала).
Оформили, проплатили картою Привата, закачали нам 30 не зовсім потрібних програм та ігор, зі словами "я Вам показувать нічого не буду, Ви все одно не запам'ятаєте" - видали нам чеки, гарантію та телефончик.
Вийшовши з магазину зателефонував на 8855 (call-центр Мобілочки), розказав ситуацію. Пан Борис (оператор гарячої лінії) повідомив, що дана додаткова послуга, яку ми оплатили, не є обов"язковою (якщо б ми брали в кредит - то була б обов"язковою), і що ми могли відмовитись від даної платної послуги. Оператор вибачився за непорозуміння, та пообіцяв зателефонувати до працівників Ковельського відділення "Мобілочка" та "провести роз'яснювальну бесіду" з працівниками, після чого з магазину до мене мають зателефонувати і ми маємо порозумітись.
Протягом 30 хв до мене ніхто не телефонував, зайшов особисто. Кажу: хочу відмовитись від послуги налаштувань та програм, які мені Ви "нав'язали". - А так не можна. Кажу - ці послуги не є обов'язковими. Продавець сказала: це наше внутрішнє розпорядження. - Покажіть де це вказано. - Це усне розпорядження. Розказав про дзвінок на гарячу лінію, трішки "притихла" продавець. Кажу: тоді я повертаю телефон, віддайте мені гроші назад. Була відповідь: паспорт, ідентифікаційний код, пишете заяву на повернення, ми забираємо телефон на сервісний центр, протягом семи днів його тестують, якщо все гаразд, то ми повертаємо кошти за телефон. Добре. Телефоную знову на гарячу лінію. Роз'яснюють мені: якщо товар повертають у день придбання, то кошти повертаються одразу в той самий день.
Заходжу в магазин. Кажу: я повертаю Вам телефон, і Ви повинні повернути мені кошти. Знову та ж репліка про 7 днів. Кажу: згідно Закону, я маю право повернути товар та отримати гроші назад. - Ні, в нас так не можна, тим паче, Ви заплатили карткою. Сказав про гарячу лінію. Продавець кудись телефонувала, щось виясняла...
Накінець (не буду описувати весь час, що ми прочекали в магазині, як нам ніхто нічого не говорив, жодних вибачень, озвучення того, що Вони роблять...) нам повернули кошти на картку.
Як то кажуть, а "осадок на душі" лишився.
І ще - як каже Ольга Фреймуд - рекомендувати магазин "Мобілочка" у місті Ковель - я не можу.
І, прошу підмітити, це не перший випадок із даним магазином. В той самий день (як вияснилось пізніше) заходив мій знайомий до магазину, і йому також хотіли "впарити" пакет налаштувань та програм за 249 грн до телефону.
Така ситуація.
Не було часу записати в книгу відгуків та пропозицій про цю ситуацію, бо вже поспішали.

P.S. Не бійтесь відстоювати свої права, товариші. Треба таких людей провчати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 червня 2014, 14:14 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
[Sir]Monster написав:
Магазин "Мобілочка" (вул. Незалежності, навпроти "Фокстрот")
І угораздило мене в такий чудовий день завітати до даного магазину...
Купували телефон "Lenovo s650", панянка-продавець повідомила: телефон коштує 1999 грн, але до нього обов"язково (!!!) йде комплект додаткових налаштувань і програм за ціною 249 грн. Запитуємо: а окремо? Ми не хочемо налаштувань та програм (самі встановимо). Була відповідь: ні, даний телефон акційний, і тому обов"язково разом із телефоном необхідно проплатити за додаткові налаштування та послуги за вищевказаною ціною.
Ну добре. Раз по-іншому не можна... (але чуйка така, що нас дурять, не полишала).
Оформили, проплатили картою Привата, закачали нам 30 не зовсім потрібних програм та ігор, зі словами "я Вам показувать нічого не буду, Ви все одно не запам'ятаєте" - видали нам чеки, гарантію та телефончик.
Вийшовши з магазину зателефонував на 8855 (call-центр Мобілочки), розказав ситуацію. Пан Борис (оператор гарячої лінії) повідомив, що дана додаткова послуга, яку ми оплатили, не є обов"язковою (якщо б ми брали в кредит - то була б обов"язковою), і що ми могли відмовитись від даної платної послуги. Оператор вибачився за непорозуміння, та пообіцяв зателефонувати до працівників Ковельського відділення "Мобілочка" та "провести роз'яснювальну бесіду" з працівниками, після чого з магазину до мене мають зателефонувати і ми маємо порозумітись.
Протягом 30 хв до мене ніхто не телефонував, зайшов особисто. Кажу: хочу відмовитись від послуги налаштувань та програм, які мені Ви "нав'язали". - А так не можна. Кажу - ці послуги не є обов'язковими. Продавець сказала: це наше внутрішнє розпорядження. - Покажіть де це вказано. - Це усне розпорядження. Розказав про дзвінок на гарячу лінію, трішки "притихла" продавець. Кажу: тоді я повертаю телефон, віддайте мені гроші назад. Була відповідь: паспорт, ідентифікаційний код, пишете заяву на повернення, ми забираємо телефон на сервісний центр, протягом семи днів його тестують, якщо все гаразд, то ми повертаємо кошти за телефон. Добре. Телефоную знову на гарячу лінію. Роз'яснюють мені: якщо товар повертають у день придбання, то кошти повертаються одразу в той самий день.
Заходжу в магазин. Кажу: я повертаю Вам телефон, і Ви повинні повернути мені кошти. Знову та ж репліка про 7 днів. Кажу: згідно Закону, я маю право повернути товар та отримати гроші назад. - Ні, в нас так не можна, тим паче, Ви заплатили карткою. Сказав про гарячу лінію. Продавець кудись телефонувала, щось виясняла...
Накінець (не буду описувати весь час, що ми прочекали в магазині, як нам ніхто нічого не говорив, жодних вибачень, озвучення того, що Вони роблять...) нам повернули кошти на картку.
Як то кажуть, а "осадок на душі" лишився.
І ще - як каже Ольга Фреймуд - рекомендувати магазин "Мобілочка" у місті Ковель - я не можу.
І, прошу підмітити, це не перший випадок із даним магазином. В той самий день (як вияснилось пізніше) заходив мій знайомий до магазину, і йому також хотіли "впарити" пакет налаштувань та програм за 249 грн до телефону.
Така ситуація.
Не було часу записати в книгу відгуків та пропозицій про цю ситуацію, бо вже поспішали.

P.S. Не бійтесь відстоювати свої права, товариші. Треба таких людей провчати.

Чув про подібний "обов'язковий" коплект програм в магазині "Алло". Все не можу знайти часу зайти туди та особисто прояснити ситуацію для себе і для продавців згідно норм діючого законодавства. Усні розпорядження "віддати свої гроші за щось там" не дуже полюбляю.
Паспорт і ідентифікаційний код вони вимагають напевне не читавши Закону про захист персональних даних. Колись була трохи подібна ситуація: теж продавці вимагали копіїї паспорта-кода, але після нагадування про цей закон необхідність надання згаданих копій враз відпала.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 червня 2014, 17:13 
Офлайн

Повідомлення: 214
Подякував (ла): 122 разів.
Грішаня написав:
Чув про подібний "обов'язковий" коплект програм в магазині "Алло". Все не можу знайти часу зайти туди та особисто прояснити ситуацію для себе і для продавців згідно норм діючого законодавства...

Телефонував і на гарячу лінію "АЛЛО". Оператор вибачився, і сказав, що "це сказується некомпетентність працівників в точках "АЛЛО"", і сказав, якщо даний інцидент повториться, телефонувати до них і робити заявку (скаргу) на працівників.

Грішаня написав:
Паспорт і ідентифікаційний код вони вимагають напевне не читавши Закону про захист персональних даних. Колись була трохи подібна ситуація: теж продавці вимагали копіїї паспорта-кода, але після нагадування про цей закон необхідність надання згаданих копій враз відпала.

:sh_ok: :du_ma_et: мммм..... та я також не знав про цей Закон... при подачі заяви на повернення коштів - від нас також вимагали копію паспорта та ід. коду... ми (за своєї неосвідченості в даному питанні) надали їм копії...
Наступного разу (хай краще не буде цього "наступного" разу) будем знать.
Дякую за підказку)

Цікаво.... а піти забрати копії - реально? Хоча... вони мабуть їх зісканили і відправили :-(

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 червня 2014, 19:48 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
[Sir]Monster написав:
Телефонував і на гарячу лінію "АЛЛО". Оператор вибачився, і сказав, що "це сказується некомпетентність працівників в точках "АЛЛО"", і сказав, якщо даний інцидент повториться, телефонувати до них і робити заявку (скаргу) на працівників.

Як мені пояснював колись один знайомий працівник супермаркету: покупець має повне право купувати товар за ту ціну, яка вказана на ціннику. Покупця не має хвилювати помилковість чи невчасна заміна цінника, майбутня переоцінка, усні розпорядження вищого керівництва магазину про продаж товару із обов'язковою покупкою програмного забезпечення і т.д.. Для подібних випадків у магазині обов'язково повинна бути у доступному для покупця місці книга скарг, ну і працівники відділу захисту прав споживачів у білому домі (чи де там вони зараз).
[Sir]Monster написав:
:sh_ok: :du_ma_et: мммм..... та я також не знав про цей Закон... при подачі заяви на повернення коштів - від нас також вимагали копію паспорта та ід. коду... ми (за своєї неосвідченості в даному питанні) надали їм копії...
Наступного разу (хай краще не буде цього "наступного" разу) будем знать.
Дякую за підказку)

Цікаво.... а піти забрати копії - реально? Хоча... вони мабуть їх зісканили і відправили :-(

А для чого забирати копії ? Теоретично вони їх могли 100500 разів скопіювати. Все. Поїзд пішов. А от "наступного разу" вже....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 серпня 2014, 20:44 
Офлайн

Повідомлення: 3
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Вопрос: С чего живет это заведение, с многообещающим названием "Казка"??.. :du_ma_et:
Имела неосторожность, две недели назад посетить се ё "кафе" и заказать там капучино, безалкогольный коктейль (ягоды, сок, лёд) и десерт "Білосніжка" (взбитые сливки, чернослив и орехи). В общем, капучино принесли с какой-то газированной пенкой которая сразу же осела и на вкус оно было как растворимый кофе 2в1.. Коктейль принесли тёплым (хотя там был ЛЁД! как им это удалось действительно СКАЗКА..) Ну, а десерт был апофигеем всей истории. На кухне, по всему, решили не замарачиваться и орехи чистить левой ногой, так как есть его было невозможно из-за шелухи и ореховой шкарлупы (!) которую я там нашла..:po_zor: А официантки, видимо, народ привыкший и закаленный ко всякого рода проколам кухни: молча подошла, быстро смела со столика бракованный десерт, "под нос" извинилась и убежала. Вернувшись, предложила мороженого, но услышав отказ и "счёт пожалуйста", убежала. Десерт, всё таки, не посчитали, но за остальное пришлось заплатить. Но суть, наверно, не в этом. А в моём вопросе выше...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 серпня 2014, 21:06 
Офлайн

Повідомлення: 954
Подякував (ла): 67 разів.
Lady_Alex написав:
Вопрос: С чего живет это заведение, с многообещающим названием "Казка"??.. :du_ma_et:
Имела неосторожность, две недели назад посетить се ё "кафе" и заказать там капучино, безалкогольный коктейль (ягоды, сок, лёд) и десерт "Білосніжка" (взбитые сливки, чернослив и орехи). В общем, капучино принесли с какой-то газированной пенкой которая сразу же осела и на вкус оно было как растворимый кофе 2в1.. Коктейль принесли тёплым (хотя там был ЛЁД! как им это удалось действительно СКАЗКА..) Ну, а десерт был апофигеем всей истории. На кухне, по всему, решили не замарачиваться и орехи чистить левой ногой, так как есть его было невозможно из-за шелухи и ореховой шкарлупы (!) которую я там нашла..:po_zor: А официантки, видимо, народ привыкший и закаленный ко всякого рода проколам кухни: молча подошла, быстро смела со столика бракованный десерт, "под нос" извинилась и убежала. Вернувшись, предложила мороженого, но услышав отказ и "счёт пожалуйста", убежала. Десерт, всё таки, не посчитали, но за остальное пришлось заплатить. Но суть, наверно, не в этом. А в моём вопросе выше...

Ольга Фреймут приїхала до Ковеля?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 серпня 2014, 22:34 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Обов'язково бути Ольгою Фреймут щоб помітити низьку якість?

В принципі підтвердити чи заперечити думку пані не можу, бо не ходжу в ту "Казку".
Народ, які ваші враження від того кафе?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 серпня 2014, 22:42 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.
Я з подружкою пару рокув тому туди зайшла.Замовляла салат з язиком. Язик був не почищений. Коли я побачила ті пупиришкі в салаті то з того часу більше в Казку не хожу і язика їсти не можу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 серпня 2014, 23:31 
Офлайн

Повідомлення: 954
Подякував (ла): 67 разів.
Simpson написав:
Ольга Фреймут приїхала до Ковеля?

хоча готують там дійсно не дуже...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 серпня 2014, 10:47 
Офлайн

Повідомлення: 2021
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
комплекси за 25 грн - влаштовують
ціна відповідає якості
а очікування - ситості

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 серпня 2014, 12:24 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
KSENA написав:
Я з подружкою пару рокув тому туди зайшла.Замовляла салат з язиком. Язик був не почищений. Коли я побачила ті пупиришкі в салаті то з того часу більше в Казку не хожу і язика їсти не можу.

Я там був двічі: в перший і другий рік після відкриття. В перший рік було вино в бокалі з відтисками пальців і сухі цитрусові у фруктовому салаті. На другий рік тупо не принесли замовлені млинці.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 серпня 2014, 15:46 
Офлайн

Повідомлення: 3
Ruslana TS написав:
комплекси за 25 грн - влаштовують
ціна відповідає якості
а очікування - ситості

Если там хороши только обеды, то пусть не обманывают людей и не создают меню с претензией на кафе, а пишут просто - столовка. Все будут знать зачем туда пришли и чего им ожидать.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 серпня 2014, 17:28 
Декілька років тому зайшов в "Казку", взяв пляшку пива "Балтика", випив. Через годину відчув щось не те, "повернув" пиво водоканалу. З тих пір в "Казку" не захожу і російського пива не п'ю.

А от і гумористи підтягнулися

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 серпня 2014, 08:14 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Пару місяців тому зайшли в "казку" замовили пиво і до пива пивну тарілку. Пиво принесли хвилин за 10, "пивну тарілку" несли добрячих 45 хвилин. І це при тому що напливу людей не було.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 серпня 2014, 10:12 
Офлайн

Повідомлення: 23
а нам шампанське закрите принесли..і відмовились відкривати - мол не вмію..самі справляйтесь :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 455 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 31  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: