Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 серпня 2017, 15:06

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 96 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Яким має бути дохід сімї (в Ковелі), щоб вважати себе так званим "середнім класом".
1000-2500 грн 12%  12%  [ 5 ]
2500-5000 грн 26%  26%  [ 11 ]
5000-10000 грн 51%  51%  [ 22 ]
Більше 10000 грн 12%  12%  [ 5 ]
Всього голосів : 43
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 27 липня 2007, 11:33 
Офлайн

Повідомлення: 172
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Це ти правильно написав.Підтримую на 100%

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 27 липня 2007, 11:36 
Офлайн

Повідомлення: 617
Район міста: Kovel
igorsolop повністю з тобою згідний і двума руками за. Тільки от Ковельсільмашу це не стосується там в конторі друга система оплати, називається дуподні :D

Цитата:
Ну по перше ми не державне підприємство

Так дійсно, вибачаюсь за неточність, а кому воно належить поки важко сказати так би мовити "идет война народная"

50% акцій ВАТ "Ковельсільмаш" володіє Інвестиційно-промислова група «Восток». 30% акцій належить Вінницькій промисловій групі «КМТ», 25% з яких є пакетом акцій, що раніше входив до статутного фонду ЛК «ВАТ «Украгромашінвест», куди його було внесено державою. Повернення 25% пакету акцій до статутного фонду ЛК «ВАТ «Украгромашінвест» так і не відбулося, не дивлячись на існуюче відповідне судове рішення. Інші 20% акцій ВАТ «Ковельсільмаш» розподілені між мінорітарними акціонерами підприємства.
http://press-release.com.ua/content/view/2194

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 27 липня 2007, 15:59 
Офлайн

Повідомлення: 172
наскільки я знаю на "Ковельсільмаш" працює тільки Nekton

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 27 липня 2007, 16:04 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Не тільки. Ще троє крім мене. Ну і ще один півтора місяці тому пішов працювати з тобою.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 27 липня 2007, 19:39 
Офлайн

Повідомлення: 155
Цитата:
Гм... Я ніколи не питаю скільки беруть за роботу конкуренти - мене це не обходить. Мене більш цікавить моя ціна: я називаю ціну і якшо вона не підходить клієнту - значить клієнт не мій.

Ггг... Тобі повезло, що "твої потреби співпадають з можливостями кліентів".

Цитата:
ВУЗів я не закінчував - не бачу сенсу...

Зновуж тобі повезло... Та й ВУЗи у нас - "одна назва", зеро знань по спецальності.

Цитата:
Але хто з головою то підпрацьовують після роботи.

1. Хто з головою працють за гроші і не підпрацьовуть.
2. Або не працють на роботі а підпрацьовують відразу на ній.
3. Відпочивають, бо вже заробили достатньо для своїх потреб. (таких мінімум, бо більшовсті завжди хочеться БІЛЬШЕ)

Цитата:
професіонал виконає ту саму роботу за коротший проміжок часу і заробить такі самі гроші, тим самим матиме більше вільного часу для власних потреб

Ти віриш у цю нісенітницю?
Я вважаю це підхід убогих ППв в яких службовці як Короткочасні найманці працють.
Доречі директор теж не дурень всіх кто буде працювати менше аніж навізжиний роботяго - звільнять.
Коротше кажучи я не бачив дійсно нормального заробітку в рідношенні робота/гроші у людей які працюють в цьому режимі.
Не буде такого що ти будеш працювати 1 год за 1000у.е замість 8 год за ці самі гроші.

Цитата:
за пів-дня роботу зробив, гроші получив і решту часу займаєшся власними справами

а так воно і є якщо з Вас не зробили худобу (що теж частенько зустрічається)

---------
Я думаю що в нашому крутому місті Ковелі, де напіврозвалені 2 кімнатні квартири стали чомусь коштувати по 50000у.е (Киів - 80-100к новострой на 50кв.м.) для "середньості" треба заробляти 1-2к долярів на місяць, що майже неможливо при роботі на когось. Висновок: середній клас - 99% біснесмени, та ті хто біля "кормушки".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 27 липня 2007, 20:57 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
OTF написав:
Цитата:
Гм... Я ніколи не питаю скільки беруть за роботу конкуренти - мене це не обходить. Мене більш цікавить моя ціна: я називаю ціну і якшо вона не підходить клієнту - значить клієнт не мій.

Ггг... Тобі повезло, що "твої потреби співпадають з можливостями кліентів".

Перед тим як встановити ціну - треба спочатку прикинути чи зможуть клієнти її заплатити. Тож ні про яке везіння не йдеться...
Цитата:
Цитата:
ВУЗів я не закінчував - не бачу сенсу...

Зновуж тобі повезло... Та й ВУЗи у нас - "одна назва", зеро знань по спецальності.

Знову ж таки ні про яке везіння не йдеться: я поступив у ВУЗ, але через пів-року навчання зрозумів, шо сумма вкладених в навчання грошей ніколи не "відіб"ється" і покинув.
Цитата:
Цитата:
професіонал виконає ту саму роботу за коротший проміжок часу і заробить такі самі гроші, тим самим матиме більше вільного часу для власних потреб

Ти віриш у цю нісенітницю?
:shock: Все життя так працюємо.

P.S. Знову стара пісня про те, як мені, начеб-то, повезло. Я ж вже відповідав і пояснював... :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 27 липня 2007, 23:33 
Офлайн

Повідомлення: 102
Romas написав:

50% акцій ВАТ "Ковельсільмаш" володіє Інвестиційно-промислова група «Восток». 30% акцій належить Вінницькій промисловій групі «КМТ», 25% з яких є пакетом акцій, що раніше входив до статутного фонду ЛК «ВАТ «Украгромашінвест», куди його було внесено державою. Повернення 25% пакету акцій до статутного фонду ЛК «ВАТ «Украгромашінвест» так і не відбулося, не дивлячись на існуюче відповідне судове рішення. Інші 20% акцій ВАТ «Ковельсільмаш» розподілені між мінорітарними акціонерами підприємства.
http://press-release.com.ua/content/view/2194
Повна ПУРЖИЦЦО. "В точнасті да наоборот" Группа "Восток" Провела засідання наглядової ради, аж з 3-ох чоловік(з 7-ми існуючих), зрозуміло, про легітивність такої ради можна розказувати діткам в дитсадочку. Але в цій історії мені дуже прикро, що Заікін, по суті права рука Панікарчука, кіданув свого "Боса", а вірніше, продався "Востоку" . Фінал всього дійства- Панікарчук залишився при посаді, Заікін втік у відпустку, щоб поки незвільнили, власника " Востока" посадили в каталажку, правда відпустили через тиждень під заставу, Міхалковську- на пенсію. От така історія, правда не з цієї теми.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 липня 2007, 20:50 
Офлайн

Повідомлення: 421
Заглянув на результати опитування.
Більша половина народу зійшлась на тому, що в Ковелі достатньо мати $1000-2000 доходу на сім'ю щомісячно, щоб вважати себе середнім класом.
Я б сказав, що цього досить для поточних витрат на рівні середнього класу - для того, щоб "підтримувати рівень". А якщо на цей рівень ще потрібно піднятись (читай: купити чи збудувати житло, облаштувати його, придбати хоча б одну машину), то тут навіть $2000 щомісяця буде малувато: знадобиться років з 6-8, щоб це все надбати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 липня 2007, 21:12 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
Цитата:
знадобиться років з 6-8, щоб це все надбати.

[скептично]
при нинішніх цінах на житло для багатьох власна квартира залишиться мрією на все життя :roll:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 серпня 2007, 09:01 
Офлайн

Повідомлення: 198
Район міста: Володимирська
ось такими страшними цінами і загоняють людей в кредити, щоб ті стали "рабами" на все життя за ради квартири, машини тощо... :(

П.С. Щоб ви знали: "середній клас" - це люди, які можуть собі дозволити купити квартиру, машину (але не декілька :) ) відразу, або в кредит і це не "вдарить" по їх кишені суттєво...
ОДНОЗНАЧНО - це люди, що мають заробіток на порядок вище ніж 2000 $ на місяць!

Просто для простих людей - сума в 2000 баксів на місяць - здається неземною і тому вони помилково вважають цей заробіток достатнім для "середнього класу".

... моя думка.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 серпня 2007, 09:07 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
SCSI написав:
... моя думка.
І я з нею згоден!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 серпня 2007, 12:13 
Офлайн

Повідомлення: 1150
SCSI написав:
П.С. Щоб ви знали: "середній клас" - це люди, які можуть собі дозволити купити квартиру, машину
...
ОДНОЗНАЧНО - це люди, що мають заробіток на порядок вище ніж 2000 $ на місяць!
Упсь. $20 000 - це вже ніяк не середній клас. Порядок - це в 10 разів, два порядки - 20 разів і т.д.

А в загальному - підтримую попереднього оратора.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 серпня 2007, 12:48 
Офлайн

Повідомлення: 421
boddy написав:
Порядок - це в 10 разів, два порядки - 20 разів і т.д.
Ммммм... все життя вважав, що кількість порядків - це, грубо кажучи, кількість нуликів. На один порядок - вдесятеро більше, а от на два - це дописуємо ще другий нулик. Отримуємо "в сто разів більше".

І щоб не офтопік: $20.000 щомісяця - це вже можна вважати за штатівський середній клас. Коли в Ковелі ознакою середнього класу стане такий дохід, то можна буде сказати, що Україна догнала Америку 8)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 серпня 2007, 13:12 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Блін, маразм прогресує :) конєчно, два порядки це 100 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 серпня 2007, 17:18 
Офлайн

Повідомлення: 155
Цитата:
на порядок вище ніж

ну це він образно сказав...

Цитата:
І я з нею згоден!

А я ні, тому що це вже не середній клас.

Цитата:
$20 000

"...Да за 5к баксов можете мне вколоть вирус Эбола, да за 5к може пришить мне МТС-а шимпанзе..."
Коротше кажути я незнаю де такі зарплати взагалі існують (в середніх класах).

----
А взагалі проблема не в зарплатах. Проблема в цінах, кредитах та стабольності.
Заробітна платня нормальних програмістів в Києві вже давно перероста колег з Германії наприклад (по грошам отриманим на руки) і не грандіозно відрізняється від зарплат в США.

Хіба проблема купити в кредит житло чи авто під 3%-6% річних? Помоєму ні.
Чи розумно віглядае ціна 1к студіо в центрі Берліну = 1к халупка на Оболоні в Києві.
Чи нормально 15к євро тачка в Германії та 35к аналогічна в Україні...
Захисники довбані національного виробника, повбивав би :lol:

Єдиний плюс нашої країни маючи голову можна "урвати" кусок пирога і безбідно жити... там такої халяви нема. Там прийдеться пахати... благо не за такий мізир як тут і жити по-людськи.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 96 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: