Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 серпня 2017, 21:38

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 37  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: чому держава ізраїль таке дєрьмо.
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 22:30 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
От мені цікаво що ви вкладаєте в зміст слова держава?Стосується тих для кого Україна "дєрьмо"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 22:35 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
----> Держава

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 23:06 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Ти мені в Вікі чи словник не тикай! :lol: Я і сам знаю!Що ви вкладаєте в зміст цього слова?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 23:13 
Офлайн

Hapuga написав:
Що ви вкладаєте в зміст цього слова?
:shock: Я тобі тикнув на значення цього слова. Якшо ж ти під цим словом розумієш шось інакше - то це твої проблеми

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 23:36 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Hapuga написав:
Ти мені в Вікі чи словник не тикай! :lol: Я і сам знаю!Що ви вкладаєте в зміст цього слова?
В цій же темі шукай відповіді.
1) viewtopic.php?p=26427#p26427
2) viewtopic.php?p=27195#p27195
Головне питання - не зміст слова, а відношення до об"єкту.

А якщо хочеться демагогії - тримай:
Держава - це здійснюваний за допомогою офіційних органів, політико-територіальний спосіб організації публічної влади, покликаний керувати суспільними процесами, шляхом надання своїм велінням загальнообов'язкового характеру та можливістю реалізації цих велінь через примус .

Держава - це сукупність людей, території, та суверенної у межах даної території влади;

Держава - це організація політичної влади, головний інститут політичної системи суспільства, який спрямовує і організовує за допомогою правових норм спільну діяльність людей і соціальних груп, захищає права та інтереси громадян.

Сутність держави — це внутрішній зміст її діяльності, який виражає єдність загальносоціальних і вузькокласових (групових) інтересів громадян. Будь-яка держава, разом із вирішенням суто класових завдань, виконує й загальносоціальні завдання («спільні справи»), без яких не може функціонувати жодне суспільство. Це — засоби транспорту і зв'язку, будівництво шляхів, іригаційних споруд, боротьба з епідеміями, злочинністю, заходи щодо забезпечення миру та інші.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: temp
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 23:40 
Офлайн

Насправді ж якби всі учасники дотримувались загальнопринятого значення слова "держава" - то дискуссія вже б давним-давно закінчилась. А так кожен чомусь вперто ігнорує букву словника і приплітає до поняття "держава" рідну мову, герб, прапор і навіть дерево біля хати :lol: Така дискуссія дійсно має шанс ніколи не закінчитись...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Чому наша держава таке дерьмо!
ПовідомленняДодано: 11 червня 2008, 02:53 
Офлайн

Повідомлення: 155
Цитата:
Вимагати від двірника шоб він прибирав... Вимагати від міліціонера шоб він охороняв правопорядок... Вимагати від лікаря шоб він лікував... І в свою чергу: чи має хтось вимагати від мене шоб я робив свою роботу?! Це ж абсурд вищого гатунку! То може давайте будемо кожному чиновнику ше й дякувати, шо він змилувався і просто прийшов на свою роботу?

На даному етапі тільки так і ніяк інше. Але повторюю все буде працювати тильки тоді коли це буде хвилювати не тільки тебе і мене але і більшість населення.

От наприклад, ти неякісно зробив свою роботу для мене і не хочеш компенсувати мені збитки... тощо. Хто як не я в першу чергу повинен це в тебе вимагати? Вася Пупкін? Звичайно цей процес буде цікавити тільки мене. Це просто, і якщо поставити собі за мету (нехай навіть собі у збиток) я зможу зробити так що ти ніколи більше не зробиш подібного.

Аналогічним способом можна викорінити ВЕСЬ непотріб з держави, але для цього треба щоб була однакова мета у всіх та багато часу і зусиль ВІД УСІХ.

Але судячи з того що навіть на роботі (я скажу про свою сферу діяльності) щоб зібрати дійсно команду з 5-8 людей треба перебрати чималий обєм персоналу, і давати працювати їм день у день біля 6 місяців. А після цього (якщо все вдалося) бегерти і лєєять. Так це 5-8 людей в приблизно одикаковими ціллю/доходами/мишленням/знаннями а ми кажемо про 50мнл населення від зека до попа, від трудоголіка до ледаща, від крокодила до лялечки, в 0 до 99 років, від москаля до щирого українця, і т.д. і т.п. Я не вірю що вся ця маса сформуємося як одне ціле взагалі.

Тому формуватися треба родинами -> підїздами -> будівлями -> кварталами -> районами -> містами -> областями -> країною.
Якщо влада/навчання/лікування непрозора(е) -> тим же способом. Створювати "прозорі" фонди, структури які можна з легкістю контролювати. Іти від мізерних до маштабів усієї країни.
А після цього дуже легко змінити владу - яка для вас "нічого" на вашу думку не робить на керівників виществорених структур (яких ви вже легко контролюєте (оскільки все "прозоре"), з аналогічною легкістю можете змінити).

Думка думаю зрозуміла... знизу -> вверх, від мізерного до маштабного але РАЗОМ.
Утопічно? Думаю важко почати але якщо це дасть результат в мізених маштабах -> то технологія "open source" :lol: розповзюдиться як блискавка по країні. ПлакАти: "За 10 грн в місяць" наші підїзди чисті, доглянуті, під охороною". "За одноразувий платіж 1000 грн з сімї у нас завжди в підїзді гаряча вода та отоплення без перебоїв". "За 5 грн з кожного проживаючого в будинку по Незалежності ..., біля когжного стовпа в квартілі стоїть смітник і працює приватний двірник".... тощо..
І від малого до великого -> а головне з самого початку "прозоро" та з бізнес планом. Слабо? Більше нема слів "я не розумію що там робиться", "я незнаю за що я плачу"... тощо....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 червня 2008, 08:44 
Офлайн

Повідомлення: 58
igorsolop, boddy Якщо розглядати слово держава чисто в словниковому варіанті то я з вами повністю погоджуюсь і зрозуміла що ви Україну не менше любите за мене а може і більше але слово держава асоціюється в основному з Україною, а саме з її історією, символами, нашою природою. Мені здається просто що тема не зовсім коректно складена, якщо б її назвали «Чому наші політики таке дєрьмо.» то в нас би взагалі ніякої дискусії не виникло б тому що всі погодилися б на 100%.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 червня 2008, 09:47 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Це звертання і до мене. Проте я історію асоціюю скоріше з Батькивщиною. Як сказав Задорнов ми навчились розділяти поняття Батькивщини із державою. Насамперед я не згоден, що наша держава асоціюється з історією, так як в України не було неперервної державної традиції як в інших країнах. Чому політики таке дєрьмо тоже не скажеш, так як у нашої держави безліч виконавчих сфер, які не звязані або не повинні бути звязані з політикою (охорона здоровя, порядку, ЖЕКи і т.д. і т.п.). До природи (крім загаження) держава теж відношення не має.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 червня 2008, 12:37 
Офлайн

Повідомлення: 1150
lady-cat написав:
igorsolop, boddy Якщо розглядати слово держава чисто в словниковому варіанті то я з вами повністю погоджуюсь
Ну от, головне - зрозуміти співбесідника. "Словники", "тлумачники" - для того й написані, щоб зменшити непорозуміння.
lady-cat написав:
але слово держава асоціюється в основному з Україною, а саме з її історією, символами, нашою природою.
Ну неправильна у Вас асоціація... На то є багацько кращих слів - Країна, Батьківщина, рідний край і т.д. і т.п. А "держава" - отам вище я навів, третє визначення - з юридичного словника.

На рахунок політиків - вже Фантоман відповів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 червня 2008, 13:07 
Офлайн

Повідомлення: 58
Напривеликий жаль в нас на 99% всі сфери заполітизовані, тому всіх "гідних" представників виконавчої, законодавчої, судової та ін. сфер влади можна назвати політиками, звісно не в прямому значенні цього слова. Тому я і написала «Чому наші "політики" таке дерьмо!». А слово політики в лапках.
Принаймні ми всі порозумілись в мене склалася така думка !!! :handshake: :dance: :dance: :dance:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 червня 2008, 13:35 
Офлайн

lady-cat, про яку таку заполітизованість двірника можна говорити, якшо він банально не хоче робити свою роботу?

Усім відоме прислів"я "За деревами не видно лісу"? Так от мені за державою уже не видно Батьківщини:
1. Гарна природа - засрана
2. Багаті природні ресурси - розграбовані або занедбані
3. Миролюбиві люди - озлоблені злиднями
4. Чисте повітря - забруднене Чорнобилем
5. Мальовничі місця - приватизовані олігархами

Можливо хтось бачить якісь плюси (хоча якби бачили - то напевно ж написали б про них в цій темі), але то скоріш за все винятки (як казав boddy - ложка меду в бочці гамна). Не знаю як хто, а особисто я стомився вже від цього безкінечного бардака, якому не видно кінця-краю.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 червня 2008, 13:44 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Ну на роботу двірників в Ковелі нарікати гріх. І якщо є місця неприбрані (на тому ж рідному Сільмаші), то це недопрацювання керівників двірників (чи ЖЕКу - хтось ними все ж керує). А в цілому так і є. Заоплітизованість є на рівні вершини (міністри, начальники комітетів), проте середня і нижча ланки керівництва до цього відношення не мають.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 червня 2008, 14:04 
Офлайн

Fantoman написав:
І якщо є місця неприбрані, то це недопрацювання керівників двірників
Ну, це вже треба адресувати OTF'а - це він (з його попереднього мега-посту) по своїй наївності думає, шо так легко в нашій державі найти таку точку, на яку варто тільки натиснути всім скопом або пробашляти як слід - і враз все порішається :D

Я ж говорив про двірників як до найпримітивнішої (асоціація з часів СРСР) професії. Про більш вагомі професії взагалі мова не йдеться - там ше гірше, складніше і заплутаніше...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 червня 2008, 14:12 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
igorsolop написав:
lady-cat, про яку таку заполітизованість двірника можна говорити, якшо він банально не хоче робити свою роботу?
Не знаю як хто, а особисто я стомився вже від цього безкінечного бардака, якому не видно кінця-краю.

Дворник не ходит на работу потому, что либо в Киеве сразу двумя знаменами машет (оранжевым и бело-голубым) что б в двое больше заработать. Либо у телика 5 канал смотрит. Ну или, накрайняк, пропивает "намаханные" деньги, аль "забывается" от просмотра новостей (стресс снимает).
А если надоел бардак, то надо либо валить отседава, либо делать что то, либо не :trio: :wink:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 37  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: