Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 17 серпня 2017, 06:47

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 185 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 серпня 2007, 00:02 
Офлайн

Повідомлення: 3
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Я просто мала можливість побачити досить багато весіль як Ігоря так і Андрія, і там дійсно є досить таки велика різниця.... :!: :!: 8)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 серпня 2007, 00:13 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
12345 написав:
Я просто мала можливість побачити досить багато весіль як Ігоря так і Андрія...
А можна запитати: з якої такої нагоди відбувався весь оцей перегляд великої кількості моїх робіт? :lol:

Все це виглядає як якась недолуга чорна PR-акція (учасник який пише тільки в одній конкретній темі з метою вихваляння однієї конкретної людини - це більш аніж підозріло :? ). Не зрозуміло тільки нашо? Адже все вже наче вирішили:
igorsolop написав:
12345 написав:
Андрій кращий!!!!!!!!!!! :P 8) 8)
Амінь!

:lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2007, 16:06 
Офлайн

Повідомлення: 435
Подякували: 15 разів.
igorsolop написав:
Alfa Centavra написав:
Тому, якщо знімати в RAW - потім на перегляді можна щось підправити.
Знову ж таки: для Нікона (тим паче при зйомці весілля коли клієнту буде віддаватись диск з відзнятими кадрами) RAW взагалі не має сенсу - я перевіряв...
HotBird написав:
Весільня зйомка - це репортаж на 70% з динамічними сценами
Ти про фотозйомку? Гм... дивно: в мене 90% фото - постановочні :? Але я ще ніколи не заморочувався з ББ - нема сенсу...

Ось випадково зачепив стару тему, думаю не варто створювати нову...
Значить перше. Ігор, це означає, що ти не редагуєш фото перед тим як відати диск клієнту? І баланс білого теж немає сенсу :?: . І RAW немає сенсу? В чому ж тоді сенс?
А друге, ти хочеш сказати,що RAW i JPEG близнята? Скажи просто, що в падло редагувати і конвертувати три сотні фот.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2007, 16:52 
Офлайн

HotBird, а шо ти маєш на увазі під словом "редагувати"? Порізати всі фотки в розмір для друку 10х15 чи 13х18? А для якої лабораторії? Для ковельської "Коніки" чи для луцького "Кодака"? Чи для київського "Фуджі-центра" (бо я і там пару раз друкувався :roll: )? В усіх цих лабах шоб ти знав різні вимоги як до розміру, так і до самої картинки (в усіх лабах різна калібровка і, відповідно, різні еталонні картинки). Я сильно сумнівають шо ти враховуєш всі варіанти і комбінації і віддаєш клієнту всі можливі варіанти "редагування" :D

Перед тим як віддати фотографії клієнту я в основному вирівнюю тільки Рівні (Levels) та (дуже рідко) правлю ББ (бувають місця зйомки з дуже екзотичним освітленням, наприклад кімната з рожевими гардинами і зеленими стінами - в такому випадку в авто-ББ фотоапарата їде криша і з"являються такі відтінки, яких в просто природі не існує). Тобто я роблю фотографію такою, шоб її можна було нормально дивитись на моніторі компа. По аналогії з плівковим апаратом: віддаються негативи, а решту корекції робиться вже при друкові. Тож остаточну корекцію є сенс робити тільки тоді, коли знатимеш де і які конкретно фото бажає друкувати клієнт. Звичайно, я можу підготувати для клієнта будь-який варіант редагування, але це вже не входить в базову вартість послуг :)

Щодо відмінності RAW i JPEG я вже писав: різниця мінімальна і нею (в усякому разі для нашого бізнесу) запросто можна знехтувати, адже при друкові навіть 15х21 більшу роль грає навіть не якість вихідного матеріалу, не ББ, а ...настрій людини, яка сидить за лабом :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2007, 20:01 
Офлайн

igorsolop написав:
HotBird, а шо ти маєш на увазі під словом "редагувати"? Порізати всі фотки в розмір для друку 10х15 чи 13х18? А для якої лабораторії? Для ковельської "Коніки" чи для луцького "Кодака"? Чи для київського "Фуджі-центра" (бо я і там пару раз друкувався :roll: )? В усіх цих лабах шоб ти знав різні вимоги як до розміру, так і до самої картинки (в усіх лабах різна калібровка і, відповідно, різні еталонні картинки). Я сильно сумнівають шо ти враховуєш всі варіанти і комбінації і віддаєш клієнту всі можливі варіанти "редагування" :D

Перед тим як віддати фотографії клієнту я в основному вирівнюю тільки Рівні (Levels) та (дуже рідко) правлю ББ (бувають місця зйомки з дуже екзотичним освітленням, наприклад кімната з рожевими гардинами і зеленими стінами - в такому випадку в авто-ББ фотоапарата їде криша і з"являються такі відтінки, яких в просто природі не існує). Тобто я роблю фотографію такою, шоб її можна було нормально дивитись на моніторі компа. По аналогії з плівковим апаратом: віддаються негативи, а решту корекції робиться вже при друкові. Тож остаточну корекцію є сенс робити тільки тоді, коли знатимеш де і які конкретно фото бажає друкувати клієнт. Звичайно, я можу підготувати для клієнта будь-який варіант редагування, але це вже не входить в базову вартість послуг :)

Щодо відмінності RAW i JPEG я вже писав: різниця мінімальна і нею (в усякому разі для нашого бізнесу) запросто можна знехтувати, адже при друкові навіть 15х21 більшу роль грає навіть не якість вихідного матеріалу, не ББ, а ...настрій людини, яка сидить за лабом :lol:

Вау, ти сидиш на повному автоматі???!!! Ти не в курсі, що вся техніка промахується навіть при незначній зміні діафрагми, світла, тощо?.. І я ніколи не кропаю фото, а в редакції розумію поправку балансу і рівнів. Звичайно я не ідіот, щоб редагувати на троьх сотнях фото прищик у нареченої на носі, але загальна шліфовка має бути.
Ну і якщо між RAW i JPEG у тебе мінімальна різниця, то я космонавт,а ти чайник в фотолайті.
P.S. Це не в образу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2007, 20:18 
Офлайн

HotBird написав:
Вау, ти сидиш на повному автоматі???!!!
З яких саме моїх слів (адже ти процитував нашось весь мій пост, хоч після мене вроді ніхто і не писав :? - це називається оверквотінг і зазвичай карається Модераторами :roll: ) ти зробив висновок, шо я фотографую в повному автоматі? Я інколи просто дивуюсь твоїй уяві :?
HotBird написав:
я космонавт
Вітаю! :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2007, 20:31 
Офлайн

Карається не карається, а з пісні слів не викинеш...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2007, 14:05 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
Цитата:
RAW i JPEG
В мене 350 кенон знімає одночасно в двох форматах. І якшо JPEG неякісний, то з RAW можна ще витягнути картинку. До того ж я більше довіряю конвертації равів на компі, ніж процессору самого фотоапарата.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2007, 20:49 
Офлайн

Одразу видно, шо народ має мало досвіду в роботі з Nikon :lol: , бо саме в ньому (на відміну від Canon) майже не існує проблем з авто-ББ.

А нашому пану теоретику (HotBird'у) я б порадив замість того, щоб розводити пусті теорії, спробувати краще надрукувати фотки з RAW i з JPEG розміром 10х15 чи 13х18 (самий "ходовий" варіант розмірів) і порівняти результати. Може б тоді на сторінках форуму стало менше безглуздих постів від його імені :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 вересня 2007, 07:33 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
10х15 і мильниці непогано знімають...
Цитата:
Одразу видно, шо народ має мало досвіду в роботі з Nikon

Я купувала кенон, виходячи з набору вже існуючої в мене оптики до зеніта та плівкового Canon EOS 30V.
А оскільки фотографіями грошей не заробляю, то можливостей цілком вистачає. Хочеться звичайно Canon 5D (із-за більшого розміра матриці) - але 2700 вічнозелених вдавить жаба...
Я зараз підшукую Нікон D70 бу.... Сподобається - будемо пробувати змінити віросповідання.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 вересня 2007, 07:50 
Офлайн

Alfa Centavra написав:
10х15 і мильниці непогано знімають...
ну, не скажи :? : в дзеркальному апараті значно більший динамічний діапазон кольорів. Наприклад, та ж сама весільна сукня на мильниці зазвичай виглядає як біла пляма без дрібних деталей :(
Цитата:
Я купувала кенон, виходячи з набору вже існуючої в мене оптики до зеніта та плівкового Canon EOS 30V.
Ми в курсі, ти вже розповідала :wink:
Цитата:
А оскільки фотографіями грошей не заробляю, то можливостей цілком вистачає.
Та ми не про можливості говоримо (вони у всіх фотіках приблизно однакові, +\-), а про авто-ББ
Цитата:
Хочеться звичайно Canon 5D (із-за більшого розміра матриці) - але 2700 вічнозелених вдавить жаба...
Він того не вартий. Я недавно пробував знімати 30D: KIT взагалі нікудишній. Купа кнопок, в яких губився навіть сам власник :( , жахливий люфт на кільці трансфокатора, розташування видошукача і т.п. В загальному він мало чим відрізняється від того ж таки 350-го, хоч стоїть значно вище класом. Думаю, те ж саме буде і з 5Д, та ще й ціна :shock:
Цитата:
Я зараз підшукую Нікон D70 бу....
Отакої! Де ж ти була місяць тому? Я якраз продав такий з хорошим комплектом і відносно недорого :( Ще є Д100, якшо цікавить - можу поцікавитись ціною і комплектністю...

Але ж ми знову скочуємось в оффтоп :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 вересня 2007, 11:19 
Офлайн

igorsolop написав:
Одразу видно, шо народ має мало досвіду в роботі з Nikon :lol: , бо саме в ньому (на відміну від Canon) майже не існує проблем з авто-ББ.

Та не вже?! Не гони на Canon, коли сам не практикував! Авто баланс білого, така штука як мавпа з гранатою, в тому числі і Nikon.

igorsolop написав:
А нашому пану теоретику (HotBird'у) я б порадив замість того, щоб розводити пусті теорії, спробувати краще надрукувати фотки з RAW i з JPEG розміром 10х15 чи 13х18 (самий "ходовий" варіант розмірів) і порівняти результати. Може б тоді на сторінках форуму стало менше безглуздих постів від його імені :lol:

Спеціяльно для практика, у якого кожен кадр унікальний і він не має потреби RAWитись, дурниці які. Показую на пальцях: відзняв ти замовлення, а тут клієнт каже "Хочу ось це фото 30х40 і все тут!" А там, ой біда яка, перемодуляція і платтячко не біле, а синеньке разом з носиком нареченої... І все це запаковано чудовим компресором JPEG.
???
Вчитись, Ігоре ніколи не пізно, навіть тим у кого здоровий глузд...

Востаннє редагувалось HotBird в 17 вересня 2007, 11:32, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 вересня 2007, 18:11 
Офлайн

HotBird, ти дуже гарно пишеш, шкода тільки шо рідко по темі. Тому ризикну повернутись в тему і перепитаю ще раз: з яких таких моїх слів ти зробив висновок, шо я фотографую в повному автоматі? :lol: І вдогонку (як реакція на твої чергові домисли): з чого ти вирішив, шо я ніколи не користувався Canon'ом? тим паче після того, як я вище написав шо фотографував і 350-м і 30-м :lol:

Про мавпу з гранатою - це ти прикольно написав (черговий доказ твоєї буйної уяви :lol: ). Хотілося б порадити тобі краще ознайомитись з такою чудовою програмою як Adobe Photoshop - за допомогою її можна без зусиль ліквідувати всі ті дефекти про які ти писав (і синє платтячко, і червоний ніс).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 вересня 2007, 20:18 
Офлайн

"Найкращий спосіб виграти спір-взагалі не битись об заклад". Отож бо я більше не маю наміру дискутувати з людиною, яка закільцевана на одному своєму світогляді речей.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 жовтня 2007, 11:49 
Офлайн

Повідомлення: 15
Подякували: 0 разів.
"Горіла сосна палала, під ней дівчина стояла, русяву косу чесала..."

Свадьбу отгулял. Празник прошел мило и красиво. Почти всем я остался доволен. :)

Тамада была Лариса, приятная женщина и довольно професиональная ведущая. Она всегда была где нужно, и её не было слишком много.

Фото-видео сьемку делал Петя. Фотографиями в целом я доволен, Чувствуется, он профессионал своего дела, знает где, что, и как фотографировать на свадьбе. Может быть немножко шаблонно работает, постобработки фотографий я не видел, но резултат очень даже не плохой.

Это не реклама, это благодарность.

Тема плавно из вопросов о свадьбе превратилась в банальную дискусию фотографов о работе с цифровым фото. Предлагаю ее закрыть. Всем участвующим спасибо и досвидания...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 185 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: