Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 вересня 2017, 00:47

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 128 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі

За кого ви проголосуєте на виборах?
Опитування закінчилось 30 вересня 2004, 11:37
Ющенко 78%  78%  [ 14 ]
Янукович 0%  0%  [ 0 ]
Мороз 0%  0%  [ 0 ]
Симоненко 0%  0%  [ 0 ]
Інший кандидат 0%  0%  [ 0 ]
Проголосую проти всіх 11%  11%  [ 2 ]
Взагалі не піду на вибори 11%  11%  [ 2 ]
Всього голосів : 18
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2004, 00:21 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Цитата:
Хм... Хіба ми тут чимось іншим обмінюємося?

Звичайно, обмінюємось думками. Але ти чомусь взялася ліпити мені тавро... :(

Цитата:
Твоя, як ти кажеш, позиція відрізняється від моєї тим, що у тебе
її немає.

Ходити чи не ходити на вибори - це така ж ГРОМАДСЬКА позиція, як і голосувати чи не голосувати за когось. Інакше голосування булоб примусовим, чи не так? Ніякої принципової різниці не бачу. Я не зобов'язаний сприяти просуванню якогось конкретного політика, яким би хорошим він не показувався з-зовні. Можна подумати, що твоя думка (навіть втілена в бюлетні) щось та варта? :lol: Не смішіть мене, бо лусну :lol: :lol: :lol: Змилуйтесь - тількі не в нашій країні! У будь-який момент вибори можуть визнати недійсними, сфабрикованими. підтасованими і т.п.

Отож ходити на вибори - це не більше ніж ходити в театр: крім морального задоволення реальної користі це нікому не принесе. Це у кращому випадку. А у гіршому- ви просто сприятимете просуванню якогось політика... :wink: А мені то що до того?.. :wink:

Цитата:
з яким апофеозом би не сказані

Такий же пафос (а не апофеоз) чути і в твоїх висловах про Ющенка... Ну-ну...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2004, 11:11 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
[quote= :lol: Не смішіть мене, бо лусну :lol: :lol: :lol:
[/quote]

Ше не лусьнув?
Не вважаю доцільним продовжувати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2004, 15:36 
Офлайн

Повідомлення: 19
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Володимир
igorsolop написав:
Ходити чи не ходити на вибори - це така ж ГРОМАДСЬКА позиція, як і голосувати чи не голосувати за когось. Інакше голосування булоб примусовим, чи не так?

Чув, в якійсь країні за те що не прийшов на голосування треба заплатити штраф в 100 баксів. здається в Австралії :roll:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2004, 17:03 
Офлайн

Sanjak
Так ми ж не в Австралії! :lol: Хоча для них $100 - це як у нас 10 гривень. Мене такий штраф влаштовує...

Бачиш, irma, як я готовий відстоювати свою громадянську позицію - я ладен навіть постраждати за її... Хоча в одному випадку я все ж поступився б своєю позицією: як би хтось мені дав $100 я пішов би на вибори і навіть проголосував би за того, за кого сказали б... :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2004, 18:37 
Офлайн

Повідомлення: 19
Район міста: Володимир
igorsolop написав:
як би хтось мені дав $100 я пішов би на вибори і навіть проголосував би за того, за кого сказали б... :lol:

ну 100 баксів тобі яникович за твій голос не заплатить, а за 10 гривень ти за нього голосуватимеш? :twisted:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2004, 18:57 
Офлайн

А Ющенко заплатив би? Чи в нього нема? Чи він хоче, щоб я забезкоштовно поміг йому просунутись в його політичній кар'єрі?... :roll:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2004, 20:21 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Я на вибори не йду (і це моя громадянська позиція). Але от Вам шанс мене переконати.
Свідомі громадяни, покажіть мені суттєву (а не рекламну різницю) між Вітями.

Бажано на прикладі офіційних даних але не пропаганди (бо від того як стежать, давлять камазами, труять какашками - мене вже тошнить. І хоча спочатку я думав іти віддати голос, то тепер не бачу потреби віддати голос за людину, яка починає тільки виборчу кампанію з безглуздих переляків. Чи параноїка.).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2004, 22:20 
Офлайн

Бодя, дай лапу!Зображення

В дополнение я предлагаю такой вариант (чтобы доказать, что мой голос ничего не значит): все сторонники какого-то депутата (в данной ситуации - Ющенка) соберите мне $100 и я проголосую за него. Ведь вам не жалко? Ваше дело правое! Для доброго дела скинуться по $10 (даже меньше) - и мой голос будет ЗА Ющенка...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 вересня 2004, 09:53 
Офлайн

Повідомлення: 421
boddy написав:
Я на вибори не йду (і це моя громадянська позиція). Але от Вам шанс мене переконати.
Свідомі громадяни, покажіть мені суттєву (а не рекламну різницю) між Вітями.

Бажано на прикладі офіційних даних але не пропаганди

Не будь дитиною. По офіційних даних у нас якраз все чудово, хіба ж ти не знаєш? У нас 12% ріст ВНП, один з найбільших в світі, хіба ж ти не чув? :lol:
Тільки кілограм м'яса на базарі коштує вже 25 гривень, про ціну на бензин і говорити не варто, а прості роботяги їдуть по росіям/чехіям/італіям, щоб заробити хоч трохи грошей.
Хочеш офіційних даних? Тобі все намалюють!
Тільки більшість людей чомусь судять за своїми власними враженнями, а не за офіційними даними.

Цитата:
(бо від того як стежать, давлять камазами, труять какашками - мене вже тошнить. І хоча спочатку я думав іти віддати голос, то тепер не бачу потреби віддати голос за людину, яка починає тільки виборчу кампанію з безглуздих переляків. Чи параноїка.).

На це я скажу тобі: добре що тебе лише тошнить. НЕ ДАЙ БОГ тобі чи комусь з твоїх близьких зіткнутися з такими речами безпосередньо. Тоді ти харкатимеш кров'ю (ще раз повторюсь, не дай бог). Не дай бог тобі ненароком перейти дорогу комусь із тих, хто зараз при владі (з людьми, яких я дуже поважаю, таке було... при тому, що ці люди були далекі від влади чи політики). Тоді ти чітко зрозумієш, що таке "беспредел". І що твоя хата інколи зовсім не з краю, як би не хотілось, щоб було навпаки. Боюсь, після того тобі перехочеться говорити про камази і какашки.

igorsolop написав:
В дополнение я предлагаю такой вариант (чтобы доказать, что мой голос ничего не значит): все сторонники какого-то депутата (в данной ситуации - Ющенка) соберите мне $100 и я проголосую за него. Ведь вам не жалко? Ваше дело правое! Для доброго дела скинуться по $10 (даже меньше) - и мой голос будет ЗА Ющенка...

Вибач, але ти стільки не вартий. Для тебе був другий варіант підзаробити - піти десь в виборчу комісію як представник ТОМУ ЩО конкрєтного. Шкода лише, що там все зайнято порозторопнішими за тебе. Але ще не все втрачено, можливо, в день голосування голос за пахана коштуватиме зо 20 гривень. Можеш скористатись нагодою.

Не збираюсь я вас, хлопці, переконувати.

ЗЫ до всіх. Хто вчора дивився по 5-му пряму трансляцію виступу Ющенка на Європейскій площі в Києві? Мужик послав нахрен всіх лікарів і приїхав. Видно було, що йому ще конкретно тяжко - частина обличчя не рухалась, на обличчі сліди набряків після отруєння. Але все одно вийшов до людей. Вчинок президента. Респект.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 вересня 2004, 13:22 
Офлайн

AL
Цитата:
Вибач, але ти стільки не вартий.

А чий голос вартий більшого? Я думав, що усі голоси на виборах рівноцінні :lol: (жарт)

Те, що мій голос (як і будь-кого іншого) нічого не вартий, я казав з самого початку - це я і збирався довести (і з твоєю допомогою довів). Я лише хотів дізнатись чим кожен із проихильників того чи іншого депутата ладен пожертвувати заради "правого" діла? Як виявляється - нічим. Чи не означає це, що ви теж не впевнені у своєму виборі?

Цитата:
Для тебе був другий варіант підзаробити

Слава Богу у мене є більш надійне і стабільне джерело заробітку, так що на політиці нехай заробляє хтось інший (депутати в першу чергу!).

P.S. Андрій, з того, що ти відповів Боді я зробив висновок, що ти занадто ідеалізуєш свого обранця... :wink:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 вересня 2004, 16:30 
Офлайн

igorsolop написав:
А чий голос вартий більшого? Я думав, що усі голоси на виборах рівноцінні :lol: (жарт)

...і всі по сто баксів? :lol:

igorsolop написав:
Те, що мій голос (як і будь-кого іншого) нічого не вартий, я казав з самого початку - це я і збирався довести (і з твоєю допомогою довів).

Нічогісінько ти не довів. Крім хіба того, що твій голос не вартий ста баксів - так це й так було ясно.

igorsolop написав:
Я лише хотів дізнатись чим кожен із проихильників того чи іншого депутата ладен пожертвувати заради "правого" діла? Як виявляється - нічим.

Твоя логіка починає мене смішити. Чисто як в анекдоті: "Петька, у тебя спички есть? Нет? Значит, ты - импотент".

Цитата:
P.S. Андрій, з того, що ти відповів Боді я зробив висновок, що ти занадто ідеалізуєш свого обранця... :wink:

Можливо, я недостатньо пояснив свою позицію. Тому уточню: я ідеалізую свободу слова, свободу вибору, рівні можливості, шанс для України покращити рівень життя хоча б до рівня Польщі. На мою думку, зараз ці речі уособлює в собі саме Ющенко. Тому голосуватиму за нього. Якщо Ющенко не доживе до виборів - а це на жаль досить реальний сценарій - і на його місці буде хтось інший з такими ж поглядами, тоді я голосуватиму за цього іншого.
Я ідеалізую не конкретне прізвище, а спосіб життя. Якщо ти цього досі не зрозумів (і тим більше якщо тебе влаштовує те, що зараз є) - мені шкода.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 вересня 2004, 19:25 
Офлайн

AL написав:
твій голос не вартий ста баксів - так це й так було ясно

Так чий тоді голос вартий більшого? Я думав, що усі голоси на виборах рівноцінні (уже НЕ жарт)

Цитата:
я ідеалізую свободу слова, свободу вибору, рівні можливості, шанс для України покращити рівень життя хоча б до рівня Польщі. На мою думку, зараз ці речі уособлює в собі саме Ющенко

Ці речі майже не пов'язані з конкретним депутатом, а напряму залежать від самих громадян. А політика - це бізнес для політиків. Від однієї людини, якою б хорошою вона нам не здавалась, не залежить абсолютно нічого.

Цитата:
Я ідеалізую не конкретне прізвище, а спосіб життя

Тоді бажаю успіху на виборах! Я уявляю як ти будеш здивований, якщо переможе не Ющенко. А от для мене це не буде несподіванкою. А ще більшою несподіванкою буде коли Ющенко не оправдає твоїх сподівань. Бо передвиборні обіцянки зазвичай мають мало спільного з реальністю...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 вересня 2004, 20:30 
Офлайн

igorsolop написав:
AL написав:
твій голос не вартий ста баксів - так це й так було ясно

Так чий тоді голос вартий більшого? Я думав, що усі голоси на виборах рівноцінні (уже НЕ жарт)

Ok, пояснюю на пальцях. Ціна одному голосу - рівно один голос. І мій голос вартий рівно стільки ж, як і голос якогось губернатора чи міністра. Як і твій, до речі - якби ти якимось дивом забрів на вибори.
Так що ти правильно думав, голоси рівноцінні. І при цьому один голос не вартий ста баксів. Ферштейн? Ніколи не думав, що доведеться пояснювати звичайну логіку.

igorsolop написав:
Цитата:
я ідеалізую свободу слова, свободу вибору, рівні можливості, шанс для України покращити рівень життя хоча б до рівня Польщі. На мою думку, зараз ці речі уособлює в собі саме Ющенко

Ці речі майже не пов'язані з конкретним депутатом, а напряму залежать від самих громадян. А політика - це бізнес для політиків. Від однієї людини, якою б хорошою вона нам не здавалась, не залежить абсолютно нічого.

Тут ти, на жаль, також помиляєшся. ПО-перше, тому що ми вибираємо президента, а не одного з 450-ти депутатів. А по друге, RTFM законодавство на http://www.rada.gov.ua - в нас президентська посада наділена величезними повноваженнями.
Чому "на жаль" - та тому, що в демократичній країні не повинно бути стільки влади зосереджено в одних руках, як у нас у президента.
Але є те що є - і краще хай ця влада буде в руках Ющенка, ніж в пахана. Тим більше в Ю. буде можливостей змінити існуючий стан речей.

igorsolop написав:
Я уявляю як ти будеш здивований, якщо переможе не Ющенко.

:? Я знаю, на що здатна теперішня влада. Після всіх подій останнього року навряд чи може бути мова про якесь здивування.

igorsolop написав:
А ще більшою несподіванкою буде коли Ющенко не оправдає твоїх сподівань. Бо передвиборні обіцянки зазвичай мають мало спільного з реальністю...

Поживемо - побачимо.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 вересня 2004, 01:00 
Офлайн

AL написав:
...По офіційних даних у нас якраз все чудово, хіба ж ти не знаєш? У нас 12% ріст ВНП, один з найбільших в світі, хіба ж ти не чув? ... Тільки більшість людей чомусь судять за своїми власними враженнями, а не за офіційними даними.

Звичайно чув. Але: 1) ми в інтернеті. 2) Ющенко теж був при владі. 3) Тоді теж була преса. 4) преса теж є в інтернеті.

AL написав:
... Боюсь, після того тобі перехочеться говорити про камази і какашки.
Я трішечки не про те говорю. Наводка: кому я нафік треба? (конкретніше, якщо хочеш, - підем в приват)

А ти і направду в камази віриш? Тільки чесно...

PS Ніколи не говорив "моя хата скраю". І спочатку симпатизував Ющенку. А тепер... Ви ж не думаєте, що у залишка із 24 кандидатів є шанси?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 вересня 2004, 01:04 
Офлайн

AL написав:
igorsolop написав:
А ще більшою несподіванкою буде коли Ющенко не оправдає твоїх сподівань. Бо передвиборні обіцянки зазвичай мають мало спільного з реальністю...

Поживемо - побачимо.

Дай Боже, щоб я думав неправильно. Нехай я буду приємно здивований.
Але у будь-якому випадку бути неприємно враженим мені не загрожує.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 128 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: