Сподобався форум - постав +1

Весілля в Ковелі (Свадьба в городе Ковель!)

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Весілля в Ковелі (Свадьба в городе Ковель!)

Повідомлення Allexandro » 16 червня 2007, 10:43

Здравствуйте жители Ковеля!

Я родом из Ковеля, часто приезжаю в родной город, но живу в Киеве. В ближайшее время (наверное осенью) я женюсь. Девушка тоже родом из Ковеля, соответсвенно свадьбу мы будем празновать в родном городе.

Расскажите, о том как это было у вас. Где, сколько человек, какие остались положительные и отрицательные впечетления?... Во сколько что обходится в Ковеле? Что делать нужно, что не нужно. Какие подводные камушки попадаются? В каком заведении лучше празновать? Где лучше покупать платье? Какую музыку, программу можно организовать? Есть ли, стоит ли они того, и почем нынче в Ковеле услуги профессионального тамады? Во сколько обходится свадьба? и.т.д. Интересует совершенно все!!! :-)


Хочу, в каком-то более-менее приличном заведении (Огонек, Черный кот, Ковель, Наше мисто, Хортиця, Карина, Апельсин, ...) Интересуют расценки человек на 50-70. А также ваши отзывы и впечетления. Хочу торжественную роспись и венчание. Хочу красиво и классно! :-)



Буду благодарен за любые советы и пожелания. Заранее спасибо!
Allexandro
 
Повідомлення: 15
З нами з: 16 червня 2007, 10:19
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Свадьба в городе Ковель!

Повідомлення nekton » 18 червня 2007, 09:07

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Повідомлення igorsolop » 21 червня 2007, 17:34

Allexandro, розпишись, повінчайся і краще поїдь з молодою дружиною на відпочинок на якісь мальовничі острови: буде і дешевше, і запам"ятається краще. Весілля - це дурдом (це каже тобі людина, яка бачить весілля не із-зовні як більшість гостей, а з середини - як воно є насправді). Проїсти і пропити за день $2000-3000 - діло нехитре, але молоді як правило нічого з того не запам"ятають, тільки втомляться як коні. І взагалі: весілля робиться не для молодих, а для гостей... Воно тобі нада? :?
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Повідомлення Allexandro » 22 червня 2007, 08:55

Allexandro
 
Повідомлення: 15
З нами з: 16 червня 2007, 10:19
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Повідомлення nekton » 22 червня 2007, 09:29

Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Повідомлення AL » 22 червня 2007, 09:38

AL
 
Повідомлення: 421
З нами з: 18 листопада 2003, 23:37
Звідки: Ковель, звісно
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Повідомлення HotBird » 27 червня 2007, 16:17

Є відеофотостудія Андрія Плотникова там весь спектр від фото, відео, музики до голубів, лімузина і карети.
Свобода - понад усе!!!
Аватар користувача
HotBird
 
Повідомлення: 441
З нами з: 04 березня 2007, 12:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 23 разів.

Повідомлення igorsolop » 27 червня 2007, 16:55

HotBird, є багато фотовідеостудій. Я вже мовчу про тих, хто з понеділка по суботу працює токарем, а в неділю - професійним фото- відеооператором. :lol: Але клієнту треба орієнтуватись не на назву студії, а на її кінцевий продукт: сподобалось - замовляй, не сподобалось - шукай іншу студію...
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Повідомлення HotBird » 28 червня 2007, 20:21

igorsolop, звиняйте, що я Вас не включив у список. У Вас же не все в комплесі...
Свобода - понад усе!!!
Аватар користувача
HotBird
 
Повідомлення: 441
З нами з: 04 березня 2007, 12:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 23 разів.

Повідомлення igorsolop » 28 червня 2007, 20:42

Я не рвусь у список, хоч теж маю телефони всіх достойних (на мій погляд) музикантів та тамадів. Та й не тільки я - усі, хто працює в цій галузі, мають зв"язки зі своїми "колегами по цеху". Просто не всі хочуть нести відповідальність за весь комплекс. Як на мене: чим вузькіша спеціалізація - тим більший професіоналізм в наданні послуг. Проте я не виключаю існування варіанту "все в одному", хоча і зрозуміло, шо в цьому випадку позбавляючись організаційного клопоту клієнт переплачує за посередництво...
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Повідомлення Allexandro » 02 липня 2007, 09:43

Allexandro
 
Повідомлення: 15
З нами з: 16 червня 2007, 10:19
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Повідомлення Allexandro » 02 липня 2007, 10:21

Allexandro
 
Повідомлення: 15
З нами з: 16 червня 2007, 10:19
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Повідомлення igorsolop » 02 липня 2007, 10:22

Allexandro, ще раз тобі кажу: назва студії і модель фотоапарата нічого не значать - головне результат. Наприклад, можу показати тобі свої фотографії 4-річної давнини, зроблені мильницею Olympus: вони запросто посперечаються в якості з деякими сучасними, зробленими деким з дзеркальних апаратів. Це не означає, шо в мене мильниця була хороша, це означає, шо ті, хто фотографує дзеркальними апаратами не вміють фотографувати і робити якісні фотокартки. Воно і не диво: в Ковелі всього декілька фотографів і відеооператорів, котрі займаютсья своєю справою професійно (тобто тільки з цього і живуть), решта - як я казав: з понеділка до п"ятниці токарі на заводі, а в суботу-неділю - професійні оператори :lol:
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Повідомлення Allexandro » 02 липня 2007, 10:32

igorsolop, я совершенно не спорю! Сам пять лет занимаюсь фотографией (хотя на хлеб зарабатываю другим делом). Первый мой цифровик была как раз мыльница Olympus С-350, и могу похвастаться очень удачными кадрами. :-) Потому не спорю.

У меня есть знания и опыт в области фотографии, я могу себе позволить делать оценку. Просто действительно професионалов в Ковеле я не видел (может быть не повезло).

Но если человек зарабатывает деньги фотосьемкой, и в работе использует мыльницу - значит или он мало зарабатывает, а значит его работу не ценят, или он сам к этому относится несерьезно. И согласись, при плохом освещении, в дощь например, хорошую фотографию с хорошей детализацией размером 25 на 30 без зеркалки не сделаешь! (светосила обьектива не позволит, артефакты на краях кадра видны будут, и.т.д)

Извини если задел. Я не нарошно :-)
Allexandro
 
Повідомлення: 15
З нами з: 16 червня 2007, 10:19
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Повідомлення igorsolop » 02 липня 2007, 10:42

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron