Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 вересня 2017, 14:03

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 317 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Шо за Ж з гарячою водою?
ПовідомленняДодано: 16 травня 2009, 15:39 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Я так і думав...
В черговий раз попрошу утримуватись від переходу на особистості. Спробуйте читати тільки те, що написано, і не додумувати за співбесідника.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 травня 2009, 21:49 
Офлайн

Повідомлення: 1018
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
Гном написав:
Виділені мною слова з твоєї цитати красномовно говорять про твоє почуття гумору.

Гумор якщо і приміняти то хотя би знати до кого, а так читай уважно правила форуму. Бо я переписуючись і спілкуючись з тобою вбачав лише тупу іронію, ака гумором і не пахне, а в даному випадку ще і скрита образа, так що роби висновки.
Гном написав:
Якщо з ощадної книжки платника списали борг, то чому платник залишився з носом? Виходить, списали ШТУЧНИЙ борг, чи то як?

Ти або проспав ту процедуру, або ще комунальниками мало цікавився. В основному посписували борги неплатникам (тим в кого були борги перед комунальниками), а люди які своєчасно сплачували за все - справні платники, лишилися з носом, бо їм не було що списувати.
Гном написав:
Але хіба так має бути?

:cry: нажаль питання риторичне. :?
Гном написав:
На відміну від Декого, я не згорблений.

А я б не був би таким самовпевненим, все полягає в порядку порівняння. :wink:
Дерев дійсно шкода, а ще більше шкода ту ломацюгу із скаліченого дерева яка може і поламитись об твою спину :), так що непереживай я тебе бити не буду, до болі ти хороший співрозмовник.
Гном написав:
не користуйся фільтрованою інформацією.

Нажаль такою інформацією користуюсь не я один 8)
І з нову для тих хто в танку, я нікому не служу, а висловлю своє особисте бачення тої чи іншої проблеми чи ситуації.
boddy написав:
Спробуйте читати тільки те, що написано, і не додумувати за співбесідника.

:D :handshake:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 травня 2009, 23:25 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Boris написав:
Гумор якщо і приміняти то хотя би знати до кого, а так читай уважно правила форуму. Бо я переписуючись і спілкуючись з тобою вбачав лише тупу іронію, ака гумором і не пахне, а в даному випадку ще і скрита образа, так що роби висновки.

Вибачай, не знав, що ти недоторканий і ПРИМІНЯТИ гумор до тебе ніз-зя. Що таке тупа іронія, не можу уявити, бо іронія - досить тонкий і гострий інструмент. Коле до крику: караул, ображають! Ось такий висновок.

Boris написав:
Ти або проспав ту процедуру, або ще комунальниками мало цікавився. В основному посписували борги неплатникам (тим в кого були борги перед комунальниками), а люди які своєчасно сплачували за все - справні платники, лишилися з носом, бо їм не було що списувати.

Не сплю під час процедур і слугами своїми цікавлюсь, аж до їхньої оскоми та оскалу. Ну, а те, що лохи (платники за ненадані послуги) залишилися з носом - не зовсім згідний. Тим, кому списали "борги", списали їхні ж гроші.

Boris написав:
А я б не був би таким самовпевненим, все полягає в порядку порівняння. :wink:
Дерев дійсно шкода, а ще більше шкода ту ломацюгу із скаліченого дерева яка може і поламитись об твою спину :), так що непереживай я тебе бити не буду, до болі ти хороший співрозмовник.

Мені теж є що порівнювати, і час гаю не дарма, і результатів позитивних більше, ніж негативних. Якби було боротися геть легко, то давно б комунальники надавали послуги, а не ходили з протягнутою рукою.
За відмову від побиття наразі дякую. Не треба ще одне дерево калічити, щоб дрина для самозахисту виламати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 травня 2009, 02:19 
Офлайн

Дякую за лоха.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 травня 2009, 10:04 
Офлайн

boddy написав:
Дякую за лоха.

Непереживай, виходячи з такеї логіки, нас багато і нас не подолати :D , і не лише платники а й неплатники також, бо позбулися своїх заощаджень, а значить лох удвічі і послуг не отримав і заощаджень позбувся :mrgreen:
Для Гнома, читати уважно

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2009, 00:49 
Офлайн

Повідомлення: 45
Район міста: Вже не в Ковелі
Шановні, в кого проблеми з гарячою водою - ставте бойлер і просіть, щоб вам відключили послугу на постачання гарячої води. В результаті будете мати СВОЮ гарячу воду і не платити за НЕНАДАНІ послуги. Ги-ги ...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2009, 12:32 
Офлайн

Громадянин написав:
в кого проблеми з гарячою водою - ставте бойлер

:mrgreen: О, евріка

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 жовтня 2009, 19:25 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
http://www.reyestr.court.gov.ua/pls/apex/f?p=301:2:4217137141332038::NO::P2_DC_ID,P2_DC_HASH:10005797693%2C3004BF7AE2C2F04995C1E586E5244D6C
Отож, в боржники - кроком руш! Може, відключать без зайвого клопоту? Адже є рішення виконкому Ковельської міської ради від 10.07.2008р. № 299 „ Про дозвіл на відключення гарячої води у споживачів-боржників”, яке вистояло в суді!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 жовтня 2009, 10:48 
Офлайн

Повідомлення: 194
Коли включать тепло і чи взагалі включать??????? Чув що даже системи Ковеля не заповнені водою.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 жовтня 2009, 10:58 
Офлайн

Повідомлення: 20
гарячу воду знову відключили... ппц

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 жовтня 2009, 11:02 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Гаряча вода то таке. А от 12й день без холодної води це круто. В форумчанина toha правда ще краще. Він вже третій тиждень без холодної води. В мене ще ремонт навіть не починали бо в даний момент роблять в підїзді Тохи. Зроблять в нього - почнуть в нашому підїзді.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 жовтня 2009, 16:03 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Вчора був прикол. Десь о 19.40 вибило світло в половини 3 підїзду (Заводська,3) - за 20 хвилин додзвонився в РЕС. Там відповіли, що потрібно на аварійку в ЖЕК. Потім було ще зо 20 хвлини спроб додзвонитись в ЖЕК - постійно було зайнято. взяв мобілку, щоб не наярювати диск. Після 5 дзвінка таки зняли слухавку і тут почалось саме цікаве: було чути розмову двох мужиків, які розмірковували чи варто їхати в таку погоду, коли половина народу вже в ліжках, куди потрібно їхати, які саме можуть бути проблеми і т.д.. Ці славні стражі будинкового благоустрою просто знімали слухавку, щоб не докучали дзвінки від мешканців квартир без електроенергії. потім світла не стало по Заводській,5 і на огладовій частині вул. Відродження. Потім світло почало вмикатися побудинково і, нарешті, зявилося в нас.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 жовтня 2009, 21:53 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
nekton написав:
Гаряча вода то таке. А от 12й день без холодної води це круто. В форумчанина toha правда ще краще. Він вже третій тиждень без холодної води. В мене ще ремонт навіть не починали бо в даний момент роблять в підїзді Тохи. Зроблять в нього - почнуть в нашому підїзді.

Коля, после увиденного сегодня у тебя в подъезде не надо говорить, что у тебя холодной воды нет. :D
Крыша течет так, что воду вам ещё долго не включат. :D Взял ведро в руки, подержал немного - и полное ведро (заметь, все обходя счетчики) :lol: Африка бы молилась на такой Коллондайк. :D
У вас в подъезд входишь, и, уже кг считаешь, чтоб лесничный марш не обволился, а до крыши доходишь и думаешь: хоть бы швом не навернуло.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 жовтня 2009, 21:58 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Fantoman написав:
Вчора був прикол. Десь о 19.40 вибило світло в половини 3 підїзду (Заводська,3) - за 20 хвилин додзвонився в РЕС. Там відповіли, що потрібно на аварійку в ЖЕК. Потім було ще зо 20 хвлини спроб додзвонитись в ЖЕК - постійно було зайнято. взяв мобілку, щоб не наярювати диск. Після 5 дзвінка таки зняли слухавку і тут почалось саме цікаве: було чути розмову двох мужиків, які розмірковували чи варто їхати в таку погоду, коли половина народу вже в ліжках, куди потрібно їхати, які саме можуть бути проблеми і т.д.. Ці славні стражі будинкового благоустрою просто знімали слухавку, щоб не докучали дзвінки від мешканців квартир без електроенергії. потім світла не стало по Заводській,5 і на огладовій частині вул. Відродження. Потім світло почало вмикатися побудинково і, нарешті, зявилося в нас.

Так у нас у половины выбило, а у меня свет "притих", я думал 50% лампочек к проотцам, ан нет - кто то эксперементы ставит (как на Черноболе). Комп с...ка три раза с нуля. Ещё и два прогромиста над ним е...лись в этот момент.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 жовтня 2009, 23:28 
Офлайн

Цитата:
Так у нас у половины выбило, а у меня свет "притих", я думал 50% лампочек к проотцам, ан нет - кто то эксперементы ставит (как на Черноболе). Комп с...ка три раза с нуля. Ещё и два прогромиста над ним е...лись в этот момент.
viewtopic.php?f=5&t=1225 ...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 317 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: mixmeister і 7 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: