Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 жовтня 2017, 00:06

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 37  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2007, 09:05 
Офлайн

Повідомлення: 102
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Все вище сказане можна підсумувати-добре там де нас немає. В тій же США 12% людей проживає за межою бідності(статистика), в Італії, щоб жінці нормально заробляти, треба деколи "давати" роботодавцю(факти) і так далі. А якщо казати за Україну, то згадайте, що було років 10 тому, от тоді то була конкретна Ж@ПІНЬ. А насьогоднішній день, що не кажіть, зарплати стали більші, та й жити стало легше. Спитайте наприклад будівельника, муляр сьогодні, в Ковелі, за місяць отримує 600$, для чого йому їхати кудись на заробітки, "єго і тут неплоха кормют", любий підсобник на будівництві, мінімум отримує 50грн.в день. Так, що не так все погано в нашій стороні.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2007, 09:09 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Фірман, і ти про гроші :? Та при чому тут гроші?! Раніше (як ти кажеш, років 10 тому) можна було хоч за хабар шось порішати, а зараз і хабар вже нічого не вирішує.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2007, 10:35 
Офлайн

Повідомлення: 903
Подякували: 4 разів.
Район міста: Ковель-ІІ
Ігоре, ти не думай, що тут тему усі, як ти кажеш, по діагоналі читають... Я виразив свою думку. Можливо вона і "максимілістична".
І на рахунок тих пунктів, що ти написав, то лише медицина в нас в жахливому становищі.
Освіта, то взагалі супер. Чогось українці розумніші за тих же американців (не подумайте, що Задорнова наслухався, хоча полюбляю послухати...).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2007, 10:49 
Офлайн

b0t написав:
Я виразив свою думку. Можливо вона і "максимілістична".

Не максималістична, а підлітково-максималістична - відчуваєш різницю? Тобі все здається по зубам просто через те, шо ти ніколи не мав з цим справу.
Цитата:
І на рахунок тих пунктів, що ти написав, то лише медицина в нас в жахливому становищі.
Ну, от - а кажеш шо не по-діагоналі читаєш. Хоча б навіть ті пункти, шо я написав (а це далеко не повний список того, чого нема в нашій державі). В якому становищі в нас дороги? ЖЕКи?
Цитата:
Чогось українці розумніші за тих же американців (не подумайте, що Задорнова наслухався, хоча полюбляю послухати...).
Во-во - полюбляєш. Менше слухай тих казок - це навмисно шоб тобі голову задурити, шоб показати який ми великий народ. А насправді - :(

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2007, 10:57 
Офлайн

А на рахунок ЖЕКу, то я не курсі, бо живу у приватному будинку. І дороги з кожним днем покращуються, не може ж бути усі й одразу.
Ще раз повторюю, тему по діагоналі не читаю, і не маю такої звички, особливо, коли сам там щось пишу.

Цитата:
Не максималістична, а підлітково-максималістична - відчуваєш різницю? Тобі все здається по зубам просто через те, шо ти ніколи не мав з цим справу.

Ні, не підлітково, вже давно таким не є! І вже не мало доводилось пройти.

Цитата:
Во-во - полюбляєш. Менше слухай тих казок - це навмисно шоб тобі голову задурити, шоб показати який ми великий народ. А насправді - :(

Це факт, знайомі, які в Америці побували, розповідали.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2007, 11:23 
Офлайн

b0t написав:
Ні, не підлітково, вже давно таким не є!

А підлітковий максималізм не має нічого спільного з віком людини. Я часто зустрічав людей, яким за 40, а вони до цих пір страждають на цей "недуг"... :?
Цитата:
Це факт, знайомі, які в Америці побували, розповідали.
:lol: Понятно. Якшо ці твої знайомі просто подорожували до Америки - тоді це якось можна пробачити. А от на рахунок емігрантів, то тут є три типи:
1. які щойно виїхали
2. які пожили там пару років
3. які живуть там вже довгий час.

Я не буду вникати в подробиці і розказувати як ахають від захоплення перші, як плюються від обурення другі і як вникають в весь кайф життя треті. Я просто запитаю: чому в таких тупих (як ти кажеш) америкосів\німців\іспанців\англійців такий високий рівень життя, а в нас - таких розумак - такий низький? (Тільки будь-ласка - не розповідай мені про ліньтяїв-негрів :lol: ).

Якшо хочеш - я можу тобі детально пояснити як я розумію весь існуючий бардак в нашій країні...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2007, 12:15 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Сьогодні два рази спіткнувся по дорозі від аптеки до бувшої молочної кухні (там зараз аналізи приймають), облаяв дороги і від якогось чоловяги, який йшов у протилежному напрямі почув коментар: "Україна". При здачі аналізів виявилось, що в нашої медицини вже нема 15 коп. на голку. Ломанувся на флюорографію в поліклініку - не працює. На ЕКГ - ми вам не зробим, вирішуйте по місцю проходження комісії. Мусив шурувати в залізничну лікарню, платити і за перше, і за друге.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2007, 12:19 
Офлайн

Fantoman, от якраз це я і маю на увазі: крім грошей (вони то якраз і найменш важливі в даному випадку) витрачаєш нерви і час. І при цьому всьому все-одно не факт, шо вирішиш всі проблеми. Ото бардак! Але це тільки вершина айсберга, скільки всього ще скрито під водою... :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2007, 13:44 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 20 разів.
Район міста: Володимирська
В мене під час великого дощу в вані з потолка тече. (я на 9-му поверсі) Батько ходив заяву писав. Через недільки три знову заливає. Пішов брат вирішувати...
Ще не приходили, чекаємо дощу.

...ліфт місяць ремонтували...

думаю лінь наша проблема. І нуль ініціативи. Бо щоб була ініціатива треба гроші...[/quote]

Востаннє редагувалось Vadia в 30 серпня 2007, 13:46, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2007, 13:51 
Офлайн

Цитата:
Я просто запитаю: чому в таких тупих (як ти кажеш) америкосів\німців\іспанців\англійців такий високий рівень життя, а в нас - таких розумак - такий низький?

Думаю того, що в них закони діють, навідміну від нас; в них підприємці виплачують податки, нема такої, як у нас, тіньової економіки.
А яка твоя теорія на рахунок цього питання?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2007, 14:08 
Офлайн

b0t написав:
А яка твоя теорія на рахунок цього питання? Бо сам я навіть і не знаю, якщо чесно...
А може то просто Задорнов говорить неправду? :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2007, 14:17 
Офлайн

І взагалі, до чого тут Задорнов, я ж тобі кажу, що то є факт!
Прочитай ще раз, я виклав свою думку

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2007, 14:22 
Офлайн

:lol: А може туди прилетіло НЛО і інопланетяни навчили їх? (Чим моя думка гірша від твоєї? :lol: )...

Вже навевно вчетверте кажу: насправді мені байдуже хто винен, шо в країні такий бардак і не видно просвітлення. Факт залишається фактом: в України нема ні теперішнього, ні майбутнього...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2007, 14:41 
Офлайн

Vadia написав:
думаю лінь наша проблема. І нуль ініціативи.
А ти не задумувався, шо хтось, чия робота є ремонтувати дахи і ліфти за державний кошт, отримав зарплату незважаючи на те виконав він свою роботу чи не робив її взагалі?! Получається, шо на оплату роботи в державі грошей нема, а на оплату дармоїдів - є?!!! :shock:
І така ситуація вскрізь: пів-Парламенту на роботу не ходить - забили болт, але зарплату получають; в лікарні лікарі за зарплату нічого робити не хочуть - просять "на лапу"; ЖЕКівським слюсарям зарплати теж мало - після виконаної своєї роботи вони хочуть шоб їм ше дали могорич; в СОБЕЗі всім треба кланятись і просити шоб вони робили свою роботу! Ми вже скоро почнемо дякувати чиновникам тільки за те, шо ті змилуються приходити на своє робоче місце...

Я вже мовчу про всякі там відключення води\тепла\світла: послуг не надають, а оплату знімають справно і в повному обсязі. :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2007, 22:28 
Офлайн

Повідомлення: 8
Подякували: 0 разів.
на рахунок роботи та зарплати я згіден оскільки дійсно менталітету нашому нема краю)))))
але одразу скажу що в інших країнах не краще або не набагато краще я жив в 3 країнах крім України тому бачів там таке саме що і тут. Явище коррупції, хабарництва, соціальної несправедливості, та зникнення норм моралі мае загальний характер поширення по всій планеті. Просто я слухаю людей , які бувають за кордном і роблю висновок що скрізь однаково в тій чи іншій мірі......

:( :( :(

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 37  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: