Сподобався форум - постав +1

Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Гном » 31 липня 2010, 23:48

ОБЕРЕЖНО! ЛОХОТРОН!
На Рівненщині власник та директор ПП «Капітолій» узяті під варту.

Їм інкримінують: ст.190 ККУ «Шахрайство», ст.202 «Порушення порядку зайняття господарською діяльністю та діяльністю з надання фінансових послуг», ст.212 «Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів).
ПП «Капітолій» та ТОВ «Благо-Інвест» є єдиним суб’єктом "господарювання". Цікаво, що вивіска цього лохотрону до сих пір не знята з вікна готелю "Лісова пісня".
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення leonoff » 01 серпня 2010, 10:57

З магазину бум_3 півроку не можу забрати зарплату.
leonoff
 
Повідомлення: 9
З нами з: 23 червня 2010, 17:02
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення leonoff » 01 серпня 2010, 11:37

Звертався до прокуратури,нарахували по 350грн за місяць /1050 за три/.тоді як зарплата була 790.сказали,що я виявляеться працював на півставки.а я працював за сумісництвом,виконував таку ж роботу як інші.що порадите?що робити?
leonoff
 
Повідомлення: 9
З нами з: 23 червня 2010, 17:02
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Гном » 02 серпня 2010, 18:16

1. Як приймали на роботу? Що писав у заяві, що написано в наказі? Як звільнявся з роботи?
2. Хоч один місяць роботодавець платив тобі повну ставку (оклад)?
3. Є свідки, що ти працював повний робочий день, які роботи виконував і в яких обсягах?
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення leonoff » 05 серпня 2010, 01:27

Писав заяву про прийняття на роботу по сумісництву.звільнився за власним бажанням.довести.що працював як усі можна мабуть.велиися графіки чергувань.
leonoff
 
Повідомлення: 9
З нами з: 23 червня 2010, 17:02
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Гном » 05 серпня 2010, 23:28

Взяти графіки, витребувати посадову інструкцію - це вже хоч якась доказова база. Ще б доказ повної оплати хоча б за один місяць - і можна малювати позов.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Гном » 01 лютого 2011, 22:38

Магазин "АЛЛО"
В кінці літа минулого року було придбано ноутбук MSI X430-006 UA. А вже в кінці осені йому стало зле.
Покупець здає його продавцю на гарантійний ремонт, з обмінного фонду на час ремонту отримує комбінацію з трьох пальців замість аналогічного товару. Через 2 тижні покупець приходить в магазин, щоб отримати відремонтований ноутбук, але продавець його порадувала, що ноутбук ще не відремонтований, не вказавши причини затримки ремонту та коли його ремонт буде завершений. І лише після письмового звернення, майже через місяць покупець отримав відповідь. Виявляється, що дефект ноутбука настільки серйозно-істотний, що спеціалісти авторизованого сервісного центру не змогли його відремонтувати, а тому ремонту не проводили. А раз не ремонтували, то платити неустойку продавець відмовилася(!?).
Питається в задачі, а що з ним робили майже місяць авторизовані фахівці - в футбол грали ноутбуком з покупцем, чи то як? (І чому нічим ремонтувати: чув краєм вуха, що на весь належним чином завезений в Україну товар нема проблем з поставками запчастин).
Але саме цікаве - на десерт: у відповіді за підписом завмага покупця просять забрати гроші, а коли він приходить, то відмовляються видати готівкою, підтверждують це письмово і обгрунтовують таким, що, м`яко кажучи, купи не тримається.
Довелося покупцю подати позов в порядку захисту прав споживача.
Щоб інших потенційних покупців не спіткала така доля, варто десятою дорогою обходити цю шарашкину контору.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення toha » 02 лютого 2011, 00:00

Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Hapuga » 02 лютого 2011, 23:34

Ха :-) ))) Знайома купила там телефончик недешевий. Нескажу через скільки часу але на номер її бойфренда зателефонували правоохоронці і попросили з"явитись в РВ УМВС. Де повідомили радісну новину що телефон крадений. Незнаю як розбирались міліціянти з ними, але гроші повернули.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Гном » 03 лютого 2011, 00:40

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Юрій В. » 17 лютого 2011, 23:17


Було це приблизно 2 роки тому. Хотів купити у них ноутбука, якраз на них тоді була акція. Прочитав опис, ціну, поговорив з продавцем - на всі питання отримав відповіді. Так як все влаштовувало сказав що буду купувати. Поки вирішувались питання оформлення покупки я включив ноут, щоб його перевірити на предмет працездавності. Як я здивувався, коли побачив, що ноут, який мені хотіли продати по параметрах був на багато слабший (слабший проц, меньше памяті) ніж той, що описувався на ціннику перед ним. Чому так вийшло, ніхто толком пояснити не зміг. Від покупки відмовився, так як такий ноут на 20% повинен бути дешевшим.
Пізніше продавець сказав що знав про це. Так збільшують кількість продаж. Політика компанії.
Тепер, коли зайду в фокстрот та побачу щось по "нормальній" ціні - насторожуюсь і починаю шукати в чому тут подвох.
Аватар користувача
Юрій В.
 
Повідомлення: 1315
З нами з: 09 січня 2007, 18:21
Звідки: м. Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 6 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення rec » 18 лютого 2011, 09:37

В мене також була цікава ситуація в Алло. Побачив в них мп3 плеєр вартістю 929грн. Коли прийшов, то оформили гарантію, перевірили зарядку і т.п. А коли продавець сказала "з вас 1029 грн - я дуже здивувався. Я казав їй "у вас же ж на ціннику пише 929 грн. Вона відповіла "то мабуть ціна не правильна". Я сказав - ну тоді не треба, залиште собі. А вона - Я ж вже вибила і гарантію виписала. Я сказав "Ставте правильно ціни на ціннику" і пішов.

А ще перед цим сестра брала відеокамеру. Коли прийшла додому, то виявла що відеокамера не зовсім справна. Було щось з програванням відео при підключенні до телевізора. На наступний день прийшла і каже щоб повернули гроші. Спочатку сказали що не можна, коли сказала чарівні слова "захист прав споживачів" то відразу ж дали бланк оформлення повернення грошей. Сказали прийти через тиждень. Коли прийшла то вони сказали що не відправляли камеру назад, бо прийшов їх знайомий оператор і зробив її. В сестри не було ні сил ні бажання спорити і скандалити - забрала відеокамеру і начебто працює досі.
rec
 
Повідомлення: 44
З нами з: 17 грудня 2010, 11:15
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення nekton » 18 лютого 2011, 10:38

Прочитав всю тему спочатку. Багатьох фірм вже й немає.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення AndroVit » 18 лютого 2011, 11:14

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Гном » 18 лютого 2011, 13:50

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 29 гостей

cron