Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 вересня 2017, 20:44

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 37  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Чому наша держава таке дерьмо!
ПовідомленняДодано: 07 жовтня 2008, 16:18 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Бач, тут палиця в двух кінцях: теоретично можна добитись шоб всі чесно платили податки, але при такому рівні розвитку нашої держави, при такому її ставленні до своїх громадян це означатиме повне вимирання населення. І так у всіх інфляція з"їдає левову долю заробітку, і так через не внесення змін до бюджету кожна сім"я недоотримує в рік по декілька тисяч гривень, і так при низькому рівні медичного і соціального обслуговування громадяни вимушені компенсувати із своїх кишень. А якшо при цьому забрати в громадян ше й "ліві" заробітки - капець! Бо на одних тільки "лівих" ми і живемо. Кожен хто не вірить - може прикинути це на собі...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 жовтня 2008, 16:37 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
igorsolop написав:
Вчера в новостях передавали, что в Украине приостановлено 17 из 36 доменных печей - это означает начало серьезного коллапса в металургической промышлености, которая в основном и наполняет бюджет... :?

На форумі є спеціалісти-металурги!? На скільки я памятаю, то доменну піч можна зупинити тільки раз - назавжди..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 жовтня 2008, 16:44 
Офлайн

Зупинити і призупинити - це, напевно, не одне і те ж...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 жовтня 2008, 16:54 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Доменные печи - непрерывное производство, насколько мне известно, но я не стал цепляться к Игорю (может настроение у меню хорошее :roll: :wink: )

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 жовтня 2008, 16:58 
Офлайн

:shock: Народ, ви шо?! Я ж написав ПРИзупинено, а не зупинено. Я знаю, шо доменні печі не зупиняються...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 жовтня 2008, 18:01 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
igorsolop написав:
:shock: Народ, ви шо?! Я ж написав ПРИзупинено, а не зупинено. Я знаю, шо доменні печі не зупиняються...

Їх навіть і призупинити неможливо. Можливо лише дещо зменшити інтенсивність виплавки чавуну, так сказати уповільнити безперервний процес.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2008, 17:48 
Офлайн

Повідомлення: 235
Подякували: 0 разів.
igorsolop написав:
vsem написав:
залежно від кількості та ваги людей - різні наслідки... от і все..
Ага: голоси 450 депутатів = голосам 45.000.000 населення України :lol: Тобто голос одного депутата рівний приблизно голосам всіх жителів Ковельського району :P Так шо не варто себе переоцінювати: голос однієї людини нічого не вартий ;)

Фраза , що критикувати треба починати з себе завжди мала зміст. Просто для однієї людини критика відобразиться на її сім'ї, для другої на колективі, для третьої на державі.
А що до депутатів - то так. 450 корупціонерів керують державою. І щоб щось змінити водиночку - зась :( .

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2008, 17:50 
Офлайн

igorsolop написав:
Бач, тут палиця в двух кінцях: теоретично можна добитись шоб всі чесно платили податки, але при такому рівні розвитку нашої держави, при такому її ставленні до своїх громадян це означатиме повне вимирання населення. І так у всіх інфляція з"їдає левову долю заробітку, і так через не внесення змін до бюджету кожна сім"я недоотримує в рік по декілька тисяч гривень, і так при низькому рівні медичного і соціального обслуговування громадяни вимушені компенсувати із своїх кишень. А якшо при цьому забрати в громадян ше й "ліві" заробітки - капець! Бо на одних тільки "лівих" ми і живемо. Кожен хто не вірить - може прикинути це на собі...

Я прикинув на собі - ні.. :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2008, 22:42 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
igorsolop написав:

Погоджуюся абсолютно :handshake:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2008, 09:13 
Офлайн

Настав момент істини для прибічників фрази "Починати треба з себе"! Ну, почніть з себе - виведіть країну з кризи :P Цікаво: яким макаром вам це вдасться?

Питання до всіх оптимістів цієї теми: у когось ше залишились сумніви, шо Капєц нашої держави уже не за горами?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2008, 11:05 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
igorsolop написав:
Настав момент істини для прибічників фрази "Починати треба з себе"! Ну, почніть з себе - виведіть країну з кризи :P Цікаво: яким макаром вам це вдасться?

igorsolop, ну чому ти знову кидаєшся у крайнощі :target: :?: :?: :?: Тут вже - хто на шо вчився :lol: Чому я (чи хтось інший) маю "виводити країну з кризи" ? Я займаюсь своєю справою - працюю у тій галузі , де я щось можу зробити . А якщо в економіку чи політику лізуть всі кому не лінь - то не дивно що у нас море всяких "проФФесорів" і т.д.
Цитата:
Питання до всіх оптимістів цієї теми: у когось ше залишились сумніви, шо Капєц нашої держави уже не за горами?

Криза , звичайно , є ! Але це ще не "капєц" :lol: :arrow: В 90-х ще не те було , і нічьо - пережили . Як каже мій свекор - пережили разруху - переживём и голод

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2008, 11:11 
Офлайн

Ванда написав:
Чому я (чи хтось інший) маю "виводити країну з кризи" ?
А чому мене в цій темі 100 разів призивали робити шось, аби держава не була дєрьмо? І при цьому казали шо все в моїх руках попри те, шо я доводив зворотнє...
Цитата:
Криза , звичайно , є ! Але це ще не "капєц"
Ще - ні, але вже недовго залишилось до "Капєца"...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2008, 21:53 
Офлайн

igorsolop написав:

Здається в нас різне розуміння фрази:"Починати треба з себе". Людина не зможе зробити більше своїх можливостей. Щоб не звихнутись і не стати Наполеоном палати №6 або бабою Параскою, потрібно усвідомити ситуацію і своє місце в ній. Я не зможу вивести всю країну з кризи, мені потрібно забезпечити перехід на той бік кризи моїй сім'ї. Але робити це треба не за рахунок чужих сімей. І цього я вправі вимагати від інших.
Цитата:

у мене
Ванда написав:
Криза , звичайно , є ! Але це ще не "капєц" :lol: :arrow: В 90-х ще не те було , і нічьо - пережили . Як каже мій свекор - пережили разруху - переживём и голод

в народі є ще й така приказка: бідність переживемо, а от як багатство пережити.
Хоча це відноситься до так званої "філософії бідних" :-)

А, взагалі то, хлчеться перефразувати Преображєнського: "Кризис не в туалетах, кризис в головах" :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 жовтня 2008, 10:46 
Офлайн

Повідомлення: 53
Тому що до нас, українців дуже добре підходить вислів" моя хата зкраю- нічого не знаю". Ми нічого так і не робимо.... Тай наші керівники дерави, то ті вже подавну.. Вони тільки й вміють, що влаштовувати вибори, перевибори, ще одні перевибори... І так сотню разів на рік... Вираховують у простих людей гроші з зарплати, бо, мовляв, нема їх за що проводити, гроші на допомогу людям, що потерпіли від повені, і гребуть собі все до кишень... І як може процвітати держава, коли в ній немає толкових керівників????????????

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 жовтня 2008, 11:01 
Офлайн

Ну, так давайте хоч раз всі не підемо на вибори і покажемо нашим керівникам, шо таким чином проблеми не вирішуються. СлабО?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 37  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: