Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 17 грудня 2017, 15:01

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 96 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Яким має бути дохід сімї (в Ковелі), щоб вважати себе так званим "середнім класом".
1000-2500 грн 12%  12%  [ 5 ]
2500-5000 грн 26%  26%  [ 11 ]
5000-10000 грн 51%  51%  [ 22 ]
Більше 10000 грн 12%  12%  [ 5 ]
Всього голосів : 43
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 липня 2007, 16:45 
Офлайн

Повідомлення: 18
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Цитата:
Секунду. Починаючи з другого року життя, ВСІ отримують отих сто гривень щомісяця. Ті що народились на день раніше, і ті, що народились на день пізніше, зараз отримують однаково.

Да. Одна дитина в перший рік менше їсть на 500 грн., а в другий рік вони харчуються одинаково.Нормально в тебе получається. :twisted:

Цитата:
Якщо пашеш і заробляєш отих 500-600 грн., значить, щось в житті треба міняти. "Відривай чи не відривай" - це лузерська психологія.

Звичайно треба міняти. Підкажи людям, які заробляють 600грн. і не пють так як там писали на "Ковельсільмаші", як поміняти, ти там писав, що знаєш багато варіантів :?: :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 липня 2007, 17:27 
Офлайн

Повідомлення: 172
Nekton,а ти працюєш фізично?Радуйся ,що в тебе хороша робота і ти не таскаєш бетон(Це не образа).Мусять бути люди які працюють фізично і ті хто ніби-то "протирає штани"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 липня 2007, 17:34 
Офлайн

Повідомлення: 421
HOOK написав:
Цитата:
Секунду. Починаючи з другого року життя, ВСІ отримують отих сто гривень щомісяця. Ті що народились на день раніше, і ті, що народились на день пізніше, зараз отримують однаково.

Да. Одна дитина в перший рік менше їсть на 500 грн., а в другий рік вони харчуються одинаково.Нормально в тебе получається. :twisted:
З якої б дати не ввели ту допомогу, завжди будуть діти, які народились до неї, і після неї. Завжди буде різниця - одним дісталось, а іншим ні. Навіщо ті розмови?
Цитата:
Цитата:
Якщо пашеш і заробляєш отих 500-600 грн., значить, щось в житті треба міняти. "Відривай чи не відривай" - це лузерська психологія.

Звичайно треба міняти. Підкажи людям, які заробляють 600грн. і не пють так як там писали на "Ковельсільмаші", як поміняти, ти там писав, що знаєш багато варіантів :?: :lol:
Підказую. Хай озирнуться навколо, і подивляться, чим займаються більш успішні товариші/друзі/знайомі. Тоді хай подивляться на себе, і подумають, в чому різниця, і що треба змінити.

Чи може їм треба просто тупо дати гроші?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 липня 2007, 18:13 
Офлайн

Повідомлення: 2698
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
o.m написав:
Мусять бути люди які працюють фізично і ті хто ніби-то "протирає штани"
Не вмієш працювати головою - працюй руками (ногами чи іншими частинами тіла). Ключове слово - "працюй". А лежачи на дивані нічого не получиться...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 08:12 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
o.m написав:
Nekton,а ти працюєш фізично?Радуйся ,що в тебе хороша робота і ти не таскаєш бетон(Це не образа).Мусять бути люди які працюють фізично і ті хто ніби-то "протирає штани"

Для того щоб не працювати фізично я вчився в школі та ВУЗі. І для того щоб не таскати бетон я постійну навчаюся чомусь новому до цього часу.
А щоб мати більше грошей ще 4 роки тому я працював щодня з 8.00 до 22.00 маючи один вихідний в місяць. А це ненабагато легше як працювати фізично.

Востаннє редагувалось nekton в 26 липня 2007, 09:03, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 08:42 
Офлайн

Повідомлення: 2
Я з тобою згідна. :lol: Ну є ж люди які тільки і вміють жаліти себе і нарікати на все. :evil: На мою думку той хто хоче прожити життя краще ніж інші буде старатися і добиватися кращого. :shock:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 10:15 
Офлайн

Люди,які ви принципові,з чого ви взяли ,що я за те ,щоб протирати штани. Nekton натякнув,що я ніби-то протираю штани.З чого ти це взяв?Якщо ти навідувався,коли було мало роботи ,то це не означає що ми нічого не робимо.!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 10:20 
Офлайн

Цитата:
Для того щоб не працювати фізично я вчився в школі та ВУЗі

Хвалю,молодець.
Я теж навчаюся у ВУЗі,маю сім"ю,працюю.Просто ти не сидів в декреті,а вже розвивався.В памперсах і пільонках науки великої немає

Востаннє редагувалось o.m в 26 липня 2007, 10:30, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 10:28 
Офлайн

В житті я помітив, шо переважна частина тих, хто жаліється на низьку зарплату - це працівники "Ковельсільмаш" :? Як я розумію: якшо людина тримається за низькооплачуване місце - значить їй це вигідно не в фінансовому плані. Бо триматись за низькооплачувану роботу, не мати при цьому ніяких вигод і при цьому постійно жалітись на низьку зарплату - це взагалі немає сенсу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 10:30 
Офлайн

o.m написав:
Люди,які ви принципові,з чого ви взяли ,що я за те ,щоб протирати штани. Nekton натякнув,що я ніби-то протираю штани.З чого ти це взяв?Якщо ти навідувався,коли було мало роботи ,то це не означає що ми нічого не робимо.!!!

Під протирачами штанів мались на увазі офісні працівники. І я теж туди відношусь і моя жінка і більшість моїх знайомих. Так що ніякої образи в твій бік не було.
З.І. А ми знайомі?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 10:35 
Офлайн

igorsolop написав:
В житті я помітив, шо переважна частина тих, хто жаліється на низьку зарплату - це працівники "Ковельсільмаш" :? Як я розумію: якшо людина тримається за низькооплачуване місце - значить їй це вигідно не в фінансовому плані. Бо триматись за низькооплачувану роботу, не мати при цьому ніяких вигод і при цьому постійно жалітись на низьку зарплату - це взагалі немає сенсу.

Під цими словами я не мала наувазі себе (і я не працюю на "Ковельсільмаш"),ми зчоловіком нормально заробляємо,
на наші "запроси" хватає.
За завод "Ковельсільмаш"-вибачте ,можливо я не знала всіх нюансів роботи на ньому

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 10:39 
Офлайн

igorsolop написав:

А тому що прикольно для них прийти, півгодинки в день попрацювати а остальний час обговорювати серіали. Плюс до того залишилося дуже багато кадрів яким скоро на пенсію і не хочеться кудись зриватися.
З іншого боку "Ковельсільмаш" - кузня кадрів. Напевно жодної фірми нема в місті де б не працювали колишні Сільмашівці. В IT сфері якщо брати тих кому за 35 то там 90% сільмашівців.
Добре що зараз в моїх працівників хороша як для Ковеля зарплата і вони отримують більше за начальників відділів. А років 6-7 тому в нас "тєкучка" була жахлива.

Востаннє редагувалось nekton в 26 липня 2007, 10:41, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 10:39 
Офлайн

nekton написав:
А ми знайомі?

Обозналася

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 10:41 
Офлайн

Повідомлення: 168
2 igorsolop блін ти такий цікавий, а куда ті люди всі підуть? на теперешній час в Ковелі ринок праці переповнений. Представ коли одночас звільниться пів тисячі відеооператорів та фотографів і підуть на вільні хліба, думаєш всім хватить місця в цій сфері. + будуть збивати тобі ціну. Я б хотів подивитись що ти тоді заспіваєш.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2007, 10:55 
Офлайн

zakon написав:
а куда ті люди всі підуть?
Типевно теж працівник "Ковельсільмаш"? :lol: Звичайно, якшо все так як описав nekton
Код:
прийти, півгодинки в день попрацювати а остальний час обговорювати серіали

- то більше ніде такої роботи нема :lol:
Цитата:
на теперешній час в Ковелі ринок праці переповнений.
Та шо ти кажеш?!! Чого ж тоді багато, кого я знаю, мають стільки роботи, шо ніколи навіть поспати?
Цитата:
думаєш всім хватить місця в цій сфері
Думаю хватить. Ти певно не знаєш скільки їх зараз розвелось - отих людей з камерами (не назву їх операторами, бо багато з них не знають навіть основ відеоз"йомки, а просто купили камеру за $300-400)
Цитата:
будуть збивати тобі ціну
Гм... Я ніколи не питаю скільки беруть за роботу конкуренти - мене це не обходить. Мене більш цікавить моя ціна: я називаю ціну і якшо вона не підходить клієнту - значить клієнт не мій.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 96 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: