Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 листопада 2017, 20:40

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 37  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 22:24 
Офлайн

Повідомлення: 52
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.
igorsolop написав:
sashok написав:
А що вона має вам дати??? Особисто я нічого від неї не хочу все що мені треба зароблю сам.
"Чукча нє чітатєль, чукча - пісатєль"... :lol:
Прочитай для початку тему не по діагоналі, а уважно: в попредньому пості по пунктах розписано шо держава має дати і шо ти сам ні в якому разі не зможеш зробити, навіть коли від натуги пуп порвеш...

Добре розберу для вас по пунктах.
Комунальну сферу пропущу тому що тут досі смердить совком. Тут дійсно пнися не пнися а без держави і нових законів нічого не зробиш. Хоча з іншої сторони що тут в принципі можна зробити без підняття тарифів? Підняти пробували - народу не сподобалося.
Про міліцію і освіту. На 80 вітсотків проблема не в державі а в людях. Звичайно зарплата маленька я не спорю, але невже ви думаєте що за кордоном хабарів не беруть бо у них зарплата висока? ШИШ там у них виховання зовсім інше. Чи може якщо нашим ментам дати зарплату в 5000 грн вони перестануть хабарі брати і почнуть свою роботу ролбити? Ніколи такого не буде поки над кожним з нагайкою стояти не будеш. а це уже проблема не держави а кожної особистості.
На рахунок екологічності продуктів я щось не зрозумів. Якщо ти маєш на увазі радіацію тоді так. А якщо на нахунок пестицидів, ти коли небудь пробував хоч щось з західних супермаркетів, там огірки, помідори та кавуни мають однаковий смак і запах а молоко не скисає місяцями.
Про чистоту на вулиці. У мене в ворі прибирають кожен кожнісінький ранок, але на вечір вже знову брудно. До чого тут держава? Проблема в Ідіотах які викидають сміття на вулицю.
Ну а вода в крані у мене завжди була чиста і приємна на смак.

Я не стверджую що у нас ідеальна країна, але якби хоч 50% людей захотіли щось виправити вже було би набагато краще.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 22:29 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Важко сперечатись з підлітковим максималізмом :?

sashok, отже, з усім шо ти перечислив ти можеш справитись сам ? До речі: ти забув про моє головне питання - про медицину. З ним ти теж впораєшся якшо крепко забажаєш? Як?! Навчи!
sashok написав:
Я не стверджую що у нас ідеальна країна, але якби хоч 50% людей захотіли щось виправити вже було би набагато краще.
Вибач, але я не буду бігати по під"їзді і просити людей шоб вони вчасно оплатили послуги водоканалу аби на під"їзд не виключали воду (я плачу справно і вчасно, але мені виключають разом з усіма неплатниками). Я не буду ходити по вулиці з плакатом "Не кидайте сміття на землю, користуйтесь урнами" (я ніколи не кидаю сміття не в належне місце, але біля мого під"їзду/будинку/парку сральнік). Я не буду бігати з прапором по Майдану і добиватися чогось там - мені це нафіг не треба (от ти бігав - і шось вибігав?). А навіть якшо б і бігав\ходив - було б те саме! І мені байдуже хто в цьому винен - держава/прокурор/мер/президент/сусід - мене це не повинно турбувати...

Востаннє редагувалось igorsolop в 29 серпня 2007, 22:36, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 22:36 
Офлайн

Я не говорю що можу змінити все сам. Я намагаюся довести що у нас не держава дебільна як ви тут говорите а народ який її населяє.
Як каже мій дід - "Українці це не нація - це порода"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 22:39 
Офлайн

Повідомлення: 111
Подякували: 0 разів.
Держава, держава… А що таке держава, як не абстрактне поняття? Ви чогось вимагаєте від абстракції?!! 8) Існують конкретні люди: ваші земляки, сусіди, родичі, друзі, які обирають президента, парламентарів, а ті, спираючись на свої моральні якості, формують відповідний уряд, призначають суддів... І люди, які потерпають в лікарнях, від бюрократів, чиновницької байдужості і т.д. знову виберуть в поводирі тих самих Зображення (за прогнозами) довгожителів-брехунів і злодіїв, що сімнадцятий рік паразитують в народній казні, замість того, щоби гнати їх звідти *раною мітлою Зображення .
Почитайте списки трьох головних партій(блоків)-претендентів (Партії Регіонів, БЮТ, НСНУ): знайомі вже майже 20 років Зображення персони, яким мудра людина більше не довірить навіть води з колодязя принести, не те що економіку формувати!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 22:41 
Офлайн

sashok написав:
Я не говорю що можу змінити все сам.

Нє, дарагой, так діла не буде!
sashok написав:
Особисто я нічого від неї не хочу все що мені треба зароблю сам. І так може кожен було би тільки бажання.

Цитата:
Я намагаюся довести що у нас не держава дебільна як ви тут говорите а народ який її населяє
То ти розберись спочатку шо ти хочеш нам тут довести, а потім вже берись доводити. А я на всяк випадок ше раз тобі скажу, шо тебе як громадянина не повинно турбувати хто винен - держава/прокурор/мер/президент/сусід...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 22:44 
Офлайн

Boyscout, ти вже пішов на другий круг :lol: . Вернись-но на початок теми і перечитай 5 перших повідомлень. І потім повернешся сюди і скажеш нам свою думку: є в Україні майбутнє чи нема? Якшо є - то коли воно настане, а якшо нема - то який варіант ти пропонуєш? А тако трандіти то дійсно можна до безкінечності... :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 22:50 
Офлайн

igorsolop написав:
sashok написав:
Я не говорю що можу змінити все сам.

Нє, дарагой, так діла не буде!
sashok написав:
Особисто я нічого від неї не хочу все що мені треба зароблю сам. І так може кожен було би тільки бажання.

Цитата:
Я намагаюся довести що у нас не держава дебільна як ви тут говорите а народ який її населяє
То ти розберись спочатку шо ти хочеш нам тут довести, а потім вже берись доводити. А я на всяк випадок ше раз тобі скажу, шо тебе як громадянина не повинно турбувати хто винен - держава/прокурор/мер/президент/сусід...

Дарагой. Мені здається я довів що хотів то ти щось тупиш. І саме мене як громадянина повинно турбувати хто винен. Не можна валити все на державу. Є конкретні люди які повинні нести відповідальність.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 22:57 
Офлайн

Повідомлення: 1150
sashok написав:
Я не говорю що можу змінити все сам. Я намагаюся довести що у нас не держава дебільна як ви тут говорите а народ який її населяє.
Круто. Народ населяє державу. Угу. Питання на засипку - з чого ж складається держава?
З території-прапору-гімну чи все ж таки з громадян?

Коли даси собі відповідь - перечитай свою цитату ще раз....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 23:05 
Офлайн

sashok написав:
Не можна валити все на державу. Є конкретні люди які повинні нести відповідальність.
Та я тобі вже втретє повторюю: мені байдуже хто винен (та й не винного я шукаю). Суть в тому, шо в держави нема майбутнього...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 23:14 
Офлайн

igorsolop написав:
Boyscout, ти вже пішов на другий круг :lol: . ...є в Україні майбутнє чи нема? Якшо є - то коли воно настане, а якшо нема - то який варіант ти пропонуєш? А тако трандіти то дійсно можна до безкінечності... :?
Зрештою, чому б і не "помотати круги", як ви виразились, може це в мене такий спосіб відпочинку :D після трудового дня? Відхилень від теми немає, а це головне, і свідками цього є шановані модератори форуму.
А порядок в країні з'явиться тоді, коли він буде плекатись в душі кожної людини, коли не тільки не кидатимо мусор поза урною, а й будемо вимагати цього від іншого. І коли представника народної влади буде простіше простого відкликатиЗображення, якщо він недотримує даних обіцянок.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 23:35 
Офлайн

Boyscout, тобто ніколи. Шо і вимагалось довести... :?
А щодо дискуссії по кругу про колективну свідомість - це вже якось без мене... :roll:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 23:42 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Хм... Тема стає схожою на класичний холлівар.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 23:48 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Та вона такою й є - і по суті, і по результатам.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Стан країни
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2007, 00:36 
Офлайн

Післямова:
:arrow: Сподіваюсь, ніхто не повірив у те, що ми тут на форумі поговоримо, і в країні від цього настане "рай и благоденствие". Але, принаймні, форум після трьох днів затишшя дещо оживився, а це вже плюс! :wink: :D
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Слава России!
ПовідомленняДодано: 30 серпня 2007, 08:17 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
константин написав:
А так с каждым годом у вас всё хуже будет.
Это факт.
Смотри прогнозы интернета.
Да и по уровню жизни у нас лучше, я хоть и не олигарх и звезд с неба не хватаю, но живу достойно и государство в этом помогает.

:lol: :lol: Ну да, в Москві та ще кількох містах-мільйонниках може й непогано, а в селах і маленьких містечках...
Держава, кажеш помагає?? Ну-ну... Ти потрібен їй поки здоровий і платиш податки.

Цитата:
Не надо было от России отделяться
Ага, вже жили разом, тільки в 80-х продуктів в Україні майже не було. І радянські вклади карбованцеві Росія не вернула ні своїм громадянам, ні українцям.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 37  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: