Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 листопада 2017, 16:08

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 455 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2007, 17:36 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
В мог швагра і по сумісництву компаньйона була така історія з одною фірмою!Замовив двері на фірмі "Бен Гур".Поставили ,дали гарантію 1 рік,через два чи три місяці двері почали розсихатись і лопати,появились щілини звідки просвічувався колір деревини.Зателефонував на фірму,а там йому порадили ......замалювати щілини маркером.Що він категорично відмовився зробити,після цього вони пообіцяли приїхати розібратися ,що розтягнулось на рік часу,коли термін гарантії благополучно збіг!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2007, 17:39 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
В мене двері від "Бен Гур". Вже 4-й рік: ні розсихаються, ні тріскаються. За весь цей час з цієї фірми приїжджали два рази: перший раз - прибивали наличники, другий раз - підганяли висоту шоб краще закривались... Можливо просто треба було чемно з ними розмовляти? :roll:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 28 жовтня 2007, 00:04 
Офлайн

Ну мій швагро досить миролюбива людина!Це був не один дзвінок,а декількаі весь час одне і теж.Приїдем, ждіть!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 жовтня 2007, 08:22 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.
Hapuga, щоб не розтягувалась справа треба :
1. Написати письмову претензію. Краще відсилати по пошті, там є послуга "з врученням", тобі потім видадуть довідочку що адресат претензію отримав. По закону про захист прав споживачів у них 21 день від моменту подання претензії на усунення недоліків чи заміну товару. Якби неприємність сталась в двотижневий термін від покупки, то можна й гроші вернути. Але можна самому претензію занести, її мають зареєструвати і на твоєму екземплярі поставити номер.
2. Після 21 дня, якщо твої вимоги не задоволені ідеш: а) до судді (за твоїм місцем проживання чи за адресою відповідача); б) в товариство захисту справ споживачів.
Подання заяви в суд коштує недорого, ти потім, як фізична особа можеш потребувати компенсувати твої витрати.
А якщо дзвонити то звичайно будуть розтягувати, поки гарантія не скінчиться.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 жовтня 2007, 10:25 
Офлайн

Alfa Centavra, це ж не його мапєд, він просто розмістив аб"яву :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 жовтня 2007, 15:55 
Офлайн

Повідомлення: 55
Подякували: 0 разів.
Район міста: Ватутіна
Цитата:
А це часом не "РАВІМ"??

Точно! Спеціально подивилась, коли мимо проїзджала...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 жовтня 2007, 16:42 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Вони ще картриджи "кльово" вміють заправляти.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 жовтня 2007, 16:46 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
М-да? Он я у них позавчорась як заправилась, прослідкую...... Вони, до речі, поміняли реквізити і уже не так якось називаються, але я запам'ятовала як саме. :roll:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 жовтня 2007, 17:14 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Цитата:
М-да? Он я у них позавчорась як заправилась, прослідкую...... Вони, до речі, поміняли реквізити і уже не так якось називаються, але я запам'ятовала як саме.

Кадри вирішують все. Десь на форумі вже писали про саморізи в картриджах і дірки, заклеєні цінниками. :twisted:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 31 жовтня 2007, 00:24 
Офлайн

Альфа.Тато вже справа минулих днів.Просто тема така,от я й виложив те що знаю!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2007, 14:06 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
igorsolop написав:
А чим ви керувались коли замовляли кондиціонер в цій фірмі (до речі: вперше чую цю назву)? Адже є відомі в Ковелі фірми, які спеціалізуються на встановленні і обслуговуванні кондиціонерів - це та ж "Орбіта" чи "Шиба".

Кому як, а от мені "Орбіта" - непогано нагадила у борщ.Подарували мені на вессіля холодильник, а вні видохся виявся так званий суттевий недолік (у мене з"явився білий шкаф).Пів року кормили різноманітними макаронними виробами, поки не прийшов із заявою і відповідним законом, тепер вони мене знають :evil: :lol: , а справа вся тягнулася 10 місяців.
З однієї сторони весело було, у них такі специ, що незнали навіть як тестер (універсальний прилад, для вимірювання окремих фізичних величин) увімкнути(хвилини 2 виясняли між собою як увімкнути, щоб заміряти напругу :lol: )Такі феерверки наблюдав у дома, жаль не засняв, у "Сам собі режисер" точно приз мав би.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2007, 14:16 
Офлайн

Boris, да, з сервісним обслуговуванням вскрізь проблема: продати - продадуть, а ремонтувати ніхто не хоче... Я поки не мав нагоди відчути на собі якість гарантійного обслуговування "Орбіти", але одного разу все ж таки були проблеми з пральною машиною, яка ще була на гарантії: я тоді довго просив шоб хтось прийшов подивився, але так і не дочекався і змушений був викликати приватного майстра... :?

Тепер щодо теми: банк, шо по іншу сторону Будинку вчителя (такий рожевий фасад) - разів з 5 туди заходив і там завжди була чи перерва, чи технічна перерва, чи інкасація, чи індексація чи ше якась пурга. А коли нарешті застав їх в робочому стані, то виявилось, шо для того шоб переказати на картку цього ж банку гроші потрібно спочатку завести власну картку цього банку. Ідіотизм! Зарікся більше туди ніколи не ходити...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2007, 15:15 
Офлайн

Повідомлення: 33
Boris написав:
igorsolop написав:
А чим ви керувались коли замовляли кондиціонер в цій фірмі (до речі: вперше чую цю назву)? Адже є відомі в Ковелі фірми, які спеціалізуються на встановленні і обслуговуванні кондиціонерів - це та ж "Орбіта" чи "Шиба".

Кому як, а от мені "Орбіта" - непогано нагадила у борщ.Подарували мені на вессіля холодильник, а вні видохся виявся так званий суттевий недолік (у мене з"явився білий шкаф).Пів року кормили різноманітними макаронними виробами, поки не прийшов із заявою і відповідним законом, тепер вони мене знають :evil: :lol: , а справа вся тягнулася 10 місяців.
З однієї сторони весело було, у них такі специ, що незнали навіть як тестер (універсальний прилад, для вимірювання окремих фізичних величин) увімкнути(хвилини 2 виясняли між собою як увімкнути, щоб заміряти напругу :lol: )Такі феерверки наблюдав у дома, жаль не засняв, у "Сам собі режисер" точно приз мав би.
Я є клієнтом "Орбіти" років з десять. І що цікаво ні одна річ, яку я в їх купував на протязі цих років, не зламалась. Можливо випадковість, а можливо і ні. :?:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2007, 15:22 
Офлайн

Повідомлення: 33
igorsolop написав:

Тепер щодо теми: банк, шо по іншу сторону Будинку вчителя (такий рожевий фасад) - разів з 5 туди заходив і там завжди була чи перерва, чи технічна перерва, чи інкасація, чи індексація чи ше якась пурга. А коли нарешті застав їх в робочому стані, то виявилось, шо для того шоб переказати на картку цього ж банку гроші потрібно спочатку завести власну картку цього банку. Ідіотизм! Зарікся більше туди ніколи не ходити...
Ігор не повіриш, захожу в цей банк ледве не кожен день, так як маю там рахунки, і ні разу не попадав на
Цитата:
і там завжди була чи перерва, чи технічна перерва, чи інкасація, чи індексація чи ше якась пурга.
З цього роблю висновки, що ідеальних фірм не існує, в кожній є свої плюси і мінуси. Надалі, давайте писати в цій темі про фірми-кідали.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2007, 15:31 
Офлайн

Л.Р.В... написав:
Я є клієнтом "Орбіти" років з десять. І що цікаво ні одна річ, яку я в їх купував на протязі цих років, не зламалась.

Л.Р.В... написав:
...захожу в цей банк ледве не кожен день, так як маю там рахунки, і ні разу не попадав на...

Л.Р.В... написав:
Можливо випадковість, а можливо і ні. :?:
:roll:

Цитата:
Надалі, давайте писати в цій темі про фірми-кідали
Чого тільки про фірми-кідали? Тема ж то про фірми, з якими варто чи не варто мати справу. Кожен пише про власний досвід...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 455 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: