Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 25 вересня 2017, 12:49

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 37  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 14:55 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Dim@$ написав:
... Україна є нашою Батьківщиною ... Українці - найсильніша нація планети ... Руслана ... Чемпіонат Європи по футболу
ми віце-чемпіони ... Чемпіонат світу з футболу ... 2012рік ...
Скільки патетики. Нагадаю - велич держави визначається не спортом, не балетом, не показухою - а величчю її рядових громадян.

Цитата:
ЧОМУ ВИ ЩЕ Й ДОСІ ТУТ???
А я ДОСІ ТУТ тільки тому що я добився чогось, і я можу достойно жити - порівняно з тими що живуть навкруги. Ось це я зробив особисто для себе і для своєї сім"ї.

Мене влаштовує мій рівень життя.
А не влаштовує те, що більшість українців - за межею бідності, що навкруги - бардак, що невідомо - чого чекати завтра, через рік...
Оці і подібні питання я вирішити не зможу, навіть якщо зі шкіри вилізу.
Цитата:
А що ти зробив для покращення життя? Тільки і "женеш" на владу
впевнено заявляю - держава для людини, а не людина для держави. Якщо кожен перестане лежачи на дивані тішитися думками про патріотизм, а почне працювати для себе - то дуже скоро настане маленьке особисте процвітання, а з таких маленьких часток і складається загальне благополуччя

Для себе я роблю все що можу, для держави - віддаю все, що назначено, незважаючи на те, що від держави - отримую куй з бубликом.
Мене не цікавлять перемоги на чемпіонатах, набагато цікавіше щоб мої п"ятнадцять тисяч гривень в банку не перетворились одного чарівного дня на пакет молока з булкою хліба.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 15:19 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
boddy написав:
Мене не цікавлять перемоги на чемпіонатах, набагато цікавіше щоб мої п"ятнадцять тисяч гривень в банку не перетворились одного чарівного дня на пакет молока з булкою хліба.

Во-во, і я про те саме. Мене так само цікавить, щоб я на свою зарплату міг прожити місяць, щоб вона трохи піднялася :twisted:, щоб жер я не молоко з булочкою :). Руслана меніц того не дасть, я думаю. І Кличко ні. Отак-то...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 16:22 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Ми колись говорили на цю тему з викладачем з статистики. Так от він сказав, що в порівнянні з розвинутими країнами, середня частка вартості, які отримують безпосередні виробники (робітники, фахівці) з усього ВВП країни в нас менша приблизно в 2 рази. Тобто ми недоотримуєм за те, що виробляєм. Тобто нас дурять, а ми дозволям це робити.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 17:50 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Boyscout написав:
Ну, не варто розписуватись за всіх.

Чоловіче, та ти перший виїдеш! :lol:
Цитата:
виїзд в Україні якраз вільний

Та ти шо?! А ну- спробуй виїхати жити до Італії. Австрії, Німеччини чи іншої країни Європи. Про шо ти говориш?
Dim@$ написав:
НЕ ПАТРІОТИ ВИ!
Я - не патріот. А шо - повинен ним бути? Ще раз повторюю: мені нема чим гордитись за Україну - вона нічого для мене не дала. А народити і покинути - це навіть не кожна тварина може...
Цитата:
2012рік - чемпіонат Європи з футболу у нас
Якшо за цей час ше пару раз будуть вибори-перевибори (а скоріш за все так воно і буде) - Україні повна жопа.

Решті "патріотів" - велике вітання і прапор в руки! :P

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 18:00 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
igorsolop написав:

А якщо патріот не за країну, а за народ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 18:10 
Офлайн

В цій державі не можна розписуватись за весь народ. Можна тільки за себе, хоч як егоїстично це і не звучить :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 18:45 
Офлайн

Повідомлення: 111
igorsolop написав:
Boyscout написав:
виїзд в Україні якраз вільний
Та ти шо?! А ну- спробуй виїхати жити до Італії. Австрії, Німеччини чи іншої країни Європи. Про шо ти говориш?
Ви спочатку все ж подумайте і розберіться, хто вас не впускає (тим же німцям ви так там потрібні, як воші інтелігенту), а хто з богом відпускає.

igorsolop написав:
Чоловіче, та ти перший виїдеш!
- VS -
igorsolop написав:
В цій державі не можна розписуватись за весь народ. Можна тільки за себе, хоч як егоїстично це і не звучить
Нічого дивного, що українці так погано живуть: СЛОВА ПОСТІЙНО РОЗХОДЯТЬСЯ З ДІЛОМ. Ще й наївно запитують "давай з мене: шо мені треба робити (зробити), шоб припинився отой перерахований мною бардак по відношенню до мене? Конкретно!" Правду говорити і за слова відповідати пробували?
P.S.
boddy написав:
А я досі тут тому що добився чогось, і я можу достойно жити
Підтримую. Й імігрувати (зраджувати) зі своєї землі не планую.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 19:05 
Офлайн

Boyscout написав:
Ви спочатку все ж подумайте і розберіться, хто вас не впускає (тим же німцям ви так там потрібні, як воші інтелігенту), а хто з богом відпускає
Ти хоч раз був за кордоном? Ти пробував зробити візу в німеччину, Італію чи Іспанію?.. Про шо ти говориш?!

А далі я взагалі нічого не поняв з того шо ти написав... :?

boddy написав:
я можу достойно жити - порівняно з тими що живуть навкруги. Ось це я зробив особисто для себе і для своєї сім"ї.
Отож-то: порівняно з тими, шо живуть навкруги :? А якшо розібратись, то життя тут важко назвати достойним. І чого ти думаєш, живучи за кордоном в нормальній країні ти б не зробив би те ж саме?
Цитата:
Мене влаштовує мій рівень життя.
А скажи чесно: де ти бував за кордоном?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 19:12 
Офлайн

Повідомлення: 111
константин написав:
Не надо было от России отделяться, тогда всё было бы зашибись... Живу достойно и государство в этом помогает.
Это еще кто от кого отделялся!!! Историю учите, - полезно для мышления. Киевская Русь была еще тогда, когда на месте российских столиц непуганое дикое зверье гоняло.
Я вот тоже живу достойно, и что?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 20:14 
Офлайн

Повідомлення: 902
Подякували: 4 разів.
Район міста: Ковель-ІІ
igorsolop написав:
Я - не патріот. А шо - повинен ним бути? Ще раз повторюю: мені нема чим гордитись за Україну - вона нічого для мене не дала. А народити і покинути - це навіть не кожна тварина може...

Патріот - це та людина, яка любить свою Вітчизну, свій народ, готова йти на жертви заради інтересів своєї Батьківщини. Це не лише гордість за країну. Ти правий, гордитись можна тут лише історичними подіями, які пережила Україна, зараз нема чим... Та хіба це головне? А що вона має для тебе дати? Я від неї нічого не чекаю. Я живу за принципом, що я самостійно повинен чогось в житті добитись, без жодної допомоги... Таких людей я поважаю. А тих, які тільки "ниють", нічого не роблять і хочуть покращення життя, або ще краще, хочуть "зрулити" подалі від проблем (я про виїзд закордон) - ну ти зрозумів... Це не спосіб жити краще.
І взагалі, скажи дякую, що ти маєш змогу жити в більш-менш нормальних умовах, без війн і т. п. Ніколи не пиотрібно впадати у відчай, завжди радіти життю, хоч які проблеми там не були б - вирішувати їх.
Напевно, зараз ти скажеш, що я ще молодий, не "побачив" життя і думаю "наївно". Це 100%.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 20:28 
Офлайн

b0t, ні, не скажу. Я тільки задам одне єдине просте питання: куди ти побіжиш коли раптом захворієш ти чи хтось з твоїх близьких?
Адже медицини в нас нема :? Взагалі нема, ніякої. І це тільки один із пунктів, яких у нашій країні нема. Також у нас нема:
- комунальної сфери
- міліції
- освіти
- чистої води в кранах
- доріг
- екологічно чистих продуктів в магазинах
- чистоти на вулиці
- впевненості в завтрашньому дні
- багато-багато іншого!

От і получається, шо в нас для нормального, повноцінного життя нічого нема і ти хоч лусни, хоч трісни - а нічого не зробиш бо це не від тебе залежить. Так мало того шо цього всього нема: нема навіть натяку шо завтра воно буде вирішуватись! Про це написав boddy трьома постами вище (і я з ним згідний), але ж ти певно читав по діагоналі... :?

P.S. Коли все добре: коли татко з мамкою кормлять, одягають і платять за житло, коли сам не стикаєшся з чиновницькою бюрократією, коли є де жити, коли не хворієш - тоді все-одно де жити. А от коли сам стикаєшся і (шо немаловажно) на власні очі бачиш як живуть люди за кордоном в нормальних країнах - тоді починаєш розуміти, шо шось в цій країні не то... :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 21:06 
Офлайн

Повідомлення: 251
Подякували: 3 разів.
Район міста: центр
По поводу медицины(2 недели пролежала с ребенком в детской больнице).Лекарства свои,правда капельница была "государственная".Кормили 3 раза в день,но как :!: ноги на их супчиках и кашках можна протянуть.нужно чтобы кто-то приносил поесть(у меня муж работает с утра и до вечера - еще бы и его кто накормил :cry: ).линолиум на полу латаный-перелатаный,ходили и спотыкались,стены крашеные в какой-то ужасный цвет.Окно в нашей палате не открываеться духота стоит ужасная!(боялась одного - домой прийдем и заболеем,так и оказалось,от "переизбытка" свежего воздуха ребенок простыл!)тумбочки разваливаються.Но самое страшное(для меня) это - ТАРАКАНЫ! их там просто полчища.(они оказываеться кусаються!)просила мужа,чтоб купил какую-нить отраву от них. купил,намазал.половина может и передохла... но это только в одной палате... врачи и медсестры уже привыкли к ним... лечение была такое,что могла свободно приходить на уколы,но врач не отпускал.И все по одной причине - для зарплаты нужно,чтоб были пациенты.разве это нормально??? эх... с таким отношением государства к людям мы или вымрем или мигрируем,другого выхода просто нет :cry:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 21:17 
Офлайн

Повідомлення: 52
Подякували: 1 разів.
Ну і загналися ви в цій темі. Аж читати тошно. Бійці за правду хренові. Самі засралися по пояс а тепер плачуться. Я даю гарантію що кожен з вас якщо буде мати доступ до влади і грошей дуже швидко забуде і про людей і про закони. На рахунок того що держава нічого не дала- А що вона має вам дати??? Особисто я нічого від неї не хочу все що мені треба зароблю сам. І так може кожен було би тільки бажання.
А за кордоном вас ніхто не чекає і нікому ви там не потрібні. От тільки не зрозуміло звідки така байка що за кодоном гроші гребуться лопатою? Заробити звичайно можна але при умові що працювати як віл. Даю гарантію що те саме можна зробити і в україні. тільки що у нас всі шаряться і думають де би схалявити.
Хватить скиглити. Носа догори і вперед працювати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 21:38 
Офлайн

sashok написав:
А що вона має вам дати??? Особисто я нічого від неї не хочу все що мені треба зароблю сам.
"Чукча нє чітатєль, чукча - пісатєль"... :lol:
Прочитай для початку тему не по діагоналі, а уважно: в попредньому пості по пунктах розписано шо держава має дати і шо ти сам ні в якому разі не зможеш зробити, навіть коли від натуги пуп порвеш...
Цитата:
звідки така байка що за кодоном гроші гребуться лопатою?
А хто говорить про гроші? Ти певно не в ту тему потрапив: вирішення питаннь, про які ми говоримо, від кількості грошей в кармані кожної окремої людини не залежить...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 21:43 
Офлайн

Vi. написав:
с таким отношением государства к людям мы или вымрем или мигрируем,другого выхода просто нет
100%!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 37  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: