Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 16 серпня 2017, 18:20

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 455 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2007, 12:32 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Зі слабкими нервами не дивитися.
http://www.fenixcomp.ru/files/pretenzia.jpg

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 листопада 2007, 10:46 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Меблевий магазин СФІНКС. Купували меблі там - спрочатку обіцяли через 2 тиждні привезуть. Потім через місяць. Привезли через два тиждні по написанню заяви в відділ по захисту прав споживачів. Була недокомплектація.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 листопада 2007, 10:56 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
О, точно - меблевий магазин! Той меблевий магазин, шо був колись на 2-му поверсі Універмагу. Діло, правда, було років 5 тому: замовив я в них типовий комп"ютерний стіл з доставкою. Гроші вони вимагали одразу всі наперед - я заплатив. Везли тижня три. Подзвонили, шо привезуть в суботу до 20.00. Я цілий день чекав, недочекався і ліг спати. Але десь близько опівночі почув стук в двері - привезли стіл! Сказали шоб я ішов забирав. Я спитав чи допоможуть донести до квартири, на що мені відповіли, що вони доставляють тільки до під"їзду :shock: Я пояснив, що в таку пору мені не буде у кого просити допомоги, але вони нічого не слухали і під мої гучні матюки сіли в машину і поїхали...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 листопада 2007, 15:11 
Офлайн

Повідомлення: 247
ВАТ "Ковельсільмаш" (без коментарів)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 листопада 2007, 15:50 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
julbala написав:
ВАТ "Ковельсільмаш" (без коментарів)

Шановна (-ий) julbala!

Якщо ви не поясните чим вас влаштовує/не влаштовує згадане вами підприємство - пост я витру!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 листопада 2007, 15:56 
Офлайн

Повідомлення: 247
будь-ласка, на рахунок оплати послуг, які надаються підприємству, не пам'ятаю коли вони платили вчасно!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 листопада 2007, 17:22 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
julbala написав:
будь-ласка, на рахунок оплати послуг, які надаються підприємству, не пам'ятаю коли вони платили вчасно!

1. Вкажіть які послуги особисто Ви надаєте Ковельсільмашу?
2. Я так зрозумів Ви з Ковельсільмашом працюєте давно. І весь час він Вам не платить вчасно? Тоді навіщо Ви з ним співпрацюєте? Це щось нагадує фразу з анекдоту "Піду і сьодні може повезе і знову згвалтують"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2007, 09:33 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Хочу застерегти підприємців які можливо будуть співпрацювати з такими фірмами як Еліт вікно,вони ж магазин Автоас і представники вантажоперевізника ЧП Хоменко.В серпні цього року нашою студією були надані послуги по монтажу банера на ПКТ ім Шевченка розміром приблизно 150*700 см.Домовленість була такою,вони знаходять вишку.її оплачують ,ми робимо монтаж.Як тільки вони предоставили нам вишку монтаж за домовленістю було зроблено!За прогнозами ми розраховували зробити монтаж за 6 год максимум,але получилось зробити за 2 год.Нашими оперативними діями було зекономлено з кишені замовника щонайменше 200грн,це щонайменше.Оплата замовником наших послуг небула зразу проведена,ми особливого хвилювання непроявили,тому що співпрацювали з цією фірмою і раніш.Протягом 3місяців мною періодично здійснювались дзвінки а при нагоді і зустрчався з менеджером якого звати Мар"ян.прізвища незнаю і власником Сидоруком Андрієм,який доречі якщо непомиляюсь очолює спілку підприємців Ковеля,відмазки були різні від того що не я цим займаюсь а Мар"ян і навпаки до нема при собі грошей.Вчора під час мого дзвінка було відкрито заявлено що вони з нами по договору непрацювали і ми нічим незможем доказати що вони щось нам винні,мотивуючи це тим що ми потратили на це менше часу ніж було заплановано,тобто вони вважають що ціна зависока і платити таку ціну небудуть.Ціна була зобумовлена в 600грн напочатку і зменшена до 500 грн тепер,але платити як і раніш ніхто незбирається.Працювати з цією фірмою рекомендую тільки по договору+пакет таких документів як копія свідоцтва про держ реєстр,доручення і ще багато чого іншого,список можете взнати в любого толкового юриста,тоді ви без проблем можете зтягнути кошти через суд.Будьте обережні!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2007, 00:18 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.
Замовила я в липні кухонні меблі в ІНТАРСІО. Після довгих моїх походеньок, погроз відділом захисту прав споживачів поставили мені кухню в кінці жовтня хоча мали 10 серпня. Людей там працює багато. а толку мало, посилають від одної до другої всі в очі улибаються і сльозно обіцяють "на слідуючому тижні обовязково". Коли нарешті привезли меблі то одна дверка не в ту сторону відкривалась,накладної ніякої не дали, мусила на другий день їхати в їх офіс виписувати. Саме цікаве,що коли я спитала шофера чого так довго везли він сказав:"Могли б і скоріше, але на фірмі такий бардак.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2007, 08:57 
Офлайн

Повідомлення: 47
Район міста: Центр
Стерто модератором - AL. Cпівчуваю, але таке можна майже про кожну фірму написати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2007, 21:32 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
KSENA написав:
Замовила я в липні кухонні меблі в ІНТАРСІО.

Інтарсіо - це пєсня! З різними мелодіями, правда...
Мені там "самий кращий дизайнер" (за рекомендацією самого шефа, якого добре знаю) намалювала за 200грн ескіз кухні з меблями BRW.
І вийшло це польське чудо 8.350грн.
Троха зажирно, як для 2,4 метра меблів біля стіни (без вартості газової плити, мийки і витяжки!)
Згодився інет! Знайшла сайтик BRW, навіть каталог той же, що і в "Інтарсіо", вибрали по розмірам меблі (там все дуже зручно).
Маємо товариша, який їздить в Польщу, обіцяє все замовити. По ціні вийде в 4 рази дешевше.
Уявляєте, які у нас накрутки на меблях! А той ескіз за 200грн у мене висить в кухні у рамочці. "Достопрімєчатєльность" - всім розповідаю. :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2007, 23:36 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
irma написав:
Інтернет-провайдер "САЮР". Ужас!
Інтернет-центр бібліотеки майже все літо був без зв'язку.
Перейшли на "Фотаком"- політ нормальний.

Згоден на 100%. Куда небуть, аби не в САЮР. Це не звязок, а знущання.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 27 листопада 2007, 18:51 
Офлайн

Повідомлення: 44
тема називається :"Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати"
напишу не про "фірму" а про те чи варто співпрацювати ? Мова йде
про нашу виконавчу владу ."Фірма" ще та.....Любу "фірму" запхне за пазуху . Ситуація така :
Ще пів року тому міськрада виділила кошти на ремонт приміщення та даху фізкультурно оздоровчого комплексу (ФОК) , було данно багато обіцякок щодо скорого освоєння коштів . Але жодних робіт до цього
часу, проведено не було. Діти як бігали в напівтеплому і напівтемному залі , так і продовжують бігати. По мокрому полю (покрівля тече не на жарт) . Не купили навіть ламп освітлення .Зацікавленних в найскорішому ремонті людей , до виділинних грошей не підпускають на гарматний постріл .Ніхто нічого не знає. Складається враження що освоення коштів затягують навмисно. Якщо до нового року кошти не освоять то вже їх ніхто і не отримає. Мабуть чекають В І Д К А Т У.
Заручниками цієї ситуації залишаються діти . Їх посправжньому дуже шкода. Тим паче що в літку вони їздили в Польщу і на свої очі бачили ,
в яких умовах поляки тренуються і як відноситься міська влада до дітей .

Востаннє редагувалось sanya в 28 листопада 2007, 16:11, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 28 листопада 2007, 09:15 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Ну так зато нам обіцяли аквапарк. І в нас є мер-шоумен районного маштабу.

З.І. Не тре нажимати на ентер в кінці рядка

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 січня 2008, 03:12 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
Раджу не купувати нічого(навіть батарейок) у''Фокстроті''.Перед новорічними святами придбала кабель для підключення TV до муз. центру.Як не підключали-контакту не було. Все акуратно запакувала,вклала касовий чек і попросила повернути гроші(30-35грн.).Виявилось,що потрібно чекати чи знайти того агента,який мені цей товар запропонував!! Звичайно,я чекати не стала. А у той же день,через моїх знайомих мене проінформували,що гроші все одно не повернуть! Правда дали кабель,б/у, і таким чином я вирішала свою проблему.Добре,що я не купила там більш коштовнішу річ !

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 455 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: