Сподобався форум - постав +1

Чому наша держава таке дерьмо!

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення 777 » 10 червня 2008, 00:20

велике прохання перейменувати цю тему . назва теми мене ображає як гр-на цієї держави. якщо держава д-о то і гр-ни д-мо. я так не рахую. у випадку нереагування змушений буду відкрити тему. яку я впевнений відразу закриють.
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення boddy » 10 червня 2008, 01:18

Всім, кому не подобається назва теми - до Конституційного суду. Нехай вводять цензуру. А поки люди зможуть називати гівно гівном - є надія щось змінити на краще.
..а ваші висновки залишаються лише вашими висновками.
Рекомендую почитати тему, а не тільки її назву.

Є люди, між іншим українці, які вважають що саме така назва відображає стан речей в державі. Ваше право з цим не погоджуватись, Ваше право переконувати таких людей... Але цензурити їх задля свого ура-патріотизму у Вас права нема.
Аватар користувача
boddy
 
Повідомлення: 1150
З нами з: 21 листопада 2003, 17:51
Звідки: з лісу...
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

temp

Повідомлення lady-cat » 10 червня 2008, 12:16

Ау, хлопці, захисники великого Ізраїлю, Ви не забувайте що там ще ОБІЗАНІЯ роблять. :D
Я в Ізраїлі була відпочивала там з чоловіком, що мужу сказати гарно, прикольно тільки жити я там ніколи не буду не тому що не можу, а тому що не хочу. Це моя позиція. А відносно України то ми всі схожі на СВИНЕЙ, тому що тільки вони де ЖИВУТЬ ТАМ І СРУТЬ. В нашому випадку це про нас і нашу любов до держави. Мені деколи здається що Україна завжди буде гімном тільки тому що громадяни гімно. Знаєте один раз мені стало дуже боляче в душі поспілкувавшись в Торонто з діаспорою Українською тому що вони там більше нас люблять Україну ніж ми тут. Називайте мене «Ура патріоткою» не пам’ятаю ще як Ви вже мене називали, мені все рівно але на моє велике переконання не любити цю землю яка тебе виростила, не любити цю мову цю природу - це великій гріх НАМ ТАК ЗВАНИМ УКРАЇНЦЯМ!
Ми певно єдина держава в світі яка так масово зневажає свою державу. І про це треба задуматися не владі а НАМ!
Аватар користувача
lady-cat
 
Повідомлення: 58
З нами з: 17 квітня 2008, 12:16
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: чому держава ізраїль таке дєрьмо.

Повідомлення igorsolop » 10 червня 2008, 13:18

lady-cat, ти б здивувалась як я любив би Україну якби жив в Канаді :lol:

777, ну, крикнув ти "Слава Україні" - і шо змінилось? Зникло сміття навпроти твого під"їзду? Дорога розрівнялась? Медицина враз стала кваліфікованою? Влада стала некорумпованою? Зарплата піднялась?... Отож-бо: досить сотрясати повітря пустими фразами! Патріотизм повинен мати підгрунтя.

toha, в Україні я, рахуй, не виїздний (тобто не можу запросто виїхати в любу країну) і без кредита :D
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: чому держава ізраїль таке дєрьмо.

Повідомлення lady-cat » 10 червня 2008, 13:31

+100 % Дякую, дуже розсмішив!!! :D Тільки різниця в тому що я можу виїхати в Канаду жити коли завгодно бо в мене рідний брат громадянин Канади та і в мого чоловіка батьки теж там живуть, але я все рівно тут лишилася з чоловіком та дітьми, і хочу тут жити і хочу щоб мої діти українською розмовляли не тільки вдома!!!
Аватар користувача
lady-cat
 
Повідомлення: 58
З нами з: 17 квітня 2008, 12:16
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: чому держава ізраїль таке дєрьмо.

Повідомлення igorsolop » 10 червня 2008, 13:37

А я хочу шоб мої діти розмовляли українською, російською, англійською, французькою і іспанською. Щодо проживання, то я думаю ти скоро поміняєш свою точку зору. Бо чим більше нас тягнуть до Європи - тим більше держава скочується до рівня Африки. Уже навіть банани і апельсини дешевші ніж яблука :lol:
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: чому держава ізраїль таке дєрьмо.

Повідомлення lady-cat » 10 червня 2008, 14:01

igorsolop aле погодься зі мною не наша влада викидає сміття під під’їзди. Можливо потрібно почати з себе? Та вкінці кінців ми самі собі обираємо владу! Коли президента не пам’ятаю точно, якихось з прибалтійських держав запідозрили в здачі національних інтересів на користь Росії то його чуть разом з кріслом с кабінету не винесли. А в нас здають чиновники наші національні інтереси щодня, а нація тільки і говорить що держава гімно і все. КОГО ВИБРАЛИ ТЕ І МАЄМО! Про що можна говорити якщо деякі депутати ВР відстоюють інтереси Росії в Українському парламенті навіть не приховуючи цього.
Мені дуже соромно за нашу владу і я її повністю зневажаю але це мені не заважає любити Україну. Самому собі потрібно робити благополуччя тому що це тобі ніхто не подарує і це в цілому світі даже в тому ж Ізраїлі.
Аватар користувача
lady-cat
 
Повідомлення: 58
З нами з: 17 квітня 2008, 12:16
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: чому держава ізраїль таке дєрьмо.

Повідомлення Boyscout » 10 червня 2008, 16:06

Власть развращает людей. А абсолютная власть развращает абсолютно
Аватар користувача
Boyscout
 
Повідомлення: 111
З нами з: 07 березня 2007, 02:15
Звідки: Безмежнiсть
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: чому держава ізраїль таке дєрьмо.

Повідомлення igorsolop » 10 червня 2008, 16:18

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: чому держава ізраїль таке дєрьмо.

Повідомлення OTF » 10 червня 2008, 18:58

як шанований "сноб" форуму скажу (повторю) наступне:
Погоджуюся з lady-cat. Розумію твої аргументи igorsolop щодо смітників наприклад але непогоджуюсь і ось чому. Для того щоб щось зробилось (з сітниками, медициною, відношенням людей до людей) потрібно вимагати прочиому большості населееня. Але оскількі більшість населення як було сказано "дерьмо" їм нема часу/духу/сили перти проти паровозу легше підставити зад / дати хабара / тикнути пальцем на Ющенка, можновладця чи москаля (я їх не захищаю, але проблема ж не тільки в них), то і держава загалом може такою ж і рахуватися, оскільки держава - це люди.
А про Ізраїль нічого вам сказати не можу :)
Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

temp

Повідомлення vana » 10 червня 2008, 20:02

Друзі.Хоча тема і про Ізраїль,але переживаємо за Україну.Бо це -наше.В Ізраїлі бути не довелось,хоча в гості запрошували.Моя знайома,Жана Лабер-в Ковелі мешкала на Черемушках-виїхала десь в 90-91рр.Приїжджай,каже,покажу за пару днів всю країну.Воно й не дивно-весь Ізраїль-як 2 Волині завбільшки.
Шановні ІгореСолопе і ЛедіСат.В вашій полеміці істина,як звичайно,лежить десь посередині.Колись за кордоном мене вразило таке:уявіть собі-природа,зона відпочинку за містом біля річки-як у нас в Ковелі приблизно за залізничним мостом біля водоспаду -оця галявинка.Відпочивай, загаряй ,купайся хоч голий-нікого немає.Так от-збоку галявини,біля кущів-телефонна кабіна,в якій справний телефон і ЗДОРОВЕННий ТЕЛЕФОННИЙ ДОВІДНик-ЦІЛИЙ-НІХТО НЕ ВИДЕР З НЬОГО ЛИСТКА(по великій потребі).Так звідки все таки треба починати?
vana
vana
 
Повідомлення: 343
З нами з: 27 лютого 2008, 00:50
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: чому держава ізраїль таке дєрьмо.

Повідомлення igorsolop » 10 червня 2008, 21:12

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: чому держава ізраїль таке дєрьмо.

Повідомлення boddy » 10 червня 2008, 22:04

Аватар користувача
boddy
 
Повідомлення: 1150
З нами з: 21 листопада 2003, 17:51
Звідки: з лісу...
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: чому держава ізраїль таке дєрьмо.

Повідомлення vsem » 10 червня 2008, 22:11

Є, народ, таких вислів "Свєтлоє око відіт всьо свєтлим".
Справа не в державах, просто око з екскрементами бачить одне "дєрьмо"...
vsem
 
Повідомлення: 235
З нами з: 28 листопада 2003, 14:04
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: чому держава ізраїль таке дєрьмо.

Повідомлення boddy » 10 червня 2008, 22:25

Аватар користувача
boddy
 
Повідомлення: 1150
З нами з: 21 листопада 2003, 17:51
Звідки: з лісу...
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей

cron