Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 серпня 2017, 11:34

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 96 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Яким має бути дохід сімї (в Ковелі), щоб вважати себе так званим "середнім класом".
1000-2500 грн 12%  12%  [ 5 ]
2500-5000 грн 26%  26%  [ 11 ]
5000-10000 грн 51%  51%  [ 22 ]
Більше 10000 грн 12%  12%  [ 5 ]
Всього голосів : 43
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 11:05 
Офлайн

Повідомлення: 168
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
по-перше, ти помилився я не з Ковельсільмашу.

по-друге, якою сферою діяльності твої знайомі займаться. порівняй, яка спеціальність переважає на заводі (це ті люди, по твоїм словам, котрі завжди скаржаться на зарплату)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 11:06 
Офлайн

Повідомлення: 18
Для того щоб не працювати фізично я вчився в школі та ВУЗі. І для того щоб не таскати бетон я постійну навчаюся чомусь новому до цього часу.
Не ти один вчився в школі і ВУЗІ. Багато людей хто має вищу освіту працюють фізично. :wink:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 11:23 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
zakon написав:
якою сферою діяльності твої знайомі займаться. порівняй, яка спеціальність переважає на заводі
А знаєш яка в мене спеціальність? Я тобі скажу: я закінчив ковельський технікум за спеціальністю "Обробка матеріалів різанням на станках і автоматичних лініях". А тепер порівняй цю спеціальність з тою роботою, якою я зараз займаюсь - хоч якусь схожість бачиш? Отож! І ВУЗів я не закінчував - не бачу сенсу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 11:28 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
HOOK написав:
Не ти один вчився в школі і ВУЗІ. Багато людей хто має вищу освіту працюють фізично. :wink:

Це люди які вчилися за совка або ті які йшли в вуз за дипломом а не за знаннями. (Хоча я реально теж ішов лише за дипломом тому що ВУЗ нічого нового не дав).
На мому потоці вчилося 50 душ. З компютерами професійно звязані чоловік 15 не більше. Інші ж працюють в кращому випадку секретарями, менеджерами. в гіршому є і ті хто на будівництві працюють. А все тому, що не діти поступали куди хочуть а батьки так вирішили. Також зараз дуже багато на IT спеціальностях вчиться таких які були крутими гравцями в стрілялки різні. І вважали, що компютер це легко. А тут виявилося, що програмування не має зовсім нічого спільного з тим що робить звичайний користувач. Аналогічно з юристами, економістами і т.д.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 11:33 
Офлайн

igorsolop написав:
А знаєш яка в мене спеціальність? Я тобі скажу: я закінчив ковельський технікум за спеціальністю "Обробка матеріалів різанням на станках і автоматичних лініях". А тепер порівняй цю спеціальність з тою роботою, якою я зараз займаюсь - хоч якусь схожість бачиш? Отож! І ВУЗів я не закінчував - не бачу сенсу.

і до чого це сказано? я тебе не запитував на кого ти навчався. ти скажи на теперешній час ковалям в ковелі багато роботи знайдеться?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 11:51 
Офлайн

zakon, гм... Як тобі пояснити? :? Спеціальність "Обробка матеріалів різанням на станках і автоматичних лініях" в Ковелі ше більш непотрібніша ніж професія коваля але мені це не заважає...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 11:54 
Офлайн

Повідомлення: 70
Район міста: Ковель - 2
nekton написав:
Ну якщо під "хороша робота" розуміти нормальну зарплату та неособливо напряжне сидіння в офісі то дійсно чоловікові таку без знайомств важко знайти. Але 50-80 гривень в день може заробляти кожен чоловік хто не має фізичних вад. Так робота не легка але вона є.
З іншого боку хто мішає зараз поїхати в Польщу працювати?
Зараз як на мене є три покоління.
1. Ті хто виросли при союзі. Їм важко психологічно змінити роботу. Для цього їм потрібно щоб "грім грянув".
2. 23-35 років Це ті хто саме легше підстроюється під реалії сьогодення. І ці люди не надто протиратимуть штани за мізер.
3. Молодь до 23 Ці хочуть відразу багато і при тому нічого не робити.
В кожній з груп є винятки, але основна картина така яку я намалював.

Блін мені навівть немає чого доповнити так точно ти Все розписав +10

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 13:16 
Офлайн

Повідомлення: 111
Ті, хто нам перепродують в десятки, сотні разів дорожче собівартості нафтопродукти та інші джерела енергії, торгують знаряддями вбивства на «законних правах», володіють наркобізнесом, керують сучасною работоргівлею... теж вважають, що ми не розуміємось як потрібно заробляти гроші, що потрібно «вміти крутитися»... І чим ми тоді від них відрізняємось, коли так само згорда дивимось на тих, хто, за нашим чисто суб’єктивним баченням, «не вміє заробляти» тому що психологія в когось інша?
І чия думка є ІСТИНОЮ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 14:05 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
100% згідний! Не люди винні в тому що малі зарплати,не всі можуть бути менеджерами ,керівниками чи бізнесменами !Комусь протрібно бути двірником.столяром,будівельником,ВІЙСЬКОВИМ!В кожного своє покликання,головне бути людиною!Плював я на те скільки людина заробляє,головне щоб він був ас в своїй справі і людина,тоді я його поважаю!Оце дійсно круто!Мало подивитись і побачити хто чим заробляє,треба мати багато якостей які допоможуть принести успіх!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 14:21 
Офлайн

igorsolop написав:
zakon, гм... Як тобі пояснити? :? Спеціальність "Обробка матеріалів різанням на станках і автоматичних лініях" в Ковелі ше більш непотрібніша ніж професія коваля але мені це не заважає...

судячи по твоїх словах, то хай усі ці люди звільняються і ідуть на іншу роботу, на іншу спеціальність. Я тебе правильно зрозумів?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 14:24 
Офлайн

Повідомлення: 18
І я згідний з вами на 100%. Не можуть всі люди працювати на керівних посадах! :(

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 15:00 
Офлайн

zakon написав:
судячи по твоїх словах, то хай усі ці люди звільняються і ідуть на іншу роботу, на іншу спеціальність. Я тебе правильно зрозумів?
А який сенс отримувати малу зарплату, постійно нити але при цьому триматись за це невигідне робоче місце?

Народ, забудьте шо вам хтось шось в цьому житті дасть чи подасть на блюдцеві з золотою каймою! Державі на вас начхати, незалежно від того яка буде влада - помаранчова чи біло-голуба - ніхто про вас не буде дбати, тільки ви самі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 17:02 
Офлайн

igorsolop написав:
zakon написав:
А який сенс отримувати малу зарплату, постійно нити але при цьому триматись за це невигідне робоче місце?

Народ, забудьте шо вам хтось шось в цьому житті дасть чи подасть на блюдцеві з золотою каймою! Державі на вас начхати, незалежно від того яка буде влада - помаранчова чи біло-голуба - ніхто про вас не буде дбати, тільки ви самі.

Та не хто не говорить, що держава піклується про людей. Ти скажи куди тим людям піти на роботу. Там вони заробляють мізер але вони знають щокожного місяця цей мізер у них буде. А підуть вони, протиняються місяць другий, роботи не знайдуть, і що далі? Думаєш вони не хочуть більшої зарплати, хочуть. От тільки роботу з достойною зарплатою знайти важко.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 17:18 
Офлайн

zakon, ми вже завернули на третій круг :lol: Почитай уважно шо писав AL i nekton і подумай: чому одні люди працюють і отримують нормальну зарплату, а інші (такі самі!!!) постійно жаліються шо їм мало платять? Все вже написано - залишилось тільки уважно прочитати...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 17:46 
Офлайн

Повідомлення: 617
Район міста: Kovel
Цитата:
Добре що зараз в моїх працівників хороша як для Ковеля зарплата і вони отримують більше за начальників відділів. А років 6-7 тому в нас "тєкучка" була жахлива.

nekton це ж яка зарплата для класних програмістів на Ковельсільмаші?
Я так підозрюю 2-3 тисячі гривень, бо інакше б порозбігались ? Про 1000 гривень я так думаю і кури не шепчуть, ну а в тебе як в начальника думаю всі 5 ? Вибач ящо задаю нескромні запитання.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 96 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: