Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 серпня 2017, 22:27

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 37  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Чому наша держава таке дерьмо!
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 00:20 
Офлайн

Повідомлення: 1090
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.
велике прохання перейменувати цю тему . назва теми мене ображає як гр-на цієї держави. якщо держава д-о то і гр-ни д-мо. я так не рахую. у випадку нереагування змушений буду відкрити тему. яку я впевнений відразу закриють.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Чому наша держава таке дерьмо!
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 01:18 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Подякували: 0 разів.
Всім, кому не подобається назва теми - до Конституційного суду. Нехай вводять цензуру. А поки люди зможуть називати гівно гівном - є надія щось змінити на краще.
..а ваші висновки залишаються лише вашими висновками.
Рекомендую почитати тему, а не тільки її назву.

Є люди, між іншим українці, які вважають що саме така назва відображає стан речей в державі. Ваше право з цим не погоджуватись, Ваше право переконувати таких людей... Але цензурити їх задля свого ура-патріотизму у Вас права нема.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: temp
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 12:16 
Офлайн

Повідомлення: 58
Ау, хлопці, захисники великого Ізраїлю, Ви не забувайте що там ще ОБІЗАНІЯ роблять. :D
Я в Ізраїлі була відпочивала там з чоловіком, що мужу сказати гарно, прикольно тільки жити я там ніколи не буду не тому що не можу, а тому що не хочу. Це моя позиція. А відносно України то ми всі схожі на СВИНЕЙ, тому що тільки вони де ЖИВУТЬ ТАМ І СРУТЬ. В нашому випадку це про нас і нашу любов до держави. Мені деколи здається що Україна завжди буде гімном тільки тому що громадяни гімно. Знаєте один раз мені стало дуже боляче в душі поспілкувавшись в Торонто з діаспорою Українською тому що вони там більше нас люблять Україну ніж ми тут. Називайте мене «Ура патріоткою» не пам’ятаю ще як Ви вже мене називали, мені все рівно але на моє велике переконання не любити цю землю яка тебе виростила, не любити цю мову цю природу - це великій гріх НАМ ТАК ЗВАНИМ УКРАЇНЦЯМ!
Ми певно єдина держава в світі яка так масово зневажає свою державу. І про це треба задуматися не владі а НАМ!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: чому держава ізраїль таке дєрьмо.
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 13:18 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
lady-cat, ти б здивувалась як я любив би Україну якби жив в Канаді :lol:

777, ну, крикнув ти "Слава Україні" - і шо змінилось? Зникло сміття навпроти твого під"їзду? Дорога розрівнялась? Медицина враз стала кваліфікованою? Влада стала некорумпованою? Зарплата піднялась?... Отож-бо: досить сотрясати повітря пустими фразами! Патріотизм повинен мати підгрунтя.

toha, в Україні я, рахуй, не виїздний (тобто не можу запросто виїхати в любу країну) і без кредита :D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 13:31 
Офлайн

+100 % Дякую, дуже розсмішив!!! :D Тільки різниця в тому що я можу виїхати в Канаду жити коли завгодно бо в мене рідний брат громадянин Канади та і в мого чоловіка батьки теж там живуть, але я все рівно тут лишилася з чоловіком та дітьми, і хочу тут жити і хочу щоб мої діти українською розмовляли не тільки вдома!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 13:37 
Офлайн

А я хочу шоб мої діти розмовляли українською, російською, англійською, французькою і іспанською. Щодо проживання, то я думаю ти скоро поміняєш свою точку зору. Бо чим більше нас тягнуть до Європи - тим більше держава скочується до рівня Африки. Уже навіть банани і апельсини дешевші ніж яблука :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 14:01 
Офлайн

igorsolop aле погодься зі мною не наша влада викидає сміття під під’їзди. Можливо потрібно почати з себе? Та вкінці кінців ми самі собі обираємо владу! Коли президента не пам’ятаю точно, якихось з прибалтійських держав запідозрили в здачі національних інтересів на користь Росії то його чуть разом з кріслом с кабінету не винесли. А в нас здають чиновники наші національні інтереси щодня, а нація тільки і говорить що держава гімно і все. КОГО ВИБРАЛИ ТЕ І МАЄМО! Про що можна говорити якщо деякі депутати ВР відстоюють інтереси Росії в Українському парламенті навіть не приховуючи цього.
Мені дуже соромно за нашу владу і я її повністю зневажаю але це мені не заважає любити Україну. Самому собі потрібно робити благополуччя тому що це тобі ніхто не подарує і це в цілому світі даже в тому ж Ізраїлі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 16:06 
Офлайн

Повідомлення: 111
Цитата:
Та вкінці кінців ми самі собі обираємо владу!.. КОГО ВИБРАЛИ ТЕ І МАЄМО!

Скажімо, ні я, ні Ігор Солоп не причетні до обрання ні нинішньої, ні попередньої влади. Хоча на вибори я ходжу. Тож МИ ЇЇ НЕ ОБИРАЛИ.

Цитата:
Про що можна говорити якщо деякі депутати ВР відстоюють інтереси Росії в Українському парламенті навіть не приховуючи цього.

Чхали вони на інтереси Росії, як і решти держав, з власної високої вежі. Вони відстоюють СВОЇ інтереси, які співпадають з стратегією то Росії, то США, то Євросоюзу, Китаю... - байдуже, аби задовольняти власні забаганки і інстинкти - почуття влади, багатства і т.п.

Цитата:
Коли президента не пам’ятаю точно, якихось з прибалтійських держав запідозрили в здачі національних інтересів на користь Росії то його чуть разом з кріслом с кабінету не винесли.

Не для того Ющенко огороджував Банкову високим металевим парканом, щоби дозволити себе винести з кабінету. :lol:

Цитата:
не наша влада викидає сміття під під’їзди. Можливо потрібно почати з себе?

Так в її силах (на те вона і влада!), щоби заломити і стягнути з сміттяра такий штраф, щоби і дітям, і внукам своїм заказали не смітити. Не вистачить заплатити штраф - на 15 діб прибирання території у примусовому порядку. І все. І був би п о р я д о к.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 16:18 
Офлайн

lady-cat написав:
igorsolop aле погодься зі мною не наша влада викидає сміття під під’їзди. Можливо потрібно почати з себе?
Ні, не погоджуюсь! І цю свою позицію я чітко аргументував (при чому не один раз, а декілька разів). Особисто я сміття не викидаю де попало, а користуюсь урнами. І не моя вина, шо по дорозі від пошоходного мосту через водосховище аж до магазину "Салют" шо на Володимирській нема жодного смітника! Тож якшо виходити із твоєї логіки і починати з себе - то:
1. Або я повинен на всій цій ділянці стояти і патрулювати аби хто не викинув обгортку від морозива куди-попало.
2. Або я повинен порозставляти там смітники.
Бо у мене вистачить терпіння донести папірець додому, а у когось може не вистачити.

Насправді ж все значно простіше:
1. За встановленням смітників повинні слідкувати ті, в чиї обов"язки це входить
2. За чистотою на території повинні слідкувати двірники
3. За правопорушниками, які смітять де попало, повинні слідкувати правоохоронні органи.
Тобто кожен в державі повинен займатись своєю справою. Поки цього не буде - порядку не буде.
Підкреслю ще раз: не від мене залежить порядок в державі! Не мій це головний біль. Я не можу (аби й захотів) відслідкувати хто, де і коли смітить, а якби і відслідкував - у мене нема повноважень притягувати когось за це до відповідальності. А порозставляти урни - у мене не має на це коштів...

Це я привів конкретний приклад на конкретній території. А таких і подібних прикладів в нашій країні навалом. А є ше такі приклади як, скажімо, медицина, житлово-комунальне господарство, освіта, ДОРОГИ: тут хоч пуп порви - нічого не зробиш.

Це я спеціально для тебе повторюю 5-й раз, бо перші 4 рази я говорив про це у відповідній темі. І по-правді кажучи мені вже набридло це повторювати...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 18:58 
Офлайн

Повідомлення: 155
як шанований "сноб" форуму скажу (повторю) наступне:
Погоджуюся з lady-cat. Розумію твої аргументи igorsolop щодо смітників наприклад але непогоджуюсь і ось чому. Для того щоб щось зробилось (з сітниками, медициною, відношенням людей до людей) потрібно вимагати прочиому большості населееня. Але оскількі більшість населення як було сказано "дерьмо" їм нема часу/духу/сили перти проти паровозу легше підставити зад / дати хабара / тикнути пальцем на Ющенка, можновладця чи москаля (я їх не захищаю, але проблема ж не тільки в них), то і держава загалом може такою ж і рахуватися, оскільки держава - це люди.
А про Ізраїль нічого вам сказати не можу :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: temp
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 20:02 
Офлайн

Повідомлення: 343
Друзі.Хоча тема і про Ізраїль,але переживаємо за Україну.Бо це -наше.В Ізраїлі бути не довелось,хоча в гості запрошували.Моя знайома,Жана Лабер-в Ковелі мешкала на Черемушках-виїхала десь в 90-91рр.Приїжджай,каже,покажу за пару днів всю країну.Воно й не дивно-весь Ізраїль-як 2 Волині завбільшки.
Шановні ІгореСолопе і ЛедіСат.В вашій полеміці істина,як звичайно,лежить десь посередині.Колись за кордоном мене вразило таке:уявіть собі-природа,зона відпочинку за містом біля річки-як у нас в Ковелі приблизно за залізничним мостом біля водоспаду -оця галявинка.Відпочивай, загаряй ,купайся хоч голий-нікого немає.Так от-збоку галявини,біля кущів-телефонна кабіна,в якій справний телефон і ЗДОРОВЕННий ТЕЛЕФОННИЙ ДОВІДНик-ЦІЛИЙ-НІХТО НЕ ВИДЕР З НЬОГО ЛИСТКА(по великій потребі).Так звідки все таки треба починати?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 21:12 
Офлайн

OTF написав:
Для того щоб щось зробилось (з сітниками, медициною, відношенням людей до людей) потрібно вимагати прочиому большості населееня.
Вимагати від двірника шоб він прибирав... Вимагати від міліціонера шоб він охороняв правопорядок... Вимагати від лікаря шоб він лікував... :shock: І в свою чергу: чи має хтось вимагати від мене шоб я робив свою роботу?! Це ж абсурд вищого гатунку! :? То може давайте будемо кожному чиновнику ше й дякувати, шо він змилувався і просто прийшов на свою роботу?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 22:04 
Офлайн

lady-cat написав:
на моє велике переконання не любити цю землю яка тебе виростила, не любити цю мову цю природу - це великій гріх НАМ ТАК ЗВАНИМ УКРАЇНЦЯМ!
Ви плутаєте державу з рідною землею, мовою і природою.
Наша держава, на жаль, срать хотіла і на рідний край, і на громадян, і на природу, і на мову - ці речі її цікавлять лише у гаслах.
І до речі, якраз причина того, що я досі тут, і нікуди не збираюсь - те, що я люблю все моє рідне, окрім держави...
Якби Ви уважно прочитали попередню тему - то це б розуміли.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 22:11 
Офлайн

Повідомлення: 235
Є, народ, таких вислів "Свєтлоє око відіт всьо свєтлим".
Справа не в державах, просто око з екскрементами бачить одне "дєрьмо"...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 22:25 
Офлайн

vana написав:
біля кущів-телефонна кабіна,в якій справний телефон і ЗДОРОВЕННий ТЕЛЕФОННИЙ ДОВІДНик-ЦІЛИЙ-НІХТО НЕ ВИДЕР З НЬОГО ЛИСТКА(по великій потребі).Так звідки все таки треба починати?
У мене питання - а біля тієї кабіни є сміттєва урна?...
А у нас в зоні відпочників, навіть масових, є урни? Так звідки все-таки треба починати? про телефони скромно помовчим.

Одна моя знайома кілька років тому була місяць на Кубі, на лікуванні. Приїхала сюди, за звичкою з"їла мороженку - а обгортку викинути нема куди. Оцю ситуацію мені розказує, і каже, що так звикла до смітників на кожному стовпі, що перла ту обгортку на витягнутій руці пару кілометрів.

Всього за місяць її урни на кожні 20 метрів виховали і перевиховали.
Тільки чомусь мені здається що за слідуючий місяць виховання пройшло як насморк...

Так звідки все-таки треба починати?

vsem написав:
Є, народ, таких вислів "Свєтлоє око відіт всьо свєтлим".
Справа не в державах, просто око з екскрементами бачить одне "дєрьмо"...
Гм... Є й інший вислів - ложка гівна перетворює банку варення на гівно. А ложка варення чомусь банку гівна не робить варенням :(

Не справа, а питання в тому, чи здатне око бачити і хороше і погане - чи поводиться за ще одним висловом "своє гімно не смердить".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 37  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: