Сподобався форум - постав +1

Чому наша держава таке дерьмо!

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення b0t » 09 квітня 2008, 19:38

"Люди свободно лгут ртом, но рожа, которую они при этом корчат, все-таки говорит правду" Ф. Ницше
b0t

Повідомлення: 904
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста:

Повідомлення igorsolop » 11 травня 2008, 12:04

На 9 травня вирішили поїхати з сім"єю до Києва. Зайшли звичайно ж в зоопарк. Там біля кожного вольєра з тваринами висить табличка: "Звірів не кормити!". Проте багато відвідувачів (не знаю за кого вони себе мають?) тупо перекидають корм через цю табличку :shock: Я був просто шокований таким наглим і цинічним порушенням закону! Хотілось запитати: а де ж ті, хто повинен був би слідкувати за порядком? Проте жодного представника охорони я так і не помітив :? Така ж сама картина і в Парку Слави, де під відкритим небом музей військової техніки: стоять таблички "За огорожу не заходити", але мало того шо заходять за огорожу, так ше й купа дітей повилазили на танки і гармати! Ладно - діти може тупорилі і не вміють читати, але ж поряд їхні батьки! І тут теж жодного представника охорони правопорядку! :(

Як мені відповісти на запитання сина: "Чому люди кормлять звірів в зоопарку і вилазять на експонати музею незважаючи на забороняючі написи поряд і чого їх за це ніхто не наказує?"
igorsolop

Повідомлення: 2698
Подякували: 30 разів.

Повідомлення KOT » 11 травня 2008, 13:56

Ну да, Ігор Солоп, ти говориш про дійсно глобальні проблеми людства!!!!
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
KOT

Повідомлення: 4949
Подякували: 35 разів.

Повідомлення 777 » 11 травня 2008, 15:25

Апомоєму Ігорсолоп правий. Все починається з дрібниць. Я колись зайшов в міліцію і написав заяву про те що мій сусід постійно мочиться в ліфті. Я декілька разів його ловив на цьому. В міліції сказали що мені нема чим займатись, і глянули як на ідіота. Тіпа ходить тут правдолюбець, заважає працювати. І все, реакції ноль. Сусід і надалі мочиться. От тобі і проблема. Все починається з цього. Передивіться Собаче серце. Там про це дуже гарно сказано ---" Да, Революция, но зачем же мочиться мимо унитаза, коврі с парадной убирать " Це не дослівно але смисл такий.
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
777

Повідомлення: 1101
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Повідомлення nekton » 11 травня 2008, 22:10

А може спочатку в себе потрібно спитати "А чи живу я по законам? А потім вже починати нити?"
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
nekton

Повідомлення: 5289
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Повідомлення [cyrax] » 12 травня 2008, 10:46

to 777
Угумс.
Як казав професор Преображенский: "Разруха не в клозетах, а в головах".
:evil:
[cyrax]

Повідомлення: 64
Подякували: 0 разів.

Повідомлення igorsolop » 12 травня 2008, 10:58

777, яка ? Про шо ти говориш? :shock:

[cyrax], якшо навіть 99% населення буде мати світлу голову (без розрухи), то достатньо 1% придурків аби розруха настала і в клозетах. Так шо, шановний nekton, абсолютно не важливо живеш ти по законах чи ні - на порядок в країні це вже давно не впливає ібо завжди знайдеться принаймні один придурок, який безнаказано пісятими в твому ліфті...
igorsolop

Повідомлення lady-cat » 12 травня 2008, 12:03

З цього всього написаного і випливає що не держава у нас дерьмо а люди… :oops: Савкі всі ми ще!? Савкі :fight1:
lady-cat

Повідомлення: 58

Повідомлення igorsolop » 12 травня 2008, 12:32

igorsolop

Повідомлення Fantoman » 12 травня 2008, 12:35

До "савків" панове нам ще рости і рости. Напр. за СРСР ніколи б не відбулась ситуація як в пітерському метро - люди уважніші були і добріші. І тоді сцяти в підїздах і сміття викидати де-небудь міліція б не дала. Минулого року мій батько підсковзнувся на вулиці і впав, добряче забившись, - ніхто з перехожих не допоміг, хоть й тверезим був, і спиртного в рот він практично не бере. Так що не тре розповідати про савок. Зараз держава людей настільки "перевиховала", що один одному вовками стали.
Fantoman

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Повідомлення Boyscout » 12 травня 2008, 14:03

Власть развращает людей. А абсолютная власть развращает абсолютно
Boyscout

Повідомлення: 111

Повідомлення lady-cat » 12 травня 2008, 16:15

Приятель мого чоловіка — господарь невеликого магазинчика. І минулого року в ніч з 31 березня на 1 квітня вони з ним сиділи в його каптеркі і дегустували зразки асортименту цього магазина. У процесі в них розмова перекинулася на ностальгічні теми — як ми жили при совці — інженерська зарплата 150 р., телевізори Рубін, польські меблеві гарнітури, ковбаса по 2,20 і горілка по 4,12. Ближче до ранку в них дозріла ідея: і вони винесли із залу практично всі продукти, залишили на стелажі одну пляшку горілки, по дизайну етикетки максимально наближену до радянських часів, у вітрині спорудили піраміди з кільок в томаті, шпротного паштету і плавлених сирків. Картину доповнювали два оголошення: «Спиртні напої відпускаються з 11 годин» і «Пива немає».
Потім вони відкрили магазин і зачаїлися в каптеркі, заздалегідь проінструктувавши продавця. Реакція покупців була неоднозначною: молодь заходила, оглядалася в подиві і йшла в наступний магазин, а совко-зомбі, по зросту що застали совок, впадали в ступор і виповзали по стінці Але убив їх один чоловік: він зворушливо оглядів їхню інсталяцію і сказав:
«Як же добре ми раніше жили» :lol:
lady-cat

Повідомлення Fantoman » 12 травня 2008, 16:53

Не в жратві щастя. Якщо з цієї сторони дивитись на совок, то дефіцит був не стільки через відсутність товарів чи ресурсів, скільки від безгосподарності і дурості. Продовольство почасти гнило по складах. Проте, якщо поглянути статистику виробництва продовольчих товарів, то виробляється їх менше в рази, а якість їх не відповідає ні радянським ГОСТам, ні ДСТу. Різниця компенсується імпортом, теж почасти неякісним. І по тій же статистиці в середньому громадяни України не стали споживати більше мяса, риби, молочних продуктів, ікри чи шоколаду.

З.І. - в Росії за паплюження Прапору дадуть по саме не хочу, а в нас "велика" держава, тому нищення національної символіки на Говерлі проігнорували.
Fantoman

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Повідомлення lady-cat » 13 травня 2008, 08:28

lady-cat

Повідомлення igorsolop » 13 травня 2008, 10:06

Поки-що, нажаль, нема жодних підстав для оптимізму і наведені в цій темі приклади свідчать про протилежне. А голий, не оснований ні на чому, оптимізм межує з... :roll: (не буду вдаватись в подробиці)
igorsolop

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей