Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 жовтня 2017, 23:48

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Чому наша держава таке дерьмо!
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 14:23 
Офлайн

Повідомлення: 123
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
igorsolop написав:
, не сміши народ. Пишеш такий брєд, шо навіть сперечатись не хочеться. Про яку манну ти говориш? Якшо я офіційно заплатив за навчання і здав на права без хабаря, то чекати посвідчення місяць часу - це по-твоєму означає чекати манну з неба?! А затримка не тому, шо начебто нема бланків (хоча це маразм: якшо заплановано, шо щомісяця з тех.школи буде 30 випускників - то навіщо їх набирати якшо точно знаєш, шо не буде посвідчень?), а тому, шо хтось хоче на лапу за те, шо він повинен видати безкоштовно. І ти після цього будеш стверджувати, шо держава не гамно, шо то я сам в усьому винен? :du_ma_et:

Я з вами згідний, що це справді "дебилізм", а проблема в тому, що для чиновників нема покарання. Чому наприклад, коли я не пройшов тех. огляд мене штрафують, а коли в ДАІ нема бланків на тех. огляд то так має бути? О це найбільше нервує! Правильно я заплатив і хочу те за що я заплатив так чому я повинен чекати хто зна скільки часу... Потрібно встановити відповідальність і зі сторони чиновників... Наприклад: Якщо я здав всі документи для тех. огляду, то мені повинні видати талон умовно на протязі 3 робочих днів, і я собі поїхав... Пройшло 3 дня якщо нема талону штраф платить той хто їх виписує. Відповідно той хто йому видає талони теж має нести відповідальність і т.д. О це правильно... Це основа на якій повинна будуватися "правова держава", держава в якій громадянин відповідальний перед державою, а держава відповідальна перед громадянином...
Так в нас дуже все запущено... Я і не казав що я живу у "сферичному вакуумі" і всього цього не бачу... Просто є суспільства в яких набагато все гірше... Так нам треба починати все міняти, але треба починати з себе...

igorsolop написав:
Hapuga написав:
Збав оберти. І змирись з думкою, що не всі такі "правильні" як ти.
Так якраз pufik і призиває почати з себе - от я і говорю про себе. Не про тебе, не про нього, а про себе.
Цитата:
Абсолютно згідний з pufikом, що держава це відзеркалення нас.
А чого ви такі неправильні?

А хто сказав що ми правильні чи неправильні?
І скажіть наскільки ви робите все правильно, щоб так само вимагати цього від інших?

Вибачте може це трохи не правильно переходити на особисте, але в вашій стрічці статусі висить реклама відео та фото послуг на урочисті події, от питання ви можете озвучити скільки ви платите податку з цих послуг? Цікаво Ви купили ліцензію на Pinacle, Windows і решту софта який у Вас стоїть?
Ви платили хабарі ДАІ? Якщо так то чого не оплатили штраф?
Дякую за цікаву дискусію...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 14:27 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
pufik написав:

Які хабарі? Який штраф? :sh_ok: Чоловіче - про що ти?

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 14:43 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякували: 30 разів.
pufik написав:
Я з вами згідний
З твоїх слів випливає, шо ти згідний з тим, шо держава таки дійсно дєрьмо. Шо ж ти тоді взявся доказувати?

Цитата:
Так нам треба починати все міняти, але треба починати з себе...
Ну, так і почніть з себе! Чому через таких як ви повинні страждати такі як я?

pufik написав:
Вибачте може це трохи не правильно переходити на особисте...
Це не трохи, це зовсім неправильно. Зазвичай на особистості переходять тоді, коли закінчуються аргументи...

Цитата:
ви можете озвучити скільки ви платите податку з цих послуг?
Можу. А у тебе є на то повноваження шоб питати в мене про податки?

Цитата:
Цікаво Ви купили ліцензію на Pinacle, Windows і решту софта який у Вас стоїть?
В тебе є докази зворотнього? Чому я повинен доказувати свою невинуватість живучи в державі, де існує презумпція невинуватості? Точно так само як в тому твоєму прикладі з водієм, який повинен шось комусь доказувати в той час як це працівники ДАІ повинні доказати його провину. Брєд! Доти, доки кожен зустрічний-поперечний буде лізти не в своє діло і перевищувати свої повноваження - доти порядку не буде. Дійсно пора починати з тебе

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 14:51 
Офлайн

2 КОТ:
Я трішки не так хотів написати, підписувати треба, слово "порушника" треба перекреслювати і писати "подія" і в примітці чи де там треба писати що не згідний і що будеш подавати скаргу... Все це я не сам придумав а прочитав ось в цій книжечці, яку купив за 8 грн. правда випуску 2010 року.
http://ua-warez.net/books/3065-odin-na- ... torom.html
В ній на 29-31 сторінці описано, що і як треба робити при складанні протоколу і головне
Цитата:
... Давати пояснення, підписувати протокол - це право водія,а не обовязок...

Раджу купити, почитати і мати на "озброєнні"...

П.С. Знаєш в кожного були і будуть різні ситуації і тут не можна радикально судити когось за щось, але мене завжди дивують люди, які наприклад немають усіх документів або їздять на одній правій фарі або габариті і головне знають про це, але коли їх штрафуть то говорять "... всі ДАІшники під..и".

П.П.С. дуже часто спостерігаю ситуацію: Зупиняюся на "СТОП" на з.д. переїзді,де типу треба дальше за знак заїхати бо там паркан бетонний і нічого не видно, і в той момент мене обїзджають на самому переїзді, ну це просто камікадзе вони навіть не загальмують якщо там буде поїзд... А тоді дивуються чого в нас на переїздах стільки людей гине, і випадок в Макіївці реальний тому приклад...

П.П.П.С :) І ще один приклад можливо хтось змінить своє ставлення. Мій сусід розказував як він в нас в селі через з.д. переїзд переїзджав, а в нас дві колії, ну так він стоїть на переїзді їдить електричка переїхала він не чекав поки світлофор виключиться зразу давай переїзджати і як тільки виїхав на колію з іншої сторони ще одна електричка, ще б 1 секунду і був би на тому світі. ОТ такий то реальний приклад... Так що не лінуйтеся постояти ще 10 секунд поки не згасне світло.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 15:11 
Офлайн

2 igorsolop:
Важко з людиною вести дискусію, коли вона цього не хоче... Ви вириваєте слова з контексту... Якщо держава(суспільство) Вас не влаштовує ну так вперед в Німечину чи киди вам краще... Вас тут ніхто не тримає... А лежати на ліжку і казати як в нас погано ну так це кожен може...

Знаєте читав колись про стародавні світи там Мисопотамію і т.д. Так в них було таке досить цікаве правило, якому варта і нам дотримуватися "Стався до людини так як ти хочеш щоб до тебе ставилися".

Трохи політики: нещодавня ситуація з підприємцями, ну так, а скільки можна коли у Львові підприємець який платить 300 грн. податку возить одяг в свій бутік на мерседесі за 120 тис. у.о. ну так це правильно? Що бабця яка продає на ларкю на базарі теж платить ті ж самі 300 грн. Чи коли долар виріс всі почали тодішню владу штурмувати за свої доларові кредити, а хто просив їх брати кредит в доларах а не в гривнях? А хто просив брати хату машину і т.д. в кредит при тому немаючи певних гарантій з чого пізніше віддавати... Так от коли все добре всі стараються чим побільше нажитися, а про всіх інших(державу) і не думають, а як тільки смаленим запахло так зразу всі давай на владу "гнати"... і яка б вона там би не була... синя, голуба, фіолетова, помаранчева...
Моя думка що влада повинна бути чесною, але вона апріорі не може всім подобатися, тому що десь когось повинна винагородити допомогти, а когось і оштрафувати і т.д. Влада в першу чергу повинна контролювати процес.
Так в нас не та влада яка повинна бути, але нам потрібно щось робити з цим і впершу чергу коли я знаю що я свідомо заплатив штраф чи податок чи ще щось там, тоді я маю право вимагати щоб в мене були дороги, лікарні і т.д. А коли я заробляю 100 тис. в місяць і при тому плачу 300 грн. ну так вибачте про що тут можна далі говорити....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 15:18 
Офлайн

KOT написав:
pufik написав:

Які хабарі? Який штраф? :sh_ok: Чоловіче - про що ти?

НУ так питаю платили чи ні? В чому проблема відповісти на питання?

ОФФТОП: Чому відео видалили? http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtop ... =29&t=4229

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 15:24 
Офлайн

pufik написав:
Якщо держава(суспільство) Вас не влаштовує
Ах, ось воно шо: Ви просто не розрізняєте ці два поняття: "держава" і "суспільство".

Коротко: суспільство - це група осіб, а держава - це форма організації цієї групи осіб (іншими словами - це влада)

А я то думаю, чого в кожному наведеному Вами прикладі Ви усіма силами показуєте наскільки гнила держава, але все-одно в кінці кажете, шо це винні люди. Да, в такому випадку дійсно важко вести дискуссію з людиною, яка не знає про шо говорить :nez-nayu:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 15:28 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
От тебе й прижали... Тобі конкретне питання задали. Але ти виюлюєш. Платиш податок? Заплатив за ліцензію? А? Нечую ;;-))) ;;-))) ;;-)))

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 15:32 
Офлайн

igorsolop написав:
pufik написав:
Якщо держава(суспільство) Вас не влаштовує
Ах, ось воно шо: Ви просто не розрізняєте ці два поняття: "держава" і "суспільство".

Коротко: суспільство - це група осіб, а держава - це форма організації цієї групи осіб (іншими словами - це влада)

А я то думаю, чого в кожному наведеному Вами прикладі Ви усіма силами показуєте наскільки гнила держава, але все-одно в кінці кажете, шо це винні люди. Да, в такому випадку дійсно важко вести дискуссію з людиною, яка не знає про шо говорить :nez-nayu:

Читаємо і "нервно плачем в углє"
2) Держава — це 1) сукупність людей, території, на якій вони проживають, та суверенної у межах даної території влади; 2) організація політичної влади, головний інститут політичної системи суспільства, який спрямовує і організовує за допомогою правових норм спільну діяльність людей і соціальних груп, захищає права та інтереси громадян. (Юридична енциклопедія)'
Ну так держава це більш розвинуте суспільство, тобто суспільство, яке має певні органи управління собою...

2 Hapuga: +1. Теж не розумію навіщо вимахуватися, відповів та й все, ніхто ж не хоче декларацій і т.д.
Я от спокійно можу сказати що користуюся піратським програмним забезпеченням і музику качаю і фільми, але роблю це лише з метою ознайомлення :ti_pa:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 15:40 
Офлайн

Hapuga написав:
От тебе й прижали... Тобі конкретне питання задали. Але ти виюлюєш. Платиш податок? Заплатив за ліцензію? А? Нечую ;;-))) ;;-))) ;;-)))
Ше один подаковий інспектор вималювався? :du_ma_et: Друкувати не навчився то вирішив в податківці податись? :nez-nayu: Чуєш, правильний ти наш: прийди - покажу як треба друкувати. За одно і гроші принеси, які незаконно з мене здер. Ах, да: держава - це віддзеркалення тебе (сам так казав) - вона теж бере гроші, а послуги не надає... :hi_hi_hi:

pufik, ну, і де та організація, яка керує "розвинутим" суспільством?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 15:44 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Хахаха))) :-) Щас з розгону взяв і приніс... Не юли скажи чесно, що не плачу і не буду платити. :ti_pa:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 16:37 
Офлайн

pufik написав:

ОФФТОП: Чому відео видалили? http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtop ... =29&t=4229

а тому що наша держава гімно, а через гімнопосадовців страдають невинні люди... І це відео не видалене, я просто обмежив коло перегляду!!
І якраз в одному із моїх відео чітко видно, як інспектор хотів мене розвести!! Якби я був бив не прав, тоді чому Луцьке керівництво нашим Ковельським начальникам дало піздюлєну після перегляду мого відео??? Навіть знайомі із СБУ і то були зацікавлені!!!! Зато тепер усі ДАЙці із нагрудними значками працюють...

І у мене є не тільки відео із розводами ДАІ, а й бидло водіїв, у яких нада тупо забирати права після ситуацій, які я зазняв на відео.. Просто цим повинно займатися ДАІ.. а моя роль у цьому всьому невелика - захищати себе від не законних дій зі сторони держави..

І щодо хабарів - ніколи не давав і кормити їх не буду!!!
Щодо штрафів - із часу введення новий тарифів на штрафи, заплатив лише 1 штраф, і то через: 1) своє не досконале знання законів (на той час). 2) як вияснилося пізніше - працівник ДАІ виявився знайомим моєї сім"ї, і після нормальної розмови було вирішено не створювати проблем один одному.
А тепер питання - чому я - водій, який кожний день за кермом, який накатує по 80-100 км. у день по місту, який зустрічається із працівниками ДАІ - щодня по пару раз - НЕ ПЛАТИТЬ ШТРАФИ І НЕ ДАЄ ХАБАРІ???

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 17:13 
Офлайн

Повідомлення: 4083
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
KOT написав:
А тепер питання - чому я - водій, який кожний день за кермом, який накатує по 80-100 км. у день по місту, який зустрічається із працівниками ДАІ - щодня по пару раз - НЕ ПЛАТИТЬ ШТРАФИ І НЕ ДАЄ ХАБАРІ???

Тому що серед них немає зациклених на тому, щоб оштрафувати КОТа. А тебе зупиняти просто так - зайняття по ефективності приблизно рівне зі стрижкою поросят - шесті нуль а крику багато.
Давним-давно зрозумів, що фраза "якби всі" - то з області казок. Єдине, що всі зроблять колись - то помруть.
Щодо держави -то не щось аморфне і незрозуміле. То такі ж люди як і ми з вами, тільки вони дорвалися до влади. І в більшості своїй дбають більше про свої інтереси, а не інтереси народу. І професійність у більшості з них залишає бажати кращого. І люди, які дають хабарі більше дбають про свої нинішні інтереси, не дивлячись в майбутнє. А взагалі відповіддю на питання, яке дало назву темі, може бути і таке:
Чому наша держава таке дерьмо? Та тому що ми самі дозволяємо нас селити в оте саме. А ті, в кого місцинка сухіша, стараються зіпхнути решту донизу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 22:02 
Офлайн

KOT написав:
pufik написав:

а тому що наша держава гімно, а через гімнопосадовців страдають невинні люди... І це відео не видалене, я просто обмежив коло перегляду!!
І якраз в одному із моїх відео чітко видно, як інспектор хотів мене розвести!! Якби я був бив не прав, тоді чому Луцьке керівництво нашим Ковельським начальникам дало піздюлєну після перегляду мого відео??? Навіть знайомі із СБУ і то були зацікавлені!!!! Зато тепер усі ДАЙці із нагрудними значками працюють...

І у мене є не тільки відео із розводами ДАІ, а й бидло водіїв, у яких нада тупо забирати права після ситуацій, які я зазняв на відео.. Просто цим повинно займатися ДАІ.. а моя роль у цьому всьому невелика - захищати себе від не законних дій зі сторони держави..

І щодо хабарів - ніколи не давав і кормити їх не буду!!!
Щодо штрафів - із часу введення новий тарифів на штрафи, заплатив лише 1 штраф, і то через: 1) своє не досконале знання законів (на той час). 2) як вияснилося пізніше - працівник ДАІ виявився знайомим моєї сім"ї, і після нормальної розмови було вирішено не створювати проблем один одному.

Ну так в чому тоді суть твого контролю? Чому усі не можуть дивитися твої відео? Чим ти відрізняєшся від прокурора який не садить свого кума чи сусіда щоб не створювати один одному проблем? Вибач але з таким підходом це повна фігня, а не контроль.... І взагалі тобі не соромно себе називати "Дорожнім контролем..." після цього??? І чим ти відрізняєшся від гімнопосадовців, які теж не хочуть створювати один одному проблем?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 22:32 
Офлайн

pufik написав:
Ну так в чому тоді суть твого контролю? Чому усі не можуть дивитися твої відео? Чим ти відрізняєшся від прокурора який не садить свого кума чи сусіда щоб не створювати один одному проблем? Вибач але з таким підходом це повна фігня, а не контроль.... І взагалі тобі не соромно себе називати "Дорожнім контролем..." після цього??? І чим ти відрізняєшся від гімнопосадовців, які теж не хочуть створювати один одному проблем?

Громадська організація "Дорожній контроль" це відкрита організація!! Суть не мого, а громадського контроль у тому, що це є об"єднання людей, які у свій час постраждали від рук нашої держави, а саме ДАІ, які прагнуть знати свої права, закони, накази - які обмінюються досвідом, порадами, підтримкою і т.д.
А мої особисто відео можуть дивитися не усі, так як це мої ОСОБИСТІ відео. І тільки я можу вирішувати, чи показувати їх загальним масам!!!
А яке я маю відношення до державного діяча, типу прокурора? Невже мені держава дала якусь посаду у подібних структурах? Чому ти мене із ним порівнюєш? Ти розумієш суть слів "громадська організація" від "чиновник" ?? Я є молодим хлопцем, який це із юних літ зрозумів, що наша держава - гімно.. і я лише захищаю себе, своїх близьких від цього гімна!!! Діло в тому - що посадовці працюють на гімно, а я борюся проти гімна..
Невже я своєю темою про ДАІ заважаю іншим водіям? І мені не соромно вважати себе активістом ДК, так як я особисто борюся із протиправними діями зі сторони нашої держави, так як я завжди стараюся доповісти, розказати та допомогти іншим водіям боротися із беззаконням на наших дорогах!!! Чомусь ще жодний водій на мене не поскаржився та не сказав, що моя тема про ДАІ - це повна фігня.. напевно не дарма вона має уже 82 сторінки обговорення!!!

І ссилка на форум ДК у моєму підписі для того, щоб усі бажаючі могли знати, що є подібна організація, яке дає знання, яка допомагає боротися проти гімна..

Будь добрий - дай відповідь на моє питання:
Цитата:
чому я - водій, який кожний день за кермом, який накатує по 80-100 км. у день по місту, який зустрічається із працівниками ДАІ - щодня по пару раз - НЕ ПЛАТИТЬ ШТРАФИ І НЕ ДАЄ ХАБАРІ???

Чим ти особисто (так я ти сам писав, що потрібно починати змінювати державу із себе) - проявив себе проти гімна?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: