Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 листопада 2017, 17:16

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 37  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Чому наша держава таке дерьмо!
ПовідомленняДодано: 22 липня 2008, 09:17 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Starik написав:
Люди в нас лайнові - це факт.
Ага, тільки ти один сумлінний найшовся :lol: Не видається дивним? :roll:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 липня 2008, 09:30 
Офлайн

Повідомлення: 21
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Я не кажу, що я самий правильний. Але невже Ігоре ти не зробив би зауваження людині яка виносить продукти життєдіяльності свого кото в пісочницю де граються твої діти. Навіть якщо їх в той момент там і немає? :?:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 липня 2008, 09:52 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Ну........, виходить, коли на людину нема доброго нагая (чи аналогічно - закону), то вона розпускається до рівня самозбереження та тваринних інстинктів ( середньостатистично, звичайно, бо ж є й проблиски інтелекту).
Всі є, в принципі, однаковими по задуму, просто в одних певні якості на поверхні, відповідно інші - в прихованому (сплячому) стані, але теж присутні!

Картина: кафе "Апельсин",біля самих дверей стоїть охоронник з дубинкою (мужик середніх років). На сходах - добре підпивші молоді "сосунки пива" матюкаються на всю івановську (Незалежності), поряд проходять люди з дітьми......
Подумалось - якби таке відбувалось в Німеччині - дубинка пройшлась би по плечах і миттю був би виписаний штраф. І більше було б не повадно таке робити.
У нас - повна апатія охоронника..... Ноу комент.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 липня 2008, 10:38 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
irma написав:

Картина: кафе "Апельсин",біля самих дверей стоїть охоронник з дубинкою (мужик середніх років). На сходах - добре підпивші молоді "сосунки пива" матюкаються на всю івановську (Незалежності), поряд проходять люди з дітьми......
Подумалось - якби таке відбувалось в Німеччині - дубинка пройшлась би по плечах і миттю був би виписаний штраф. І більше було б не повадно таке робити.
У нас - повна апатія охоронника..... Ноу комент.

Все починається з виховання у сім'ї. Розкажу ще один подібний випадок : роки 2 тому ми з приятелькою прогулювалися з маленькими дітьми по місту . Літо , спека , ...- біля пошти йдуть два молодих "сосунки пива"(років так 16-17) і викидають порожню пляшку з під пива просто на тротуар . Я коректно зробила зауваження ...і у відповідь почула: "Чуєш, ти !......". Далі був набір таких матів !! :oops: :eyes: Це не дивлячись на те , що ми були з маленькими дітьми :cry: Після такого мені хотілось плакати . Я не знала навіть як реагувати .
тепер інший приклад : у маршрутці сидить мама з хлопчиком років 6-7 , вільних місць немає - типова ситуація . Заходить старша жінка і мама навіть не реагує . Коли ми були піонерами - такого ніколи не було .Засоромили б на весь автобус ! А сьогодні мама переживає за своє чадо , носика втирає , сама стояти буде , аби дитині добре було :oops: :cry:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 липня 2008, 10:41 
Офлайн

Starik написав:
Але невже Ігоре ти не зробив би зауваження людині яка виносить продукти життєдіяльності свого кото в пісочницю де граються твої діти.
Зробив би (і роблю!). Але я не бачу в твоїх словах ("...Люди в нас лайнові - це факт. І держава тут майже ні до чого...") причинно наслідкового зв"язку між державою-дєрьмом і людьми-дєрьмом. Якраз дєрьмова держава в цьому і винна! Як правильно підмітила irma в попередньому посту: не я маю робити зауваження і не ти, а спеціально для того поставлені державаю люди - правоохоронці. І ми з тобою тут геть ні при чому - це не наше з тобою завдання слідкувати за культурою людей і за правопорядком на вулиці. Просто це наша дєрьмова держава так "спригує" - старається внушити нам, шо це ми самі повинні дбати про себе, тим самим перекладаючи відповідальність з хворої голови на здорову...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 липня 2008, 10:51 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
igorsolop написав:
слідкувати за культурою людей

попахивает сталинизмом 8)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 липня 2008, 11:00 
Офлайн

Не знаю - я сталінізм не нюхав. :roll: Але нас в школі вчили викидати сміття в урни і в автобусі уступати місце старшим - тобто держава слідкувала за нашим елементарним культурним розвитком...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 липня 2008, 11:24 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
Государства, в которых не оказывается почтение государю, начальствующим, в которых не имеют почтения ни к старикам, ни к отцам и матерям, близки к падению.
(Екатерина II Великая)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 липня 2008, 14:26 
Офлайн

Головній героїні ситуації яку я описав було десь під 50 років. Її я думаю також вчили сміття викидати в урну, давати місце старшим в автобусі. Напевно і з галстуком піонерським вона ходила. Але судячи з усього все це добре, що її вчили їй так і не прищепилось. Ось чому я зробив висновок, що в тому що люди лайнові держава винна тільки трохи. (А саме тим, що не може забезпечити відповідну нагайку над кожною неправомірно вчиняючою спиною). Я на 100 відсотків переконаний, що ступінь протизаконності наших дій повністю залежить від страху перед покаранням за їх вчинення. (Незалежно від того цей страх перед сусідами, державою чи Богом). Тобто чим менше ми боїмось покарання тим більше ми готові переступити межу задля задоволення власних потреб. Зрештою це моя субєктивна думка.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 липня 2008, 14:34 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Это не галстуки и комсомольские значки виноваты, здесь всё гораздо проще: СЕЛО, оно и в Африке СЕЛО!!!! Результат колхозно-городской интеллигенции. :(

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 липня 2008, 14:36 
Офлайн

Starik написав:
...в тому що люди лайнові держава винна тільки трохи.
Особисто мене мало цікавить чому дєрьмові (деякі) люди, а більше цікавить (і тема саме така!) Чому наша держава таке дерьмо!? І тому я категорично (і вже не вперше в цій темі!) не погоджуюсь з тезою, шо держава дєрьмо тому, шо люди дєрьмо. Все абсолютно навпаки!
Цитата:
не може забезпечити відповідну нагайку над кожною неправомірно вчиняючою спиною
Може\неможе... Держава повинна це робити! Нехай це буде не нагайка (хоча зараз наша країна в такому культурно-моральному стані, шо не певен, шо і нагайка допоможе), нехай це буде просто боязнь переступити закон, але це потрібно робити бо буде (як написала в попередньому посту Ванда) гаплик всім!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 липня 2008, 14:51 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
igorsolop написав:
Може\неможе... Держава повинна це робити! Нехай це буде не нагайка (хоча зараз наша країна в такому культурно-моральному стані, шо не певен, шо і нагайка допоможе), нехай це буде просто боязнь переступити закон, але це потрібно робити бо буде (як написала в попередньому посту Ванда) гаплик всім!

Боязнь покарання рулить. Ви не помічали як наші громадяни змінюються, коли перетинаються кордон Євросоюзу!? Вивожу формулу чистих вулиць. Бажання смітити обернено-пропорційне можливості і розміру покарання. Якщо замість "смітити" вставити "порушувати закон", то формула стає універсальною для дотримання законності.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 липня 2008, 15:52 
Офлайн

igorsolop написав:
Государства, в которых не оказывается почтение государю, начальствующим, в которых не имеют почтения ни к старикам, ни к отцам и матерям, близки к падению.
(Екатерина II Великая)

Частково погоджуюсь. Але не можу заставити себе поважати керівника який всю провину за свої дії чи бездіяльність хоче скинути, і як правило скидає, на підпорядкованих йому людей. Тим більше не можу поважати вище керівництво (тобто керівників керівника) які бачать цю ситуацію але роблять вигляд що так воно і має бути. Адже це дуже вигідно всій керівній вертикалі бо: 1. Завжди знайдеться винний. 2. Сам залишишся чистий. 3. Робота робиться. В програші залишиться тільки підлеглий бо примусово робить чужу роботу, за яку ще й получить на горіхи.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 липня 2008, 17:06 
Офлайн

Starik, шановний, постарайтесь надалі бути уважнішим: процитована Вами фраза належить не мені... :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 липня 2008, 17:24 
Офлайн

Вибачте :oops:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 37  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: