Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 серпня 2017, 20:05

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Чому наша держава таке дерьмо!
ПовідомленняДодано: 25 січня 2009, 20:46 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
malexmen написав:
Великой эпохе нужны великие люди!

Может хватит цитировать высказывания "великих", может пора и своё мнение высказать?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2009, 21:22 
Офлайн

Повідомлення: 63
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
А думка така. Ми йдемо на вибори щоб вибрати "кращих" з "кращих" та в бюлетнях де маємо поставити галочку стоять прізвища багатих з багатих, депутатів з депутатів, олігархів з олігагхів і т.д. Тих, хто табличку ділення в школі не вчив. Скажімо що вибрали все-таки кращих. Тоді в чому причина. Не тих вибрали? Не вміємо вибирати? НІ !!!!!!!
Ви в свою хату злодія не впустите. Так і вони не допустять "добру душу", яка схоче ділитись з народом в своє корито.
Тому вихід бачу не зовсім дипломатичний, і висловив свою думку лаконічно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2009, 22:26 
Офлайн

Табличку деление не выучил Лазоренко. Остальные эту табличку переделывают. Тут уже не математические, ни человеческие законы не действуют.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2009, 22:59 
Офлайн

Повідомлення: 63
Якщо ніякі закони не діють то ве таки наша держава ... але не скажу так бо все таки ми її і таку в глибині душі любимо і боліємо на жаль, як мама за дитя а не навпаки.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2009, 23:25 
Офлайн

malexmen написав:
Якщо ніякі закони не діють то ве таки наша держава ... але не скажу так бо все таки ми її і таку в глибині душі любимо і боліємо на жаль, як мама за дитя а не навпаки.

Согласен: хіба мати виновата, що дитина дурновата.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 січня 2009, 01:02 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Я в шоці по коліна від того, як переговорюються про долю "Фаїни", 140 днів уже... Скоро ті моряки, певно, піратами стануть...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 березня 2011, 21:07 
Чому наша держава таке Дерьмо! Недавно відвідав Білорусію, не був там з 2004року, я в шоці зі змін які там відбуваються. Спершу вразила ціна на дизельне паливо на півтори грн. дешевше ніж у нас. А вона Білорусія закуповує нафту у Венесуелі транспортує через Україну і всеодно дешевше ніж у нас. Був в одному селі на півтори тисячі дворів так там колгосп будує 80 !!!! нових будинків для молодих спеціалістів (звичайних селян, тракторістів, зоотехніків, агрономів), всі будинки передаються на певних умовах у власність БЕЗКОШТОВНО. Дороги в тому селі АСВАЛЬТОВАНІ. Я вже не кажу про те як Держава допомагає селянам обробляти свої присадибні наділи. До того ж медицина в Білорусії справді безкоштовна. Продукти харчування набагато якісніші, це підтвердять ті хто купує білоруські молочні продукти.
А нещодавно бачив сюжет про Грузію. Про порядки які там запроваджені. Вразило те, що будь-який дозвіл людина може отримати за 7 хвилин і абсолютно без хабарів. ГАІшники в Грузії не беруть хабарів, податкова не викручує руки підприємцям всі задоволені і всі працюють на благо себе і своєї держави.
Повірте я люблю свою країну, але не можу зрозуміти за що так страждає її народ.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 березня 2011, 19:43 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
http://www.ukrrudprom.com/digest/Troe_u ... rya_a.html
Цитата:
Капитал 44-летнего владельца промышленного холдинга “Метинвест” Рината Ахметова, по оценке Forbes, за последний год вырос более чем втрое — с $5,2 млрд. до $16 млрд., что позволило ему подняться на 39-е место рейтинга.

Це у світі лютує криза...

А Лукашенко просто не дає красти...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 березня 2011, 11:44 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
AndroVit написав:

Форбс - це фількіна грамота. Це лиш умовний ріст фінансової вартості його активів, відображенних у цінних паперах.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 березня 2011, 12:11 
Офлайн

Чомусь у інших мільярдерів України "умовна вартість" виросла процентів на 20, не більше.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 березня 2011, 12:39 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
AndroVit написав:
Чомусь у інших мільярдерів України "умовна вартість" виросла процентів на 20, не більше.

В кожного різні напрямки бізнесу. В кожного різне боргове становище. В кожного різні по рентабельності підприємства. В кожного різний вплив на владу в кінці-кінців. Розрахунок котирування цінних паперів на фондових біржах дуже складний, для мене, напр., попахує "шаманством". Вартість цінних паперів з вартістю майна підприємства практично не співвідноситься. Є тьма цінних паперів взагалі не підкріплених якимось майном, лише зобов'язаннями чи іншими цінними паперами. Обвалити чи піднести котирування в короткотерміновому періоді може якась незначна подія/чутка.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 березня 2011, 12:42 
Офлайн

Fantoman написав:
В кожного різний вплив на владу в кінці-кінців.

Об чем и базар.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 березня 2011, 16:46 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Fantoman написав:
AndroVit написав:

Форбс - це фількіна грамота. Це лиш умовний ріст фінансової вартості його активів, відображенних у цінних паперах.

Спекулянты - они и есть спекулянты.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 березня 2011, 00:57 
Офлайн

Повідомлення: 123
Staritchok написав:
....
А нещодавно бачив сюжет про Грузію. Про порядки які там запроваджені. Вразило те, що будь-який дозвіл людина може отримати за 7 хвилин і абсолютно без хабарів. ГАІшники в Грузії не беруть хабарів, податкова не викручує руки підприємцям всі задоволені і всі працюють на благо себе і своєї держави.
Повірте я люблю свою країну, але не можу зрозуміти за що так страждає її народ.

Основне зрозуміти, що таке поняття "держава". Це не є щось окреме від нас це ми звами і наші сусіди, друзі знайомі які і є ДАІ, податкова і т.д. Треба нарешті зрозуміти головне, що ми формуємо, те як до нас ставиться. Ви скажете та ну бред, ну є ДАІ, податкова, то все вони винуваті і медицина в нас за хабарі і взагалі все за хабарі... Але головне - ми ж самі до цього привчили.
Простий приклад:
Ви перевищили швидкість в населено пункті 82 км. і повинні заплатити 450 грн. штрафу. Так чого ви його як свідомий громадянин не візьмете і не оплатите, а ви зразу шукаєте 100-150 грн. щоб засунути ДАІ щоб не платити 450 грн.? Так правильно ДАІ теж це вигідно він собі візьме 150 грн. та й добре. Ви скажете "Так вони взагалі обнагліли за що не будь достаються." Так в чому проблема потрібно знати свої права, ті самі правила дорожнього руху і т.д. А тут треба ще глибше копнути... Більшість народу щоб не "напрягатися", просто купує все і ті самі права теж. Ну навіщо вчити правила тратитися на автокурси якщо за ті самі гроші і подекуди менші можна права купити. А тоді їх зупиняє ДАІ і уявно штрафує за перевищений рівень болота на задньому бампері, або за перевищений тиск в колесах або ще щось в цьому роді... І от так і все відбувається....
І аналогічно і всюди так: щоб не стояти в черзі люди платять "на лапу" бо їм це вигідно і вигідно людям яким ці гроші і дають.
Корупція присутня всюди там де це вигідно двом сторонам...

І що мене завжди найбільше дивує як можна платити за медогляд? НУ це ж нам якраз вигідно щоб обстежили, перевірили і т.д. Щоб не дай Бог як найшвидше визначити болячку. А народ "тупо" їх купляє, а потім бідкаються, що діти на фізкультурі мліють і т.д.

Знаєте раз у Львові на бігборді бачив цитати В. Чорновола "Держава починається з тебе...". Як на мене варта нам усім дотримуватися цього і не думати що держава це наша ВР з тими ..... і президент і т.д. Насправді держава це ми всі разом і що найголовніше ми наймаємо ВР і т.д. для того щоб вони на нас працювали...

П.С. Колись викладач політології в університеті розказувала нам, що всі держави пройшли через корупцію і що вона в масовому вигляді затягується максимум на 25 років, якщо до того її не позбутися, то так вона і буде.... І ще найголовніше найстрашніший вид корупції - це корупція,яка вигідна обом сторонам, що ми маємо зараз у нас в державі.

Однозначно нам треба щось міняти....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 березня 2011, 09:39 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
pufik, оцю всю пургу, яку ти написав вище (мовляв, ми самі винні), час від часу в цій темі хтось-таки та й говорить. За мою пам"ять це було вже тут разів 5-6. Навіть сперечатись ліньки, просто перечитай всі контр. аргументи в цій темі. І якби ти не зачепив больну тему - я б скоріш за все промовчав би, а так...

Ми місяць тому здали на права. Чесно задали, без хабарів! Навіть медичну комісію проходили чесно. І шо? А ось шо!. Ше-но тільки вчора змогли забрати посвідчення, без хабаря. То чому наша держава таке дєрьмо, шо я місяць, маючи автомобіль не можу на ньому їздити? В чому винен конкретно я?

І знову ж таки: по чому я маю їздити? Таке враження, шо землетрус був не в Японії, а в Україні: прямо цілі пласти дорожного полотна пішли під землю! То хто по-твоєму має асфальтувати дороги? Я?

Це лише частина теми, яку зачепив ти і яка за збігом обставин для мене зараз найбільш болюча. Обговорювати в n-надцятий раз старі теми і доказувати твою наївність - марно витрачати час...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: