Сподобався форум - постав +1

Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення [Sir]Monster » 11 червня 2014, 10:52

Магазин "Мобілочка" (вул. Незалежності, навпроти "Фокстрот")
І угораздило мене в такий чудовий день завітати до даного магазину...
Купували телефон "Lenovo s650", панянка-продавець повідомила: телефон коштує 1999 грн, але до нього обов"язково (!!!) йде комплект додаткових налаштувань і програм за ціною 249 грн. Запитуємо: а окремо? Ми не хочемо налаштувань та програм (самі встановимо). Була відповідь: ні, даний телефон акційний, і тому обов"язково разом із телефоном необхідно проплатити за додаткові налаштування та послуги за вищевказаною ціною.
Ну добре. Раз по-іншому не можна... (але чуйка така, що нас дурять, не полишала).
Оформили, проплатили картою Привата, закачали нам 30 не зовсім потрібних програм та ігор, зі словами "я Вам показувать нічого не буду, Ви все одно не запам'ятаєте" - видали нам чеки, гарантію та телефончик.
Вийшовши з магазину зателефонував на 8855 (call-центр Мобілочки), розказав ситуацію. Пан Борис (оператор гарячої лінії) повідомив, що дана додаткова послуга, яку ми оплатили, не є обов"язковою (якщо б ми брали в кредит - то була б обов"язковою), і що ми могли відмовитись від даної платної послуги. Оператор вибачився за непорозуміння, та пообіцяв зателефонувати до працівників Ковельського відділення "Мобілочка" та "провести роз'яснювальну бесіду" з працівниками, після чого з магазину до мене мають зателефонувати і ми маємо порозумітись.
Протягом 30 хв до мене ніхто не телефонував, зайшов особисто. Кажу: хочу відмовитись від послуги налаштувань та програм, які мені Ви "нав'язали". - А так не можна. Кажу - ці послуги не є обов'язковими. Продавець сказала: це наше внутрішнє розпорядження. - Покажіть де це вказано. - Це усне розпорядження. Розказав про дзвінок на гарячу лінію, трішки "притихла" продавець. Кажу: тоді я повертаю телефон, віддайте мені гроші назад. Була відповідь: паспорт, ідентифікаційний код, пишете заяву на повернення, ми забираємо телефон на сервісний центр, протягом семи днів його тестують, якщо все гаразд, то ми повертаємо кошти за телефон. Добре. Телефоную знову на гарячу лінію. Роз'яснюють мені: якщо товар повертають у день придбання, то кошти повертаються одразу в той самий день.
Заходжу в магазин. Кажу: я повертаю Вам телефон, і Ви повинні повернути мені кошти. Знову та ж репліка про 7 днів. Кажу: згідно Закону, я маю право повернути товар та отримати гроші назад. - Ні, в нас так не можна, тим паче, Ви заплатили карткою. Сказав про гарячу лінію. Продавець кудись телефонувала, щось виясняла...
Накінець (не буду описувати весь час, що ми прочекали в магазині, як нам ніхто нічого не говорив, жодних вибачень, озвучення того, що Вони роблять...) нам повернули кошти на картку.
Як то кажуть, а "осадок на душі" лишився.
І ще - як каже Ольга Фреймуд - рекомендувати магазин "Мобілочка" у місті Ковель - я не можу.
І, прошу підмітити, це не перший випадок із даним магазином. В той самий день (як вияснилось пізніше) заходив мій знайомий до магазину, і йому також хотіли "впарити" пакет налаштувань та програм за 249 грн до телефону.
Така ситуація.
Не було часу записати в книгу відгуків та пропозицій про цю ситуацію, бо вже поспішали.

P.S. Не бійтесь відстоювати свої права, товариші. Треба таких людей провчати.
"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
Аватар користувача
[Sir]Monster
 
Повідомлення: 214
З нами з: 12 квітня 2010, 16:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Грішаня » 12 червня 2014, 14:14

Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення [Sir]Monster » 12 червня 2014, 17:13

"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
Аватар користувача
[Sir]Monster
 
Повідомлення: 214
З нами з: 12 квітня 2010, 16:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Грішаня » 12 червня 2014, 19:48

Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Lady_Alex » 16 серпня 2014, 20:44

Вопрос: С чего живет это заведение, с многообещающим названием "Казка"??.. :du_ma_et:
Имела неосторожность, две недели назад посетить се ё "кафе" и заказать там капучино, безалкогольный коктейль (ягоды, сок, лёд) и десерт "Білосніжка" (взбитые сливки, чернослив и орехи). В общем, капучино принесли с какой-то газированной пенкой которая сразу же осела и на вкус оно было как растворимый кофе 2в1.. Коктейль принесли тёплым (хотя там был ЛЁД! как им это удалось действительно СКАЗКА..) Ну, а десерт был апофигеем всей истории. На кухне, по всему, решили не замарачиваться и орехи чистить левой ногой, так как есть его было невозможно из-за шелухи и ореховой шкарлупы (!) которую я там нашла..:po_zor: А официантки, видимо, народ привыкший и закаленный ко всякого рода проколам кухни: молча подошла, быстро смела со столика бракованный десерт, "под нос" извинилась и убежала. Вернувшись, предложила мороженого, но услышав отказ и "счёт пожалуйста", убежала. Десерт, всё таки, не посчитали, но за остальное пришлось заплатить. Но суть, наверно, не в этом. А в моём вопросе выше...
"Dum spíro, spéro"...
Аватар користувача
Lady_Alex
 
Повідомлення: 3
З нами з: 15 листопада 2011, 17:20
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Simpson » 16 серпня 2014, 21:06

Аватар користувача
Simpson
 
Повідомлення: 965
З нами з: 30 жовтня 2007, 22:08
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 67 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення AndroVit » 16 серпня 2014, 22:34

Обов'язково бути Ольгою Фреймут щоб помітити низьку якість?

В принципі підтвердити чи заперечити думку пані не можу, бо не ходжу в ту "Казку".
Народ, які ваші враження від того кафе?
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення KSENA » 16 серпня 2014, 22:42

Я з подружкою пару рокув тому туди зайшла.Замовляла салат з язиком. Язик був не почищений. Коли я побачила ті пупиришкі в салаті то з того часу більше в Казку не хожу і язика їсти не можу.
Аватар користувача
KSENA
 
Повідомлення: 248
З нами з: 24 листопада 2007, 21:03
Звідки: ковель 2
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Simpson » 16 серпня 2014, 23:31

Аватар користувача
Simpson
 
Повідомлення: 965
З нами з: 30 жовтня 2007, 22:08
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 67 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Ruslana TS » 17 серпня 2014, 10:47

комплекси за 25 грн - влаштовують
ціна відповідає якості
а очікування - ситості
Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Fantoman » 17 серпня 2014, 12:24

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Lady_Alex » 17 серпня 2014, 15:46

"Dum spíro, spéro"...
Аватар користувача
Lady_Alex
 
Повідомлення: 3
З нами з: 15 листопада 2011, 17:20
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Гість » 17 серпня 2014, 17:28

Декілька років тому зайшов в "Казку", взяв пляшку пива "Балтика", випив. Через годину відчув щось не те, "повернув" пиво водоканалу. З тих пір в "Казку" не захожу і російського пива не п'ю.

А от і гумористи підтягнулися
Гість
 

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення nekton » 18 серпня 2014, 08:14

Пару місяців тому зайшли в "казку" замовили пиво і до пива пивну тарілку. Пиво принесли хвилин за 10, "пивну тарілку" несли добрячих 45 хвилин. І це при тому що напливу людей не було.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення bezimen » 18 серпня 2014, 10:12

а нам шампанське закрите принесли..і відмовились відкривати - мол не вмію..самі справляйтесь :-)
bezimen
 
Повідомлення: 23
З нами з: 28 травня 2014, 11:53
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей

cron