Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 жовтня 2017, 23:00

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 317 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Шо за Ж з гарячою водою?
ПовідомленняДодано: 14 травня 2009, 22:43 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
А почему не сделать так, что б страна узнала своих героев? Есть же радио, ТЦК, бумажная продукция.....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 травня 2009, 22:54 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.
Вiд послуг гарячого водопостачання повністю можна відмовитись? І чи можна робити варіант з газовим котлом, через якого прокладати холодну воду - наскільки це законно, якщо так, то що готувать для газовиків.
А норма в 400 кіловат - це на квартиру чи на кількість людей? Бо явно що чим більше народу, тим більше гарячої води доведеться витрачати (гріти)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 травня 2009, 23:37 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
boddy написав:
Від того, що Ви платите по лічильнику, чи я оплачую без лічильника - борги неплатників не меншають.

Згідний, але РЕАЛЬНА боротьба з неплатниками РЕАЛЬНО наданих послуг - справа рук наших горе-комунальників. А вішати борги Степана на плечі Івана ніхто права не дав. Тепер давай задумаємося, чому ростуть борги і "борги", а також кількість неплатників. Чи не через те ж недопостачання? Одні тупо недодають, інші тупо недоплачують: криза неплатежів поглиблюється. А треба, даруй за наївність, надавати послуги належним чином і таким же чином боротися з неплатниками. Ость тільки про нетрудові доходи тоді потрібно забути, а як не хочеться! Краще нехай буде тепло-мутна вода, там краще холявна рибка розмножується...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 травня 2009, 09:38 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Гном написав:
тепло-мутна вода...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
надо запомнить :handshake: :D
типа: пусть мы даём воду и не очень горячююю, зато ну оооооочень желтую!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 травня 2009, 09:42 
Офлайн

Повідомлення: 1018
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
Гном написав:
А треба, даруй за наївність, надавати послуги належним чином і таким же чином боротися з неплатниками.

:mrgreen: :cry: і смішно і плакати хочеться.
Смішно що ти дійсно наївний, а плакати хочеться що вроді юридично підкований і несеш такий бред. Бодя правильно каже поки не буде нормальної законодавчої процедури про відселення через борги, доти буде і "мутна" вода і боржники.
Адже і постачальник може сказати як платитите (загалом) так і маєте - палка в двох кінцях, непомічаєш?...
P.S. і ненада причеплюватись до слова загалом

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 травня 2009, 10:05 
Офлайн

Alfa Centavra написав:
Вiд послуг гарячого водопостачання повністю можна відмовитись?

Спецефічно але можна. Чи то вище, чи то у паралельних темах обговорювалось.
Alfa Centavra написав:
І чи можна робити варіант з газовим котлом, через якого прокладати холодну воду - наскільки це законно, якщо так, то що готувать для газовиків.

Є три варіанти:
1) газова колонка -тільки підігрів води, найдешевший варіант;
2) котел двохконтурний - отоплення (в перспективі) і приготування води, середньо по ціні можливий дискомфорт при приготуванні води (при великому розборі);
3) котел одноконтурний + пасивний боляр - отоплення (в перспективі) і приготування води, найдорожче, але вже ніяких обмежень і дискомфорту що стосується води і в подальшому тепла.
Alfa Centavra написав:
що готувать для газовиків.

До газовиків за технічними умовами там буде написано.
Alfa Centavra написав:
наскільки це законно

:mrgreen: закон як дишло.Правда, просто як ти написала холодну воду через котел то точно нічого доброго неполучиться самі котли працюють у закритих системах.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 травня 2009, 11:06 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
І лічильники в мене є, і оплачую я все вчасно....., проте таки змусять (хоч як і не хочеться знову стіни довбати) ставити водонагрівача....
А насамкінець, від мене невеличке фізіологічне побажання тим, від кого залежить творча розробка графіків подачі гарячої води:
А ШОБ ВИ СТІКО РАЗІВ НА ТИЖДЕНЬ СЕКСОМ ЗАЙМАЛИСЬ, СКІЛЬКИ РАЗІВ НА ТИЖДЕНЬ ВОДУ ГАРЯЧУ ДАЄТЕ!!!
Усіх насолод Вам од ваших доленосних рішень!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 травня 2009, 11:30 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
irma написав:
А ШОБ ВИ СТІКО РАЗІВ НА ТИЖДЕНЬ СЕКСОМ ЗАЙМАЛИСЬ, СКІЛЬКИ РАЗІВ НА ТИЖДЕНЬ ВОДУ ГАРЯЧУ ДАЄТЕ!!!

Тож імпотентами стануть... :arrow: Зображення Їхні жінки причому ?... :cry: :wink: :D
А якщо серйозно , то це жах якийсь . Добре, що в мене газова колонка . :dance2: А у кого діти маленькі ...? :shock: :twisted:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 травня 2009, 13:46 
Офлайн

Повідомлення: 617
Подякували: 0 разів.
Район міста: Kovel
Вже б краще обявили, що гарячої води більш ніколи не буде, то люди б знали що їм робити. А то води нема, а рахунок отримаєш - виявляється була :shock:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 травня 2009, 20:45 
Офлайн

Boris, ти не прав! Не я наївний, а ти не маєш почуття сірого гумору. Наївною (ти цього не зрозумів) здається для твоїх рабовласників ідея належного обслуговування населення.
А ось про "законодавчу процедуру відселення за борги" - це вже точно бред. Дай ненадавачам послуг ще і право фактично забирати житло у "боржників" (неплатників за ненадані послуги), то і ледь теплої води не буде, і житло перейде в руки, "що нічого не крали". На сьогодні законодавчих механізмів ефективної боротьби зі справжніми боржниками достатньо. Але палка має два кінці. Одним кінцем спочатку потрібно надавати послуги належної якості, а другим - вибивати борги лише за якісні, реально надані послуги. Або ж відшкодовувати моральну шкоду обманутим споживачам. Ось в чому "наївність".

Востаннє редагувалось Гном в 15 травня 2009, 20:59, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 травня 2009, 20:52 
Офлайн

irma написав:
А насамкінець, від мене невеличке фізіологічне побажання тим, від кого залежить творча розробка графіків подачі гарячої води:

Там та-акі сидять, що їм твого побажання забагато здасться. Це для них або графік інфарктів, або традиційних неудач...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 травня 2009, 23:48 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Подякували: 0 разів.
Гном написав:
На сьогодні законодавчих механізмів ефективної боротьби зі справжніми боржниками достатньо.
А ну-ка, парочку в студію!
Тільки одна умова, механізм то не виграш суду, а реальне ефективне виконання судового рішення. А їх, рішень, трошки є.
Вихідні дані я вище виклав.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 травня 2009, 09:36 
Офлайн

Гном написав:
Boris, ти не прав!

Якраз таки правий.І з почуттям гумору в мене, напено, краще навіть ніж у тебе.І слова вибирай я вже тебе попереджав і не раз, якщо ти не знаєш що таке рабство - то почитай :evil:
Гном написав:
На сьогодні законодавчих механізмів ефективної боротьби зі справжніми боржниками достатньо.

Напевно самий "ефективний" що мені зустрічався то - це списування боргів з ощадних книжок, коли як завжди платники лишилися з носом як у буратіно а можливо і довшим.
Гном написав:
Одним кінцем спочатку потрібно надавати послуги належної якості, а другим - вибивати борги лише за якісні, реально надані послуги.

Ти напевно забув у якій країні живеш у нас усе навпаки :D
Гном написав:
Або ж відшкодовувати моральну шкоду обманутим споживачам.

Давай проявляй волонтеризм і помагай обманутим, побачим шо з цього вийде, можливо ще і по горбу заробиш за вбитий час і марно витрачені кошти. Адже в нас люди не хочуть дбати про своє, а привикли що хай хтось зробить, одне гасло тільки знають - "Моя хата скраю і я нічо не знаю".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 травня 2009, 14:03 
Офлайн

Boris написав:
Гном написав:
Boris, ти не прав!

Якраз таки правий.І з почуттям гумору в мене, напено, краще навіть ніж у тебе.І слова вибирай я вже тебе попереджав і не раз, якщо ти не знаєш що таке рабство - то почитай :evil:

Виділені мною слова з твоєї цитати красномовно говорять про твоє почуття гумору.

Boris написав:
Напевно самий "ефективний" що мені зустрічався то - це списування боргів з ощадних книжок, коли як завжди платники лишилися з носом як у буратіно а можливо і довшим.

Якщо з ощадної книжки платника списали борг, то чому платник залишився з носом? Виходить, списали ШТУЧНИЙ борг, чи то як?

Boris написав:
Ти напевно забув у якій країні живеш у нас усе навпаки :D

Не забув, таке неможливо забути. Але хіба так має бути?

Boris написав:
Давай проявляй волонтеризм і помагай обманутим, побачим шо з цього вийде, можливо ще і по горбу заробиш за вбитий час і марно витрачені кошти. Адже в нас люди не хочуть дбати про своє, а привикли що хай хтось зробить, одне гасло тільки знають - "Моя хата скраю і я нічо не знаю".

Приготував ломацюгу (із скаліченого комунальниками дерева), щоб бити мене по горбу? До речі, по горбу заробити може лише той, хто має горб, тобто згорбився (перед кимось або під чимось). На відміну від Декого, я не згорблений. А на рахунок "вбитого часу і марно витрачених коштів" - не будь самовпевненим і не користуйся фільтрованою інформацією.
І ваще, Boris, служи-служи, вірою-правдою-неправдою. ВІН тебе не забуде, але і не згадає...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 травня 2009, 14:21 
Офлайн

boddy написав:
Тільки одна умова, механізм то не виграш суду, а реальне ефективне виконання судового рішення.

Взагалі, стратегічний механізм - це поступова відмова в м. Ковелі, як це зробили в деяких інших містах, від централізованого теплопостачання. І створення на базі Ковельтепла (щоб перестало бути Ковельхолодом) відділу по встановленню під ключ та обслуговуванню автономок. Виграють всі, крім ОДНОГО.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 317 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: