Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 серпня 2017, 02:37

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Чому наша держава таке дерьмо!
ПовідомленняДодано: 28 серпня 2007, 23:21 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.
Вибачаюсь зарання за такий вислів, по іншому ніяк не міг виразитись 8( .
Подивишся на цей безпридел, що робиться у нашій державі, аж бісить!
Молодь бухає, лозунг у нас не офіційний "Напитца і забытца".
Для молоді у нас ніяких благг, неговорю вже про старше покоління, те хоч якось раніше пристроїлось, вроді їм легше, хоча сумніваюсь!
Якщо ти і працюєш, так за оці гроши що отримуєш, нада ще подумать як прожить, приходиться шукать ще альтернативні варіанти(притому тебе загружають на полную, умови стоять на останьому місті), іза цього особисте життя уходить на задній план, якщо воно ще є!
Хочеться жить як біла людина, але з тиме умовами що надає держава це ніяк невийде, хочиться відпочивати, десь в пристойних закладах і курортах (нічні клуби, більярд, боулінг) а виходить що це розкіш, і відбувається ізрідка. Причина: фінаси не зовсім таке дозволяють. Все взаємоповязане, більше працювати- більше денег, але мало часу, менше працювать - денег маловато, але в любом випадку їх недостатьно для нормального проживання.
На житло заробити молоді якось за граню реальності, і навіть кредити тут безсилі, з таким співвідношенням зарплата-ціни на житло!
Ситуація з автомобілем взагалі бісить до безкрайності, з такиме розцінками як у нашій державі існують, хочеться плюнуть у морду тому хто це придумав, купить нормальне авто закордоном, і просто їздить, без ніякої реєстрацій, а на питання чього не зареєстроване авто просто послать на три веселих.
Чомусь люди їдучи закордон, працюючи не на столь пристойних роботах, почувають себе людьми, там на чужинні! Чьому?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 28 серпня 2007, 23:30 
Офлайн

Наскільки краще живуть білоруси за нас, хоч і гонять на Лукашенка, я за його обома руками - красавец в країні порядок!
Нашіш люди приїжають, до нашої країни, через декілька років, перша фраза з враженнями яка вилітає з їх уст це "Блін який бардак тут в Україні".
Враження наших від житт закордоном, це: "Та тут настільки легше жити що не передать", "Тут ти працюєш, так знаєш за що працюєш".

Далі баз коментарів!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 28 серпня 2007, 23:30 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Я вже рік кажу, шо в України нема майбутнього. Треба звалювати за кордон :? : чим раніше - тим довше поживеш як "біла" людина. Адже я майже впевнений, шо будинок на березі океану в Іспанії буде коштувати дешевше ніж рівноцінний в Ковелі :roll:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Чьому наша держава таке дерьмо!
ПовідомленняДодано: 28 серпня 2007, 23:35 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Oleg-Dock написав:
Чьому?

По-перше. Навіщо піднімати вічні теми? Дійсно сподіваєшся почути щось нове? :?
По-друге. Люди в нас такі. Ще раз перечитай одне-єдине процитоване мною слово (весь пост я не читав), візьми підручник "Українська мова. 7 клас" і почни-но з себе.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 серпня 2007, 23:38 
Офлайн

Abram написав:
...почни-но з себе.
Ой, давай не будем переходити на особистості. Можна подумати при українській "демократій" від народу шось та й залежить :? Якшо ти в це віриш, то знай, шо це все ілюзія, яку створили для тебе політикани, така собі Українська Матриця (с)...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 28 серпня 2007, 23:40 
Офлайн

Abram- що ти цим хотів сказать. Я не писав щось у газету, смисел можна зрозуміть - а це головне!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 серпня 2007, 23:59 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
igorsolop написав:
Abram написав:
...почни-но з себе.
Ой, давай не будем переходити на особистості. Можна подумати при українській "демократій" від народу шось та й залежить :? Якшо ти в це віриш, то знай, шо це все ілюзія, яку створили для тебе політикани, така собі Українська Матриця (с)...
Я думаю,що влада це ми якы дорвались до цых самих владних крысел ы забули про ынтереси того народу якый нас вибрав,я сумнываюсь що кожен з нас маючи цю саму владу в руках ,розпорядився нею краще, включаючи ы мене !Тому що знаю ы не раз бачив як з самих нормальних людей грошы ы можливысть кимось управляти робила виродкыв!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 00:04 
Офлайн

Hapuga, з твоїх слів можна зробити висновок, шо ти оправдовуєш українських "політиків"? Ну, і шо - думаєш шо оправдав? Тоді поясни чого Матриця тільки в Україні, адже в інших країнах теж політика=гроші=влада, але такого бардака нема?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 00:17 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
igorsolop написав:
Hapuga, з твоїх слів можна зробити висновок, шо ти оправдовуєш українських "політиків"? Ну, і шо - думаєш шо оправдав? Тоді поясни чого Матриця тільки в Україні, адже в інших теж країнах політика=гроші=влада, але такого бардака нема?
Я ныког неоправдую!Просто мене бысять штемпи якы грубо говорячи "обсирають "краину в якый народились ы живуть!Ти говориш про ынши краини! А я от погано уявляю собы америкоса чи француза який говорить "моя краина ДЕРЬМО"!!!Можливо я ще мало стикався зы всяким "безпридэлом",але я люблю свою краину и хочу тут жити!Просто хочаб подивитись на один "масинький" приклад!Представники нашоъ нации небажають,невмиють ,соромляться говорити на рыдный мовы,нехочуть вчити свою историю и вчитись любити свою краину!Я вважаю що якщо такий розумний ,пробийсь в ц ы владны коридори,сядб и спробуй доказати що можна все робити правильно и будучи там ,бути чесним!Я нехочу сказати що ми повинны смиренно приймати всы обставини якы складаються в краины,я теж иноды нарыкаю на владу,але потрыбно знати межу!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 00:34 
Офлайн

Hapuga написав:
Просто мене бысять штемпи якы грубо говорячи "обсирають "краину в якый народились ы живуть!
Ніхто нічого не обсирає, просто говоримо так як воно є. :?
Якшо ж брати за порівняння, то Україна для нас - це біологічна мати. Народила і кинула: виживайте, дітки. як хочете. Це ти вважаєш нормально? За шо любити таку матір?
Цитата:
А я от погано уявляю собы америкоса чи француза який говорить "моя краина ДЕРЬМО"!!!
:lol: Так в тому то і суть: їхні країни не ДЕРЬМО.
А взагалі то твої слова схожі на анекдот:
Америкос: "А от я можу вийти до нашого Білого дому і крикнути "Буш - дурак!" і мені за це нічого не буде. От яка в нас демократія!"
Українець: "В нас так само: я теж можу вийти на Майдан і крикнути "Буш - дурак!" і мені за це теж нічого не буде
"
Цитата:
Можливо я ще мало стикався зы всяким "безпридэлом",але я люблю свою краину и хочу тут жити!

:shock: Хто б казав! А оце - то хіба не безпредєл? Ти 4 сторінки списав, вимахуючи тут перед нами кулаками - і шо, ти думаєш шось доб"єшся? Наївний! А таких прикладів навалом
Цитата:
пробийсь в ц ы владны коридори,сядб и спробуй доказати що можна все робити правильно и будучи там ,бути чесним
А я не хочу нічого нікому доказувати, я не зобов"язаний це робити. Я хочу просто повноцінно жити, на стикаючись щодень з дибілізмом, про який написав автор топіка.

P.S.
Цитата:
Представники нашоъ нации небажають,невмиють ,соромляться говорити на рыдный мовы

:lol: А прикольно виглядає цей твій вислів, написаний російськими літерами... :P

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 01:08 
Офлайн

В догонку:
Hapuga написав:
Просто хочаб подивитись на один "масинький" приклад!Представники нашоъ нации небажають,невмиють ,соромляться говорити на рыдный мовы,нехочуть вчити свою историю и вчитись любити свою краину
Твій приклад нічогісінько не показує. Я не стану далеко ходити: візьму Білорусію - там теж небажають\невміють\соромляться говорити на рідній мові, проте середня зарплата там більше $1000 і рівень життя вищий від нашого. Поясни, будь-ласка, цей (з твого погляду) парадокс!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 07:22 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
Цитата:
Я вже рік кажу, шо в України нема майбутнього. Треба звалювати за кордон :? : чим раніше - тим довше поживеш як "біла" людина. Адже я майже впевнений, шо будинок на березі океану в Іспанії буде коштувати дешевше ніж рівноцінний в Ковелі :roll:
Це, може смішно, але... За кордоном також не просто. Так, в мене збільшилась зарплата в 20 раз, ми їздимо на новенькій тойоті, ми бували на закордонних морях, ми збираємось купувати житло. Але!!! Чужа країна - то завжди проблеми з нелегальністю. Я дозвіл на тимчасове проживання оформляла 2 роки, а громадянство через 5 років дають. Це часті відмітки у консульстві у зручні для них дні. Це проблеми з медстраховкою, офіційним працевлаштуванням. Це чужа мова, менталітет і поняття. Це абсолютно відмінний від Ковельського ритм життя.
Зрештою, батьки залишились в Ковелі. Знаєте, як хочеться поїхати на Світязь кожних вихідних а не раз в рік, хочеться овочів з дідового города...
Тож добре там, де нас нема.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 07:29 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
[url=http://radulova.livejournal.com/694104.html#cutid1[url]Хто скільки тратить на їжу.[/url]
В кожній державі є багаті й бідні. От тільки спввідношення різне.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 07:59 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Істини:
Який народ - така й держава.
Наш народ має такий уряд, який його має
уже прописні.
Цитата:
почни-но з себе.

Це таки правильно.
Цитата:
Тоді поясни чого Матриця тільки в Україні, адже в інших країнах теж політика=гроші=влада, але такого бардака нема

Вони не так довго були рабами, а відповідно і еволюціонували швидше.
Цитата:
А я от погано уявляю собы америкоса чи француза який говорить "моя краина ДЕРЬМО"!!!

Замість цього вони "зажигають" :twisted:
Цитата:
За кордоном також не просто.

Добре там, де нас нема.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2007, 09:15 
Офлайн

Alfa Centavra написав:
[За кордоном також не просто.
А ніхто і не шукає простоти, мова іде про порядок. Бо вже існуючий бардак по-правді просто дістав!
Цитата:
Так, в мене збільшилась зарплата в 20 раз, ми їздимо на новенькій тойоті, ми бували на закордонних морях, ми збираємось купувати житло. Але!!!
І ти ше після цього кажеш "Але!!!"?!!! :shock: Тебе після цього ніхто не зрозуміє, як би ти не старалась пояснити :lol:

Та й справа зовсім не в зарплатах: в нашій незалежній державі всі від чогось (від когось) залежать:
1. Відключили воду - залежиш від водоканалу (якшо змилуються - то включать)
2. Вимкнули електроенергію - залежиш від РЕМу (ніхто не зобов"язаний перед тобою відчитуватись за вимкнення)
3. Захворів - залежиш від голімої медицини, від лікаря-хабарника, в якого (як йому здається) мала зарплата і йому влом шось робити за просто так.
4. Мені набридло дивитись як безнаказано їздять автомобілями по тротуару і паркуються на газоні, під"їхавши до самих дверей під"їзду, при тому шо спеціально обладнана парковка всього в 2 метрах.
5. ......

Мені це все набридло тому шо ні я, ні будь-хто інший із простих людей (як би він не вчив рідну мову і історію) не здатен шось змінити. Можливо з роками (50-60 років) шось і зміниться, але в мене нема стільки часу чекати. Я хочу шоб в мене не вимикали воду і електроенергію як кому заманеться, а якшо і вимкнули - то хоча б вибачились, а якшо при такому вимкненні в мене полетів якийсь побутовий прилад - то шоб я чітко знав з кого спитати. Я взагалі не хочу про це думати - мені не цікаво, я хочу шоб був порядок!
Цитата:
Це абсолютно відмінний від Ковельського ритм життя.
Москва - це не країна! (я вже втомився пояснювати це москалям на форумах :? )

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: