Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 вересня 2017, 22:34

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 37  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2007, 22:31 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
king-v написав:
Просто я слухаю людей
Теж любиш Задорнова послухати? :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 31 серпня 2007, 07:53 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Цитата:
я жив в 3 країнах крім України тому бачів там таке саме що і тут.

Якщо це країни Африки, Латинської Америки, Азії і колишнього СРСР, то тут нічому дивуватись.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Чому...
ПовідомленняДодано: 31 серпня 2007, 13:19 
Офлайн

Повідомлення: 111
Подякували: 0 разів.
Всім тим, хто плачеться, присвячується: Зображення
Хто прагне щось зробити – шукає спосіб, а хто не хоче робити – шукає причину. Це стосується і можновладців, які розмазують свої соплі, що їм то не дають працювати, то немає коштів; і тих, хто рюмсає, що за бугром молочні ріки в кисільних берегах, однак способу потрапити до тамтешнього бога за пазуху ну ніяк "не знаходить", неборака. Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 31 серпня 2007, 13:30 
Офлайн

Boyscout, мені б не хотілось думати, шо ти тормоз, але ведеш ти себе саме так. Тобі вже принаймні 5 разів пояснили, шо деякі речі від простої людини не залежать і шоб та людина не робила - виправити стан цих речей в державі вона не в силі...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 31 серпня 2007, 14:07 
Офлайн

Переходите на персоналії? Ваша життєва позиція, як і рівень культури, добре відомі на форумі. Можете не повторюватись. З хамами взагалі не дискутую.
Читачі форуму свідки, що той же власний культурний рівень людини, вміння поважати співбесідника залежать таки від неї самої.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 31 серпня 2007, 14:13 
Офлайн

Boyscout, :D культурний ти наш! А не зчувся як сам в попередньому посту перейшов на особистості?
Цитата:
З хамами взагалі не дискутую
Атож, адже ти дискутуєш сам з собою :D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 31 серпня 2007, 14:31 
Офлайн

Приємно, що Ви виділили цю цитату. Подумайте над нею. Всього найкращого!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Чому...
ПовідомленняДодано: 31 серпня 2007, 14:49 
Офлайн

Повідомлення: 902
Подякували: 4 разів.
Район міста: Ковель-ІІ
Boyscout написав:
Всім тим, хто плачеться, присвячується: Зображення
Хто прагне щось зробити – шукає спосіб, а хто не хоче робити – шукає причину. Це стосується і можновладців, які розмазують свої соплі, що їм то не дають працювати, то немає коштів; і тих, хто рюмсає, що за бугром молочні ріки в кисільних берегах, однак способу потрапити до тамтешнього бога за пазуху ну ніяк "не знаходить", неборака. Зображення

100%
Я з тобою повністю погоджуюсь.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 31 серпня 2007, 19:29 
Офлайн

Ох, вже ці піонери-оффтопісти... :roll:
Ваша позиція цілком зрозуміла: ви прагнете аби шось робилось, аби прийшов добрий дядя (чи тьотя) і почала шось робити - ви б тоді були раді і стояли б поруч підтримуючи і аплодуючи. На цьому, нажаль, ваша участь в розбудові держави і закінчилася б, бо ви не здатні нічого робити, навіть для себе. Бо ви звикли шо за вас все робить ваша мама чи тато і через це не можете адекватно проаналізувати ситуацію в державі, про що так багато написано в цьому топіку. Але мушу вас розчарувати: ніякий дядя чи тим паче тьотя ( :lol: ) не з"явиться і для держави ніхто нічого робити не буде. А ваш наївний інтузіазм перемішаний з підлітковим максималізмом з часом згасне і коли ви все ж таки зіткнетесь з реальним життям (мама і тато на жаль не вічні) - то стан в державі буде настільки поганий, шо вам не вдасться нічого добитись навіть для самих себе.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 31 серпня 2007, 23:18 
Офлайн

Повідомлення: 8
1. я дуже люблю Задорнова
2. я жив в росії , білорусії , та польщі.
3. робити щось для себе і робити щось для суспільства - це зовсім різні речі))) І нікто не плачеться просто такий вже наш менталітет (кожний працює під свою дупу але при цьому хоче щоб платили гроші та як можна меньше для цього робити на офіційній роботі)
Іншими словами в нас в країні більшість людей звикли гроші получати а не заробляти!!!
:!:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 31 серпня 2007, 23:19 
Офлайн

Повідомлення: 902
Подякували: 4 разів.
Район міста: Ковель-ІІ
Мені прсто смішно! Як ти можеш судити за моїми постами хто і що робить за мене? Це взагалі нісенітниця! Я вже рік живу самостійним життям! І для чого це взагалі писати! Я висловив свою думку (вже вкотре кажу), яка співпала з думкої Boyscouta.
А ти ще говориш, що я не можу проаналізувати ситуацію. Гарні слова, але неправдиві! Моя позиція для мене зрозуміла, і такою вже залишається давно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 вересня 2007, 00:03 
Офлайн

b0t, якшо ти підтримуєш думку (власне, не думку, а потік емоцій, бо кожну думку і позицію треба якось підкріплювати реальними доказами, а не мріями) Boyscout'a - значить ваші позиції в цьому питанні збігаються. Проте від Boyscout'a почути шось внятне не вдалось (крім внятних образ, звичайно, ярликів і оффтопу на "особисту" тематику), та й ти нічого конкретного не говориш: ні про механізми, ні про шляхи. Ви просто голосуєте ЗА світле майбутнє, а як його реально досягти - навіть уяви не маєте (а якшо і уявляєте - то якось вже дуже наївно). Та й реальної ситуації в державі ви теж не бачите, бо інакше б не писали стільки нісенітниці про якісь там спроби простих людей шось змінити в державі за одим тільки бажанням. Це тільки в казці по щучьєму вєлєнію шось може змінитись, а життя воно, на жаль, більш прозаїчне...
Також нісенітницею я вважаю вислови про те, шо гроші шось вирішують: це як мінімум по-дитячому, бо якшо все ж таки уважно прочитати ті пункти, про які я написав (а це, повторюю, тільки верхівка айсберга), то одразу ж стає видно, шо гроші взагалі не відіграють ролі в вирішенні перерахованих проблем. Грубо кажучи: не можна купити того, чого не існує.

Так що смійся чи не смійся - а нічого крім підліткового максималізму в ваших позиціях, на жаль, не проглядається. Зато категоричності в сотрясанні кулаками повітря вам не позичати... :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 вересня 2007, 00:25 
Офлайн

king-v написав:
2. я жив в росії , білорусії , та польщі.

Ну, в різні часи всі ці держави мали різне внутрішнє становище, тому важко порівнювати адже ти жив цих країнах не в один час. Пороте зараз навіть в тій же Білорусії і то краще соціальне становище громадян! Ну, нема в них демократії (в класичному значенні цього слова) - ну і шо?! Так і в нас же демократії теж нема! Одна тільки назва, бо країною як правили 2-3 клани - так і правлять, тільки помінялись на певний час місцями...
Цитата:
3. робити щось для себе і робити щось для суспільства - це зовсім різні речі
А хто ж сперечається? Але скажи: що робити людині, про яку не дбає держава, якій держава не то шо не сприяє, а й перешкоджає нормальному життю? Звичайно: дбати про себе самому (про способи - мовчу, бо це інша тема). Інакше - або змиритись і померти, або шукати місце (країну), де таких проблем з відношенням держави до власного народу нема.
Цитата:
...в нас в країні більшість людей звикли гроші получати а не заробляти!!!
Звичайно, тим, хто не хоче і не вміє нічого робити (або живе за рахунок батьків чи інших "донорів") - тим всюди важко буде чогось добитись. Але це невдахи, на них нема чого рівнятись.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Слава России!
ПовідомленняДодано: 01 вересня 2007, 16:27 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
константин написав:
Не надо было от России отделяться, тогда всё было бы зашибись.
А так с каждым годом у вас всё хуже будет.
Это факт.
Смотри прогнозы интернета.
Да и по уровню жизни у нас лучше, я хоть и не олигарх и звезд с неба не хватаю, но живу достойно и государство в этом помогает.
Ха-ха-ха!Щас оборжусь!Комусь іншому будеш чесати!Тіки від вас!В великих містах ви може і живете нормально,а відійти в глибинку?Все розікрали,робити нехочете.Щастя що в вас президент сильний якому небайдуже що з його країною,а то ви би вже давно ноги витягли і продали б все на світі!

(Солопу)Для тебе особисто поясню,я знаходився за кордоном і на компі української мови небуло!Задоволений? Про те чи задоволені станом речей в своїй країні запитай у тих французів хто недаво вогнища з авто розпалював,або в батьків які отримали свого сина в цинковій посилці з Іраку! І плюватись вони будуть не на Америку чи Францію,а на Буша і "єже с ним"!!! Ще раз ,медицина чи міністр ОЗ це люди які колись були звичайними людьми,чи депутати всі вони в більшості колись були звичайними людьми але дорвавшись до влади забили на все!Ти скиглиш що важко, несправедливість і все таке?Я іноді думаю про бабусів і дідусів яким дісталась зруйнована війною країна,що вони мають навіть зараз?Ти приводиш мій власний приклад?Але вибач,цього замало щоб я став пускати сопливі пузирі!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 вересня 2007, 18:14 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Заспокойся. Пишеш все в кучу - ніц не зрозуміло, що ти сказати хочеш.

Якщо перечитаєш уважно всю тему - то дійде, що на даний момент 1) стан України як держави не має нічого спільного з 2) особистим становищем.
Мені абсолютно не подобається пункт 1.
Я задоволений пунктом 2. Звичайно хочеться більшого (кому не хочеться?)
На пункт 2 я впливати можу, бо розраховую тільки на себе.
А перший пункт змінити не вдасться, хоч би землю їстиму.

Якщо Ви плутаєте перше з другим - то це Ваші проблеми. Потім колись зрозумієте, що ні я, ні Солоп не ждемо і не просимо особисто собі нічого від держави...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 37  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: