Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 листопада 2017, 00:10

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 185 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 липня 2007, 21:10 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
HotBird, я не зовсім зрозумів до чого тут твій закид в мій бік :? Тому спишу твій пост на твій невеликий досвід у весільній справі.
Цитата:
Але коли у тебе самого в день виконання роботи... нападе страшна діарея, то що ти будеш робити?
Мова зовсім не про це - читай уважніше...
Хоча... Якшо ти вже затронув цю тему, то скажу, шо всяке бувало: і з температурою доводилось працювати, і з ангіною, і з іншими проблемами (в тому числі і з проблемами кишково-шлункового тракту) - все можна так чи інакше вирішити. Але у будь-якому разі клієнт не повинен страждати і заміняти себе будь-ким в мене неглості б не вистачило.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 липня 2007, 22:23 
Офлайн

Allexandro написав:
Остановились и предварительно заказали "Лісову пісню" довольно дешево и вроде ничего. Наверняка у Тебя не одна свадьба там была, как впечетление? Что хорошего в этом, что плохого?
Cьогодні фотографував там весілля. Як я і казав: для камер з матрицею меншою ніж 1\3" там дуже проблематично знімати - багато лампочок в стелі не працюють і приміщення дуже темне. Доведеться підствічувати своїми ліхтарями - отож дивись, шоб у твого оператора були штативи з освітленням, бо без штативів там нікуди вчепити ліхтар...
Нема кондиціонерів! Це напевно єдиний ресторан в Ковелі, де нема кондиціонерів :shock: Правда, кажуть, шо вже закупили - залишилось тільки установити. Але поки-що там дууууже жарко...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 липня 2007, 10:25 
Офлайн

Повідомлення: 15
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Доброе утро!
Чуток отбился от темы, наверное случайно отписался от форума... А люди продолжают писать, это радует! :-)

Поповоду освещения, я думаю все будет нормально. С кондиционерами наверное тоже проблем не будет. (для сентября проблема не актуальная :-) ) По-поводу кидалова непосредственно перед празником, знаю об этом не понаслышке, в Киеве это постоянная практика просьбы добавки к цене. Но думаю проблема решаема.

Задался другим вопросом, как работают фото-видео операторы Ковеля? Попробую сформулировать конкретнее вопрос. В Киеве, почти все фотографы, которые действительно профи, делают отличные кадры, и берут деньги за количество отпечатаных кадров. Ни к пленкам, ни к фотографиям в цифровом виде клиент доступа не имеет!!! Я же хочу в обязательном порядке получить в цифровом виде весь отснятый материал (и фото и видео)! Возможно ли это? Как обычно договариваются клиент с оператором? Как мне стоит договариваться, чтобы фотографа не обидеть, и себе получить все чего хочу?

Фотографы Ковеля, подскажите пожалуйста!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 липня 2007, 10:31 
Офлайн

Повідомлення: 437
Подякували: 15 разів.
Ти в поштовий ящик заглядав?Поглянь.
У нас на студії матеріали і готову роботу в обов"язковому порядку віддається клієнту.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 липня 2007, 10:40 
Офлайн

Allexandro написав:
Поповоду освещения, я думаю все будет нормально.
Ну, дивись сам: у оператора Петра (з яким ти домовився) камера Panasonic MD9000 - 1-матрична з матрицею 1\4" (якраз як я і казав). Отож якшо в нього не буде накамерного+зовнішнього освітлення то при зйомці в "Лісовій пісні" нічого хорошого не вийде. Хоча... поняття якості дуже суб"єктивне - тож може тебе і влаштує...
Цитата:
С кондиционерами наверное тоже проблем не будет. (для сентября проблема не актуальная :-)
Вересні бувають різні :roll:
Цитата:
По-поводу кидалова непосредственно перед празником, знаю об этом не понаслышке
Ну, за Петром начеб-то поки таке не спостерігалось - тож думаю проблем в цьому питанні в тебе не буде.
Цитата:
Я же хочу в обязательном порядке получить в цифровом виде весь отснятый материал (и фото и видео)!
Думаю з цим теж проблем не буде: у нас майже (крім деяких!!! але їх одиниці) всі фотографи беруть гроші тільки за роботу і клієнт в кінцевому випадку отримує диск з відзнятими кадрами. Потім ти вже або сам друкуєш з того диска, або просиш того ж фотографа шоб надрукувати через нього - ціна в такому випадку не повинна будти набагато більша ніж друк в лабораторії (може бути незначна поправка на коректування чи організаційну роботу). Те ж саме стосується і відео: майже всі залюбки продадуть тобі касети з відзнятим матеріалом чуть не по собівартості. Але в такому випадку я тобі дешо пораджу:
1. Якшо ти матимеш на руках робочий матеріал на miniDV, то чи не краще було б одразу попросити того ж самого оператора перекатати все відзняте на ДВД? Ти зможеш дивитись все без монтажу.
2. Якшо вже все відзняте буде на ДВД, то можливо є сенс робити монтаж не на 3 години, а скорочений - тільки самі основні і цікаві моменти, десь на години півтори?
Просто подумай над цим...
Цитата:
Как обычно договариваются клиент с оператором?
Про все треба домовлятись заздалегідь! Шоб потім не було мучітєльно больно :D Але є одне "але": запам"ятай, як ти будеш відноситись до оператора на весіллі - так і він буде потім відноситись до тебе. Якшо з оператором на весіллі поводяться чемно (не наїжжають, не поспішають, запропонують поїсти, після весілля дадуть трохи солодкого) - то і з оператором приємніше буде потім розмовляти, він буде більш поступливіший (по собі знаю) :roll:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 липня 2007, 11:03 
Офлайн

Это хороше, что материалы и готовую роботу... :-)

Меня интересует, что включает готовая работа? Может просто оказаться ситуация, что клиент захочет материалы, а от готовой роботы откажется (я утрирую :-) ), в Киеве деньги берут от обьема готовой роботы, тогда работа фотографа без "готовой роботы" окажется бесплатной! Как именно договариваются?

В моем почтовом ящике нет никаких не прочитаных писем!
Мои адреса:
Allexandro@ukr.net
Khalch@rambler.ru

Пока писал, получил исчерпывающий ответ от Igorsolop! Спасибо! Фактически все, что интересовало.

Еще раз поповоду освещения. Я не волнуюсь, потому, что не особо переживаю за качество видеосьемки в помещении впринципе! Мне не очень нужна эта видеосьемка, обычно застолье само по себе достаточно банально! И я даже до конца не уверен, хочу ли я его вообще снимать! Камеру MD9000 я хорошо знаю, ничего особенного, но на улице работает довольно неплохо (сам баловался! :-) ). А если знаешь, фотографии он чем делает??? (Если я ничего не путаю, года два назад его видел с зеркалкой?, на вид Nicon D80) Можно точнее узнать?

Востаннє редагувалось Allexandro в 02 серпня 2007, 13:13, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 липня 2007, 11:13 
Офлайн

Allexandro написав:
Мне не очень нужна эта видеосьемка, обычно застолье само по себе достаточно банально!
Гм... Дивно: ти наймаєш ресторан, ти наймаєш музику і тамаду - і говориш, шо застілля банальне?! :shock: Навіщо ж тоді взагалі робити весілля? Можливо правильніше було б поступити так як я радив на початку теми: не робити банкет, а поїхати з молодою дружиною в весільну подорож? Але вже якщо взався робити весілля "по повній програмі" - то тоді все важливо і дивись шоб не получилось так, шо вклавши купу грошей в ресторан+лімузин+музику+тамаду наступного після весілля дня ти не матимеш на шо подивитись і не буде шо згадати (бо для тебе день весілля пролетить як мить!). Звичайно, освітлення - це не твоя проблема, а проблема оператора (хоч я знаю одного оператора, який умудряється звалити цю проблему на молодих). Але і ігнорувати це питання теж не варто, краще перепитати ніж потім жалкувати. Я так думаю... :?
Цитата:
А если знаешь, фотографии он чем делает??? (Если я ничего не путаю, года два назад его видел с зеркалкой?, на вид Nicon D80)
Донедавна він знімав Canon 350D
Цитата:
Можно точнее узнать?
Звичайно: запитай у нього! :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 липня 2007, 11:29 
Офлайн

Canon 350D, впринципе нормально, сейчас очень популярная камера, не дорогая и надежная. И кстати, это интересно, он работает с Canon. У меня есть возможность взять на работе Canon EOS 5D. Как лучше доверится камере с которой фотограф привык работать, знает все тонкие нюансы? Или же вручить супер модный фотоапарат с более богатыми возможностями, но незнакомый?

Его я обязательно спрошу, и спрошу о многом!!! Но через две недели! :-) А хочется знать все сейчас и сразу!

А говорю я так, по тех видеосьемках которые видел.

Мне хочется супер красивый свадебный альбом, хочется отснять кадры на природе, хочется видеть ключевые моменты свадьбы, когда дрожащим голосом будет говорится "Да!", и.т.д.
А видеть пьяных гостей в конце празника, (проблемы с освещением жестко начнутся ближе к вечеру), честно не очень то и хочу! То что видел - не впечетлило!

Спасибо за ответ.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 липня 2007, 12:15 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
Цитата:
У меня есть возможность взять на работе Canon EOS 5D. Как лучше доверится камере с которой фотограф привык работать, знает все тонкие нюансы? Или же вручить супер модный фотоапарат с более богатыми возможностями, но незнакомый?

Знімає не камера а фотограф :). 350-м також можна зняти шедеври. От тільки об"ектив бажано не кітовий, а щось краще. Ну і вспишку не вбудовану, а окремо куплену. До того ж рідний фотоапарат фотографа настроєний, так як йому треба - виставлені всі режими-баланси-витримки-точки фокусування. А тільки но взятий п"ятий кенон - річ неопробувана. Хоча вирішувати фотографу чим знімати. Добре, якщо він потім віддасть копії знімків у RAW-форматі, щоб з не дуже вдалих можна було щось витягти.
Як на мене, то складність весільної зйомки - баланс білого, бо треба щоб і біле плаття не виглядало білою плямою, і знімки не були темними.
В мене знайома весілля гарно знімає, щоправда в Москві:
http://vera-klokova.livejournal.com/

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 липня 2007, 13:40 
Офлайн

Allexandro написав:
проблемы с освещением жестко начнутся ближе к вечеру
Ще раз тобі кажу: в "Лісовій пісні" проблеми з освітленням почнуться одразу - там дуже темний зал...
Alfa Centavra написав:
Як на мене, то складність весільної зйомки - баланс білого, бо треба щоб і біле плаття не виглядало білою плямою, і знімки не були темними.
Описані тобою проблеми властиві для мильниць - це в них малий динамічний діапазон кольорів і тому втрачається деталізація на платті. А щодо балансу білого - то в Кєнонах це значно гостріша проблема, бо в Нікон на автоматі майже ніколи не буває проблем з балансом. Але як би там не було: на весіллі ніхто з фотографів не буде перейматись ББ - банально ніколи.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 липня 2007, 15:06 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
Цитата:
А щодо балансу білого - то в Кєнонах це значно гостріша проблема, бо в Нікон на автоматі майже ніколи не буває проблем з балансом.

:( Я знімаю кеноном, а нікон жодного разу в руках не тримала, тому порівняти не можу.
Цитата:
Але як би там не було: на весіллі ніхто з фотографів не буде перейматись ББ - банально ніколи.

Тому, якщо знімати в RAW - потім на перегляді можна щось підправити.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 липня 2007, 15:07 
Офлайн

Весільня зйомка - це репортаж на 70% з динамічними сценами і тоді дійсно ніколи баланс білого виставляти. І де ви бачили репортерів які сунуть з собою лампи, парасолі, екрани... Це все робота в студії. Тому з 300 знімків можна відібрати 40 і зробити чудовий альбом, коли фотограф каже, що у нього 100% вдалі знімки - то це туфта! 1/10 ось норма. Опційно з з усіх знімків краще зробити слайд шоу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 липня 2007, 15:08 
Офлайн

Alfa Centavra написав:
Тому, якщо знімати в RAW - потім на перегляді можна щось підправити.
Знову ж таки: для Нікона (тим паче при зйомці весілля коли клієнту буде віддаватись диск з відзнятими кадрами) RAW взагалі не має сенсу - я перевіряв...
HotBird написав:
Весільня зйомка - це репортаж на 70% з динамічними сценами
Ти про фотозйомку? Гм... дивно: в мене 90% фото - постановочні :? Але я ще ніколи не заморочувався з ББ - нема сенсу...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 липня 2007, 15:19 
Офлайн

В моем случае, я был бы больше доволен RAW формату. 99% кадров перед печатью всеравно приходится обрабатывать в photoshop и не только (я к этому привык). А отконвертить с RAW в Jpeg и сделать красивое слайдшоу - дело нехитрое.

HotBird, как показывает опыт именно 30% кадров у моих знакомых (которые делались не в динамических сценах, а позирую в нужном месте) и оказывались полностью удачными и я готов за них платить! А подавляющее большинство из репортежных кадров - оставляют желать лучшего. В них ценно не качество кадра - а запечетленный момент. Баланс белого тут не главное...

Alfa Centavra, действительно если снимать в RAW - выставлять баланс белого просто теряет смысл! Хотя личный опыт подсказывает, что даже с Jpeg или Tiff, если ошибка только в балансе белого, - можно вытянуть прекрасный кадр.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 липня 2007, 16:24 
Офлайн

90% постановочні??? Ігор, це тупо для і для профанів! Коли все награно і підстроєно, то це не цікаво. Реалістичні миті потрібно ловити!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 185 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: