Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 жовтня 2017, 10:22

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Чому наша держава таке дерьмо!
ПовідомленняДодано: 18 березня 2011, 10:41 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
2igorsolop
Пуфік мав на увазі, що держава не відособлена від нас, що в міліцію/медицину/школі/МРЕО/інші бюджетні установи набирають не з Марса, а оточуючих на людей.
pufik написав:
що всі держави пройшли через корупцію і що вона в масовому вигляді затягується максимум на 25 років, якщо до того її не позбутися, то так вона і буде

Твій викладач політології, очевидно не знає, що в державах масова корупція триває століттями. А там, де її нема, вона існує у законній формі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 березня 2011, 11:00 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Fantoman написав:
в міліцію/медицину/школі/МРЕО/інші бюджетні установи набирають не з Марса, а оточуючих на людей
Шось не схоже, шо він це мав на увазі. Зверни увагу на приклад, який він привів і на висновок, який він зробив з того прикладу. От наприклад:
Цитата:
ми ж самі до цього привчили
Я нікого ні до чого не привчав.

Цитата:
Більшість народу щоб не "напрягатися", просто купує все і ті самі права теж
Я не купляв. Якби купляв - то отримав би одразу, а так (як чесний громадянин) чекав майже місяць.

Цитата:
як можна платити за медогляд? ...народ "тупо" їх купляє
Ми не купляли, а проходили як положено (хоч назвати це безкоштовним медоглядом дуже важко: там платиться і за саму довідку, і за рукавички, і за все решту. І це не зважаючи на те, шо місяць тому ми проходили медогляд від організації)

pufik нашось взяв все згріб докупи і пробує з цього бардака зробити якийсь осмислений висновок :hi_hi_hi: Сам все заплутав і нас пробує заплутати. Та ми ж цю тему добре знаємо, я особисто вже разів з 5 пояснював, шо від окремої людини нічого в нашій державі не залежить, а розписуватись за все суспільство я не можу. Тут мають працювати перш за все державні механізми, а вони не працюють...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 березня 2011, 11:11 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
За оплату медогляду в відповідній темі це питання піднімалося. І, як помітив народ який вже виріс з дитячого віку все таки старається хоча б основних спеціалістів дійсно пройти. Що до безкоштовності до дійсно спірне питання. Восени "для себе" проходив пару лікарів. Лише за аналізи заплатив більше 100 грн.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 березня 2011, 13:43 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
За роки незалежності виросло покоління правових нігілістів і пристосуванців. Колишня ситуація з законопослушністю пішліа в небуття разом з СРСР. "Лихі 90-і" ікатимуться нам ще не одне десятиліття. Те, що при СРСР було пртизаконним, або хоч аморальним, зараз стало буденним і звичним. Не можна було чесним шляхом заробити мільйони і мільярди, але це робило безглуздим махінування і економічні злочини. В усякому разі в таких масштабах як зараз. Хто знав тодішніх митників? А тепер професія митника - мрія багатьох дітей. І по фігу, що оте багатство нажито нечесно і по великому рахунку вкрадено у нас з вами. Митники - тільки приклад. Перелік "шоколадних" професій виріс в десятки разів.
Починаю переоцінювати роль Сталіна в становленні СРСР. Плюйте мені в обличчя, але якби не його репресії в ті часи, фіг би СРСР виграв війну. І багато що творилося в ті часи, що повторюється зараз в Україні. Так звана "нова еліта" продовжує своє сходження до вершин багатства по долям простих українців. Та і репресованих, згідно архівних документів, а не спогадів Солженіцина (зраз посувається версія, що він був стукачом) в десятки разів менше, ніж говорили в 90-і.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 березня 2011, 14:48 
Офлайн

nekton написав:
народ який вже виріс з дитячого віку все таки старається хоча б основних спеціалістів дійсно пройти
Питання навіть не в цьому: хто хоче - нехай проходить той медогляд, а хто не хоче - хай як хоче. Але хіба це я повинен контролювати хто дає хабар і хто його бере? Мені шо - стояти при вході в поліклініку і агітувати всіх не давати хабаря лікарю? Чи стояти на вході в МРЕВ і розказувати як там всі позажирались шо деруть гроші за те, шо повинні видавати безкоштовно? Хіба це не завдання держави?

У мене є просте питання для розумних: в чому видно піклування держави про громадян? Назвіть хоч шось, бо мені отак сходу нічого не думку не спадає, чомусь все шо робить - це робиться не завдяки, а всупереч...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 березня 2011, 15:07 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякували: 35 разів.
pufik - на рахунок ДАІ - я тобі можу цілі поеми розказати, де просто громадяни не винні..

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 березня 2011, 15:24 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
igorsolop написав:
У мене є просте питання для розумних: в чому видно піклування держави про громадян? Назвіть хоч шось, бо мені отак сходу нічого не думку не спадає, чомусь все шо робить - це робиться не завдяки, а всупереч...

Не дають стати нацією страдаючих ожирінням.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 00:06 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
KOT написав:
pufik - на рахунок ДАІ - я тобі можу цілі поеми розказати, де просто громадяни не винні..

КОТ. Переважна більшість водіїв в нашій країні їздять як підари, не дотримуються правил ДР, самі тичуть хабарі ДАІшникам. В більшості випадків через це у нас висока смертність на дорогах. ДАІшників набирають з тих же водіїв.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 00:12 
Офлайн

Повідомлення: 2019
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
Fantoman написав:
2igorsolop
Пуфік мав на увазі, що держава не відособлена від нас, що в міліцію/медицину/школі/МРЕО/інші бюджетні установи набирають не з Марса, а оточуючих на людей.
pufik написав:
що всі держави пройшли через корупцію і що вона в масовому вигляді затягується максимум на 25 років, якщо до того її не позбутися, то так вона і буде

Твій викладач політології, очевидно не знає, що в державах масова корупція триває століттями. А там, де її нема, вона існує у законній формі.

ДЕРЖАВА створена не для того, щоб перетворити наше життя на рай, лише для того аби не дозволити йому остаточно перетворитися на пекло.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 03:11 
Офлайн

Повідомлення: 123
Подякували: 0 разів.
igorsolop написав:

Наскільки я вас зрозумів, то держава повинна кожного дня в 14-00 скидати з неба манну? А може краще 3 рази?
Забудьте те, що вам хтось щось винен... Так я згідний держава повинна контролювати процес взаємодії суспільства в ній, навіть не так державні органи це мають робити, а не допомагати вам у чомусь. Так вона повинна десь стимулювати, десь примусово зповільнювати процеси, десь нагороджувати, а десь карати...

І взагалі давайте не будемо гнівити Бога, бо може бути набагато гірше. Слава Богу в нас немає війни, в магазинах полки ломляться від продуктів, які народ скупляє візками, в нас немає терактів, в нас є світло, тепло, звязок(Інетрнет за допомогою якого ми і переписуємося). Я наприклад відчуваю себе досить комфорто(маю що їсти, де спати), так звичайно я б хотів щоб мені хтось дав Range Rover Vogue, але "уви" на нього треба заробляти...

Треба привчатися з дитинства, що за все потрібно платити(послугами чи грошима), що немає нічого безплатного, і відповідно щоб мати чим заплатити потрібно працювати.

Найгірше що в нашого народу ще за советів склалося таке враження, що їм хтось щось винен і що все повинне бути спільним і безплатним... І що ще найголовніше те, що за советів був дифіцит на все і дістати можна було лише методом вкрасти чи замовити в того хто вкраде, от зараз ті всі хто колись крали по тих самих заводах так і працюють далі...

2 KOT: Наведи приклад...
Але був я в Закарпатті і водій який нас возив(сам він з Закарпаття) каже коли тільки не їде у Львів так на 600 грн. штрафів платить, і головне не винний... Так в чому проблема? Він порушує правила і платить або він л*х...
Ну це справді смішно. Знаю що не винний, але доказати цього не можу - це типу нонсенс.... Ну так зупинив ДАІ кажуть що ви там порушили ... ви кажете ні я не винний ... і ДАІ каже давай 100 грн. і їдьте далі ... тоді телефонуєте на гарячу лінію і розказуєте ситуацію головне нічого не підписувати.
Працівник ДАІ зобовязаний доказати вашу вину і коли ви ставите підпис в протоколі це означає що ви згідні з тим що порушили правила...
Але в протоколі можна написати, що ви порушили правила тому що "...таким чином запобігав виникненню дорожньо-транспортної пригоди...", звичайно не перевищення швидкості по прямій без машин....

НУ незнаю в мене такого поки не було, щоб ДАІ щось вигадувати починали... Зупиняли перевіряли не раз, але щоб придумували щось не було ще... Правда не буду зарікатися всяке може бути...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 07:41 
Офлайн

Повідомлення: 247
Подякували: 0 разів.
pufik написав:
і ДАІ каже давай 100 грн. і їдьте далі ... тоді телефонуєте на гарячу лінію і розказуєте ситуацію головне нічого не підписувати.
Працівник ДАІ зобовязаний доказати вашу вину і коли ви ставите підпис в протоколі це означає що ви згідні з тим що порушили правила...

Це не правда. Якщо підписати протокол - це не означає, що людина винна. Підпис означає, що протокол складений вірно. А в протоколі є місце для пояснень - там і треба написати про свою невинуватість. Якщо не підписати протокол і постанову, то їх копії не видають на руки водію. А нема протоколу - то нема що в суді оскаржувати. Все це я написав з власного досвіду.
А взагалі в протоколі ставиться 4 підписи:
Перших два - підписи свідків (якщо їх немає - писати свідок відсутній і підпис)
Другий - про роз'яснення прав і обов'язків (якщо не роз'ясняли - це треба вказати)
Третя - про правильність складання протоколу.

Мы сами создаем окружающий нас мир. Мы получаем именно то, что заслуживаем. Как же мы можем обижаться на жизнь, которую создали для себя сами? Кого винить, кого благодарить, кроме самих себя! Кто, кроме нас, может изменить ее, как только пожелает?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 10:21 
Офлайн

pufik, не сміши народ. Пишеш такий брєд, шо навіть сперечатись не хочеться. Про яку манну ти говориш? Якшо я офіційно заплатив за навчання і здав на права без хабаря, то чекати посвідчення місяць часу - це по-твоєму означає чекати манну з неба?! А затримка не тому, шо начебто нема бланків (хоча це маразм: якшо заплановано, шо щомісяця з тех.школи буде 30 випускників - то навіщо їх набирати якшо точно знаєш, шо не буде посвідчень?), а тому, шо хтось хоче на лапу за те, шо він повинен видати безкоштовно. І ти після цього будеш стверджувати, шо держава не гамно, шо то я сам в усьому винен? :du_ma_et:

Шоб тобі легше було уявити ідіотизм ситуації: скажімо, ти приходиш в магазин по хліб. Ти питаєш: "У вас є хліб?", тобі кажуть: "Є. Платіть гроші." Ти платиш, а тобі кажуть: "Зайдіть через місяць - бо зараз хліба нема (хоч ти бачиш, шо на полицях хліб лежить і дехто прямо при тобі приходить і йому продають той хліб)". Гроші назад не віддають, не дають навіть кусочка хліба! Якби ти знав, шо хліба тобі не дадуть - ти б платив гроші? Звісно ні, ти б шукав місця де той хліб є в наявності одразу...

Про "за советів склалося таке враження" я нічо не зрозумів (та то й не важливо, до теми геть не відноситься). Взагалі: скільки тобі було років "за совєтів"? В дитсадок хоч встиг походити?

Про "гнівити Бога" і "нема війни" - ти реально насмішив ;;-))) Уявляю, як я приходжу в МРЕВ по права, а мені кажуть: "Нема прав, приходьте через місяць. І радуйтесь шо в нас нема війни!" ;;-)))

А от від "я б хотів щоб мені хтось дав Range Rover" мені стало сумно і соромно за тебе :smu:sche_nie: Хто тут де говорив, шо хоче від держави шось безкоштовно? Тут за гроші не можна взяти те, шо положено по праву, а про безкоштовні подарунки мріють лише діти, які вірять в діда мороза...

Всьо, підростеш трохи, перечитаєш ше раз цю тему спочатку - тоді можливо і продовжимо дискуссію. А так - ліньки мусолити одне і те ж саме n-надцятий раз з людиною, яка судячи з висловів вірить в казки...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 11:25 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Збав оберти. І змирись з думкою, що не всі такі "правильні" як ти. Абсолютно згідний з pufikом, що держава це відзеркалення нас.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 11:45 
Офлайн

Hapuga написав:
Збав оберти. І змирись з думкою, що не всі такі "правильні" як ти.
Так якраз pufik і призиває почати з себе - от я і говорю про себе. Не про тебе, не про нього, а про себе.
Цитата:
Абсолютно згідний з pufikом, що держава це відзеркалення нас.
А чого ви такі неправильні?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2011, 14:17 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякували: 35 разів.
pufik - без образ, але я бачу, що ти далекий від реалії..
давай по порядку..

Цитата:
600 грн. штрафів платить, і головне не винний... Так в чому проблема? Він порушує правила і платить або він л*х...

можливо і порушує ПДР або просто він попав під масовий "розвод" ДАІ.. і прикро те, що водій сам не знає, що його розводять!!!

Цитата:
Ну це справді смішно. Знаю що не винний, але доказати цього не можу - це типу нонсенс

напишу трішки іншими словами - Доказати провину водія повинні ДАІ законними шляхами, а водієві не потрібно виправдуватися у своїй не винності.
Так як тільки суд може встановити правоту!!!!

Цитата:
Ну так зупинив ДАІ кажуть що ви там порушили ... ви кажете ні я не винний ... і ДАІ каже давай 100 грн. і їдьте далі ... тоді телефонуєте на гарячу лінію і розказуєте ситуацію головне нічого не підписувати.

вот ці слова - це повний брєд.. ДАІ каже, що ти ніби порушив ПДР.. Зрозумій одне, що "каже" - це ще не означає, що так і є. ст. 251 КупАП - заглянь!!!
ДАІ ніколи тобі прямим текстом не буде казати - давай 100 грн. це може бути 1 випадок із 10 000 тисяч.
Не вводь в оману тим, щоб нічого не підписувати!!! Завжди потрібно усе підписувати..

Цитата:
і коли ви ставите підпис в протоколі це означає що ви згідні з тим що порушили правила...

Це ти сам придумав?
У протоколі ставиться 3 підписи. 1. - Із протоколом ознайомлений - це означає, що протокол ти бачив, дані усі твої вірні і т.д. А що таке протокол - це письмове засвідчення того, що ви були зупинені працівником ДАІ. 2. - Із своїми правами ознайомлений. Дивися ст. 268 КупАП - саме ці права ДПС повинно тобі переказати або зачитати. За своє водійське життя ще жодний ДПС мені не зачитував їх.. Тому маю право у поясненні написати, що із своїми правами не ознайомлений!!
3. Копія протоколу - отримав..

Якщо ми підписуємо протокол, то це не означає, що ми визнаємо свою вину - а означає, що дійсно був зафіксований факт вашої зупинки працівником ДАІ..
І не забуваємо про те, що є ще ПОСТАНОВА до протоколу - а вот ця бумажка - уже віксує сам факт порушення ПДР. І її також ЗАВЖДИ потрібно підписувати.. для того щоб чим швидше зібрати увесь пакет документів та іди в суд на оскарження постанови..

Цитата:
Але в протоколі можна написати, що ви порушили правила тому що "...таким чином запобігав виникненню дорожньо-транспортної пригоди...", звичайно не перевищення швидкості по прямій без машин....

Якщо порушив - то напиши, що згідний та оплати штраф - якщо не порушив - то таке не потрібно писати!!

Код:
НУ незнаю в мене такого поки не було, щоб ДАІ щось вигадувати починали... Зупиняли перевіряли не раз, але щоб придумували щось не було ще... Правда не буду зарікатися всяке може бути...

Раджу перечитати цю тему - viewtopic.php?f=21&t=6862

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: