Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 15 грудня 2017, 16:48

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 317 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Шо за Ж з гарячою водою?
ПовідомленняДодано: 05 липня 2008, 13:23 
Офлайн

Повідомлення: 2698
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Це тільки труби з водою. Вони щільно ізольовані якимось спеціальним кожухом шоб не було конденсату (під нами ше 5 поверхів - аби не капало комусь на голову :lol: ). Підігрів підлоги тільки на кухні, але він здійснюється від централізованого опалення в опалювальний сезон.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 липня 2008, 10:19 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
igorsolop написав:
Підігрів підлоги тільки на кухні, але він здійснюється від централізованого опалення в опалювальний сезон.

Цікаво, а відпопідний дозвіл( технічні умови) на переобладнкання інженерної системи теплопостачання ти отримав???
Якщо ні то саме через таких горе хазяїв і виникають проблеми у теплопостачальної організації і у "твоїх" сусідів які постійно скаржаться що у них щось з теплопостачанням.
Чому виникають проблеми, можеш запитати у Alfa Centavra вона тобі пояснить як інженер-гідравлік.
Да і взагалі всі говорять про Ж, а особисто Ви щось зробили для того щоб ця Ж стала хоть трішечки меншою?!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 липня 2008, 10:33 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Boris написав:
Да і взагалі всі говорять про Ж, а особисто Ви щось зробили для того щоб ця Ж стала хоть трішечки меншою?!!!

Так. Регулярно сплачую за рахунками.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 липня 2008, 10:35 
Офлайн

Boris написав:
Цікаво, а відпопідний дозвіл( технічні умови) на переобладнкання інженерної системи теплопостачання ти отримав???
А я стояк не чіпав :P ... Крім того я ше й радіатори поміняв: старі чавунні викинув, а поставив нові металеві - це теж треба було дозволу питати?
Цитата:
Якщо ні то саме через таких горе хазяїв і виникають проблеми у теплопостачальної організації
Саме через горе-теплопостачальників хазяї і заморочуються різними бойлерами, котлами і іншими видами обігріву приміщень.
Цитата:
Ну, а це вже взагалі схоже на розмову бабульок на лавочці: "А шо ти зробив для Совєцкой власті?!" :lol:

А якшо серйозно: якби мені дали дозвіл на встановлення автономного опалення - в Ж я мав би всю вашу теплопостачальну організацію! Але ж ви боїтесь, шо якшо люди почнуть масово встановлювати автономне опалення (а так би і було якби видавали дозволи!) то ви опинитесь в великій Ж

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 липня 2008, 10:45 
Офлайн

igorsolop написав:
Boris написав:
А я стояк не чіпав :P ... Крім того я ше й радіатори поміняв: старі чавунні викинув, а поставив нові металеві - це теж треба було дозволу питати?

В тебе ж опалення підлоги теж від стояка іде. В мене сусіди зверху теж підігрів від центрального опаленням зробили з краном для регулювання доступу води, то взимку з 9 до 4 етажа опалюється нормально, а в мене на третьому холодринь. Поки в ЖЕК не нажалувались і теплокомуненерго - мерзли.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 липня 2008, 10:50 
Офлайн

Fantoman написав:
В тебе ж опалення підлоги теж від стояка іде.
Від радіаторів опалення. То мені і радіатори не можна було міняти чи шо?
Цитата:
з 9 до 4 етажа опалюється нормально, а в мене на третьому холодринь
А на 2 і 1 поверхах нормально? Якось нелогічно: чому тепло оминає тільки твій поверх :roll: Може банально треба прочистити радіатори?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 липня 2008, 11:24 
Офлайн

Цитата:
Крім того я ше й радіатори поміняв: старі чавунні викинув, а поставив нові металеві - це теж треба було дозволу питати?

Звичайно треба, адже ти втручаєшся у систему.
Цитата:
Саме через горе-теплопостачальників хазяї і заморочуються різними бойлерами, котлами і іншими видами обігріву приміщень.

Ні не через таких, взагалі "Ковельтепло" визнано однією з кращих теплопостачальних організацій України і займає 2-ге місце.А по темі тут пригадується приказка, "Моя хата скраю я нічо незнаю" і роблю що хочу, а не висловлюю свою позицію(проблеми) у відповідні інстанці.
Цитата:
Але ж ви боїтесь, шо якшо люди почнуть масово встановлювати автономне опалення (а так би і було якби видавали дозволи!) то ви опинитесь в великій Ж

Небоїмося, так як процедура не з дешевих від 2000$ (+ циклічний дозвіл на допустимий викид газів), і не кожен зможе їх викинути.Тай будинки наші, якщо копнути глибше не проектувались під ідивідуальне отоплення :(.А якщо і зможе то виходячи з того у якій державі ми живемо то ця процедура буде підніматись у ціні.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 липня 2008, 11:36 
Офлайн

Boris написав:
Цитата:
Крім того я ше й радіатори поміняв: старі чавунні викинув, а поставив нові металеві - це теж треба було дозволу питати?

Звичайно треба, адже ти втручаєшся у систему.
No comments :D
Цитата:
взагалі "Ковельтепло" визнано однією з кращих теплопостачальних організацій України і займає 2-ге місце.
Якшо ваше "Ковельтепло" таке чудове - то чому ж тоді виникають теми подібні до цієї?
Цитата:
процедура не з дешевих від 2000$
Не нада "ля-ля": ці гроші окупляються за 1-2 роки! Зато не залежиш ні від чиїх забаганок. А то платиш гроші (і не малі!), а воно все одно роблять вигляд шо ше шось комусь заборгував...
Цитата:
Тай будинки наші, якщо копнути глибше не проектувались під ідивідуальне отоплення
Ну, то може варто заради цього "втрутитись в систему"? :roll: Бо якшо копнути глибше - то наші будинки взагалі не призначенні для нормального проживання: з вікон свище вітер, труби іржаві, штукатурка сиплеться, електрика гнила...
Цитата:
виходячи з того у якій державі ми живемо то ця процедура буде підніматись у ціні.
Шкода шо монополія в цій державі може стосуватись суто самих послуг, а не відповідальності за їх надання...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 липня 2008, 12:13 
Офлайн

igorsolop написав:
Цитата:
з 9 до 4 етажа опалюється нормально, а в мене на третьому холодринь
А на 2 і 1 поверхах нормально? Якось нелогічно: чому тепло оминає тільки твій поверх :roll: Може банально треба прочистити радіатори?

Спеціально для тебе напишу - на 2 та 1 поверхах теж були проблеми з опаленням. Може і банально треба прочистити, проте проблеми банально почались після євроремнту зверху і банально закінчилися з приходом банального сантехніка до сусідів зверху.
igorsolop написав:
Fantoman написав:
В тебе ж опалення підлоги теж від стояка іде.
Від радіаторів опалення. То мені і радіатори не можна було міняти чи шо?

Радіатори можна, на підлогу з нагріванням, якщо вода подаєтьс до неї з радіаторів, а радіатори в свою чергу з стояка живляться, потрібно було взяти дозвіл або хоч з інженерами проконсультуватися. А то банально забються патрубки і банально сусіди знизу мерзнутимуть.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 липня 2008, 12:21 
Офлайн

Не знаю як там намудрували твої сусіди, тому спеціально для тебе напишу:
1. Стояк - це в квартирі єдине, шо не належить мені і тому я до нього нічого не приварював і нічого не відрізав. Отож якшо патрубки і заб"ються (або я банально перекрию в себе всі радіатори) то на стояк це аж ніяким чином не вплине: по ньому як ішла вода так і йтиме.
2. Якшо ти думаєш, шо всю сантехніку в себе вдома робив я сам - то ти помиляєшся :D Все робив спеціаліст, поряд стояв сантехнік з ЖЕКу, до якого, до речі, наш кооперативний будинок не має жодного відношення.
3. P.S. Радіатори час від часу треба таки чистити, бо разом з "гарячою" водою в трубах тече ше й мул і іржа, шо забиває радіатори і створює реальні (хоч і банальні) проблеми...

Востаннє редагувалось igorsolop в 14 липня 2008, 12:57, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 липня 2008, 12:26 
Офлайн

igorsolop написав:
Якшо ваше "Ковельтепло" таке чудове - то чому ж тоді виникають теми подібні до цієї?

А чому є боржники, чому люди не платять, і т.д. ... :?
Цитата:
Не нада "ля-ля": ці гроші окупляються за 1-2 роки! Зато не залежиш ні від чиїх забаганок. А то платиш гроші (і не малі!), а воно все одно роблять вигляд шо ше шось комусь заборгував...

Ну незнаю власник двокімнатної квартири всередньому сплачує 125грн./міс. х 12міс. = 1500грн./рік, з чого випливає щоб окупити встановлення автономки потрібно неменше 6 років + плата за газ, і сертифікат(і це при самому галімому котлі який споживає набагато більше газу від від аналогічних по потужності від провідних виробників)
Цитата:
Бо якшо копнути глибше - то наші будинки взагалі не призначенні для нормального проживання: з вікон свище вітер, труби іржаві, штукатурка сиплеться, електрика гнила...

:D :cry: .А електрику з цього списку можна викреслити, з тією що мені приходилось стикатись то вона виконана набагато краще а ніж та яку виконують зараз "універсальні майстри квартири під ключ" які поняття немають чому скрутка провода повина бути в залежності від перерізу проводу неменше 25мм довжиною, і після "евроремонту" виходить так що неможливо увімкнути праску, електрочайник, мікрохвильовку, ...(враховуючи якість самих проводів) :(
Цитата:
Шкода шо монополія в цій державі може стосуватись суто самих послуг, а не відповідальності за їх надання...

Теж саме можна сказати і про споживачів і їхню відповідальність :(

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 липня 2008, 12:31 
Офлайн

igorsolop написав:
Не знаю як там намудрували твої сусіди, тому спеціально для тебе напишу:
1. Стояк - це в квартирі єдине, шо не належить мені і тому я до нього нічого не приварював і нічого не відрізав. Отож якшо патрубки і заб"ються (або я банально перекрию в себе всі радіатори) то на стояк це аж ніяким чином не вплине: по ньому як ішла вода так і йтиме.

Це якщо "майстер" не викинув разом із старим радіатором дренажну трубку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 липня 2008, 12:40 
Офлайн

Boris написав:
igorsolop написав:

А чому є боржники, чому люди не платять, і т.д. ... :?
В мене боргу НУЛЬ - то чому я попадаю під одну гребінку з тими, в кого борги більше 1000грн?
Цитата:
Ну незнаю власник двокімнатної квартири...
А шо скажеш про власників 4-кімн. квартир? :roll: Чому фірми подібні вашій завжди узагальнюють?! Це тільки щастя може бути спільним, а от проблеми в кожного індивідуальні! Мені було б вигідно встановити автономне опалення і окупилось воно б мені нехай не за 1-2 роки, то за 3-4 точно!
Цитата:
А електрику з цього списку можна викреслити, з тією що мені приходилось стикатись то вона виконана набагато краще а ніж та яку виконують зараз "універсальні майстри квартири під ключ" які поняття немають чому скрутка провода повина бути в залежності від перерізу проводу неменше 25мм довжиною, і після "евроремонту" виходить так що неможливо увімкнути праску, електрочайник, мікрохвильовку
Знову узагальнення. :? Мені електропроводку (так само як і сантехніку) робив толковий майстер і в одну розетку я можу включати навіть бойлер і пральну машину (до речі: воно саме так і включено) і не боятись шо станеться шось непередбачуване. А от майстри з ЖЕКу, які два роки тому міняли на площадці лічильники, шось там в щитку не докрутили і я мав через це проблему: від навантаження вибивав на площадці автомат...

P.S.
Цитата:
Я ж кажу: майстер був толковий! :wink:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 липня 2008, 13:07 
Офлайн

igorsolop написав:
поряд стояв сантехнік з ЖЕКу

Так би і написав.
igorsolop написав:
Я ж кажу: майстер був толковий! :wink:[/quote][/quote]
Ну значить твоїм сусідам пощастило.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 липня 2008, 11:35 
Офлайн

igorsolop написав:
В мене боргу НУЛЬ - то чому я попадаю під одну гребінку з тими, в кого борги більше 1000грн?

Томущо система тепло- водопостачаня централізована, законодовство недосконале, а твої сусіди у яких борги виникли без поважних причин просто плюють і на тебе і на телопостачальну організацію і на закон.
Цитата:
Чому фірми подібні вашій завжди узагальнюють?!

А ти вийди на загальний коридор і порахуй скільки там 1-но, 2-во,3-ох,4-ох кімнатних квартир.У більшості будинків переважають 2-во кімнатні, тому приклад навів відповідний.
Цитата:
Мені електропроводку (так само як і сантехніку) робив толковий майстер

Ти знову забув у якій державі ти проживаєш, толкових майстрів одиниці ціни у них відповідні, а народ у нас привик зробити усе за пів ціни - про результат такої роботи здогадайся сам... (буквально на днях у новинах показували як нелегально газову колонку під"єднали і перепутали газову трубу з водопровідною :wink: )
Цитата:
А от майстри з ЖЕКу, які два роки тому міняли на площадці лічильники, шось там в щитку не докрутили і я мав через це проблему: від навантаження вибивав на площадці автомат...

Як варіант, вини жековців могло і не бути, мережа живлення квартири старобудівель розрахована на струм 16А, відповідно і автомати вони такі поставили, а ти увімкнувши свої приймачі ел.енергії перевищував струм споживання внаслідок чого і вибивали автомати :wink:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 317 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: