Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 жовтня 2017, 06:55

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 455 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати
ПовідомленняДодано: 24 жовтня 2007, 16:22 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Наболіле питання.
Можливо мій досвід когось вбереже від неппродуманих кроків.
Вже більше року ми мучимося з фірмою під назвою ЯСКОН. Вони, продають та встановлюють кондиціонери (розміщуються на 2-му поверсі над "Мелодія+").
Проблеми: При встановленні кондиціонера зламали трубку по якій йде фрєон. Приїхали поладити через кілька місяців (і це лише після того як пригрозили судом). Спершу кормили "завтраками" та "післязавтраками", потім тупо не піднімали трубку або збивали звінок.
Після поладки, працювавав кондиціонер десь 2 місяці. На даний момент ситуація наступна: при похолоданні намагалися включити обігрівач, але він або взагалі не вмикається, або вмикається через 3-4 години постійних спроб до ввімкнення. Телефон знову скидають або не піднімають.
При цьому я так розумію не одні ми на них на%%%улися. На сайті http://www.kidala.com/ про них теж хтось інфо викинув.

P.S. Пропоную Вам скидати сюди інфу про фірми які аналогічно ставляться до клієнтів.
P.P.S. При поданні такої інформації описувати проблему яка з Вами була ане просто писати "Мені не подобається фірма Рога&Копита бо вони казли". В випадку простого гону на фірму буду терти пости. І плюс памятайте що від помилок не застрахований ніхто.

Востаннє редагувалось nekton в 26 жовтня 2007, 08:09, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 жовтня 2007, 16:31 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
А чим ви керувались коли замовляли кондиціонер в цій фірмі (до речі: вперше чую цю назву)? Адже є відомі в Ковелі фірми, які спеціалізуються на встановленні і обслуговуванні кондиціонерів - це та ж "Орбіта" чи "Шиба".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 жовтня 2007, 16:53 
Офлайн

Замовляв не я а начальство. Просто на мене навісили після купівлі всі проблеми з ЯСКОНом.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 жовтня 2007, 16:56 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.
nekton написав:
Замовляв не я а начальство. Просто на мене навісили після купівлі всі проблеми з ЯСКОНом.

Про поняття "вiдкат" чув? Може, то воно?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 жовтня 2007, 17:02 
Офлайн

Повідомлення: 172
Подякували: 0 разів.
Ми співпрацюємо з Ясконом,але ніяких проблем з ними не було :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 жовтня 2007, 17:12 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
nekton написав:
Замовляв не я а начальство.
Я не кажу, шо замовляв ти. Мені просто цікво чим вас (вашу організацію) так зацікавили, шо ви замість відомих продавців вибрали таку сумнівну фірму? Може дешево?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 жовтня 2007, 17:42 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Інтернет-провайдер "САЮР". Ужас!
Інтернет-центр бібліотеки майже все літо був без зв'язку.
Перейшли на "Фотаком"- політ нормальний.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 жовтня 2007, 18:21 
Офлайн

Повідомлення: 52
Магазин "Акварiум" (будинок вчителя). Купила телефон Nokia, потiм оказалось, що вiн приймаэ тiльки карточки Киiв Стар, а помiняти телефон вже не можна, ладили його пiв року i нiц... Написала скаргу на них в Луцьк, вони заплатили штраф, але телефон не замшiнили... В кiнцi вони дали менi грошi (правда в 1,5 рази меньше) i я купила телефон в iншому магазинi...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2007, 08:10 
Офлайн

igorsolop написав:
Я не кажу, шо замовляв ти. Мені просто цікво чим вас (вашу організацію) так зацікавили, шо ви замість відомих продавців вибрали таку сумнівну фірму? Може дешево?

Наскільки памятаю в Орбіті на той момент не було девяток, тому і купили в кого небудь аби купити.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2007, 11:41 
Офлайн

Повідомлення: 186
big_boss написав:
Дааа після САЮРа інтернет ОГО від УКРТЕЛ. - це казка... САЮР конкретне кідалово... платиш гроші і получаєш фігу і то з глюками... :evil:

В мене І-нет від САЮРа, якістю подання дуже задоволений! Правда був один нюанс, але його вже виправили.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2007, 12:07 
Офлайн

Повідомлення: 195
Фокстрот:рік тому купували там DVD,пропрацювало воно 1 рік і заглючило(слід зазначити,що воно було одним з найдорожчих,але це як бачимо на якість зовсім не вплинуло).гарантія звісно була тому відразу занесли в ремонт,там сказали,що через 3 тижні буде готово.пройшов час,але ніхто не передзвонював,ми почали надзвонювати,але там "одне кіно"-"не привезли ще з Луцька",потім "немає деталей"і т.д і т.п.після цього прийшлось йти в товариство з захисту прав споживачів і ще довго тягатись з паперами.в кінцевому результаті гроші повернули в повному об"ємі,але напевно без втручання товариства(пригрозили санкціями і штрафом) це б продовжувалось до сьогодні.після цього йти туди зовсім не хочеться.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2007, 17:14 
Офлайн

Повідомлення: 55
Район міста: Ватутіна
Не знаю назви, та... навпроти міліції, над банком є такий заклад, де налагоджують комп'ютери... після співпраці з ними в мого "дідуся" почалися явні проблеми зі здоров'ям, краще б лікувала народними методами)))) Мало того, що замість звичайного встановлення ДВД програвача вони ще й поміняли плату(навішавши моєму батьку купу всячини), там з'явився відразу вірус, побитий корпус блока, ще й при відключенні повному від електромережі треба китайськими методами встановлювати дату, бо він просто відмовляється вмикатися... і на моє питання: "це ще що за прикол", хлопець тупо сказав:"я не знаю"! :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2007, 22:07 
Офлайн

Повідомлення: 209
kissable написав:
Не знаю назви, та... навпроти міліції, над банком є такий заклад, де налагоджують комп'ютери... після співпраці з ними в мого "дідуся" почалися явні проблеми зі здоров'ям, краще б лікувала народними методами)))) Мало того, що замість звичайного встановлення ДВД програвача вони ще й поміняли плату(навішавши моєму батьку купу всячини), там з'явився відразу вірус, побитий корпус блока, ще й при відключенні повному від електромережі треба китайськими методами встановлювати дату, бо він просто відмовляється вмикатися... і на моє питання: "це ще що за прикол", хлопець тупо сказав:"я не знаю"! :?

А це часом не "РАВІМ"?? :roll:

Altın ateşle, kadın altınla, erkek kadınla imtihan edilir!!!! - Золото проверяют огнем, женщину - золотом, мужчину - женщиной !!!! :).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 жовтня 2007, 08:18 
Офлайн

Трохи потер пости які не відповідають наступним вимогам.
При поданні інформації описувати детально проблему яка з Вами була а не просто писати "Мені не подобається фірма Рога&Копита бо вони казли". В випадку простого гону на фірму буду терти пости. І плюс памятайте що від помилок не застрахований ніхто.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 жовтня 2007, 10:12 
Офлайн

Повідомлення: 436
Інтернет від Саюра раніше постійно пропадав, зараз вроді більш менш, але вчора також глюк був, але не надовго. Щоб тільки не зврочити і щоб знов не пропав :roll:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 455 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Yahoo [Bot] і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: